Program for XIII FINA WMC 2010 Valhalla venue
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Startlist Event 18
|
Competition name |
XIII Fina World Masters Champi |
|
Print Date |
27 July 2010 |
|
|
Competition place |
Gothenburg Valhalla |
|
Print Time |
12:05 |
|
|
Organizer |
Fina/SSF |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
2010-08-03 |
|
|
|
|
Event 18, 200m Ind Me Men |
Finals (55) |
Est. start time 11:00 |
|
Heat 1 (55) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3340 |
3 |
Minoru Fukui |
1923 |
85-89 |
KISAKI FC |
|
50m |
6:01.00 |
3206 |
4 |
Yoshiki Yasui |
1925 |
85-89 |
ROUEIKAI |
|
50m |
5:30.00 |
2224 |
5 |
Karl Hauter |
1925 |
85-89 |
Pirmasens |
|
50m |
3:58.00 |
4923 |
6 |
Thomas Maine |
1925 |
85-89 |
St Louis |
|
50m |
4:04.82 |
723 |
7 |
Manuel Pia |
1924 |
85-89 |
ESMAS |
|
50m |
5:57.22 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3695 |
2 |
Angel Pablo Wong Delgado |
1928 |
80-84 |
Peru |
|
50m |
5:25.00 |
1450 |
3 |
Baz Owen |
1930 |
80-84 |
Arfon |
|
50m |
4:59.11 |
3689 |
4 |
Sidney Salek |
1930 |
80-84 |
Kati Kati |
|
50m |
4:37.00 |
4876 |
5 |
Frank Manheim |
1930 |
80-84 |
Reston |
|
50m |
4:04.01 |
970 |
6 |
Torsten Laakso |
1930 |
80-84 |
HSS |
|
50m |
4:05.60 |
64 |
7 |
Bill Walker |
1929 |
80-84 |
Novocastr |
|
50m |
4:55.00 |
4800 |
8 |
Bob Danielson |
1930 |
80-84 |
San Fransi |
|
50m |
5:05.00 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3339 |
4 |
Ken Tomihara |
1934 |
75-79 |
GS KAMOI |
|
50m |
4:10.00 |
4172 |
5 |
Josef Krejci |
1933 |
75-79 |
Luzern |
|
50m |
4:05.00 |
4995 |
6 |
Jack Fleming |
1935 |
75-79 |
065-USF |
|
50m |
4:07.22 |
4968 |
7 |
Stephen Mullins |
1932 |
75-79 |
Illinois |
|
50m |
4:25.55 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3212 |
1 |
Kazuyoshi Kawashima |
1932 |
75-79 |
KAWANISHI |
|
50m |
3:50.00 |
413 |
2 |
Waldemar Henne |
1935 |
75-79 |
TOMS |
|
50m |
3:45.00 |
3068 |
3 |
Giulio Divano |
1931 |
75-79 |
SAVONA |
|
50m |
3:25.00 |
1768 |
4 |
Gerhard Dr. Hole |
1935 |
75-79 |
BlauRotBon |
|
50m |
3:22.00 |
4903 |
5 |
Burwell Jones |
1933 |
75-79 |
013-SYSM |
|
50m |
3:06.58 |
4100 |
6 |
Anri Vereshchagin |
1934 |
75-79 |
Chayka |
|
50m |
3:15.00 |
3252 |
7 |
Masayasu Kamiya |
1932 |
75-79 |
MAINICH |
|
50m |
3:25.00 |
1366 |
8 |
Thomas Walker |
1935 |
75-79 |
Southport |
|
50m |
3:31.63 |
404 |
9 |
Christopher Smith |
1932 |
75-79 |
TOMS |
|
50m |
3:49.00 |
2197 |
10 |
Hans-Jrgen Mller |
1935 |
75-79 |
WF Mnchen |
|
50m |
3:55.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3561 |
4 |
Herman Rademaker |
1936 |
70-74 |
De Dolfijn |
|
50m |
4:13.80 |
3153 |
5 |
Hiroshi Kunisada |
1940 |
70-74 |
TOT |
|
50m |
4:10.00 |
1415 |
6 |
Maurice James McDonald |
1938 |
70-74 |
Liverpool |
|
50m |
4:10.03 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2226 |
1 |
Gnter Peck |
1939 |
70-74 |
Marl-Hls |
|
50m |
4:03.55 |
1660 |
2 |
Dietrich Nels |
1940 |
70-74 |
Gersdorf |
|
50m |
3:56.76 |
1309 |
3 |
Madeleine Bernard |
1936 |
70-74 |
CHALLANS |
|
50m |
3:50.09 |
431 |
4 |
Kenneth Williams |
1940 |
70-74 |
Charlottet |
|
50m |
3:45.24 |
3963 |
5 |
Adolf Skotarenko |
1940 |
70-74 |
NeptunMosc |
|
50m |
3:25.00 |
1811 |
6 |
Manfred Busch |
1938 |
70-74 |
BerlinerTS |
|
50m |
3:32.00 |
69 |
7 |
Ivan Wingate |
1938 |
70-74 |
Mandurah |
|
50m |
3:50.00 |
1995 |
8 |
Wilfried Brunzel |
1938 |
70-74 |
Strausberg |
|
50m |
3:52.10 |
3152 |
9 |
Nishino Takao |
1936 |
70-74 |
CENTER COU |
|
50m |
4:00.00 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2153 |
1 |
Hilrich Lpkes |
1940 |
70-74 |
NeptunEde |
|
50m |
3:18.30 |
1730 |
2 |
Peter Wermelskirchen |
1939 |
70-74 |
Bayer WU |
|
50m |
3:14.00 |
3732 |
3 |
Ewald Bastek |
1939 |
70-74 |
Zabrze |
|
50m |
3:12.00 |
2440 |
4 |
Miklos Kovats |
1940 |
70-74 |
Ujbuda |
|
50m |
3:05.00 |
4890 |
5 |
Art Wolfe |
1940 |
70-74 |
001-CMS |
|
50m |
2:58.00 |
887 |
6 |
Joaquin Canales DeMendoza |
1940 |
70-74 |
MIJAS |
|
50m |
3:05.00 |
1917 |
7 |
Adu Hewelcke |
1940 |
70-74 |
NeukllnBe |
|
50m |
3:10.50 |
1437 |
8 |
Keith Ingram |
1940 |
70-74 |
Birmingham |
|
50m |
3:12.88 |
2198 |
9 |
Hans Reichelt |
1936 |
70-74 |
WF Mnchen |
|
50m |
3:16.00 |
2164 |
10 |
Joachim Schulze |
1940 |
70-74 |
Schneberg |
|
50m |
