Ohjelma XIII FINA WMC 2010 Valhalla venue
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 38
|
Competition name |
XIII Fina World Masters Champi |
|
Print Date |
27 July 2010 |
|
|
Competition place |
Gothenburg Valhalla |
|
Print Time |
12:06 |
|
|
Organizer |
Fina/SSF |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
2010-08-06 |
|
|
|
|
Event 38, 400m Free Men |
Finals (43) |
Est. start time 10:00 |
|
Heat 1 (43) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
2432 |
4 |
Bela Banki H. |
1920 |
90-94 |
Ujbuda |
|
50m |
9:55.00 |
4792 |
5 |
Daniel Duran |
1930 |
80-84 |
Uruguay |
|
50m |
9:09.87 |
1297 |
6 |
Villalonga Gabriel |
1927 |
80-84 |
CHATILLON |
|
50m |
9:34.70 |
1260 |
7 |
Jean-Jacques Storz |
1914 |
95+ |
Dijon |
|
50m |
20:38.12 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
448 |
1 |
Espir Aguad |
1930 |
80-84 |
St MARTINA |
|
50m |
8:56.45 |
1570 |
2 |
Essam Nasser |
1931 |
75-79 |
Stadtwerke |
|
50m |
8:40.00 |
3239 |
3 |
Akira Hoshino |
1938 |
70-74 |
TOBUNERIMA |
|
50m |
8:15.00 |
4968 |
4 |
Stephen Mullins |
1932 |
75-79 |
Illinois |
|
50m |
7:50.00 |
3213 |
5 |
Masakazu Mitsuhashi |
1938 |
70-74 |
ATHENA AMC |
|
50m |
7:40.00 |
3163 |
6 |
Jiro Kobayashi |
1925 |
85-89 |
Tokyo Dome |
|
50m |
7:47.00 |
2781 |
7 |
Giorgio Amato |
1936 |
70-74 |
TORINO SS |
|
50m |
8:15.00 |
3689 |
8 |
Sidney Salek |
1930 |
80-84 |
Kati Kati |
|
50m |
8:23.00 |
3340 |
9 |
Minoru Fukui |
1923 |
85-89 |
KISAKI FC |
|
50m |
8:55.00 |
176 |
10 |
Percival Knowles Sr |
1930 |
80-84 |
Swift |
|
50m |
8:56.56 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3365 |
1 |
Koro Furuhata |
1936 |
70-74 |
HOTAKA SC |
|
50m |
7:30.00 |
4172 |
2 |
Josef Krejci |
1933 |
75-79 |
Luzern |
|
50m |
7:30.00 |
431 |
3 |
Kenneth Williams |
1940 |
70-74 |
Charlottet |
|
50m |
7:29.22 |
1814 |
4 |
Klaus Rohde |
1940 |
70-74 |
BerlinerTS |
|
50m |
7:22.15 |
1551 |
5 |
Kalmar Peter |
1934 |
75-79 |
HamburgWe |
|
50m |
7:12.00 |
4981 |
6 |
Robert Beach |
1930 |
80-84 |
St Pete |
|
50m |
7:15.00 |
565 |
7 |
Jan Ziegler |
1925 |
85-89 |
PVK Brno |
|
50m |
7:24.30 |
3263 |
8 |
Katayama Toru |
1939 |
70-74 |
Nishinomiy |
|
50m |
7:30.00 |
708 |
9 |
Mahmoud Soliman |
1937 |
70-74 |
Egypt Mas |
|
50m |
7:30.00 |
3337 |
10 |
Goro Takahashi |
1937 |
70-74 |
TSUTIURA |
|
50m |
7:30.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4822 |
1 |
Bill King |
1933 |
75-79 |
Tualatin |
|
50m |
7:08.00 |
4908 |
2 |
Robert Norris |
1938 |
70-74 |
Davis |
|
50m |
7:03.41 |
3863 |
3 |
Josef Hillstrom |
1944 |
65-69 |
Amakhosi |
|
50m |
6:49.45 |
1435 |
4 |
Arthur Lowe |
1935 |
75-79 |
Birmingham |
|
50m |
6:44.01 |
2162 |
5 |
Manfred Bottin |
1941 |
65-69 |
Langenfeld |
|
50m |
6:43.00 |
3165 |
6 |
Yutaka Shinozaki |
1949 |
60-64 |
ANSCOM |
|
50m |
6:43.00 |
404 |
7 |
Christopher Smith |
1932 |
75-79 |
TOMS |
|
50m |
6:49.00 |
984 |
8 |
Erkki Kuukka |
1930 |
80-84 |
MiUS |
|
50m |
6:50.97 |
1058 |
9 |
Guiho Gabriel |
1930 |
80-84 |
Rouen |
|
50m |
7:07.23 |
476 |
10 |
Michael Stollmeyer |
1937 |
70-74 |
Acuacol |
|
50m |
7:10.28 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2662 |
1 |
Giovanni Castracani |
1950 |
60-64 |
AS Sogeis |
|
50m |
6:43.00 |
388 |
2 |
Bob Bannerman |
1940 |
70-74 |
TOMS |
|
50m |
6:42.00 |
3322 |
3 |
Kenneth Jardin |
1950 |
60-64 |
THE ANDYS |
|
50m |
6:40.00 |
2557 |
4 |
Giora Silberberg |
1939 |
70-74 |
ISRAEL |
|
50m |
6:40.00 |
159 |
5 |
Ladislav Sajch |
1942 |
65-69 |
Bregenz |
|
50m |
6:35.05 |
4432 |
6 |
Hasse Lindström |
1937 |
70-74 |
SK NEPTUN |
|
50m |
6:39.00 |
1416 |
7 |
Michael Read |
1941 |
65-69 |
Brighton |
|
50m |
6:40.00 |
3207 |
8 |
Masatsugu Imai |
1935 |
75-79 |
ROUEIKAI |
|
50m |
6:40.00 |
223 |
9 |
John McLeod |
1947 |
60-64 |
Victorian |
|
50m |
6:42.11 |
23 |
10 |
Bernardo Donnelly |
1950 |
60-64 |
JOCKEY BA |
|
50m |
6:43.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2163 |
1 |
Bernd Rehbein |
1938 |
70-74 |
Schöneberg |
|
50m |
6:28.50 |
869 |
2 |
Fred H de Bruijn |
1938 |
70-74 |
Terrassa |
|
50m |
6:23.40 |
4823 |
3 |
William Lauer |
1934 |
75-79 |
Knoxville |
|
50m |
6:20.00 |
3311 |
4 |
Tadashi Tenaka |
1942 |
65-69 |
Ryogoku |
|
50m |
6:15.00 |
3835 |
5 |
