Program for XIII FINA WMC 2010 Valhalla venue
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Startlist Event 36
|
Competition name |
XIII Fina World Masters Champi |
|
Print Date |
28 July 2010 |
|
|
Competition place |
Gothenburg Valhalla |
|
Print Time |
12:31 |
|
|
Organizer |
Fina/SSF |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
2010-08-06 |
|
|
|
|
Event 36, 50m Back Men |
Finals (54) |
Start time 09:00 |
|
Heat 1 (54) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4433 |
4 |
Bjrn Wennberg |
1917 |
90-94 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:08.05 |
2432 |
5 |
Bela Banki H. |
1920 |
90-94 |
Ujbuda |
|
50m |
55.20 |
4604 |
6 |
Nils Ferm |
1917 |
90-94 |
HELLAS |
|
50m |
58.39 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
2752 |
4 |
Alberto Sioni |
1925 |
85-89 |
CORDENONS |
|
50m |
55.00 |
565 |
5 |
Jan Ziegler |
1925 |
85-89 |
PVK Brno |
|
50m |
51.50 |
9 |
6 |
Ernesto Orlando |
1925 |
85-89 |
DORADOS |
|
50m |
54.50 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1571 |
2 |
Helmut Zittner |
1930 |
80-84 |
Stadtwerke |
|
50m |
1:03.50 |
3567 |
3 |
Jan van Den Ijssel |
1929 |
80-84 |
Lagosta |
|
50m |
1:03.50 |
3466 |
4 |
Michel Kun |
1930 |
80-84 |
Hacienda |
|
50m |
58.00 |
4792 |
5 |
Daniel Duran |
1930 |
80-84 |
Uruguay |
|
50m |
56.64 |
1668 |
6 |
Karli Dr. Coburger |
1929 |
80-84 |
AquaBerlin |
|
50m |
56.80 |
690 |
7 |
Ahmed Ibrahim |
1928 |
80-84 |
Egypt Mas |
|
50m |
1:02.00 |
4928 |
8 |
Martin Hertzberg |
1930 |
80-84 |
Colorado |
|
50m |
1:03.50 |
1007 |
9 |
Belloc Jean |
1928 |
80-84 |
Castelnaud |
|
50m |
1:03.50 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2022 |
1 |
Gerhard Grosser |
1928 |
80-84 |
Langwasser |
|
50m |
56.00 |
4800 |
2 |
Bob Danielson |
1930 |
80-84 |
San Fransi |
|
50m |
54.00 |
2439 |
3 |
Ferenc Latin |
1928 |
80-84 |
Ujbuda |
|
50m |
52.00 |
3357 |
4 |
Makoto Nishiura |
1930 |
80-84 |
S100 Kyoto |
|
50m |
50.00 |
4876 |
5 |
Frank Manheim |
1930 |
80-84 |
Reston |
|
50m |
46.99 |
4988 |
6 |
Ken Kimball |
1930 |
80-84 |
San Diego |
|
50m |
48.10 |
4256 |
7 |
Allan Andersson |
1929 |
80-84 |
SK RAN |
|
50m |
50.05 |
1667 |
8 |
Fritz Krger |
1928 |
80-84 |
AquaBerlin |
|
50m |
52.50 |
3307 |
9 |
Yasushi Tsushima |
1930 |
80-84 |
OKAYAMA |
|
50m |
56.00 |
2902 |
10 |
Alfio Finy Fichera |
1928 |
80-84 |
TAORMINA |
|
50m |
56.46 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
4069 |
2 |
Viacheslav Belokovskiy |
1931 |
75-79 |
Moscow |
|
50m |
57.00 |
1659 |
3 |
Karl Rhner |
1933 |
75-79 |
Gersdorf |
|
50m |
52.00 |
1887 |
4 |
Hans Schulz |
1934 |
75-79 |
WVMannheim |
|
50m |
50.00 |
4741 |
5 |
Yuri Vlasov |
1934 |
75-79 |
Gavrily4 |
|
50m |
47.00 |
2079 |
6 |
Werner Hensel |
1935 |
75-79 |
DSCDresden |
|
50m |
48.45 |
5028 |
7 |
Rocco Bellino |
1931 |
75-79 |
Goyo Tavio |
|
50m |
50.00 |
664 |
8 |
Erik Kjr |
1935 |
75-79 |
GI40HERMES |
|
50m |
54.43 |
2480 |
9 |
Shio Dutt Ray |
1935 |
75-79 |
Bihar |
|
50m |
59.50 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1391 |
1 |
Brian Evans |
1935 |
75-79 |
Derby |
|
50m |
45.40 |
3212 |
2 |
Kazuyoshi Kawashima |
1932 |
75-79 |
KAWANISHI |
|
50m |
44.00 |
1785 |
3 |
Fritz Ilgen |
1933 |
75-79 |
Lindau |
|
50m |
43.00 |
894 |
4 |
Vincent Miller |
1935 |
75-79 |
Mastbal |
|
50m |
41.30 |
3159 |
5 |
Tetsuo Ashizawa |
1931 |
75-79 |
WAT |
|
50m |
39.50 |
270 |
6 |
Henrique Flanzer |
1935 |
75-79 |
Fluminense |
|
50m |
40.30 |
3158 |
7 |
Keiji Hase |
1935 |
75-79 |
WAT |
|
50m |
42.00 |
3339 |
8 |
Ken Tomihara |
1934 |
75-79 |
GS KAMOI |
|
50m |
44.00 |
1669 |
9 |
Gerhard Dr. Ferchland |
1931 |
75-79 |
AquaBerlin |
|
50m |
45.37 |
4071 |
10 |
Valentin Meshcheriakov |
1933 |
75-79 |
Moscow |
|
50m |
46.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
885 |
4 |
Jose S Martn Parras |
1937 |
70-74 |
MIJAS |
|
50m |
51.35 |
1665 |
5 |
Manfred Ujma |
1939 |
70-74 |
AquaBerlin |
|
50m |
51.20 |
450 |
6 |
Freddy Vergara Coob |
1940 |
70-74 |
Monardes |
|
50m |
51.27 |
1671 |
7 |
Manfred Schmeltz |
1938 |
70-74 |
AquaBerlin |
|
50m |
51.59 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1672 |
1 |
Erhard Schmeltz |
1938 |
70-74 |
AquaBerlin |
|
50m |
48.50 |
3120 |
2 |
Giuseppe Fantini |
1939 |
70-74 |
Riccione |
|
50m |
46.95 |
4999 |
3 |
Walter Reid |
1940 |
70-74 |
PNA |
|
50m |
44.00 |
2455 |
4 |
Robert Nagy |
1938 |
70-74 |
Delfinek |
|
50m |
44.00 |
2129 |
5 |
Eckhard Mannke |
1939 |
70-74 |
Segeberg |
|
50m |
43.70 |
4908 |
6 |
Robert Norris |
1938 |
70-74 |