3:18.70 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
952 |
4 |
Juha Koski |
1942 |
65-69 |
Cetus |
|
50m |
3:51.71 |
1285 |
5 |
Joel Marty |
1944 |
65-69 |
Cholet |
|
50m |
3:35.26 |
1661 |
6 |
Gotthard Seifert |
1941 |
65-69 |
SG Oelde |
|
50m |
3:40.48 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1392 |
1 |
Alex Brown |
1944 |
65-69 |
Blyth ASC |
|
50m |
3:35.21 |
3314 |
2 |
Kenzo Umehara |
1941 |
65-69 |
IWAP |
|
50m |
3:30.01 |
3167 |
3 |
Shinoda Tsutomu |
1944 |
65-69 |
SHIMONOSEK |
|
50m |
3:25.00 |
1568 |
4 |
Peter Frenzel |
1943 |
65-69 |
Stadtwerke |
|
50m |
3:16.00 |
4837 |
5 |
Erik Lokensgard |
1942 |
65-69 |
MICHIGAN |
|
50m |
3:10.01 |
4828 |
6 |
Eric Anderson |
1944 |
65-69 |
LA Penins |
|
50m |
3:10.55 |
4947 |
7 |
Laszlo Eger |
1945 |
65-69 |
N England |
|
50m |
3:17.00 |
5000 |
8 |
Michael Nordby |
1941 |
65-69 |
PNA |
|
50m |
3:25.00 |
1673 |
9 |
Wolfgang Dr. Schulz |
1945 |
65-69 |
AquaBerlin |
|
50m |
3:32.34 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3516 |
1 |
Rob Hanou |
1943 |
65-69 |
PSV |
|
50m |
3:09.50 |
4622 |
2 |
Bo Ljungberg |
1945 |
65-69 |
HELLAS |
|
50m |
3:09.18 |
1620 |
3 |
Gerhard Knussmann |
1945 |
65-69 |
Memmingen |
|
50m |
3:05.00 |
1782 |
4 |
Bernd Horstmann |
1942 |
65-69 |
Nordhorn |
|
50m |
2:55.00 |
4986 |
5 |
Kenneth Frost |
1944 |
65-69 |
Tamalpais |
|
50m |
2:50.11 |
1159 |
6 |
Mc Creadie Duncan |
1945 |
65-69 |
ACBB |
|
50m |
2:52.00 |
4996 |
7 |
Edward Reed |
1943 |
65-69 |
Crimson Ti |
|
50m |
2:58.04 |
820 |
8 |
Alberto Murillo |
1944 |
65-69 |
Bahia |
|
50m |
3:08.55 |
1682 |
9 |
Peter Stockhammer |
1945 |
65-69 |
Herzogenau |
|
50m |
3:09.50 |
271 |
10 |
Jose Ferraz |
1945 |
65-69 |
Fluminense |
|
50m |
3:10.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
294 |
2 |
Eber Melo |
1950 |
60-64 |
ACD Dstak |
|
50m |
3:37.00 |
4902 |
3 |
Gregory Smith |
1947 |
60-64 |
SDSM |
|
50m |
3:35.00 |
3458 |
4 |
Roberto Alvarado Balleza |
1946 |
60-64 |
ANV Mexico |
|
50m |
3:28.22 |
4150 |
5 |
Joe Tanko |
1946 |
60-64 |
Olimpija |
|
50m |
3:20.09 |
4666 |
6 |
Pr Anders Fahln |
1949 |
60-64 |
VSTERS |
|
50m |
3:25.00 |
3973 |
7 |
Alexander Konenkov |
1948 |
60-64 |
NeptunMosc |
|
50m |
3:29.40 |
223 |
8 |
John McLeod |
1947 |
60-64 |
Victorian |
|
50m |
3:36.00 |
384 |
9 |
Vello Mijal |
1946 |
60-64 |
TOMS |
|
50m |
3:37.00 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4992 |
1 |
Bruce Rollins |
1949 |
60-64 |
005-GSM |
|
50m |
3:18.02 |
1715 |
2 |
Ulrich-Utz Morche |
1946 |
60-64 |
SCSeevetal |
|
50m |
3:12.27 |
4843 |
3 |
Steven Peterson |
1946 |
60-64 |
Pacific NW |
|
50m |
3:07.60 |
4108 |
4 |
Akmed Anarbaev |
1948 |
60-64 |
PoseidMosc |
|
50m |
3:02.35 |
4621 |
5 |
Hans Ljungberg |
1948 |
60-64 |
HELLAS |
|
50m |
3:00.05 |
1194 |
6 |
Georges Michel |
1949 |
60-64 |
Lagardere |
|
50m |
3:01.00 |
726 |
7 |
Esteban Cruz |
1946 |
60-64 |
ESMAS |
|
50m |
3:02.57 |
4911 |
8 |
William Stage |
1947 |
60-64 |
Kaos WPC |
|
50m |
3:10.00 |
3706 |
9 |
Andrzej Rubaszkiewicz |
1949 |
60-64 |
WARSZAWA |
|
50m |
3:15.00 |
233 |
10 |
Henrik Kreuger |
1947 |
60-64 |
Itamirim |
|
50m |
3:20.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
911 |
1 |
Lembit Laht |
1949 |
60-64 |
Tallinn |
|
50m |
2:58.00 |
3557 |
2 |
Donald Uijtenbogaart |
1947 |
60-64 |
Amsterdam |
|
50m |
2:56.21 |
49 |
3 |
Paul Wyatt |
1946 |
60-64 |
Coogee |
|
50m |
2:55.00 |
111 |
4 |
Don Taylor |
1950 |
60-64 |
Cairns |
|
50m |
2:55.00 |
3933 |
5 |
Griva Sergey |
1949 |
60-64 |
All Stars |
|
50m |
2:50.00 |
4334 |
6 |
Sven von Holst |
1948 |
60-64 |
FALUN |
|
50m |
2:52.10 |
575 |
7 |
Jaroslav Okac |
1949 |
60-64 |
Jihlava |
|
50m |
2:55.00 |
4117 |
8 |
Nikolay Kulakov |
1947 |
60-64 |
PoseidMosc |
|
50m |
2:55.03 |
680 |
9 |
Ebbe Rasmussen |
1949 |
60-64 |
U.S.G |
|
50m |
2:57.10 |
3062 |
10 |
Bruno Venza |
1950 |
60-64 |
Brescia |
|
50m |
2:59.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
396 |
1 |
John Twohig |
1950 |
60-64 |
TOMS |
|
50m |
2:49.20 |
2091 |
2 |
Joachim Boldt |
1950 |
60-64 |
Kaltenkir |
|
50m |
2:48.19 |
653 |
3 |
Bo Hyllested |
1949 |
60-64 |
GI40HERMES |
|
50m |
2:48.00 |
1198 |
4 |
Christophe Starzec |
1950 |
60-64 |
Lagardere |
|
50m |
2:41.92 |
3847 |
5 |
Tyrone Tozer |
1950 |
60-64 |
Cape Town |
|
50m |
2:34.00 |
3849 |
6 |