Victor Seliceanu |
1952 |
55-59 |
Orca Cluj |
|
50m |
6:14.02 |
1381 |
6 |
Anthony Pearce |
1945 |
65-69 |
St Pauls |
|
50m |
6:15.00 |
2243 |
7 |
Michael Metz |
1948 |
60-64 |
Senftenber |
|
50m |
6:15.82 |
3135 |
8 |
Andrea Zanello |
1954 |
55-59 |
Roma flam |
|
50m |
6:20.00 |
96 |
9 |
John Pugh |
1938 |
70-74 |
Malvern |
|
50m |
6:25.00 |
4094 |
10 |
Zaytsev Vyacheslav |
1948 |
60-64 |
Pregel |
|
50m |
6:29.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
477 |
1 |
Francisco Roman Cabra |
1951 |
55-59 |
COL Aquati |
|
50m |
6:10.53 |
164 |
2 |
Hanns Pekarek |
1944 |
65-69 |
Donau |
|
50m |
6:10.00 |
1768 |
3 |
Gerhard Dr. Hole |
1935 |
75-79 |
BlauRotBon |
|
50m |
6:05.00 |
4751 |
4 |
Anatolii Pidoprygora |
1958 |
50-54 |
Kiev |
|
50m |
6:00.00 |
3732 |
5 |
Ewald Bastek |
1939 |
70-74 |
Zabrze |
|
50m |
6:00.00 |
2506 |
6 |
Subhash Barge |
1958 |
50-54 |
Savarkar |
|
50m |
6:00.00 |
2230 |
7 |
Lutz Wollny |
1951 |
55-59 |
Herringen |
|
50m |
6:01.71 |
1235 |
8 |
Michel Guillemin |
1949 |
60-64 |
CHAMONIX |
|
50m |
6:05.00 |
3969 |
9 |
Valeriy Beregovskiy |
1946 |
60-64 |
NeptunMosc |
|
50m |
6:10.00 |
3072 |
10 |
Piero Oliva |
1943 |
65-69 |
SAVONA |
|
50m |
6:12.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4109 |
1 |
Peter Tkachenko |
1949 |
60-64 |
PoseidMosc |
|
50m |
5:59.71 |
4910 |
2 |
Daniel Drown |
1942 |
65-69 |
Kaos WPC |
|
50m |
5:59.00 |
1577 |
3 |
Eckhart Haensel |
1944 |
65-69 |
Stadtwerke |
|
50m |
5:55.00 |
1409 |
4 |
Martin Coombes |
1956 |
50-54 |
Jersey SC |
|
50m |
5:55.00 |
3784 |
5 |
Carlos Serra |
1955 |
55-59 |
Campismo |
|
50m |
5:53.28 |
776 |
6 |
Jose Rodriguez Rodriguez |
1956 |
50-54 |
Metropole |
|
50m |
5:54.30 |
387 |
7 |
Richard Hibbert |
1945 |
65-69 |
TOMS |
|
50m |
5:55.00 |
412 |
8 |
Michael Heath-Eves |
1942 |
65-69 |
TOMS |
|
50m |
5:55.01 |
1136 |
9 |
Noel Le Floch |
1955 |
55-59 |
les orques |
|
50m |
5:59.44 |
1495 |
10 |
Nicholas Hunt |
1956 |
50-54 |
Chelmsford |
|
50m |
6:00.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1773 |
1 |
Jörg Engel |
1959 |
50-54 |
Lintorf |
|
50m |
5:53.00 |
426 |
2 |
Karl Donoghue |
1940 |
70-74 |
MSBC |
|
50m |
5:52.01 |
504 |
3 |
Alfonso Cortés |
1960 |
50-54 |
Cariari |
|
50m |
5:51.16 |
113 |
4 |
Alan Williamson |
1958 |
50-54 |
Coogee |
|
50m |
5:51.00 |
901 |
5 |
Carlos G-Espresati |
1956 |
50-54 |
Tarraco |
|
50m |
5:50.11 |
2153 |
6 |
Hilrich Lüpkes |
1940 |
70-74 |
NeptunEde |
|
50m |
5:50.32 |
4996 |
7 |
Edward Reed |
1943 |
65-69 |
Crimson Ti |
|
50m |
5:51.07 |
131 |
8 |
Jürgen Küster |
1957 |
50-54 |
Hakoah |
|
50m |
5:52.00 |
4100 |
9 |
Anri Vereshchagin |
1934 |
75-79 |
Chayka |
|
50m |
5:53.00 |
3540 |
10 |
Jan Willem Heuten |
1960 |
50-54 |
Twente |
|
50m |
5:53.02 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3868 |
1 |
Selwyn Sundelowitz |
1950 |
60-64 |
Coelacanth |
|
50m |
5:50.00 |
1626 |
2 |
Lothar Ahlemann |
1956 |
50-54 |
HumboldtBe |
|
50m |
5:49.40 |
4369 |
3 |
Göran Magnusson |
1945 |
65-69 |
ELFSBORG |
|
50m |
5:47.74 |
215 |
4 |
Marc Vaes |
1960 |
50-54 |
ZD |
|
50m |
5:45.73 |
1603 |
5 |
Peter-Alois Becker |
1945 |
65-69 |
Ansbach |
|
50m |
5:45.10 |
1348 |
6 |
Geoff Stokes |
1939 |
70-74 |
Spencer |
|
50m |
5:45.53 |
3539 |
7 |
Hugo Staudt |
1953 |
55-59 |
Twente |
|
50m |
5:45.97 |
3525 |
8 |
Nic Geers |
1938 |
70-74 |
De Gouwe |
|
50m |
5:49.00 |
856 |
9 |
Carlos Rigual Heredia |
1957 |
50-54 |
Jerez |
|
50m |
5:49.89 |
3968 |
10 |
Igor Brovin |
1932 |
75-79 |
NeptunMosc |
|
50m |
5:50.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4210 |
1 |
Mats Orth |
1955 |
55-59 |
HS |
|
50m |
5:45.00 |
233 |
2 |
Henrik Kreuger |
1947 |
60-64 |
Itamirim |
|
50m |
5:45.00 |
4989 |
3 |
Robert Coale |
1940 |
70-74 |
San Diego |
|
50m |
5:45.00 |
820 |
4 |
Alberto Murillo |
1944 |
65-69 |
Bahia |
|
50m |
5:44.30 |
5020 |
5 |
Chuck Milam |
1945 |
65-69 |
095-MMM |
|
50m |
5:42.70 |
2183 |
6 |
Gerald Kristen |
1963 |
45-49 |
Fechenheim |
|
50m |
5:44.00 |
752 |
7 |
Ryszard Majewski |
1965 |
45-49 |
Tenerife |
|
50m |
5:44.84 |
2505 |
8 |
Vishwanath.b Raja Rao |
1963 |
45-49 |
Basavanagu |
|
50m |
5:45.00 |
18 |
9 |
Amadeo Quiroga |
1962 |
45-49 |
JOCKEY BA |
|
50m |
5:45.00 |
4326 |
10 |
Johannes Dellby |