Davis |
|
50m |
43.80 |
388 |
7 |
Bob Bannerman |
1940 |
70-74 |
TOMS |
|
50m |
44.00 |
1660 |
8 |
Dietrich Nels |
1940 |
70-74 |
Gersdorf |
|
50m |
46.81 |
1493 |
9 |
Derek Gore |
1940 |
70-74 |
Chelmsford |
|
50m |
47.00 |
3153 |
10 |
Hiroshi Kunisada |
1940 |
70-74 |
TOT |
|
50m |
51.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3152 |
1 |
Nishino Takao |
1936 |
70-74 |
CENTER COU |
|
50m |
43.00 |
4740 |
2 |
Yuri Matkovski |
1940 |
70-74 |
Gavrily4 |
|
50m |
41.50 |
844 |
3 |
Jose Casanovas Gilabert |
1939 |
70-74 |
Reus Ploms |
|
50m |
41.05 |
2428 |
4 |
Peter Piskoty |
1940 |
70-74 |
Ujbuda |
|
50m |
40.00 |
3963 |
5 |
Adolf Skotarenko |
1940 |
70-74 |
NeptunMosc |
|
50m |
40.00 |
1151 |
6 |
Fonquernie Philippe |
1940 |
70-74 |
ACBB |
|
50m |
40.00 |
4095 |
7 |
Alexander Starkov |
1938 |
70-74 |
Pregel |
|
50m |
40.80 |
2211 |
8 |
Hans Klosz |
1938 |
70-74 |
Chemnitz |
|
50m |
41.34 |
1783 |
9 |
Georg Tlle |
1940 |
70-74 |
GER NA |
|
50m |
42.57 |
3697 |
10 |
Walter Nuez Cheng |
1940 |
70-74 |
Peru |
|
50m |
43.20 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
426 |
1 |
Karl Donoghue |
1940 |
70-74 |
MSBC |
|
50m |
39.01 |
2419 |
2 |
Guillermo Gomar |
1937 |
70-74 |
Guatemala |
|
50m |
39.00 |
1352 |
3 |
Nigel Salsbury |
1940 |
70-74 |
Spencer |
|
50m |
38.50 |
887 |
4 |
Joaquin Canales DeMendoza |
1940 |
70-74 |
MIJAS |
|
50m |
37.00 |
2440 |
5 |
Miklos Kovats |
1940 |
70-74 |
Ujbuda |
|
50m |
35.50 |
3375 |
6 |
Yoshiyuki Funahashi |
1939 |
70-74 |
ST KANSAI |
|
50m |
37.00 |
3545 |
7 |
Frans Enst van |
1940 |
70-74 |
Twente |
|
50m |
37.32 |
4560 |
8 |
Peter Bergengren |
1938 |
70-74 |
GTEBORG |
|
50m |
39.00 |
662 |
9 |
Jan Johansen |
1940 |
70-74 |
GI40HERMES |
|
50m |
39.00 |
320 |
10 |
Osmar Baptista Silva |
1939 |
70-74 |
PINHEIROS |
|
50m |
39.07 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
4991 |
2 |
Jim Stewart |
1941 |
65-69 |
Miss Viejo |
|
50m |
44.00 |
1677 |
3 |
Jrg Rettig |
1945 |
65-69 |
AquaBerlin |
|
50m |
43.30 |
774 |
4 |
Mauricio OShanahan |
1942 |
65-69 |
Metropole |
|
50m |
41.20 |
4912 |
5 |
Kenneth Hickey |
1945 |
65-69 |
022-orlm |
|
50m |
40.00 |
4640 |
6 |
Ronnie Paleski |
1943 |
65-69 |
POLISEN |
|
50m |
40.19 |
3702 |
7 |
Luis Pazsoldan |
1945 |
65-69 |
Terrazas |
|
50m |
42.43 |
1057 |
8 |
Philippe Marchat |
1941 |
65-69 |
Barracudas |
|
50m |
43.68 |
3694 |
9 |
Javier Lecaros |
1944 |
65-69 |
Peru |
|
50m |
47.49 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4879 |
1 |
John Whitley |
1943 |
65-69 |
La Jolla |
|
50m |
38.50 |
4370 |
2 |
Bo Torester |
1944 |
65-69 |
ELFSBORG |
|
50m |
37.69 |
1625 |
3 |
Bernd Schroeder |
1943 |
65-69 |
HumboldtBe |
|
50m |
37.50 |
3964 |
4 |
Alexander Kryukov |
1944 |
65-69 |
NeptunMosc |
|
50m |
35.00 |
2445 |
5 |
Jozsef Csikany |
1943 |
65-69 |
Ujbuda |
|
50m |
33.30 |
1782 |
6 |
Bernd Horstmann |
1942 |
65-69 |
Nordhorn |
|
50m |
34.75 |
3903 |
7 |
Yury Marenkov |
1943 |
65-69 |
Lipetsk |
|
50m |
37.00 |
1128 |
8 |
Grard Lonne |
1945 |
65-69 |
BORDEAUX |
|
50m |
37.62 |
3967 |
9 |
Alexander Dreval |
1944 |
65-69 |
NeptunMosc |
|
50m |
38.00 |
395 |
10 |
Peter Straka |
1943 |
65-69 |
TOMS |
|
50m |
39.65 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2920 |
2 |
Marco Monetti |
1949 |
60-64 |
Milano |
|
50m |
45.00 |
4692 |
3 |
Lennart Palm |
1947 |
60-64 |
KUNGLV |
|
50m |
44.00 |
3728 |
4 |
Bernard Poloczek |
1947 |
60-64 |
Zabrze |
|
50m |
42.25 |
3590 |
5 |
Klemet Turi |
1950 |
60-64 |
Karasjok |
|
50m |
40.72 |
1928 |
6 |
Bernd Willer |
1950 |
60-64 |
Delphine |
|
50m |
41.17 |
1642 |
7 |
Karl-Heinz Haeger |
1949 |
60-64 |
Butzbach |
|
50m |
43.28 |
263 |
8 |
Joo Luiz Leite Filho |
1950 |
60-64 |
Flamengo |
|
50m |
44.47 |
572 |
9 |
Petr Mustermann |
1947 |
60-64 |
PVK Brno |
|
50m |
45.14 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
469 |
1 |
Octavio Cruz |
1947 |
60-64 |
Acuacol |
|
50m |
40.00 |
1636 |
2 |
Klaus Mahn |
1950 |
60-64 |
Limbach |
|
50m |
39.00 |
3965 |
3 |
Vladimir Ivanchev |
1946 |
60-64 |
NeptunMosc |
|
50m |
38.50 |
5024 |
4 |
Michael Barry |
1950 |
60-64 |
USMS |
|
50m |
38.03 |
29 |
5 |
Oscar Jose Michelino |
1950 |
60-64 |
ROSARINA |
|
50m |
38.00 |
920 |
6 |
Toivo Viilep |
1948 |
60-64 |
MC U-club |
|
50m |
38.00 |
5029 |
7 |
Jose Via |
1948 |
60-64 |
Goyo Tavio |
|
50m |
38.40 |
1389 |
8 |
Christopher Thorp |
1950 |
60-64 |
Derby |
|
50m |
38.53 |
2431 |
9 |
Jozsef Bukolyi |
1949 |
60-64 |
Ujbuda |
|
50m |
40.00 |
1331 |
10 |
Michel Grisard |
1950 |
60-64 |