Halton Cheadle |
1949 |
60-64 |
Cape Town |
|
50m |
2:36.00 |
427 |
7 |
Mike Morrow |
1950 |
60-64 |
Calgary SC |
|
50m |
2:45.00 |
165 |
8 |
Josef Kocsi |
1947 |
60-64 |
Vienna Old |
|
50m |
2:48.05 |
692 |
9 |
Ghareeb Attia |
1948 |
60-64 |
Egypt Mas |
|
50m |
2:48.56 |
4092 |
10 |
Victor Fadeev |
1950 |
60-64 |
Pregel |
|
50m |
2:49.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3082 |
1 |
Guido Armellini |
1955 |
55-59 |
Management |
|
50m |
3:20.00 |
1326 |
2 |
Marc Lala |
1952 |
55-59 |
villeurban |
|
50m |
3:19.00 |
1897 |
3 |
Harald Bayer |
1951 |
55-59 |
Wuppertal |
|
50m |
3:08.00 |
996 |
4 |
Hannu Koivisto |
1953 |
55-59 |
Ve |
|
50m |
3:02.20 |
945 |
5 |
Timo Teponoja |
1955 |
55-59 |
Cetus |
|
50m |
3:01.54 |
4950 |
6 |
Mark Keil |
1953 |
55-59 |
N England |
|
50m |
3:02.18 |
3707 |
7 |
Michal Nowak |
1952 |
55-59 |
WARSZAWA |
|
50m |
3:06.00 |
794 |
8 |
Juan M Camara |
1954 |
55-59 |
Fun Claror |
|
50m |
3:17.96 |
286 |
9 |
Guilherme Samuel |
1952 |
55-59 |
FormulaACD |
|
50m |
3:19.00 |
4332 |
10 |
Pr Eriksson |
1955 |
55-59 |
BL SIM&HO |
|
50m |
3:20.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
896 |
1 |
Pedro Juan Bilbao Garay |
1955 |
55-59 |
LINENSE |
|
50m |
2:59.73 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
4210 |
3 |
Mats Orth |
1955 |
55-59 |
HS |
|
50m |
2:55.00 |
2125 |
4 |
Michael Platz |
1955 |
55-59 |
SwerkeMn |
|
50m |
2:51.08 |
930 |
5 |
Martti Laajus |
1952 |
55-59 |
SiWa |
|
50m |
2:49.56 |
5034 |
6 |
Ramon Vicente Tirado |
1954 |
55-59 |
Venezuela |
|
50m |
2:51.00 |
2086 |
7 |
Michael Menge |
1955 |
55-59 |
SG Essen |
|
50m |
2:54.45 |
4227 |
8 |
Tommy Aspegrdh |
1955 |
55-59 |
TBY SIM |
|
50m |
2:56.20 |
658 |
9 |
Jan Kragerup |
1952 |
55-59 |
GI40HERMES |
|
50m |
2:59.00 |
1954 |
10 |
Thomas Malauschek |
1954 |
55-59 |
Darmstadt |
|
50m |
3:00.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4894 |
1 |
Craig Ottersen |
1952 |
55-59 |
Sacramento |
|
50m |
2:45.10 |
120 |
2 |
Maciej Slugocki |
1952 |
55-59 |
Hobart |
|
50m |
2:45.00 |
4066 |
3 |
Andrey Solovyev |
1954 |
55-59 |
Moscow |
|
50m |
2:40.00 |
4121 |
4 |
Vladimir Getman |
1953 |
55-59 |
PoseidMosc |
|
50m |
2:38.11 |
241 |
5 |
Celso Jugend |
1954 |
55-59 |
Parana |
|
50m |
2:32.26 |
3854 |
6 |
Timothy Shead |
1952 |
55-59 |
Cape Town |
|
50m |
2:34.00 |
2535 |
7 |
Anthony Morris |
1955 |
55-59 |
Aer Lingus |
|
50m |
2:39.27 |
3753 |
8 |
Miroslaw Warchol |
1953 |
55-59 |
WMT Warsaw |
|
50m |
2:43.20 |
3108 |
9 |
Giannantonio Scaramel |
1952 |
55-59 |
Derthona |
|
50m |
2:45.00 |
1819 |
10 |
Rainer Fritsche |
1954 |
55-59 |
BerlinerTS |
|
50m |
2:49.23 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3712 |
3 |
Jan Down |
1960 |
50-54 |
Sikret |
|
50m |
3:11.00 |
22 |
4 |
Juan Pablo Dithurbide |
1958 |
50-54 |
JOCKEY BA |
|
50m |
3:06.00 |
1332 |
5 |
Jannekeyn Richard |
1956 |
50-54 |
St Bruno |
|
50m |
3:04.92 |
2196 |
6 |
Ralf Feja |
1959 |
50-54 |
Westthuer |
|
50m |
3:05.98 |
215 |
7 |
Marc Vaes |
1960 |
50-54 |
ZD |
|
50m |
3:06.22 |
2840 |
8 |
Marco Bochicchio |
1959 |
50-54 |
zero9 |
|
50m |
3:11.00 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
689 |
1 |
Osama Shaaban |
1957 |
50-54 |
Egypt Mas |
|
50m |
3:00.00 |
1506 |
2 |
Vladimirs Sveds |
1956 |
50-54 |
Clams |
|
50m |
2:59.05 |
3950 |
3 |
Sergey Travinin |
1958 |
50-54 |
Neva Stars |
|
50m |
2:58.00 |
2039 |
4 |
Uwe Hennig |
1960 |
50-54 |
BSVMedizin |
|
50m |
2:54.00 |
1710 |
5 |
Andreas Grages |
1960 |
50-54 |
Flensburg |
|
50m |
2:52.52 |
4882 |
6 |
Richard Cannon |
1957 |
50-54 |
CVM |
|
50m |
2:53.22 |
4761 |
7 |
Oleksandr Rallo |
1957 |
50-54 |
Kiev |
|
50m |
2:55.00 |
3051 |
8 |
Mario Parma |
1958 |
50-54 |
Mondadori |
|
50m |
2:58.00 |
901 |
9 |
Carlos G-Espresati |
1956 |
50-54 |
Tarraco |
|
50m |
2:59.14 |
1981 |
10 |
Michael Ruff |
1956 |
50-54 |
Rheingauer |
|
50m |
3:02.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4733 |
1 |
Yuri Malinin |
1958 |
50-54 |
Gavrily4 |
|
50m |
2:50.00 |
861 |
2 |
Miguel Angel Becerra Moya |
1959 |
50-54 |
Jerez |
|
50m |
2:49.31 |
4272 |
3 |
Ragnar Svensson |
1960 |
50-54 |
S 77 |
|
50m |
2:48.00 |
583 |
4 |
Vaclav Valtr |
1956 |
50-54 |
Labem |
|
50m |
2:46.50 |
4993 |
5 |
Daniel Vargas |
1960 |
50-54 |
Arizona |
|
50m |
2:45.00 |
293 |
6 |