1965 |
45-49 |
BLÅ SIM&HO |
|
50m |
5:45.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
799 |
1 |
Sixto Henriquez Correa |
1959 |
50-54 |
Las Palmas |
|
50m |
5:41.22 |
3845 |
2 |
Peter Larcombe |
1947 |
60-64 |
East Coast |
|
50m |
5:40.01 |
1142 |
3 |
Yves Laporte |
1949 |
60-64 |
Combs Nat |
|
50m |
5:40.00 |
32 |
4 |
Daniel Mario Lebensohn |
1957 |
50-54 |
AGRUPACION |
|
50m |
5:40.00 |
4188 |
5 |
Ivan Zbonák |
1965 |
45-49 |
PK Martin |
|
50m |
5:40.00 |
1890 |
6 |
Helmut Hertelendy |
1950 |
60-64 |
SV Hof1911 |
|
50m |
5:40.00 |
392 |
7 |
Paull Leamen |
1943 |
65-69 |
TOMS |
|
50m |
5:40.00 |
2214 |
8 |
Ingo Wolter |
1962 |
45-49 |
Ostring 93 |
|
50m |
5:40.00 |
1135 |
9 |
Francois Renaudie |
1952 |
55-59 |
BORDEAUX |
|
50m |
5:41.18 |
2695 |
10 |
Carlo Tevarotto |
1961 |
45-49 |
Trieste |
|
50m |
5:41.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2554 |
1 |
Einar Hauksson |
1958 |
50-54 |
Breiðablik |
|
50m |
5:38.13 |
566 |
2 |
Rudolf Smerda |
1943 |
65-69 |
PVK Brno |
|
50m |
5:38.00 |
3544 |
3 |
Bart Calker, van |
1961 |
45-49 |
Twente |
|
50m |
5:37.36 |
953 |
4 |
Markku Makkonen |
1948 |
60-64 |
SUS |
|
50m |
5:37.09 |
230 |
5 |
Paulo R Schulte da Silva |
1955 |
55-59 |
Itamirim |
|
50m |
5:35.06 |
166 |
6 |
Robert Eheim |
1959 |
50-54 |
Mödling |
|
50m |
5:35.50 |
422 |
7 |
Ivan Pivovarov |
1943 |
65-69 |
UN MAB |
|
50m |
5:37.19 |
4828 |
8 |
Eric Anderson |
1944 |
65-69 |
LA Penins |
|
50m |
5:37.76 |
2697 |
9 |
Enrico Giorcelli |
1959 |
50-54 |
Pianeta |
|
50m |
5:38.00 |
4799 |
10 |
Steven Miller |
1954 |
55-59 |
WM |
|
50m |
5:38.46 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1343 |
1 |
Tony Cherrington |
1942 |
65-69 |
Spencer |
|
50m |
5:35.00 |
50 |
2 |
Cyril Baldock |
1943 |
65-69 |
Coogee |
|
50m |
5:34.00 |
4917 |
3 |
Daniel Willert |
1942 |
65-69 |
Walnut Cre |
|
50m |
5:32.13 |
1012 |
4 |
Casey Sweeting |
1970 |
40-44 |
FRA NA |
|
50m |
5:31.00 |
3456 |
5 |
Sergio Luis Duran Fuerte |
1966 |
40-44 |
COM LEON |
|
50m |
5:31.00 |
2493 |
6 |
Vinod Kumar Lekshmanan |
1970 |
40-44 |
Kerala |
|
50m |
5:31.00 |
2492 |
7 |
Josey Joseph |
1968 |
40-44 |
Kerala |
|
50m |
5:31.00 |
1294 |
8 |
Peyrot Francois |
1962 |
45-49 |
CARCASSONN |
|
50m |
5:33.00 |
2942 |
9 |
Giuseppe Innamorati |
1952 |
55-59 |
Bastia |
|
50m |
5:34.04 |
3930 |
10 |
Novitskiy Yaroslav |
1945 |
65-69 |
All Stars |
|
50m |
5:35.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4622 |
1 |
Bo Ljungberg |
1945 |
65-69 |
HELLAS |
|
50m |
5:30.32 |
512 |
2 |
Michael Nugent |
1965 |
45-49 |
Milenio |
|
50m |
5:30.00 |
2696 |
3 |
Nome Cognome |
1955 |
55-59 |
Trieste |
|
50m |
5:30.00 |
4621 |
4 |
Hans Ljungberg |
1948 |
60-64 |
HELLAS |
|
50m |
5:27.50 |
1194 |
5 |
Georges Michel |
1949 |
60-64 |
Lagardere |
|
50m |
5:27.00 |
2943 |
6 |
Marco Ghiglione |
1958 |
50-54 |
Bastia |
|
50m |
5:27.08 |
1360 |
7 |
Clive Smith |
1969 |
40-44 |
Etwall |
|
50m |
5:29.50 |
2564 |
8 |
Mario Paterni |
1943 |
65-69 |
Livorno |
|
50m |
5:30.00 |
2693 |
9 |
Lorenzo Pecorella |
1965 |
45-49 |
Trieste |
|
50m |
5:30.00 |
3542 |
10 |
Jack Barends |
1962 |
45-49 |
Twente |
|
50m |
5:30.73 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
123 |
1 |
Peter Polak |
1960 |
50-54 |
Wiener SC |
|
50m |
5:25.66 |
4847 |
2 |
Michael McColly |
1945 |
65-69 |
Pacific NW |
|
50m |
5:25.00 |
3520 |
3 |
Johannes de Kroon |
1964 |
45-49 |
AquAmigos |
|
50m |
5:25.00 |
3781 |
4 |
Jörg Löhken |
1968 |
40-44 |
HomesPlace |
|
50m |
5:24.91 |
4690 |
5 |
Kent Hamberg |
1951 |
55-59 |
SIM ENGELH |
|
50m |
5:22.12 |
4913 |
6 |
Perry Brown |
1952 |
55-59 |
Nortlander |
|
50m |
5:23.45 |
4620 |
7 |
Stefan Sundström |
1967 |
40-44 |
HELLAS |
|
50m |
5:25.00 |
2213 |
8 |
Ralf Gauger |
1962 |
45-49 |
Ostring 93 |
|
50m |
5:25.00 |
3933 |
9 |
Griva Sergey |
1949 |
60-64 |
All Stars |
|
50m |
5:25.50 |
3585 |
10 |
Henk Slomp |
1955 |
55-59 |
De Pinquin |
|
50m |
5:26.87 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1466 |
1 |
Robert (Mark) Straw |
1958 |
50-54 |
Basingstok |
|
50m |
5:20.38 |
2712 |
2 |
Marco Giovanni Spano |
1968 |
40-44 |
Olbia |
|
50m |
5:20.00 |
427 |
3 |
Mike Morrow |
1950 |
60-64 |
Calgary SC |
|
50m |
5:20.00 |
764 |
4 |