Migennes |
|
50m |
40.40 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1565 |
1 |
Mhle Hans |
1946 |
60-64 |
Stadtwerke |
|
50m |
37.50 |
1463 |
2 |
Neil Jackson |
1946 |
60-64 |
Basingstok |
|
50m |
37.00 |
89 |
3 |
Robert Morse |
1949 |
60-64 |
Noosa |
|
50m |
37.00 |
3393 |
4 |
Shohjiroh Takeuchi |
1948 |
60-64 |
ARITA |
|
50m |
36.40 |
680 |
5 |
Ebbe Rasmussen |
1949 |
60-64 |
U.S.G |
|
50m |
35.67 |
3706 |
6 |
Andrzej Rubaszkiewicz |
1949 |
60-64 |
WARSZAWA |
|
50m |
36.00 |
2122 |
7 |
Frank Hesbacher |
1948 |
60-64 |
SwerkeMn |
|
50m |
36.50 |
3234 |
8 |
Setsuo Terazawa |
1948 |
60-64 |
KICHIJOJI |
|
50m |
37.00 |
1507 |
9 |
Geoff Edge |
1949 |
60-64 |
Dolphins |
|
50m |
37.00 |
43 |
10 |
Guillermo Venturini |
1949 |
60-64 |
RESFESINOS |
|
50m |
37.57 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
960 |
1 |
Hannu Kuokkanen |
1948 |
60-64 |
VUS-VSS |
|
50m |
35.14 |
93 |
2 |
John Fussell |
1946 |
60-64 |
Osborne |
|
50m |
35.00 |
4092 |
3 |
Victor Fadeev |
1950 |
60-64 |
Pregel |
|
50m |
34.50 |
3031 |
4 |
Claudio Tomasi |
1950 |
60-64 |
ASD Europa |
|
50m |
33.90 |
4030 |
5 |
Chirkov Yury |
1949 |
60-64 |
Olymp |
|
50m |
32.76 |
692 |
6 |
Ghareeb Attia |
1948 |
60-64 |
Egypt Mas |
|
50m |
33.20 |
1990 |
7 |
Dieter Seifert |
1948 |
60-64 |
PoseidonHa |
|
50m |
34.50 |
4639 |
8 |
Glen Bengtsson |
1949 |
60-64 |
POLISEN |
|
50m |
34.78 |
165 |
9 |
Josef Kocsi |
1947 |
60-64 |
Vienna Old |
|
50m |
35.08 |
542 |
10 |
Juraj Branik |
1946 |
60-64 |
Bohemias |
|
50m |
35.16 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3850 |
4 |
Rainer Kloos |
1955 |
55-59 |
Cape Town |
|
50m |
42.50 |
4217 |
5 |
Lennart Sjholm |
1954 |
55-59 |
HS |
|
50m |
42.50 |
152 |
6 |
Helmut Jelem |
1952 |
55-59 |
Mermaids |
|
50m |
42.50 |
2485 |
7 |
Himmatbhai Badreshiya |
1951 |
55-59 |
Gujarat |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3023 |
1 |
Mauro Morino |
1954 |
55-59 |
CC Napoli |
|
50m |
42.50 |
3598 |
2 |
Per Erik Lillevold |
1951 |
55-59 |
Oslo IL |
|
50m |
41.00 |
1676 |
3 |
Dietmar Schinkel |
1951 |
55-59 |
AquaBerlin |
|
50m |
40.42 |
171 |
4 |
Josef Gokl |
1955 |
55-59 |
USC Traun |
|
50m |
39.05 |
779 |
5 |
Guillermo CaballeroMadera |
1955 |
55-59 |
Metropole |
|
50m |
39.00 |
3918 |
6 |
Ivan Rozhin |
1954 |
55-59 |
Yamal Club |
|
50m |
39.00 |
881 |
7 |
Carlos Martn |
1951 |
55-59 |
HORTA |
|
50m |
40.28 |
2536 |
8 |
James Stodart |
1952 |
55-59 |
Breifne SC |
|
50m |
40.77 |
4670 |
9 |
Lars Ekdahl |
1954 |
55-59 |
VSTERS |
|
50m |
41.10 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3929 |
1 |
Lazarevich Valeriy |
1951 |
55-59 |
All Stars |
|
50m |
38.00 |
2005 |
2 |
Hans-Jrgen Hoffmann |
1955 |
55-59 |
Neuwieder |
|
50m |
37.80 |
3585 |
3 |
Henk Slomp |
1955 |
55-59 |
De Pinquin |
|
50m |
37.53 |
1897 |
4 |
Harald Bayer |
1951 |
55-59 |
Wuppertal |
|
50m |
37.08 |
24 |
5 |
Carlos D. Morgan |
1953 |
55-59 |
JOCKEY BA |
|
50m |
35.30 |
3606 |
6 |
Jan M. Haakonsen |
1955 |
55-59 |
Oslo IL |
|
50m |
36.33 |
1674 |
7 |
Thomas Beyer |
1953 |
55-59 |
AquaBerlin |
|
50m |
37.50 |
1445 |
8 |
Ian Woollard |
1954 |
55-59 |
Barnet |
|
50m |
37.77 |
1135 |
9 |
Francois Renaudie |
1952 |
55-59 |
BORDEAUX |
|
50m |
37.95 |
2660 |
10 |
Angelo Angius |
1953 |
55-59 |
Nocetta |
|
50m |
38.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
895 |
1 |
Luis Antonio Arderus |
1954 |
55-59 |
LosAlcores |
|
50m |
34.90 |
930 |
2 |
Martti Laajus |
1952 |
55-59 |
SiWa |
|
50m |
33.63 |
4688 |
3 |
Peter Engstrm |
1955 |
55-59 |
SIM ENGELH |
|
50m |
33.49 |
3649 |
4 |
Kiriy Anatoly |
1954 |
55-59 |
Kirkenes |
|
50m |
32.80 |
1022 |
5 |
Franck Mage |
1955 |
55-59 |
Bro |
|
50m |
32.00 |
1282 |
6 |
Alain Vanacker |
1952 |
55-59 |
FRANeptun |
|
50m |
32.45 |
4104 |
7 |
Sergey Lipskiy |
1955 |
55-59 |
Chayka |
|
50m |
33.00 |
3464 |
8 |
Alejandro Escanero |
1955 |
55-59 |
ORCAS SC |
|
50m |
33.50 |
915 |
9 |
Peep Keskla |
1954 |
55-59 |
Tallinn |
|
50m |
34.35 |
37 |
10 |
Gustavo Gonzalez |
1953 |
55-59 |
AGRUPACION |
|
50m |
35.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3712 |
3 |
Jan Down |
1960 |
50-54 |
Sikret |
|
50m |
40.50 |
4873 |
4 |
Steve Cattles |
1959 |
50-54 |
BeeGees |
|
50m |
40.50 |
1511 |
5 |
Gordon Dickinson |
1959 |
50-54 |
Ashington |
|
50m |
40.00 |
2126 |
6 |
Herwart Bunge |
1957 |
50-54 |
Segeberg |
|
50m |
40.30 |
4706 |
7 |
Kamil Koseoglu |
1958 |
50-54 |
Genclik |
|
50m |
40.50 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
328 |
1 |
Filip Rosenstein |
1960 |