Jose Wilson Nascimento |
1956 |
50-54 |
ACD Dstak |
|
50m |
2:45.00 |
3856 |
7 |
Daniel Folscher |
1958 |
50-54 |
Cape Town |
|
50m |
2:47.10 |
2722 |
8 |
Stefano Marzullo |
1959 |
50-54 |
Capannori |
|
50m |
2:49.00 |
1274 |
9 |
Touazi Francis |
1958 |
50-54 |
FRANeptun |
|
50m |
2:50.00 |
1884 |
10 |
Mykola Konopinsky |
1959 |
50-54 |
SCNeustadt |
|
50m |
2:51.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
587 |
1 |
Vclav Valtr |
1956 |
50-54 |
Labem |
|
50m |
2:44.25 |
4542 |
2 |
Peter Johansson |
1960 |
50-54 |
GTEBORG |
|
50m |
2:43.06 |
702 |
3 |
Abdelaziz Hashem |
1956 |
50-54 |
Egypt Mas |
|
50m |
2:41.15 |
4157 |
4 |
Bruno M. Bernasconi |
1959 |
50-54 |
LIMM |
|
50m |
2:39.60 |
2171 |
5 |
Dieter Hack |
1957 |
50-54 |
Saar Max |
|
50m |
2:38.10 |
4418 |
6 |
Jan Nordanger |
1959 |
50-54 |
MKK |
|
50m |
2:38.50 |
4151 |
7 |
Andrej Skafar |
1960 |
50-54 |
Olimpija |
|
50m |
2:40.00 |
3476 |
8 |
Jorge Villegas |
1956 |
50-54 |
Casablanca |
|
50m |
2:43.00 |
1583 |
9 |
Joachim Sirch |
1960 |
50-54 |
Mengen |
|
50m |
2:43.10 |
876 |
10 |
Sadot Alexandres |
1959 |
50-54 |
Cuatro Cam |
|
50m |
2:44.51 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
461 |
1 |
Eric Andrew Johnson |
1960 |
50-54 |
Hong Kong |
|
50m |
2:35.00 |
2165 |
2 |
Rolf Arnold |
1960 |
50-54 |
Saar Max |
|
50m |
2:32.44 |
2132 |
3 |
Klaus Spranz |
1960 |
50-54 |
Cannstatt |
|
50m |
2:31.50 |
3647 |
4 |
yvind Thorsen |
1960 |
50-54 |
Lambertset |
|
50m |
2:30.00 |
3122 |
5 |
Andrea Florit |
1960 |
50-54 |
ROVIGO |
|
50m |
2:29.34 |
386 |
6 |
Wieslaw Musial |
1957 |
50-54 |
TOMS |
|
50m |
2:30.00 |
4202 |
7 |
Rastislav Pavlik |
1960 |
50-54 |
PSK Zilina |
|
50m |
2:30.08 |
4919 |
8 |
Patrick Allender |
1958 |
50-54 |
Oregon |
|
50m |
2:32.19 |
4933 |
9 |
Mark Johnston |
1960 |
50-54 |
Colorado |
|
50m |
2:33.30 |
1537 |
10 |
Alan Parkins |
1960 |
50-54 |
Croydon |
|
50m |
2:37.10 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
540 |
1 |
Michal Bares |
1959 |
50-54 |
Bohemias |
|
50m |
2:28.88 |
3758 |
2 |
Dariusz Wolny |
1960 |
50-54 |
Wroclaw |
|
50m |
2:27.67 |
4102 |
3 |
Andrey Davydov |
1960 |
50-54 |
Chayka |
|
50m |
2:27.00 |
369 |
4 |
Djan Madruga |
1958 |
50-54 |
Madruga |
|
50m |
2:25.00 |
351 |
5 |
Marcus Mattioli |
1960 |
50-54 |
Flamengo |
|
50m |
2:19.98 |
4760 |
6 |
Sergii Fesenko |
1959 |
50-54 |
Kiev |
|
50m |
2:24.00 |
103 |
7 |
Mark Smedley |
1960 |
50-54 |
Adelaide |
|
50m |
2:25.25 |
4057 |
8 |
Podmarev Timur |
1957 |
50-54 |
DucksCreek |
|
50m |
2:27.21 |
2632 |
9 |
Massimo Giardino |
1959 |
50-54 |
Dimensione |
|
50m |
2:28.00 |
1937 |
10 |
Lutz Wiese |
1960 |
50-54 |
Bremerhav |
|
50m |
2:29.22 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2767 |
2 |
Mauro Anselmi |
1964 |
45-49 |
Cinisello |
|
50m |
3:06.00 |
1758 |
3 |
Mark Schmitz |
1962 |
45-49 |
AQUA Kln |
|
50m |
3:05.70 |
27 |
4 |
Alejandro Freeland |
1965 |
45-49 |
JOCKEY BA |
|
50m |
3:00.00 |
4382 |
5 |
Chris Wall |
1961 |
45-49 |
LASS |
|
50m |
3:00.00 |
2678 |
6 |
Gian Luca Mazzarese |
1964 |
45-49 |
Muirgheal |
|
50m |
3:00.00 |
2384 |
7 |
Rene Braun |
1964 |
45-49 |
Spandau 04 |
|
50m |
3:05.64 |
4483 |
8 |
Leif Nyman |
1963 |
45-49 |
SKURU IK |
|
50m |
3:06.00 |
2887 |
9 |
Luca Mencarelli |
1963 |
45-49 |
Tm Marche |
|
25m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1082 |
1 |
Denis Combaud |
1964 |
45-49 |
ST SEBASTI |
|
50m |
2:59.64 |
962 |
2 |
Peter Fjellstrm |
1963 |
45-49 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:54.17 |
1771 |
3 |
Robert Richert |
1964 |
45-49 |
SteglitzBe |
|
50m |
2:50.50 |
3448 |
4 |
Arlandas Juodeska |
1961 |
45-49 |
TAKAS |
|
50m |
2:50.00 |
751 |
5 |
Domingo Gonzalez Perez |
1961 |
45-49 |
Tenerife |
|
50m |
2:49.50 |
4122 |
6 |
Mikhail Kaluzhskiy |
1961 |
45-49 |
PoseidMosc |
|
50m |
2:50.00 |
503 |
7 |
Javier Alfaro |
1965 |
45-49 |
Cariari |
|
50m |
2:50.04 |
2980 |
8 |
Mauro Finiguerra |
1964 |
45-49 |
Lib Sport |
|
50m |
2:52.50 |
1477 |
9 |
Jaime Hernandez Garcia |
1965 |
45-49 |
Newcastle |
|
50m |
2:54.46 |
3520 |
10 |
Johannes de Kroon |
1964 |
45-49 |
AquAmigos |
|
50m |
3:00.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3431 |
1 |
Viktors Komorovs |
1965 |
45-49 |
Kipsala |
|
50m |
2:48.00 |
1253 |
2 |
Michel Wendel |
1964 |
45-49 |