Oscar Cerezo |
1971 |
35-39 |
VILLALBA |
|
50m |
5:17.77 |
4579 |
5 |
Tomas Lindgren |
1961 |
45-49 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
5:17.04 |
3557 |
6 |
Donald Uijtenbogaart |
1947 |
60-64 |
Amsterdam |
|
50m |
5:17.77 |
4238 |
7 |
Peter Håkansson |
1965 |
45-49 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:19.80 |
3 |
8 |
Marcelo Javier Galvalisi |
1968 |
40-44 |
RIVERPLATE |
|
50m |
5:20.00 |
4494 |
9 |
Trond Zimmerman |
1967 |
40-44 |
MASS |
|
50m |
5:20.20 |
1548 |
10 |
Christian Herbst |
1965 |
45-49 |
Germania |
|
50m |
5:21.42 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4951 |
1 |
Don McIntosh |
1942 |
65-69 |
N England |
|
50m |
5:16.60 |
825 |
2 |
Juan Antonio Grau Matoses |
1969 |
40-44 |
Valencia |
|
50m |
5:16.21 |
1465 |
3 |
Dave Davenport |
1953 |
55-59 |
Basingstok |
|
50m |
5:15.50 |
2091 |
4 |
Joachim Boldt |
1950 |
60-64 |
Kaltenkir |
|
50m |
5:15.26 |
503 |
5 |
Javier Alfaro |
1965 |
45-49 |
Cariari |
|
50m |
5:15.18 |
5 |
6 |
Eduardo Esteban Casanovas |
1960 |
50-54 |
FUERZA |
|
50m |
5:15.19 |
4520 |
7 |
Fredrik Björn |
1966 |
40-44 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
5:15.43 |
4878 |
8 |
Glenn Gruber |
1949 |
60-64 |
Ventura |
|
50m |
5:15.58 |
1763 |
9 |
Wolfgang Berger |
1958 |
50-54 |
SV Halle |
|
50m |
5:16.21 |
4486 |
10 |
Stefan Aminoff |
1962 |
45-49 |
SK HAJEN |
|
50m |
5:16.68 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
709 |
1 |
|
0 |
|
|
|
50m |
5:15.00 |
2826 |
2 |
Fabrini Alessandro |
1965 |
45-49 |
Lazio |
|
50m |
5:13.05 |
2067 |
3 |
Björn Rapelius |
1976 |
30-34 |
Nienhagen |
|
50m |
5:13.00 |
1423 |
4 |
Andrew Brown |
1968 |
40-44 |
Camden |
|
50m |
5:12.00 |
789 |
5 |
Juan P Rodríguez Suárez |
1967 |
40-44 |
Metropole |
|
50m |
5:11.63 |
3476 |
6 |
Jorge Villegas |
1956 |
50-54 |
Casablanca |
|
50m |
5:12.00 |
3985 |
7 |
Igor Shtakelberg |
1956 |
50-54 |
Aquasib |
|
50m |
5:13.00 |
2988 |
8 |
Massimiliano Massa |
1967 |
40-44 |
Deakker |
|
50m |
5:13.02 |
132 |
9 |
Michael Aigner |
1970 |
40-44 |
Linz |
|
50m |
5:13.06 |
391 |
10 |
Ralph Rieper |
1959 |
50-54 |
TOMS |
|
50m |
5:15.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2875 |
1 |
Tedesco Gabriele |
1973 |
35-39 |
Bel Poggio |
|
50m |
5:10.99 |
2417 |
2 |
Michael Friebe |
1964 |
45-49 |
H Castrop |
|
50m |
5:10.49 |
863 |
3 |
Marcelo Vargas Aranibar |
1978 |
30-34 |
A.E.S.E. |
|
50m |
5:10.20 |
420 |
4 |
James Roderick Carmichael |
1951 |
55-59 |
Victoria |
|
50m |
5:10.01 |
2646 |
5 |
Cesare Goffi |
1958 |
50-54 |
NC Cagliar |
|
50m |
5:10.00 |
470 |
6 |
Juan Valencia Saldarriaga |
1979 |
30-34 |
Acuacol |
|
50m |
5:10.01 |
4725 |
7 |
Vadym Kutsenko |
1945 |
65-69 |
Dynamo SC |
|
50m |
5:10.10 |
4317 |
8 |
Bengt Göthlin |
1963 |
45-49 |
KARLSTAD |
|
50m |
5:10.29 |
2876 |
9 |
Curto Maurizio |
1975 |
35-39 |
Bel Poggio |
|
50m |
5:10.99 |
1179 |
10 |
Savalle Denis |
1971 |
35-39 |
Le Havre |
|
50m |
5:11.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1159 |
1 |
Mc Creadie Duncan |
1945 |
65-69 |
ACBB |
|
50m |
5:10.00 |
3451 |
2 |
Salvo Andronico |
1962 |
45-49 |
Luxenburg |
|
50m |
5:10.00 |
1018 |
3 |
Gael Malleret |
1972 |
35-39 |
Bro |
|
50m |
5:10.00 |
91 |
4 |
Kevin Jackson |
1953 |
55-59 |
Townsville |
|
50m |
5:09.45 |
748 |
5 |
Alvaro Banderas Moreno |
1975 |
35-39 |
ANORETA |
|
50m |
5:08.22 |
4334 |
6 |
Sven von Holst |
1948 |
60-64 |
FALUN |
|
50m |
5:08.40 |
3796 |
7 |
Alexandre Pereira |
1976 |
30-34 |
Belenenses |
|
50m |
5:09.82 |
2133 |
8 |
Gerhard Schiller |
1949 |
60-64 |
Cannstatt |
|
50m |
5:10.00 |
244 |
9 |
Fabio Duailibe-Melo |
1978 |
30-34 |
MAC-NINA |
|
50m |
5:10.00 |
3749 |
10 |
Piotr Suwara |
1979 |
30-34 |
SOPOT |
|
50m |
5:10.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
765 |
1 |
Luis Portella Del Carmen |
1971 |
35-39 |
DON BOSCO |
|
50m |
5:08.00 |
178 |
2 |
Percival Knowles |
1955 |
55-59 |
Swift |
|
50m |
5:06.85 |
884 |
3 |
Rafael De Valdes |
1957 |
50-54 |
MIJAS |
|
50m |
5:05.16 |
2050 |
4 |
Tobias Kerber |
1970 |
40-44 |
WVWunstorf |
|
50m |
5:05.00 |
802 |
5 |
Arturo Vera Campanalunga |
1983 |
25-29 |
Las Palmas |
|
50m |
5:05.00 |
2062 |
6 |
Manuel Siegert |
1983 |
25-29 |
Hamburg |
|
50m |