50-54 |
HEBRAICA |
|
50m |
38.80 |
339 |
2 |
Jose Eduardo Felicio |
1960 |
50-54 |
Flamengo |
|
50m |
38.71 |
4372 |
3 |
Anders Trnqvist |
1960 |
50-54 |
ELFSBORG |
|
50m |
38.01 |
39 |
4 |
Marcelo Romano |
1956 |
50-54 |
AGRUPACION |
|
50m |
37.07 |
4096 |
5 |
Sergey Yanochkin |
1956 |
50-54 |
Pregel |
|
50m |
36.22 |
528 |
6 |
Roberto Gomez L |
1957 |
50-54 |
Tennis San |
|
50m |
36.75 |
1608 |
7 |
Lutz Rauschenbach |
1960 |
50-54 |
Merseburg |
|
50m |
38.00 |
4649 |
8 |
Anders Jgerbrink |
1959 |
50-54 |
KALMAR SS |
|
50m |
38.50 |
4359 |
9 |
Peter Lundin |
1959 |
50-54 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
38.74 |
1332 |
10 |
Jannekeyn Richard |
1956 |
50-54 |
St Bruno |
|
50m |
39.98 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
704 |
1 |
Mohamed Sedky |
1957 |
50-54 |
Egypt Mas |
|
50m |
36.01 |
3834 |
2 |
Laszlo Sebok |
1956 |
50-54 |
Orca Cluj |
|
50m |
35.50 |
2128 |
3 |
Jens Gilenzki-Henze |
1957 |
50-54 |
Segeberg |
|
50m |
35.03 |
4185 |
4 |
Matthias Beusch |
1959 |
50-54 |
SC Thalwil |
|
50m |
35.00 |
1274 |
5 |
Touazi Francis |
1958 |
50-54 |
FRANeptun |
|
50m |
34.50 |
636 |
6 |
Preben Srensen |
1957 |
50-54 |
GSK |
|
50m |
34.83 |
391 |
7 |
Ralph Rieper |
1959 |
50-54 |
TOMS |
|
50m |
35.00 |
1374 |
8 |
Andrew Pratt |
1958 |
50-54 |
Southport |
|
50m |
35.09 |
2515 |
9 |
Sunil Kumar Tiwari |
1958 |
50-54 |
SFI |
|
50m |
36.00 |
2 |
10 |
Carlos Morbelli |
1958 |
50-54 |
BUENOSAIRE |
|
50m |
36.06 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3752 |
1 |
Dariusz Gorbaczow |
1958 |
50-54 |
SOPOT |
|
50m |
34.00 |
2948 |
2 |
Francesco Grignani |
1959 |
50-54 |
Bastia |
|
50m |
33.85 |
928 |
3 |
Juha Iivonen |
1959 |
50-54 |
LrU |
|
50m |
32.99 |
1893 |
4 |
Michael Goldmann |
1959 |
50-54 |
SV Hof1911 |
|
50m |
32.75 |
1379 |
5 |
Stephen Allen |
1960 |
50-54 |
Hull |
|
50m |
32.45 |
2194 |
6 |
Andreas Wagner |
1960 |
50-54 |
Westthuer |
|
50m |
32.53 |
4906 |
7 |
Benner Tord |
1959 |
50-54 |
Nova |
|
50m |
32.80 |
4755 |
8 |
Anatolii Gomon |
1957 |
50-54 |
Kiev |
|
50m |
33.00 |
4763 |
9 |
Viktor Olshevskyi |
1957 |
50-54 |
Kiev |
|
50m |
34.00 |
4184 |
10 |
Richard Niedermann |
1957 |
50-54 |
SC Thalwil |
|
50m |
34.05 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
754 |
1 |
Josep M Pardo |
1957 |
50-54 |
Mataro |
|
50m |
32.03 |
386 |
2 |
Wieslaw Musial |
1957 |
50-54 |
TOMS |
|
50m |
31.50 |
369 |
3 |
Djan Madruga |
1958 |
50-54 |
Madruga |
|
50m |
31.00 |
2438 |
4 |
Istvan Marton |
1958 |
50-54 |
Ujbuda |
|
50m |
30.80 |
5031 |
5 |
Ramon Volcan |
1958 |
50-54 |
Venezuela |
|
50m |
30.00 |
4418 |
6 |
Jan Nordanger |
1959 |
50-54 |
MKK |
|
50m |
30.61 |
2549 |
7 |
John McCarthy |
1960 |
50-54 |
Glenalbyn |
|
50m |
30.90 |
2140 |
8 |
Ingo Halbritter |
1959 |
50-54 |
Mainzer |
|
50m |
31.49 |
3758 |
9 |
Dariusz Wolny |
1960 |
50-54 |
Wroclaw |
|
50m |
31.69 |
4555 |
10 |
Karl Justh |
1957 |
50-54 |
GTEBORG |
|
50m |
32.05 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
2767 |
4 |
Mauro Anselmi |
1964 |
45-49 |
Cinisello |
|
50m |
38.80 |
4852 |
5 |
Gabriel Stroie |
1963 |
45-49 |
TRIBEACH |
|
50m |
38.70 |
4655 |
6 |
Stefan Schnell |
1964 |
45-49 |
ALINGSS |
|
50m |
38.80 |
2887 |
7 |
Luca Mencarelli |
1963 |
45-49 |
Tm Marche |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3544 |
1 |
Bart Calker, van |
1961 |
45-49 |
Twente |
|
50m |
38.57 |
1731 |
2 |
Peter Peidl |
1961 |
45-49 |
Erkelenz |
|
50m |
38.00 |
4238 |
3 |
Peter Hkansson |
1965 |
45-49 |
TBY SIM |
|
50m |
37.50 |
1044 |
4 |
Laurent Rouby |
1961 |
45-49 |
Herblay |
|
50m |
37.21 |
1775 |
5 |
Thomas Hahner |
1964 |
45-49 |
Lintorf |
|
50m |
37.00 |
4865 |
6 |
Viorel Stroie |
1965 |
45-49 |
TRIBEACH |
|
50m |
37.00 |
2507 |
7 |
Rajesh Kumar Adile |
1963 |
45-49 |
4549 |
|
50m |
37.25 |
26 |
8 |
Juan van Peborgh |
1963 |
45-49 |
JOCKEY BA |
|
50m |
37.92 |
2737 |
9 |
Alessandro Micheli |
1965 |
45-49 |
Sassari |
|
50m |
38.50 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2980 |
1 |
Mauro Finiguerra |
1964 |
45-49 |
Lib Sport |
|
50m |
36.20 |
1554 |
2 |
Jan Eversen |
1965 |
45-49 |
Stader SV |
|
50m |
35.70 |
2266 |
3 |
Ralf Zachmann |
1964 |
45-49 |
Helmstedte |
|
50m |
35.30 |
2078 |
4 |
Lothar Gabriel |
1963 |
45-49 |
Dsseldorf |
|
50m |
35.10 |
2148 |
5 |
Mario Hilbert |
1961 |
45-49 |
Stralsund |
|
50m |
35.02 |
1553 |
6 |
Andreas Walter |
1962 |
45-49 |
Stader SV |
|
50m |
35.04 |
630 |
7 |
Flemming Hermann |
1961 |
45-49 |
ASS |
|
50m |
35.11 |
486 |
8 |
Ulric Greenwood |
1965 |