USTHayange |
|
50m |
2:45.84 |
1548 |
3 |
Christian Herbst |
1965 |
45-49 |
Germania |
|
50m |
2:45.00 |
147 |
4 |
Paul Brosch |
1962 |
45-49 |
ASV Vienna |
|
50m |
2:42.32 |
2837 |
5 |
Andrea Zanza |
1962 |
45-49 |
NC Parma |
|
50m |
2:42.00 |
2213 |
6 |
Ralf Gauger |
1962 |
45-49 |
Ostring 93 |
|
50m |
2:42.00 |
2385 |
7 |
Thomas Meiner |
1961 |
45-49 |
Spandau 04 |
|
50m |
2:44.90 |
432 |
8 |
Osmar Zaiane |
1965 |
45-49 |
Penguin |
|
50m |
2:45.00 |
1927 |
9 |
Michael Richter |
1963 |
45-49 |
Delphine |
|
50m |
2:47.97 |
2245 |
10 |
Steffen Heinze |
1963 |
45-49 |
Senftenber |
|
50m |
2:48.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1187 |
1 |
Alain Flipo |
1964 |
45-49 |
Rueil |
|
50m |
2:40.00 |
4317 |
2 |
Bengt Gthlin |
1963 |
45-49 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:39.00 |
4337 |
3 |
Lars Sandberg |
1965 |
45-49 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:38.48 |
3550 |
4 |
Ron Korzelius |
1965 |
45-49 |
Amersfoort |
|
50m |
2:37.34 |
2024 |
5 |
Ingo Benneweg |
1963 |
45-49 |
SG Elbe |
|
50m |
2:35.15 |
2377 |
6 |
Andreas Peikert |
1962 |
45-49 |
FrankfurtO |
|
50m |
2:36.36 |
1891 |
7 |
Dr. Ulrich Hermfisse |
1965 |
45-49 |
SV Hof1911 |
|
50m |
2:37.70 |
4388 |
8 |
Gran Flt |
1963 |
45-49 |
LASS |
|
50m |
2:39.00 |
4383 |
9 |
Hans-Peter Magnusson |
1964 |
45-49 |
LASS |
|
50m |
2:40.00 |
3496 |
10 |
Joerg Alejandro Tellkamp |
1965 |
45-49 |
Sport City |
|
50m |
2:40.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
674 |
1 |
Henrik Pedersen |
1965 |
45-49 |
U.S.G |
|
50m |
2:35.00 |
1209 |
2 |
Marc Lora-runco |
1963 |
45-49 |
Seynod |
|
50m |
2:35.00 |
1955 |
3 |
Thomas Kipp |
1965 |
45-49 |
Darmstadt |
|
50m |
2:32.50 |
205 |
4 |
Olivier Delfosse |
1963 |
45-49 |
Woluwe |
|
50m |
2:30.26 |
239 |
5 |
Luis Duarte |
1963 |
45-49 |
Parana |
|
50m |
2:29.37 |
2099 |
6 |
Andreas Lange |
1965 |
45-49 |
H Einbeck |
|
50m |
2:30.00 |
727 |
7 |
Jan Ola Ohlsson |
1962 |
45-49 |
ESMAS |
|
50m |
2:32.17 |
4143 |
8 |
Boris Novak |
1963 |
45-49 |
Riba |
|
50m |
2:34.10 |
4736 |
9 |
Valeriy Krishtal |
1965 |
45-49 |
Gavrily4 |
|
50m |
2:35.00 |
3954 |
10 |
Sergey Frolov |
1964 |
45-49 |
Neva Stars |
|
50m |
2:35.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
580 |
1 |
Alexander Mruzek |
1965 |
45-49 |
U Brno |
|
50m |
2:28.55 |
4944 |
2 |
Tryggvi Helgason |
1963 |
45-49 |
Las Vegas |
|
50m |
2:27.65 |
814 |
3 |
Francesc Coll Riera |
1962 |
45-49 |
AQUAMASTE |
|
50m |
2:26.49 |
4746 |
4 |
Igor Medvediev |
1962 |
45-49 |
Kiev |
|
50m |
2:26.00 |
683 |
5 |
Danilo Vicioso |
1963 |
45-49 |
Dominicana |
|
50m |
2:25.00 |
4757 |
6 |
Andrii Khloptsov |
1964 |
45-49 |
Kiev |
|
50m |
2:25.10 |
4749 |
7 |
Jurii Karandashev |
1965 |
45-49 |
Kiev |
|
50m |
2:26.00 |
2806 |
8 |
Stefano de Vito |
1964 |
45-49 |
MAIELLA |
|
50m |
2:27.00 |
3191 |
9 |
Toshiyuki Saka |
1962 |
45-49 |
Tokyo Bay |
|
50m |
2:28.50 |
3884 |
10 |
Vladimir Rozhinov |
1965 |
45-49 |
RADUGA |
|
50m |
2:29.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
349 |
1 |
Roberto Carlos Carvalho |
1965 |
45-49 |
Flamengo |
|
50m |
2:24.00 |
4816 |
2 |
Glenn Dixon |
1964 |
45-49 |
NEM |
|
50m |
2:22.67 |
2594 |
3 |
Alessandro Tiberti |
1963 |
45-49 |
CC Aniene |
|
50m |
2:20.00 |
3266 |
4 |
Taihei Saka |
1964 |
45-49 |
Kyoueijuku |
|
50m |
2:20.00 |
3931 |
5 |
Vlasenko Alexei |
1965 |
45-49 |
All Stars |
|
50m |
2:16.20 |
3548 |
6 |
Edwin Norden van |
1963 |
45-49 |
Amersfoort |
|
50m |
2:18.80 |
1894 |
7 |
Ralf Wehling |
1964 |
45-49 |
Wuppertal |
|
50m |
2:20.00 |
3921 |
8 |
Vitaliy Krasavin |
1965 |
45-49 |
Sibmasters |
|
50m |
2:21.60 |
227 |
9 |
Newton Kaminski |
1965 |
45-49 |
Borges |
|
50m |
2:23.00 |
2951 |
10 |
Fabio Servadio |
1964 |
45-49 |
Bastia |
|
50m |
2:24.90 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1400 |
1 |
Matthew James |
1966 |
40-44 |
Cleethorpe |
|
50m |
2:58.00 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2644 |
3 |
Massimo Altare |
1970 |
40-44 |
Pistoiesi |
|
50m |
2:57.90 |
2629 |
4 |
Enrico Tacchini |
1969 |
40-44 |
Rapallo |
|
50m |
2:57.00 |
789 |
5 |
Juan P Rodrguez Surez |
1967 |
40-44 |
Metropole |
|
50m |
2:54.06 |
4976 |
6 |
Peter Carlsson |
1967 |
40-44 |
Connecticu |
|
50m |
2:55.50 |
490 |
7 |
Enzio Von-Saalfeld |
1969 |
40-44 |