5:05.00 |
3953 |
7 |
Igor Bykov |
1965 |
45-49 |
Neva Stars |
|
50m |
5:05.00 |
4623 |
8 |
Mikael Gardell |
1960 |
50-54 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
5:05.31 |
5856 |
9 |
Mattias Hemmerdal |
1978 |
30-34 |
YSTADS SS |
|
50m |
5:07.51 |
408 |
10 |
William Chisholm |
1955 |
55-59 |
TOMS |
|
50m |
5:08.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2045 |
1 |
Eckhard Erbsland |
1963 |
45-49 |
SSV Lahr |
|
50m |
5:05.00 |
3751 |
2 |
Tomasz Zapalski |
1970 |
40-44 |
SOPOT |
|
50m |
5:05.00 |
688 |
3 |
Efrain Paredes |
1970 |
40-44 |
CDDQ |
|
50m |
5:04.00 |
3110 |
4 |
Antonio Perlini |
1981 |
25-29 |
ASD PARK |
|
50m |
5:04.00 |
3109 |
5 |
Coppotelli Patrizio |
1984 |
25-29 |
ASD PARK |
|
50m |
5:04.00 |
2722 |
6 |
Stefano Marzullo |
1959 |
50-54 |
Capannori |
|
50m |
5:04.00 |
4881 |
7 |
Steve Nelsen |
1960 |
50-54 |
Plano |
|
50m |
5:04.00 |
493 |
8 |
Alexander Kaune |
1983 |
25-29 |
Delfines H |
|
50m |
5:04.50 |
3465 |
9 |
Miguel Gutierrez Varela |
1981 |
25-29 |
MEX YMCA |
|
50m |
5:05.00 |
1965 |
10 |
Christian Görke |
1979 |
30-34 |
EHildeshei |
|
50m |
5:05.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3909 |
1 |
Evgeniy Valkov |
1965 |
45-49 |
Sprut |
|
50m |
5:02.00 |
149 |
2 |
Michael Doyle |
1959 |
50-54 |
ASV Vienna |
|
50m |
5:01.05 |
120 |
3 |
Maciej Slugocki |
1952 |
55-59 |
Hobart |
|
50m |
5:01.00 |
5062 |
4 |
Jason Adams |
1979 |
30-34 |
NORFOLK |
|
50m |
5:00.00 |
2467 |
5 |
Peter Bitskey |
1975 |
35-39 |
Debreceni |
|
50m |
5:00.00 |
2933 |
6 |
Giannetto Bini |
1976 |
30-34 |
PRATO |
|
50m |
5:00.00 |
3000 |
7 |
Thomas Bruno Colella |
1976 |
30-34 |
Firenze |
|
50m |
5:00.00 |
4004 |
8 |
Vyacheslav Gridin |
1979 |
30-34 |
Kasatka |
|
50m |
5:01.01 |
839 |
9 |
Ricardo Marcos Cañete |
1964 |
45-49 |
Guadalajar |
|
50m |
5:01.86 |
1378 |
10 |
Gary Hurr |
1961 |
45-49 |
Glasgow |
|
50m |
5:03.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2694 |
1 |
Giuseppe D´Argenio |
1979 |
30-34 |
Trieste |
|
50m |
5:00.00 |
3558 |
2 |
Michel Wigbers |
1980 |
30-34 |
DWT |
|
50m |
5:00.00 |
2217 |
3 |
André Borries |
1980 |
30-34 |
Ostring 93 |
|
50m |
4:59.90 |
4723 |
4 |
Vadym Lisoviy |
1977 |
30-34 |
Krystal |
|
50m |
4:59.00 |
2192 |
5 |
Steffen Pöritz |
1955 |
55-59 |
Grünstadt |
|
50m |
4:58.10 |
1026 |
6 |
Franck Loschi |
1967 |
40-44 |
Bro |
|
50m |
4:59.00 |
2959 |
7 |
Claudio Berrini |
1954 |
55-59 |
Bastia |
|
50m |
4:59.00 |
4715 |
8 |
B.emrah Gemicioglu |
1969 |
40-44 |
Galatasara |
|
50m |
5:00.00 |
4129 |
9 |
Andrey Korneev |
1959 |
50-54 |
Arsenal |
|
50m |
5:00.00 |
2895 |
10 |
Arnoldi Giuseppe |
1978 |
30-34 |
BERGAMO |
|
50m |
5:00.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5023 |
1 |
Michael Barry |
1962 |
45-49 |
USMS |
|
50m |
4:58.00 |
4764 |
2 |
Ievgen Pronin |
1957 |
50-54 |
Kiev |
|
50m |
4:57.00 |
90 |
3 |
John Barrett |
1958 |
50-54 |
Townsville |
|
50m |
4:56.30 |
2535 |
4 |
Anthony Morris |
1955 |
55-59 |
Aer Lingus |
|
50m |
4:56.22 |
1819 |
5 |
Rainer Fritsche |
1954 |
55-59 |
BerlinerTS |
|
50m |
4:55.27 |
1240 |
6 |
Romera Frédéric |
1976 |
30-34 |
VENISSIEUX |
|
50m |
4:55.63 |
2776 |
7 |
Roberto Tonelli |
1978 |
30-34 |
FANUM |
|
50m |
4:56.28 |
4401 |
8 |
Johan Lindberg |
1963 |
45-49 |
MKK |
|
50m |
4:56.55 |
3526 |
9 |
Marcel Gresnigt |
1972 |
35-39 |
Watervlo |
|
50m |
4:57.19 |
973 |
10 |
Jukka Laikari |
1959 |
50-54 |
HSS |
|
50m |
4:58.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3972 |
1 |
Victor Sarychev |
1936 |
70-74 |
NeptunMosc |
|
50m |
4:55.00 |
3955 |
2 |
Petr Bessonov |
1965 |
45-49 |
Neva Stars |
|
50m |
4:55.00 |
312 |
3 |
Manoel Ribeiro |
1968 |
40-44 |
PINHEIROS |
|
50m |
4:55.00 |
45 |
4 |
Graham Croft |
1948 |
60-64 |
Claremont |
|
50m |
4:55.00 |
2537 |
5 |
Shane Gibney |
1978 |
30-34 |
Trojan |
|
50m |
4:53.43 |
4691 |
6 |
Leif Götesson |
1966 |
40-44 |
ELMHULT SC |
|
50m |
4:54.91 |
3091 |
7 |
Pier Paolo Panciani |
1980 |
30-34 |
Torino |
|
50m |
4:55.00 |
3857 |
8 |
Roderick Holshausen |
1958 |
50-54 |
Cape Town |
|
50m |
4:55.00 |
3881 |
9 |
Vladlen Nesvetaev |
1960 |
50-54 |
Tsunami |
|
50m |
4:55.00 |
830 |
10 |
Aitor Goñi |
1976 |
30-34 |
HERNANI |
|
50m |
4:55.02 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1175 |