45-49 |
Indoor |
|
50m |
35.44 |
694 |
9 |
Asser Barakat |
1964 |
45-49 |
Egypt Mas |
|
50m |
36.15 |
2031 |
10 |
Frank Nebel |
1963 |
45-49 |
STChemnitz |
|
50m |
36.30 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1825 |
1 |
Marco Foelske |
1964 |
45-49 |
Bremischer |
|
50m |
35.00 |
4592 |
2 |
Peter Engstrm |
1965 |
45-49 |
VARBERG |
|
50m |
34.69 |
1253 |
3 |
Michel Wendel |
1964 |
45-49 |
USTHayange |
|
50m |
34.22 |
631 |
4 |
Jens Srensen |
1963 |
45-49 |
ASS |
|
50m |
34.00 |
2245 |
5 |
Steffen Heinze |
1963 |
45-49 |
Senftenber |
|
50m |
33.52 |
1643 |
6 |
Uwe Herrmann |
1964 |
45-49 |
Erfurter |
|
50m |
33.60 |
4743 |
7 |
Dmytro Smorzh |
1964 |
45-49 |
Gavrily4 |
|
50m |
34.01 |
267 |
8 |
Luciano Castagno |
1963 |
45-49 |
ABMN |
|
50m |
34.31 |
4122 |
9 |
Mikhail Kaluzhskiy |
1961 |
45-49 |
PoseidMosc |
|
50m |
35.00 |
3852 |
10 |
Werner Ludick |
1963 |
45-49 |
Cape Town |
|
50m |
35.01 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2377 |
1 |
Andreas Peikert |
1962 |
45-49 |
FrankfurtO |
|
50m |
33.32 |
1535 |
2 |
Richard Searle |
1964 |
45-49 |
Stroud |
|
50m |
33.20 |
1891 |
3 |
Dr. Ulrich Hermfisse |
1965 |
45-49 |
SV Hof1911 |
|
50m |
33.12 |
316 |
4 |
Thomas Luiz Kinugawa |
1965 |
45-49 |
PINHEIROS |
|
50m |
32.50 |
2185 |
5 |
Peter Kleiner |
1962 |
45-49 |
Homburger |
|
50m |
31.80 |
2765 |
6 |
Stefano Bertatti |
1965 |
45-49 |
Cinisello |
|
50m |
32.00 |
3448 |
7 |
Arlandas Juodeska |
1961 |
45-49 |
TAKAS |
|
50m |
33.00 |
4337 |
8 |
Lars Sandberg |
1965 |
45-49 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
33.16 |
2770 |
9 |
Massimo Cassaghi |
1965 |
45-49 |
Cinisello |
|
50m |
33.30 |
4772 |
10 |
Serhiy Zhykh |
1962 |
45-49 |
Lviv Euro |
|
50m |
33.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1504 |
1 |
Guy Emerson |
1963 |
45-49 |
Amersham |
|
50m |
31.66 |
1544 |
2 |
Ian Ruddle |
1964 |
45-49 |
Darlington |
|
50m |
31.49 |
703 |
3 |
Walid Fathy |
1964 |
45-49 |
Egypt Mas |
|
50m |
31.12 |
4031 |
4 |
Vladimir Denisov |
1965 |
45-49 |
Olymp |
|
50m |
31.07 |
3673 |
5 |
Jrgen J. Berg |
1965 |
45-49 |
Haldens SK |
|
50m |
30.85 |
2761 |
6 |
Mario Fasola |
1965 |
45-49 |
Cinisello |
|
50m |
30.99 |
2406 |
7 |
Torsten Ahrens |
1965 |
45-49 |
WF Hannove |
|
50m |
31.10 |
1943 |
8 |
Birger Schubert |
1965 |
45-49 |
PoseidonKo |
|
50m |
31.30 |
2417 |
9 |
Michael Friebe |
1964 |
45-49 |
H Castrop |
|
50m |
31.49 |
5038 |
10 |
Roberto Salas |
1964 |
45-49 |
Venezuela |
|
50m |
31.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4736 |
1 |
Valeriy Krishtal |
1965 |
45-49 |
Gavrily4 |
|
50m |
30.50 |
3986 |
2 |
Alex Alex |
1965 |
45-49 |
Aquasib |
|
50m |
30.30 |
958 |
3 |
Janne Virtanen |
1964 |
45-49 |
Kaleva |
|
50m |
29.98 |
1766 |
4 |
Thomas Dockhorn |
1964 |
45-49 |
SV Halle |
|
50m |
29.09 |
4253 |
5 |
Gustav Foghammar |
1964 |
45-49 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
28.00 |
3818 |
6 |
Jorge Faria |
1964 |
45-49 |
Algs |
|
50m |
29.05 |
336 |
7 |
Newton Mendona |
1962 |
45-49 |
Flamengo |
|
50m |
29.16 |
1691 |
8 |
Sven Leopold |
1965 |
45-49 |
SSF Bonn |
|
50m |
30.21 |
5026 |
9 |
Henry Bustamante Ramirez |
1965 |
45-49 |
Anzoategui |
|
50m |
30.50 |
3920 |
10 |
Sergey Zhurkovich |
1962 |
45-49 |
Sibmasters |
|
50m |
30.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1176 |
2 |
Francois Philippe |
1969 |
40-44 |
Le Havre |
|
50m |
37.50 |
2312 |
3 |
Steffen Katsch |
1967 |
40-44 |
Leipzig |
|
50m |
37.39 |
2971 |
4 |
Daniele Davini |
1967 |
40-44 |
Forum SC |
|
50m |
37.17 |
4156 |
5 |
Alfonso Die |
1967 |
40-44 |
Aarefisch |
|
50m |
37.00 |
2498 |
6 |
Ramakanth Bhat Kemthur |
1968 |
40-44 |
Basavanagu |
|
50m |
37.04 |
2792 |
7 |
Stefano Maretti |
1970 |
40-44 |
Saronno |
|
50m |
37.35 |
3033 |
8 |
Alberto Pani |
1966 |
40-44 |
Atlantide |
|
50m |
37.50 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
640 |
1 |
Jess Brink |
1966 |
40-44 |
GSK |
|
50m |
36.74 |
2374 |
2 |
Stephan Arndt |
1968 |
40-44 |
FrankfurtO |
|
50m |
36.40 |
4691 |
3 |
Leif Gtesson |
1966 |
40-44 |
ELMHULT SC |
|
50m |
36.00 |
2012 |
4 |
Dietmar Funke |
1967 |
40-44 |
MTV Heide |
|
50m |
35.97 |
1083 |
5 |
Philippe Audouin |
1969 |
40-44 |
ST SEBASTI |
|
50m |
35.41 |
4047 |
6 |
Oleg Bukin |
1968 |
40-44 |
BlackSepia |
|
50m |
35.60 |
515 |
7 |
Eric Scharf |
1970 |
40-44 |
Milenio |
|
50m |
36.00 |
2755 |
8 |
Alessandro Padovan |
1967 |
40-44 |
CORDENONS |
|
50m |
36.00 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
4861 |
10 |
Paul Gabor |