Delfines H |
|
50m |
2:57.30 |
332 |
8 |
Carlos Amaral |
1969 |
40-44 |
Flamengo |
|
50m |
2:58.00 |
3456 |
9 |
Sergio Luis Duran Fuerte |
1966 |
40-44 |
COM LEON |
|
50m |
2:58.00 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1714 |
1 |
Hans Meyer-Hermann |
1969 |
40-44 |
SCSeevetal |
|
50m |
2:52.40 |
1315 |
2 |
Laurent Bernard |
1967 |
40-44 |
MULATIERE |
|
50m |
2:52.00 |
2050 |
3 |
Tobias Kerber |
1970 |
40-44 |
WVWunstorf |
|
50m |
2:50.00 |
4365 |
4 |
Peder Evers |
1967 |
40-44 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:50.00 |
1083 |
5 |
Philippe Audouin |
1969 |
40-44 |
ST SEBASTI |
|
50m |
2:48.33 |
132 |
6 |
Michael Aigner |
1970 |
40-44 |
Linz |
|
50m |
2:48.55 |
3886 |
7 |
Vladislav Mityagin |
1967 |
40-44 |
43 REGION |
|
50m |
2:50.00 |
2712 |
8 |
Marco Giovanni Spano |
1968 |
40-44 |
Olbia |
|
50m |
2:50.00 |
1084 |
9 |
Colombier Christophe |
1970 |
40-44 |
ST SEBASTI |
|
50m |
2:52.13 |
640 |
10 |
Jess Brink |
1966 |
40-44 |
GSK |
|
50m |
2:53.98 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4355 |
1 |
Henrik Holmberg |
1969 |
40-44 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:46.72 |
3146 |
2 |
Riccardo Abbate |
1966 |
40-44 |
WP Palermo |
|
50m |
2:45.80 |
3751 |
3 |
Tomasz Zapalski |
1970 |
40-44 |
SOPOT |
|
50m |
2:45.00 |
1319 |
4 |
Jean Podlecki |
1968 |
40-44 |
MANUC |
|
50m |
2:45.00 |
464 |
5 |
Stefan Rust |
1967 |
40-44 |
Hong Kong |
|
50m |
2:40.89 |
3028 |
6 |
Luca Sparagna |
1967 |
40-44 |
ASD Europa |
|
50m |
2:42.00 |
2106 |
7 |
Olaf Weyrauch |
1968 |
40-44 |
Wetterau |
|
50m |
2:45.00 |
2492 |
8 |
Josey Joseph |
1968 |
40-44 |
Kerala |
|
50m |
2:45.41 |
1794 |
9 |
Olaf Andresen |
1969 |
40-44 |
FTVHamburg |
|
50m |
2:46.19 |
2972 |
10 |
Giovanni Brutti |
1969 |
40-44 |
Pertusella |
|
50m |
2:47.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5016 |
1 |
Chris McGiffin |
1966 |
40-44 |
Berkeley |
|
50m |
2:40.05 |
2809 |
2 |
Federico Delfanti |
1969 |
40-44 |
Malaspina |
|
50m |
2:40.00 |
1739 |
3 |
Marco Bo |
1969 |
40-44 |
Ldensche |
|
50m |
2:38.79 |
3452 |
4 |
Patrick Juncker |
1967 |
40-44 |
Luxenburg |
|
50m |
2:37.35 |
2830 |
5 |
Riccardo Maria Lang |
1966 |
40-44 |
LAURENTINO |
|
50m |
2:36.50 |
4313 |
6 |
Erik Rydahl |
1968 |
40-44 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:37.00 |
1340 |
7 |
Michael Fawkner |
1970 |
40-44 |
Franconvil |
|
50m |
2:37.62 |
438 |
8 |
Louis Deragon |
1968 |
40-44 |
Quebec |
|
50m |
2:39.12 |
4047 |
9 |
Oleg Bukin |
1968 |
40-44 |
BlackSepia |
|
50m |
2:40.00 |
30 |
10 |
Gustavo Rodolfo Blanco |
1970 |
40-44 |
AIPEN |
|
50m |
2:40.13 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4463 |
1 |
Lennart Fritzon |
1968 |
40-44 |
SK TRITON |
|
50m |
2:35.63 |
4315 |
2 |
Jan Uddh |
1966 |
40-44 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:35.00 |
1525 |
3 |
Keith Dunnett |
1970 |
40-44 |
SilverCity |
|
50m |
2:34.03 |
4946 |
4 |
Stephen Mugford |
1967 |
40-44 |
N England |
|
50m |
2:33.00 |
4234 |
5 |
Arne Strid |
1969 |
40-44 |
TBY SIM |
|
50m |
2:32.00 |
2877 |
6 |
Matteo Modugno |
1970 |
40-44 |
Busto |
|
50m |
2:32.77 |
1498 |
7 |
Stephen Smith |
1968 |
40-44 |
Colne ASC |
|
50m |
2:33.00 |
4897 |
8 |
Stephen Arvedson |
1968 |
40-44 |
Conejo |
|
50m |
2:34.98 |
2227 |
9 |
Mark Siebert |
1967 |
40-44 |
Marl-Hls |
|
50m |
2:35.12 |
1016 |
10 |
Jrme Aug |
1967 |
40-44 |
Bro |
|
50m |
2:36.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2463 |
1 |
Nagy Norbert |
1969 |
40-44 |
Fortuna |
|
50m |
2:31.50 |
810 |
2 |
Jordi Marti Bou |
1969 |
40-44 |
AQUAMASTE |
|
50m |
2:30.48 |
3467 |
3 |
Carlos Komori |
1970 |
40-44 |
Casablanca |
|
50m |
2:30.00 |
2587 |
4 |
Gian Luca Sondali |
1966 |
40-44 |
CC Aniene |
|
50m |
2:30.00 |
4116 |
5 |
Alexander Starshinin |
1969 |
40-44 |
PoseidMosc |
|
50m |
2:29.59 |
1699 |
6 |
Tom Schrmann |
1969 |
40-44 |
SSF Bonn |
|
50m |
2:30.00 |
2907 |
7 |
Andrea Pantalei |
1968 |
40-44 |
OSTIENSIS |
|
50m |
2:30.00 |
13 |
8 |
Guillermo Lopez |
1966 |
40-44 |
LIBERTADOR |
|
50m |
2:30.20 |
75 |
9 |
Brett Davidson |
1967 |
40-44 |
Powerpoint |
|
50m |
2:31.35 |
4595 |
10 |
Martin Andersson |
1970 |
40-44 |
VARBERG |
|
50m |
2:31.65 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3693 |
1 |
Ricardo Torres |
1967 |
40-44 |
PANAMA |