1 |
Frédéric Chevallot |
1960 |
50-54 |
provence |
|
50m |
4:53.10 |
3108 |
2 |
Giannantonio Scaramel |
1952 |
55-59 |
Derthona |
|
50m |
4:52.00 |
36 |
3 |
Roberto Merega |
1960 |
50-54 |
AGRUPACION |
|
50m |
4:52.00 |
2549 |
4 |
John McCarthy |
1960 |
50-54 |
Glenalbyn |
|
50m |
4:52.00 |
710 |
5 |
Omar Elhamawy |
1977 |
30-34 |
Egypt Mas |
|
50m |
4:51.51 |
3517 |
6 |
Erik van Dartel |
1967 |
40-44 |
PSV |
|
50m |
4:51.74 |
4362 |
7 |
Bengt Jönsson |
1955 |
55-59 |
SOLLEFTEÅ |
|
50m |
4:52.00 |
4845 |
8 |
Brad Johns |
1965 |
45-49 |
Pacific NW |
|
50m |
4:52.00 |
41 |
9 |
Eduardo Gardiasz |
1963 |
45-49 |
HERNANDEZ |
|
50m |
4:52.52 |
4157 |
10 |
Bruno M. Bernasconi |
1959 |
50-54 |
LIMM |
|
50m |
4:53.41 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2870 |
1 |
Roberto Rocchetti |
1984 |
25-29 |
S Giuliano |
|
50m |
4:51.00 |
2941 |
2 |
Antonio Cavazza |
1968 |
40-44 |
Alessandri |
|
50m |
4:50.50 |
4341 |
3 |
Jan Johansson |
1968 |
40-44 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
4:50.33 |
4705 |
4 |
Jörgen Rasmussen |
1979 |
30-34 |
KUNGÄLV |
|
50m |
4:50.04 |
2782 |
5 |
Andrea Gabellini |
1963 |
45-49 |
Maranello |
|
50m |
4:50.00 |
4124 |
6 |
Evgeny Zeleniy |
1954 |
55-59 |
PoseidMosc |
|
50m |
4:50.01 |
4880 |
7 |
Amro Hassan |
1959 |
50-54 |
Medina SC |
|
50m |
4:50.14 |
487 |
8 |
Jaime Garcia Carranza |
1964 |
45-49 |
Indoor |
|
50m |
4:50.40 |
3496 |
9 |
Joerg Alejandro Tellkamp |
1965 |
45-49 |
Sport City |
|
50m |
4:50.83 |
1861 |
10 |
Marcus Reineke |
1969 |
40-44 |
Obernkirch |
|
50m |
4:51.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3089 |
1 |
Mauro Rodella |
1963 |
45-49 |
Torino |
|
50m |
4:50.00 |
4301 |
2 |
Anders Albrektsson |
1974 |
35-39 |
SS04 |
|
50m |
4:50.00 |
4448 |
3 |
David Schardt |
1959 |
50-54 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:49.99 |
2923 |
4 |
Alberto De Poli |
1982 |
25-29 |
Acquambien |
|
50m |
4:48.00 |
3122 |
5 |
Andrea Florit |
1960 |
50-54 |
ROVIGO |
|
50m |
4:47.47 |
3490 |
6 |
Luis Pineyro |
1952 |
55-59 |
Sport City |
|
50m |
4:48.00 |
1394 |
7 |
Andrew Chamberlain |
1973 |
35-39 |
Hart SC |
|
50m |
4:49.21 |
2908 |
8 |
Alessandro Evangelista |
1980 |
30-34 |
Tuscolano |
|
50m |
4:50.00 |
2593 |
9 |
Fabrizio Cametti |
1972 |
35-39 |
CC Aniene |
|
50m |
4:50.00 |
478 |
10 |
Nelson Saenz |
1974 |
35-39 |
AQAMASTER |
|
50m |
4:50.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3943 |
1 |
Gilyazov Rinat |
1959 |
50-54 |
All Stars |
|
50m |
4:46.90 |
2983 |
2 |
Alessandro Mollica |
1984 |
25-29 |
Catania |
|
50m |
4:45.60 |
2104 |
3 |
Rüdiger Reiß |
1966 |
40-44 |
Wetterau |
|
50m |
4:45.16 |
242 |
4 |
Joel Kriger |
1953 |
55-59 |
Parana |
|
50m |
4:45.02 |
3725 |
5 |
Grzegorz Monczak |
1973 |
35-39 |
OneManTeam |
|
50m |
4:45.00 |
4752 |
6 |
Oleksiy Yesypenko |
1970 |
40-44 |
Kiev |
|
50m |
4:45.00 |
2318 |
7 |
Thomas Moschke |
1985 |
25-29 |
Dresdner |
|
50m |
4:45.03 |
5853 |
8 |
Frank Wuest |
1960 |
50-54 |
NEM |
|
50m |
4:45.53 |
902 |
9 |
Hugo Bernabeu Fayos |
1981 |
25-29 |
Gandia |
|
50m |
4:45.65 |
2180 |
10 |
Andreas Luippold |
1969 |
40-44 |
Biberach |
|
50m |
4:47.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1399 |
1 |
Andrew Gristwood |
1964 |
45-49 |
Cleethorpe |
|
50m |
4:45.00 |
3467 |
2 |
Carlos Komori |
1970 |
40-44 |
Casablanca |
|
50m |
4:45.00 |
3847 |
3 |
Tyrone Tozer |
1950 |
60-64 |
Cape Town |
|
50m |
4:45.00 |
1790 |
4 |
Thomas Bahr |
1977 |
30-34 |
FTVHamburg |
|
50m |
4:45.00 |
4262 |
5 |
Fredrik Pålsson |
1975 |
35-39 |
SK LAXEN |
|
50m |
4:44.82 |
2057 |
6 |
Joachim Koop |
1976 |
30-34 |
Hamburg |
|
50m |
4:45.00 |
3884 |
7 |
Vladimir Rozhinov |
1965 |
45-49 |
RADUGA |
|
50m |
4:45.00 |
4118 |
8 |
Valeriy Tyrin |
1965 |
45-49 |
PoseidMosc |
|
50m |
4:45.00 |
1591 |
9 |
Hartmut Anneken |
1968 |
40-44 |
Quakenbrü |
|
50m |
4:45.00 |
479 |
10 |
Cesar Gomez |
1980 |
30-34 |
AQAMASTER |
|
50m |
4:45.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3571 |
1 |
Rene Beetsma |
1969 |
40-44 |
Heerenveen |
|
50m |
4:44.00 |
158 |
2 |
Daniel Ossmann |
1982 |
25-29 |
WSV Spar |
|
50m |
4:43.13 |
854 |
3 |
Ruben A Gutierrez Fuentes |
1976 |
30-34 |
Jerez |
|
50m |
4:42.21 |