1968 |
40-44 |
TRIBEACH |
|
50m |
37.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3902 |
1 |
Andrey Petrov |
1966 |
40-44 |
Troyka |
|
50m |
35.00 |
2303 |
2 |
Wolfgang Nickel |
1967 |
40-44 |
Wrzburg |
|
50m |
34.50 |
2512 |
3 |
Sudhir Nema |
1970 |
40-44 |
SFI |
|
50m |
34.19 |
2991 |
4 |
David Pinto |
1969 |
40-44 |
Deakker |
|
50m |
34.09 |
4134 |
5 |
Dusan Kravos |
1967 |
40-44 |
Aktivcek |
|
50m |
34.00 |
457 |
6 |
Richard Letcher |
1969 |
40-44 |
Hong Kong |
|
50m |
34.07 |
3114 |
7 |
Andrea Patroncini |
1969 |
40-44 |
Vigili |
|
50m |
34.10 |
5857 |
8 |
Richard Gimsr |
1968 |
40-44 |
YSTADS SS |
|
50m |
34.30 |
1638 |
9 |
Steffen Guenther |
1966 |
40-44 |
Limbach |
|
50m |
35.00 |
2391 |
10 |
Marco Fischer |
1970 |
40-44 |
Coburg1920 |
|
50m |
35.10 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3865 |
1 |
Robbie Alexander |
1968 |
40-44 |
Wahoo |
|
50m |
33.74 |
918 |
2 |
Alar Syyden |
1968 |
40-44 |
Tallinn |
|
50m |
33.00 |
2925 |
3 |
Leif Janzn |
1969 |
40-44 |
Valdobbiad |
|
50m |
32.83 |
3692 |
4 |
David Stekert |
1966 |
40-44 |
RK Masters |
|
50m |
32.00 |
932 |
5 |
Veijo Tolonen |
1967 |
40-44 |
NumKis |
|
50m |
31.95 |
1016 |
6 |
Jrme Aug |
1967 |
40-44 |
Bro |
|
50m |
32.00 |
2492 |
7 |
Josey Joseph |
1968 |
40-44 |
Kerala |
|
50m |
32.64 |
4495 |
8 |
Niclas Ekelund |
1970 |
40-44 |
MASS |
|
50m |
32.92 |
2080 |
9 |
Thomas Saes |
1966 |
40-44 |
Mllner SV |
|
50m |
33.06 |
1258 |
10 |
Olivier Durand |
1970 |
40-44 |
CN TULLE |
|
50m |
33.89 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2907 |
1 |
Andrea Pantalei |
1968 |
40-44 |
OSTIENSIS |
|
50m |
31.50 |
4413 |
2 |
Bill Strmberg |
1967 |
40-44 |
MKK |
|
50m |
30.98 |
3083 |
3 |
Marco Poltronieri |
1968 |
40-44 |
Management |
|
50m |
30.20 |
3995 |
4 |
Igor Sosnovskiy |
1970 |
40-44 |
Idel |
|
50m |
30.00 |
3727 |
5 |
Marek Roter |
1968 |
40-44 |
Zabrze |
|
50m |
29.99 |
2994 |
6 |
Riccardo Ghetti |
1968 |
40-44 |
Ravenna |
|
50m |
30.00 |
4374 |
7 |
Jonas Sderberg |
1969 |
40-44 |
ELFSBORG |
|
50m |
30.05 |
1377 |
8 |
Iain Teaz |
1969 |
40-44 |
Glasgow |
|
50m |
30.40 |
886 |
9 |
Daniel Canales Ingram |
1969 |
40-44 |
MIJAS |
|
50m |
31.10 |
1921 |
10 |
Tilo Niedermanner |
1969 |
40-44 |
Eilenburg |
|
50m |
31.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2763 |
1 |
Andrea Toja |
1966 |
40-44 |
Cinisello |
|
50m |
29.80 |
4114 |
2 |
Ravil Nogumanov |
1968 |
40-44 |
PoseidMosc |
|
50m |
29.50 |
3737 |
3 |
Tadeusz Stuchlik |
1969 |
40-44 |
Zabrze |
|
50m |
29.38 |
236 |
4 |
Eduardo Marocco |
1968 |
40-44 |
Gremio |
|
50m |
28.96 |
272 |
5 |
Edilson Silva Junior |
1970 |
40-44 |
Remo |
|
50m |
27.03 |
615 |
6 |
Mark Vogel |
1970 |
40-44 |
GENTOFTE |
|
50m |
28.11 |
2818 |
7 |
Giuseppe Tiano |
1968 |
40-44 |
Malaspina |
|
50m |
29.00 |
1221 |
8 |
Patrick Baldelli |
1970 |
40-44 |
MARTIGUES |
|
50m |
29.41 |
1519 |
9 |
Chris Archer-Brown |
1968 |
40-44 |
Bradford |
|
50m |
29.69 |
1486 |
10 |
Peter Jones |
1970 |
40-44 |
Clitheroe |
|
50m |
29.90 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
2711 |
4 |
Francesco Manconi |
1973 |
35-39 |
Olbia |
|
50m |
36.00 |
3032 |
5 |
Giovanni Longobardi |
1974 |
35-39 |
Atlantide |
|
50m |
36.00 |
4693 |
6 |
Jol Leyssalle |
1973 |
35-39 |
KUNGLV |
|
50m |
36.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3776 |
1 |
Joao Pedro Freire Matias |
1974 |
35-39 |
AAC |
|
50m |
35.95 |
2137 |
2 |
Volker Heyn |
1971 |
35-39 |
Neckar-Enz |
|
50m |
35.71 |
2815 |
3 |
Claudio Fabbri |
1972 |
35-39 |
Malaspina |
|
50m |
34.50 |
4180 |
4 |
Andreas Herty |
1975 |
35-39 |
Geneve |
|
50m |
33.60 |
498 |
5 |
Rodrigo Rivas |
1972 |
35-39 |
Delfines H |
|
50m |
33.40 |
2812 |
6 |
Rolando Prada |
1972 |
35-39 |
Malaspina |
|
50m |
33.50 |
4694 |
7 |
Niclas Lfdahl |
1971 |
35-39 |
KUNGLV |
|
50m |
33.71 |
625 |
8 |
Jesper Kousholt |
1974 |
35-39 |
AGF |
|
50m |
35.70 |
4500 |
9 |
rjan Olsson |
1972 |
35-39 |
IKSU |
|
50m |
35.87 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2612 |
1 |
Mauro Bochicchio |
1973 |
35-39 |
Sambenede |
|
50m |
33.00 |
2548 |
2 |
Adrian OConnor |
1972 |
35-39 |
Cork |
|
50m |
32.66 |
3433 |
3 |
Janis Plotnieks |
1971 |
35-39 |
Kipsala |
|
50m |
32.25 |
1118 |
4 |
Yann Deffin |
1975 |
35-39 |
COULOMMIER |
|
50m |
32.00 |
537 |
5 |
Jiri Lelek |
1975 |
35-39 |
Pardubice |
|
50m |
31.80 |
2027 |
6 |
Matthias Wendt |
1972 |
35-39 |
SG Elbe |
|
50m |
32.00 |
2468 |
7 |
Istvan Bitskey |
1974 |
35-39 |
Debreceni |
|
50m |
32.00 |
1068 |
8 |
Herv Dugachard |