|
50m |
2:23.78 |
2994 |
2 |
Riccardo Ghetti |
1968 |
40-44 |
Ravenna |
|
50m |
2:22.00 |
3737 |
3 |
Tadeusz Stuchlik |
1969 |
40-44 |
Zabrze |
|
50m |
2:19.99 |
226 |
4 |
Renato Ramalho |
1968 |
40-44 |
Borges |
|
50m |
2:15.89 |
4707 |
5 |
Serkan Atasay |
1970 |
40-44 |
Fenerbahch |
|
50m |
2:11.35 |
2582 |
6 |
Alberto Montini |
1968 |
40-44 |
Tuatha De |
|
50m |
2:13.00 |
3491 |
7 |
Alejandro Moreno |
1968 |
40-44 |
Sport City |
|
50m |
2:17.00 |
1574 |
8 |
Andr Wrasse |
1970 |
40-44 |
Stadtwerke |
|
50m |
2:20.20 |
3083 |
9 |
Marco Poltronieri |
1968 |
40-44 |
Management |
|
50m |
2:23.00 |
4112 |
10 |
Pavel Bakhmetiev |
1969 |
40-44 |
PoseidMosc |
|
50m |
2:25.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2766 |
1 |
Marcello Garrapa |
1971 |
35-39 |
Cinisello |
|
50m |
2:50.00 |
874 |
2 |
Sergio Margenat |
1974 |
35-39 |
Cuatro Cam |
|
50m |
2:50.00 |
532 |
3 |
Eduardo Moya |
1974 |
35-39 |
San Jose |
|
50m |
2:50.00 |
2876 |
4 |
Curto Maurizio |
1975 |
35-39 |
Bel Poggio |
|
50m |
2:49.99 |
1945 |
5 |
Dirk Grenz |
1973 |
35-39 |
Oberhausen |
|
50m |
2:48.48 |
805 |
6 |
Germn Bilbao |
1973 |
35-39 |
Las Palmas |
|
50m |
2:49.00 |
2875 |
7 |
Tedesco Gabriele |
1973 |
35-39 |
Bel Poggio |
|
50m |
2:49.99 |
819 |
8 |
Enrique Romero |
1972 |
35-39 |
Teimar |
|
50m |
2:50.00 |
1018 |
9 |
Gael Malleret |
1972 |
35-39 |
Bro |
|
50m |
2:50.00 |
2979 |
10 |
Francesco Gritti |
1973 |
35-39 |
Antares |
|
50m |
2:50.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
764 |
1 |
Oscar Cerezo |
1971 |
35-39 |
VILLALBA |
|
50m |
2:47.98 |
416 |
2 |
Christopher Oviatt |
1971 |
35-39 |
SilverTide |
|
50m |
2:45.00 |
1325 |
3 |
Jonathan Mendez |
1975 |
35-39 |
villeurban |
|
50m |
2:44.60 |
4039 |
4 |
Yury Saramutin |
1973 |
35-39 |
BlackSepia |
|
50m |
2:40.00 |
4152 |
5 |
Matjaz Groznik |
1971 |
35-39 |
Olimpija |
|
50m |
2:40.00 |
3050 |
6 |
Andrea Del Barone |
1974 |
35-39 |
Pescara |
|
50m |
2:40.00 |
3006 |
7 |
Claudio Giovannini |
1971 |
35-39 |
Firenze |
|
50m |
2:40.64 |
521 |
8 |
Boabdil Perera |
1975 |
35-39 |
Milenio |
|
50m |
2:45.00 |
201 |
9 |
Stphane Lejeune |
1974 |
35-39 |
Orca |
|
50m |
2:45.21 |
4180 |
10 |
Andreas Herty |
1975 |
35-39 |
Geneve |
|
50m |
2:48.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1048 |
1 |
Choisit Maxime |
1973 |
35-39 |
TOULOUSAIN |
|
50m |
2:39.00 |
1283 |
2 |
Antoine Basset |
1975 |
35-39 |
Cholet |
|
50m |
2:38.01 |
3433 |
3 |
Janis Plotnieks |
1971 |
35-39 |
Kipsala |
|
50m |
2:35.15 |
2027 |
4 |
Matthias Wendt |
1972 |
35-39 |
SG Elbe |
|
50m |
2:35.00 |
3441 |
5 |
Mindaugas Sakys |
1973 |
35-39 |
ILGAPLAUKI |
|
50m |
2:32.00 |
4748 |
6 |
Viktor Arefyev |
1975 |
35-39 |
Kiev |
|
50m |
2:33.00 |
4280 |
7 |
Martin Bergman |
1972 |
35-39 |
S 77 |
|
50m |
2:35.07 |
4487 |
8 |
Dennis Wikstrm |
1971 |
35-39 |
SK GIR |
|
50m |
2:35.28 |
190 |
9 |
Delhaye Frederic |
1972 |
35-39 |
Embourg |
|
50m |
2:38.60 |
2883 |
10 |
Stefano Chiarparini |
1971 |
35-39 |
G-UDINE |
|
50m |
2:39.45 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4635 |
1 |
Simon Malmberg |
1974 |
35-39 |
POLISEN |
|
50m |
2:30.83 |
4231 |
2 |
Hans Roosmark |
1971 |
35-39 |
TBY SIM |
|
50m |
2:30.20 |
2636 |
3 |
Moretti Alessandro |
1973 |
35-39 |
Eschilo |
|
50m |
2:30.00 |
268 |
4 |
Rodrigo Schmidt Carvalho |
1971 |
35-39 |
ABMN |
|
50m |
2:29.00 |
771 |
5 |
Pedro Prez Fleitas |
1973 |
35-39 |
Metropole |
|
50m |
2:28.18 |
3589 |
6 |
Marcel van Winssen |
1971 |
35-39 |
Gelenberg |
|
50m |
2:28.23 |
1035 |
7 |
Rodolfo Rivas-garro |
1971 |
35-39 |
LAGRANGE |
|
50m |
2:29.14 |
1835 |
8 |
Alois Riedl |
1975 |
35-39 |
Burghausen |
|
50m |
2:30.01 |
304 |
9 |
Hildeberto Tavares Junior |
1974 |
35-39 |
ACD COMPET |
|
50m |
2:30.80 |
1394 |
10 |
Andrew Chamberlain |
1973 |
35-39 |
Hart SC |
|
50m |
2:31.61 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
537 |
1 |
Jiri Lelek |
1975 |
35-39 |
Pardubice |
|
50m |
2:28.03 |
2331 |
2 |
Uwe Steinkoetter |
1975 |
35-39 |
Feuerbach |
|
50m |
2:27.38 |
3904 |
3 |
Denis Rezunik |
1973 |
35-39 |
PKVVS |
|
50m |
2:27.00 |
4029 |
4 |
Ivan Volkov |
1975 |
35-39 |
Kasatka |
|
50m |
2:25.22 |
1541 |
5 |
Lee Peterson |
1974 |
35-39 |
Braintree |
|
50m |
2:22.50 |
518 |
6 |
Navarro Jeiko |
1974 |
35-39 |
Milenio |
|
50m |
2:23.00 |