1428 |
4 |
Benjamin Jesse |
1976 |
30-34 |
Camden |
|
50m |
4:42.06 |
4125 |
5 |
Sergey Makarychev |
1965 |
45-49 |
PoseidMosc |
|
50m |
4:40.20 |
5041 |
6 |
Alcides Palma |
1982 |
25-29 |
UCV |
|
50m |
4:40.32 |
1035 |
7 |
Rodolfo Rivas-garro |
1971 |
35-39 |
LAGRANGE |
|
50m |
4:42.09 |
1106 |
8 |
Pascal Mercuri |
1960 |
50-54 |
CN Orleans |
|
50m |
4:43.01 |
1779 |
9 |
Stefan Bussmann |
1975 |
35-39 |
Lintorf |
|
50m |
4:43.15 |
1955 |
10 |
Thomas Kipp |
1965 |
45-49 |
Darmstadt |
|
50m |
4:44.40 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4595 |
1 |
Martin Andersson |
1970 |
40-44 |
VARBERG |
|
50m |
4:40.09 |
1427 |
2 |
Jason Williams |
1978 |
30-34 |
Camden |
|
50m |
4:40.00 |
1100 |
3 |
Cédric Le Bris |
1981 |
25-29 |
BIARRITZ |
|
50m |
4:40.00 |
1220 |
4 |
Yann-Eric Bonin |
1975 |
35-39 |
MARTIGUES |
|
50m |
4:39.89 |
3611 |
5 |
Erlend Alstad |
1967 |
40-44 |
Oslo IL |
|
50m |
4:39.40 |
814 |
6 |
Francesc Coll Riera |
1962 |
45-49 |
AQUAMASTE |
|
50m |
4:39.69 |
5046 |
7 |
Gabriel Lara |
1985 |
25-29 |
UCV |
|
50m |
4:40.00 |
4766 |
8 |
Bogdan Galaichuk |
1967 |
40-44 |
Kiev |
|
50m |
4:40.00 |
1237 |
9 |
Lionel Pailliez |
1957 |
50-54 |
Nanterre |
|
50m |
4:40.00 |
228 |
10 |
Julio Alcantara DosSantos |
1977 |
30-34 |
Sirio |
|
50m |
4:40.17 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
274 |
1 |
Christian Carvalho |
1968 |
40-44 |
Curitibano |
|
50m |
4:39.04 |
1951 |
2 |
Steffen Auhl |
1974 |
35-39 |
Frankfurt |
|
50m |
4:39.00 |
3560 |
3 |
Ivo Roozeboom |
1977 |
30-34 |
DES |
|
50m |
4:37.79 |
3584 |
4 |
Ralf Peters |
1976 |
30-34 |
Kerkrade |
|
50m |
4:37.00 |
239 |
5 |
Luis Duarte |
1963 |
45-49 |
Parana |
|
50m |
4:36.26 |
2458 |
6 |
Botond Ujhelyi |
1976 |
30-34 |
Fortuna |
|
50m |
4:36.50 |
942 |
7 |
Janne Soininen |
1966 |
40-44 |
Cetus |
|
50m |
4:37.53 |
2463 |
8 |
Nagy Norbert |
1969 |
40-44 |
Fortuna |
|
50m |
4:37.80 |
2105 |
9 |
Reiß Rüdiger |
1966 |
40-44 |
Wetterau |
|
50m |
4:39.02 |
278 |
10 |
Jorge Albino |
1975 |
35-39 |
Curitibano |
|
50m |
4:39.28 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
788 |
1 |
Ciro Gutierrez Ascanio |
1970 |
40-44 |
Metropole |
|
50m |
4:36.11 |
1429 |
2 |
Christopher Hopton |
1975 |
35-39 |
Camden |
|
50m |
4:36.00 |
457 |
3 |
Richard Letcher |
1969 |
40-44 |
Hong Kong |
|
50m |
4:35.15 |
4841 |
4 |
Oleg Chebotarev |
1968 |
40-44 |
Jam |
|
50m |
4:35.00 |
1158 |
5 |
Blanc Pierre |
1965 |
45-49 |
ACBB |
|
50m |
4:35.00 |
4564 |
6 |
Bathfield Nicolas |
1978 |
30-34 |
GÖTEBORG |
|
50m |
4:35.00 |
3638 |
7 |
Arild Tveiten |
1970 |
40-44 |
Lambertset |
|
50m |
4:35.12 |
1574 |
8 |
André Wrasse |
1970 |
40-44 |
Stadtwerke |
|
50m |
4:35.32 |
1496 |
9 |
Robert Farish |
1964 |
45-49 |
Beckenham |
|
50m |
4:36.07 |
5851 |
10 |
Edward Bockius |
1966 |
40-44 |
MIT |
|
50m |
4:36.19 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
116 |
1 |
Graham Hill |
1971 |
35-39 |
S Pirates |
|
50m |
4:35.00 |
3937 |
2 |
Andronov Oleg |
1977 |
30-34 |
All Stars |
|
50m |
4:34.40 |
3762 |
3 |
Arkadiusz Berwecki |
1973 |
35-39 |
MotylMosir |
|
50m |
4:33.00 |
1649 |
4 |
Nils Rix |
1980 |
30-34 |
Wasserratt |
|
50m |
4:32.18 |
1170 |
5 |
Bruno Starzec |
1981 |
25-29 |
Courbevoie |
|
50m |
4:32.04 |
5019 |
6 |
Andrew Farrell |
1970 |
40-44 |
Lauderdale |
|
50m |
4:32.08 |
1123 |
7 |
Haibach Alexandre |
1983 |
25-29 |
BORDEAUX |
|
50m |
4:32.64 |
3779 |
8 |
Rodrigo Costa |
1976 |
30-34 |
CNLA |
|
50m |
4:33.41 |
1172 |
9 |
Laurent Sibiril |
1976 |
30-34 |
Courbevoie |
|
50m |
4:34.73 |
2744 |
10 |
Marco Lazzari |
1984 |
25-29 |
San Marino |
|
50m |
4:35.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4450 |
1 |
Michael Edstedt |
1961 |
45-49 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:31.30 |
5006 |
2 |
Lyle Nalli |
1960 |
50-54 |
PNA |
|
50m |
4:31.00 |
2601 |
3 |
Francesco Viola |
1982 |
25-29 |
SALARIA |
|
50m |
4:30.50 |
4858 |
4 |
Gheorghe Dragos Ionescu |
1976 |
30-34 |
TRIBEACH |
|
50m |
4:30.00 |
1160 |
5 |
Cordier Yann |
1970 |
40-44 |
ACBB |
|
50m |
4:30.00 |
2780 |
6 |
Michele Biagiotti |
1978 |
30-34 |
FANUM |
|
50m |
4:30.00 |
1471 |
7 |
Daniel Bullock |
1970 |
40-44 |
Otter S.C. |
|
50m |
4:30.01 |
3813 |
8 |
Jose Freitas |