1974 |
35-39 |
CACHAN |
|
50m |
32.46 |
841 |
9 |
Jose Hernandez Talaveron |
1975 |
35-39 |
SANT ADRI |
|
50m |
32.86 |
878 |
10 |
Javier Fabrega Sanchez |
1972 |
35-39 |
Barcelona |
|
50m |
33.24 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1069 |
1 |
Daniel Lovince |
1973 |
35-39 |
CACHAN |
|
50m |
31.37 |
2687 |
2 |
Lorenzo Idi |
1973 |
35-39 |
ONDABLU |
|
50m |
31.24 |
4005 |
3 |
Sergey Pachkolin |
1971 |
35-39 |
Kasatka |
|
50m |
31.20 |
1779 |
4 |
Stefan Bussmann |
1975 |
35-39 |
Lintorf |
|
50m |
30.45 |
2369 |
5 |
Marco Meissner |
1972 |
35-39 |
FrankfurtO |
|
50m |
29.99 |
2002 |
6 |
Igor Misovic |
1975 |
35-39 |
PoseidonAs |
|
50m |
30.20 |
3441 |
7 |
Mindaugas Sakys |
1973 |
35-39 |
ILGAPLAUKI |
|
50m |
30.90 |
1717 |
8 |
Blaschta Torsten |
1973 |
35-39 |
Spok |
|
50m |
31.23 |
1070 |
9 |
Ludovic Fressier |
1972 |
35-39 |
CACHAN |
|
50m |
31.35 |
1376 |
10 |
Alan Macintyre |
1972 |
35-39 |
Glasgow |
|
50m |
31.48 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1541 |
1 |
Lee Peterson |
1974 |
35-39 |
Braintree |
|
50m |
29.20 |
345 |
2 |
Gustavo Melo |
1975 |
35-39 |
Flamengo |
|
50m |
28.88 |
853 |
3 |
Abel Gil Galdon |
1975 |
35-39 |
Jerez |
|
50m |
28.31 |
3189 |
4 |
Osamu Itoi |
1974 |
35-39 |
MORIYA |
|
50m |
27.21 |
4396 |
5 |
Daniel Lnnberg |
1972 |
35-39 |
SKK |
|
50m |
26.98 |
5848 |
6 |
Leonardo Ribas-Gomes |
1974 |
35-39 |
Borges |
|
50m |
27.11 |
4748 |
7 |
Viktor Arefyev |
1975 |
35-39 |
Kiev |
|
50m |
27.55 |
924 |
8 |
Bruno Nopponen |
1974 |
35-39 |
Viimsi |
|
50m |
28.78 |
4722 |
9 |
Sergiy Babkin |
1971 |
35-39 |
Krystal |
|
50m |
29.00 |
5860 |
10 |
Adam Carroll |
1971 |
35-39 |
RK Masters |
|
50m |
29.88 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5052 |
4 |
Jairo Peluffo |
1980 |
30-34 |
Galenos |
|
50m |
34.50 |
3535 |
5 |
Gino Martijn |
1979 |
30-34 |
Roermondse |
|
50m |
34.50 |
2466 |
6 |
Andras Schonek |
1977 |
30-34 |
Fortuna |
|
50m |
34.50 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4490 |
1 |
Martijn Caarls |
1976 |
30-34 |
SK GIR |
|
50m |
34.45 |
4872 |
2 |
Thomas Schmall |
1977 |
30-34 |
Southern |
|
50m |
34.03 |
2889 |
3 |
Enrico Gaoni |
1977 |
30-34 |
Tm Marche |
|
50m |
34.00 |
3804 |
4 |
Nuno Guerra |
1977 |
30-34 |
Leixoes |
|
50m |
33.98 |
4533 |
5 |
Ola Dahlstrm |
1976 |
30-34 |
GTEBORG |
|
50m |
33.80 |
1931 |
6 |
Nils Ockenga |
1980 |
30-34 |
Bremerhav |
|
50m |
33.80 |
3111 |
7 |
Marco Monforte |
1979 |
30-34 |
ASD PARK |
|
50m |
34.00 |
3710 |
8 |
Maciej Kopka |
1978 |
30-34 |
WARTA |
|
50m |
34.00 |
2092 |
9 |
Thorben Sangkuhl |
1977 |
30-34 |
NeptunKie |
|
50m |
34.10 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4550 |
1 |
Jean Gabriel Pannoli |
1976 |
30-34 |
GTEBORG |
|
50m |
33.18 |
523 |
2 |
Jose Ignacio Rodriguez |
1977 |
30-34 |
Milenio |
|
50m |
33.03 |
620 |
3 |
Kristian Voldsgaard |
1979 |
30-34 |
AULUM |
|
50m |
32.30 |
2207 |
4 |
Sascha Sauer |
1979 |
30-34 |
WSSV |
|
50m |
32.17 |
1839 |
5 |
Jan Krause |
1977 |
30-34 |
WikingKiel |
|
50m |
31.72 |
1518 |
6 |
Alan Wallace |
1976 |
30-34 |
Cambridge |
|
50m |
32.07 |
1248 |
7 |
Christophe Le Roux |
1977 |
30-34 |
Trappes |
|
50m |
32.23 |
1066 |
8 |
Sylvain Reger |
1979 |
30-34 |
CACHAN |
|
50m |
32.93 |
3574 |
9 |
Pieter Ponne |
1976 |
30-34 |
Heerenveen |
|
50m |
33.17 |
4783 |
10 |
Roman Kydysyuk |
1976 |
30-34 |
Lviv Euro |
|
50m |
33.20 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2706 |
1 |
William Careddu |
1977 |
30-34 |
Olbia |
|
50m |
31.50 |
1912 |
2 |
Robert Stbert |
1978 |
30-34 |
NeukllnBe |
|
50m |
31.20 |
3560 |
3 |
Ivo Roozeboom |
1977 |
30-34 |
DES |
|
50m |
30.67 |
847 |
4 |
Francisco N. Palomar |
1976 |
30-34 |
Jerez |
|
50m |
30.50 |
1272 |
5 |
Tristan Wagner |
1978 |
30-34 |
FRANeptun |
|
50m |
30.00 |
829 |
6 |
Iigo Goi |
1976 |
30-34 |
HERNANI |
|
50m |
30.24 |
225 |
7 |
Luciano L Dagostini |
1976 |
30-34 |
Borges |
|
50m |
30.54 |
1881 |
8 |
Markus Bertram |
1978 |
30-34 |
SCMagdebg |
|
50m |
31.17 |
4434 |
9 |
Carlos Moran |
1976 |
30-34 |
SK NEPTUN |
|
50m |
31.40 |
4358 |
10 |
Daniel Persson |
1980 |
30-34 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
31.51 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5035 |
1 |
Jose Albarracin |
1976 |
30-34 |
Venezuela |
|
50m |
29.80 |
1321 |
2 |
Besson Rmi |
1980 |
30-34 |
Rquebrune |
|
50m |
29.60 |
1375 |
3 |
James Donn |
1977 |
30-34 |
Glasgow |
|
50m |
29.51 |
3650 |
4 |
Nikolajus Bagdanavicius |
1978 |
30-34 |
Aalesund |
|
50m |
29.25 |
4135 |
5 |
Borut Deman |