1963 |
45-49 |
CFP |
|
50m |
4:31.00 |
4816 |
9 |
Glenn Dixon |
1964 |
45-49 |
NEM |
|
50m |
4:31.03 |
1439 |
10 |
Calum Mckinlay |
1964 |
45-49 |
Barnet |
|
50m |
4:32.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2571 |
1 |
Daniele Bergamini |
1980 |
30-34 |
Tuatha De |
|
50m |
4:30.00 |
447 |
2 |
Victor R Nilo Poyanco |
1974 |
35-39 |
Stadio |
|
50m |
4:30.00 |
1027 |
3 |
Fabien Boiron-boirel |
1984 |
25-29 |
Bro |
|
50m |
4:30.00 |
4846 |
4 |
Kirk Nelson |
1970 |
40-44 |
Pacific NW |
|
50m |
4:29.96 |
1296 |
5 |
Mathieu David |
1981 |
25-29 |
FC LAON |
|
50m |
4:28.43 |
1720 |
6 |
Heiko Krumbeck |
1967 |
40-44 |
Spok |
|
50m |
4:29.80 |
2058 |
7 |
Christopher Herms-Menk |
1985 |
25-29 |
Hamburg |
|
50m |
4:29.99 |
2026 |
8 |
Torsten Lagerpusch |
1980 |
30-34 |
SG Elbe |
|
50m |
4:30.00 |
743 |
9 |
Alejandro Amoros Roca |
1972 |
35-39 |
Catalunya |
|
50m |
4:30.00 |
4046 |
10 |
Andrey Volkov |
1968 |
40-44 |
BlackSepia |
|
50m |
4:30.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3780 |
1 |
David Gorgulho |
1982 |
25-29 |
CNLA |
|
50m |
4:27.35 |
2464 |
2 |
Gergely Molnár |
1980 |
30-34 |
Fortuna |
|
50m |
4:27.00 |
4306 |
3 |
Mikael Rosen |
1974 |
35-39 |
FAGERSTA |
|
50m |
4:25.86 |
798 |
4 |
Florencio Betancor Pérez |
1972 |
35-39 |
Las Palmas |
|
50m |
4:25.00 |
1567 |
5 |
Sebastian Friese |
1983 |
25-29 |
Stadtwerke |
|
50m |
4:25.00 |
349 |
6 |
Roberto Carlos Carvalho |
1965 |
45-49 |
Flamengo |
|
50m |
4:25.00 |
1973 |
7 |
Markus Tasche |
1984 |
25-29 |
Hannover |
|
50m |
4:25.00 |
4099 |
8 |
Igor Vazhenin |
1964 |
45-49 |
Chayka |
|
50m |
4:26.46 |
3020 |
9 |
Diego Taddei |
1975 |
35-39 |
Hidron |
|
50m |
4:27.00 |
2003 |
10 |
Thomas Ehrhardt |
1977 |
30-34 |
PoseidonAs |
|
50m |
4:28.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4528 |
1 |
Sebastian Wennerberg |
1985 |
25-29 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
4:24.68 |
1977 |
2 |
Holger Ladenthin |
1979 |
30-34 |
Hannover |
|
50m |
4:23.40 |
4292 |
3 |
Ulf Eriksson |
1967 |
40-44 |
UPSALA S |
|
50m |
4:22.45 |
1759 |
4 |
Michael Kleiber |
1963 |
45-49 |
Konstanz |
|
50m |
4:22.00 |
1407 |
5 |
Chris Grabham |
1982 |
25-29 |
REN 96 |
|
50m |
4:20.15 |
4126 |
6 |
Sergey Alchebaev |
1983 |
25-29 |
PoseidMosc |
|
50m |
4:21.50 |
500 |
7 |
Kurt Niehaus |
1980 |
30-34 |
Abiertas |
|
50m |
4:22.30 |
828 |
8 |
Luis Goñi |
1973 |
35-39 |
HERNANI |
|
50m |
4:23.18 |
4656 |
9 |
Mats Nygren |
1966 |
40-44 |
FAGERSTA |
|
50m |
4:24.00 |
2897 |
10 |
Colombi Massimiliano |
1983 |
25-29 |
BERGAMO |
|
50m |
4:25.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
614 |
1 |
Frank Byskov |
1975 |
35-39 |
GENTOFTE |
|
50m |
4:20.00 |
3716 |
2 |
Armin Hummel |
1978 |
30-34 |
KS Neptun |
|
50m |
4:19.00 |
505 |
3 |
Mauri Jonathan |
1984 |
25-29 |
Milenio |
|
50m |
4:18.60 |
1536 |
4 |
Geoff Twinning |
1980 |
30-34 |
Stroud |
|
50m |
4:18.00 |
1177 |
5 |
Vahe Olivier |
1973 |
35-39 |
Le Havre |
|
50m |
4:16.28 |
3491 |
6 |
Alejandro Moreno |
1968 |
40-44 |
Sport City |
|
50m |
4:17.00 |
4662 |
7 |
Anders Haglund |
1961 |
45-49 |
TUREBERG |
|
50m |
4:18.33 |
4063 |
8 |
German Dron |
1972 |
35-39 |
Moscow |
|
50m |
4:18.70 |
3057 |
9 |
Dino Schorn |
1968 |
40-44 |
Brescia |
|
50m |
4:20.00 |
531 |
10 |
Juan Carlos Rojas |
1955 |
55-59 |
San Jose |
|
50m |
4:20.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
351 |
1 |
Marcus Mattioli |
1960 |
50-54 |
Flamengo |
|
50m |
4:15.10 |
2134 |
2 |
Roland Stampfer |
1976 |
30-34 |
Cannstatt |
|
50m |
4:13.34 |
744 |
3 |
Daniel Serra |
1968 |
40-44 |
Catalunya |
|
50m |
4:12.85 |
1024 |
4 |
Fabien Czachor |
1976 |
30-34 |
Bro |
|
50m |
4:12.00 |
4824 |
5 |
Ricardo Monasterio |
1978 |
30-34 |
SCLN |
|
50m |
4:00.14 |
4022 |
6 |
Roman Evgrafov |
1981 |
25-29 |
Kasatka |
|
50m |
4:04.01 |
2191 |
7 |
Nicky Lange |
1980 |
30-34 |
SSF Singen |
|
50m |
4:12.00 |
3486 |
8 |
Rodrigo De Los Cobos |
1975 |
35-39 |
Sport City |
|
50m |
4:13.01 |
236 |
9 |
Eduardo Marocco |
1968 |
40-44 |
Gremio |
|
50m |
4:14.09 |
1632 |
10 |
Michael Pruefert |
1964 |
45-49 |
Dortmund |
|
50m |
4:16.00 |
Generated by WinGrodan 1.18.00 |
Print Date |
27 July 2010 |
Licensed to: Västsvenska Simförbundet |
Print Time |
12:06 |
|