1978 |
30-34 |
Aktivcek |
|
50m |
29.00 |
1114 |
6 |
Thomas Szadel |
1980 |
30-34 |
COULOMMIER |
|
50m |
29.18 |
611 |
7 |
Henrik Frandsen |
1980 |
30-34 |
GENTOFTE |
|
50m |
29.35 |
2094 |
8 |
Thomas Haemmer |
1978 |
30-34 |
NeptunKie |
|
50m |
29.51 |
249 |
9 |
Leandro Kenzo-Okuda |
1978 |
30-34 |
MAC-NINA |
|
50m |
29.80 |
502 |
10 |
Alejandro Dada |
1980 |
30-34 |
CAAR |
|
50m |
29.89 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2975 |
1 |
Angelo Pellegatta |
1979 |
30-34 |
Pertusella |
|
50m |
28.90 |
581 |
2 |
Pavel Tomecek |
1978 |
30-34 |
KometaBrno |
|
50m |
28.50 |
182 |
3 |
Didier Vanlancker |
1978 |
30-34 |
Nivelles |
|
50m |
28.45 |
101 |
4 |
Troy White |
1976 |
30-34 |
Dubbo |
|
50m |
28.34 |
3820 |
5 |
Razvan Ionut Florea |
1980 |
30-34 |
Resita |
|
50m |
27.20 |
4404 |
6 |
Ola Fagerstrand |
1977 |
30-34 |
MKK |
|
50m |
28.00 |
2030 |
7 |
Markus Wnsch |
1976 |
30-34 |
STChemnitz |
|
50m |
28.40 |
2246 |
8 |
Hagen Gomille |
1978 |
30-34 |
Senftenber |
|
50m |
28.50 |
2909 |
9 |
Massimiliano Quagliani |
1978 |
30-34 |
Tuscolano |
|
50m |
28.78 |
848 |
10 |
Antonio Rus Aguilar |
1977 |
30-34 |
Jerez |
|
50m |
28.98 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
Viktor Konakovsky |
1985 |
25-29 |
HAK |
|
50m |
33.70 |
364 |
5 |
Ranyer Lopes Da Silva |
1982 |
25-29 |
Agua Viva |
|
50m |
33.58 |
4578 |
6 |
Andreas Jonerholm |
1981 |
25-29 |
SDERTLJE |
|
50m |
33.60 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2501 |
1 |
Pruthvi Srinivas |
1982 |
25-29 |
Basavanagu |
|
50m |
33.57 |
1320 |
2 |
Amari Julien |
1982 |
25-29 |
JeanneDArc |
|
50m |
33.50 |
3497 |
3 |
Omar Huerta |
1983 |
25-29 |
Mexico |
|
50m |
33.10 |
3115 |
4 |
Filippo Ligabue |
1983 |
25-29 |
Vigili |
|
50m |
32.90 |
2754 |
5 |
Gruarin Andrea |
1985 |
25-29 |
CORDENONS |
|
50m |
32.51 |
888 |
6 |
Victor Tang Vicente |
1985 |
25-29 |
Barcelonet |
|
50m |
32.80 |
2710 |
7 |
Simone Cerqua |
1981 |
25-29 |
Olbia |
|
50m |
33.00 |
1587 |
8 |
Martin Dangelmayr |
1982 |
25-29 |
Laupheim |
|
50m |
33.48 |
2791 |
9 |
Claudio Licciulli |
1983 |
25-29 |
Saronno |
|
50m |
33.50 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2032 |
1 |
Sven Forth |
1983 |
25-29 |
BSVMedizin |
|
50m |
32.44 |
3618 |
2 |
Jrgen Gallis |
1985 |
25-29 |
Tnsberg |
|
50m |
32.29 |
357 |
3 |
Marcus Augusto Ferreira |
1984 |
25-29 |
Flamengo |
|
50m |
32.00 |
172 |
4 |
Michael Brandl |
1981 |
25-29 |
USC Traun |
|
50m |
31.49 |
4583 |
5 |
Peter Wikander |
1984 |
25-29 |
KSLS |
|
50m |
31.05 |
2127 |
6 |
Thorben Hamann |
1983 |
25-29 |
Segeberg |
|
50m |
31.30 |
902 |
7 |
Hugo Bernabeu Fayos |
1981 |
25-29 |
Gandia |
|
50m |
31.97 |
1293 |
8 |
Thomas Ladent |
1985 |
25-29 |
BELLEGARDE |
|
50m |
32.00 |
2499 |
9 |
Ajith Srinivas |
1982 |
25-29 |
Basavanagu |
|
50m |
32.32 |
780 |
10 |
Pablo Lpez Busn |
1983 |
25-29 |
Metropole |
|
50m |
32.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2061 |
1 |
Nils Scharfe |
1983 |
25-29 |
Hamburg |
|
50m |
30.80 |
2921 |
2 |
Marco Sfriso |
1984 |
25-29 |
Acquambien |
|
50m |
30.45 |
3529 |
3 |
Martijn Giezen |
1985 |
25-29 |
Montferlan |
|
50m |
30.38 |
1291 |
4 |
Matthieu Ladent |
1982 |
25-29 |
BELLEGARDE |
|
50m |
29.85 |
3780 |
5 |
David Gorgulho |
1982 |
25-29 |
CNLA |
|
50m |
29.72 |
2033 |
6 |
Florian Kuhnt |
1985 |
25-29 |
BSVMedizin |
|
50m |
29.85 |
2034 |
7 |
David Wohlfarth |
1985 |
25-29 |
BSVMedizin |
|
50m |
30.20 |
1242 |
8 |
Guy Romain |
1985 |
25-29 |
JSA NAT |
|
50m |
30.40 |
966 |
9 |
Mika Silvennoinen |
1984 |
25-29 |
FrY |
|
50m |
30.70 |
1878 |
10 |
Sebastian Arnholdt |
1982 |
25-29 |
SCMagdebg |
|
50m |
30.86 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1247 |
1 |
Simon David |
1984 |
25-29 |
Auxerre |
|
50m |
29.42 |
2025 |
2 |
Mathias Kopp |
1984 |
25-29 |
SG Elbe |
|
50m |
28.83 |
1137 |
3 |
Vincent Gabalda |
1985 |
25-29 |
Chalonnais |
|
50m |
28.50 |
685 |
4 |
Eliseo Ibanez Mieles |
1983 |
25-29 |
Rancho SF |
|
50m |
27.66 |
3717 |
5 |
Karol Zemier |
1982 |
25-29 |
KS Neptun |
|
50m |
27.49 |
251 |
6 |
Rodrigo Trivio |
1984 |
25-29 |
MAC-NINA |
|
50m |
27.50 |
1505 |
7 |
Nathan Oxford |
1983 |
25-29 |
Coalville |
|
50m |
28.00 |
1510 |
8 |
Steven Dickinson |
1985 |
25-29 |
Ashington |
|
50m |
28.80 |
2066 |
9 |
Arne Jendretzki |
1981 |
25-29 |
Burg Grete |
|
50m |
29.00 |
3714 |
10 |
Alfred Zemier |
1985 |
25-29 |
KS Neptun |
|
50m |
29.50 |
Generated by WinGrodan 1.18.00 |
Print Date |
28 July 2010 |
Licensed to: Vstsvenska Simfrbundet |
Print Time |
12:31 |
|