1220 |
7 |
Yann-Eric Bonin |
1975 |
35-39 |
MARTIGUES |
|
50m |
2:26.12 |
4019 |
8 |
Shamil Zakirov |
1973 |
35-39 |
Kasatka |
|
50m |
2:27.01 |
1631 |
9 |
Harald Duesberg |
1973 |
35-39 |
Dortmund |
|
50m |
2:28.00 |
2201 |
10 |
Kay Volkhammer |
1973 |
35-39 |
SV Gera |
|
50m |
2:28.05 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
467 |
1 |
Libardo Mendez |
1973 |
35-39 |
COL Nautil |
|
50m |
2:20.10 |
3020 |
2 |
Diego Taddei |
1975 |
35-39 |
Hidron |
|
50m |
2:19.99 |
4063 |
3 |
German Dron |
1972 |
35-39 |
Moscow |
|
50m |
2:18.50 |
614 |
4 |
Frank Byskov |
1975 |
35-39 |
GENTOFTE |
|
50m |
2:16.00 |
329 |
5 |
Mauri Rosolen |
1975 |
35-39 |
Prudente |
|
50m |
2:13.25 |
2251 |
6 |
Timo Nolte |
1973 |
35-39 |
WF Hannove |
|
50m |
2:15.05 |
1287 |
7 |
Romain Marty |
1974 |
35-39 |
Cholet |
|
50m |
2:17.00 |
3101 |
8 |
Simone Battiston |
1975 |
35-39 |
Derthona |
|
50m |
2:19.00 |
3012 |
9 |
Raffaele Lococciolo |
1972 |
35-39 |
Firenze |
|
50m |
2:20.00 |
4758 |
10 |
Sergii Golub |
1972 |
35-39 |
Kiev |
|
50m |
2:22.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3086 |
2 |
Salvatore Sciammetta |
1976 |
30-34 |
Arno Pisa |
|
50m |
2:45.00 |
2892 |
3 |
Negrotti Andrew |
1980 |
30-34 |
BERGAMO |
|
50m |
2:45.00 |
4358 |
4 |
Daniel Persson |
1980 |
30-34 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:44.70 |
880 |
5 |
David Farras Sanchez |
1977 |
30-34 |
Barcelona |
|
50m |
2:42.83 |
817 |
6 |
Juan M Torralbo Jurado |
1976 |
30-34 |
AQUAMASTE |
|
50m |
2:43.00 |
3483 |
7 |
Abraham Hernandez |
1980 |
30-34 |
Sport City |
|
50m |
2:45.00 |
2466 |
8 |
Andras Schonek |
1977 |
30-34 |
Fortuna |
|
50m |
2:45.00 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
522 |
1 |
Pablo Aguabella |
1977 |
30-34 |
Milenio |
|
50m |
2:42.06 |
4867 |
2 |
Sean Dowling |
1978 |
30-34 |
TRIBEACH |
|
50m |
2:40.00 |
2881 |
3 |
Alessandro Bandinelli |
1979 |
30-34 |
G-UDINE |
|
50m |
2:40.00 |
3556 |
4 |
Jeroen Vogelsang |
1980 |
30-34 |
Amsterdam |
|
50m |
2:39.11 |
4285 |
5 |
Adrian Bengtson |
1976 |
30-34 |
UME SS |
|
50m |
2:38.40 |
3507 |
6 |
Joris Haest |
1979 |
30-34 |
PSV |
|
50m |
2:38.68 |
1240 |
7 |
Romera Frdric |
1976 |
30-34 |
VENISSIEUX |
|
50m |
2:39.19 |
2829 |
8 |
Matteo Geri |
1977 |
30-34 |
NC Firenze |
|
50m |
2:40.00 |
994 |
9 |
Mika Sulkava |
1978 |
30-34 |
Ve |
|
50m |
2:40.72 |
365 |
10 |
Andreson Colares dos Reis |
1979 |
30-34 |
Agua Viva |
|
50m |
2:42.18 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2092 |
1 |
Thorben Sangkuhl |
1977 |
30-34 |
NeptunKie |
|
50m |
2:37.90 |
3091 |
2 |
Pier Paolo Panciani |
1980 |
30-34 |
Torino |
|
50m |
2:35.00 |
2523 |
3 |
Stephen Lynn |
1977 |
30-34 |
Ennis |
|
50m |
2:34.57 |
1716 |
4 |
Brichta Robert |
1979 |
30-34 |
Spok |
|
50m |
2:33.00 |
2395 |
5 |
Frederic Dperthal |
1979 |
30-34 |
Rheinhaus |
|
50m |
2:30.25 |
1298 |
6 |
Miguel Troyas |
1978 |
30-34 |
ALMERIA |
|
50m |
2:31.35 |
1065 |
7 |
Morgan Cochennec |
1979 |
30-34 |
CACHAN |
|
50m |
2:33.53 |
1965 |
8 |
Christian Grke |
1979 |
30-34 |
EHildeshei |
|
50m |
2:35.00 |
1054 |
9 |
Emmanuel Garreau |
1976 |
30-34 |
Havrais |
|
50m |
2:37.07 |
2046 |
10 |
Jens Austermann |
1976 |
30-34 |
SSV Lahr |
|
50m |
2:38.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
502 |
1 |
Alejandro Dada |
1980 |
30-34 |
CAAR |
|
50m |
2:29.30 |
1172 |
2 |
Laurent Sibiril |
1976 |
30-34 |
Courbevoie |
|
50m |
2:26.98 |
2616 |
3 |
Alessandro Rossi |
1977 |
30-34 |
Fiorentina |
|
50m |
2:26.17 |
2328 |
4 |
Alexander Schuster |
1979 |
30-34 |
Feuerbach |
|
50m |
2:25.12 |
2464 |
5 |
Gergely Molnr |
1980 |
30-34 |
Fortuna |
|
50m |
2:24.50 |
4002 |
6 |
Ayrat Gazimov |
1980 |
30-34 |
Kasatka |
|
50m |
2:24.95 |
3514 |
7 |
Jeroen Wijering |
1980 |
30-34 |
PSV |
|
50m |
2:26.00 |
3560 |
8 |
Ivo Roozeboom |
1977 |
30-34 |
DES |
|
50m |
2:26.45 |
3584 |
9 |
Ralf Peters |
1976 |
30-34 |
Kerkrade |
|
50m |
2:27.35 |
3485 |
10 |
Boris Garfias |
1977 |
30-34 |
Sport City |
|
50m |
2:30.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1165 |
1 |
Favier Stphane |
1977 |
30-34 |
Yssingelai |
|
50m |
2:24.28 |
3008 |
2 |
Nicola Tacconi |
1980 |
30-34 |
Firenze |
|
50m |
2:24.00 |
5035 |
3 |
Jose Albarracin |
1976 |
30-34 |
Venezuela |
|
50m |
2:21.00 |
466 |
4 |
Carlos Andrs FonsecaElze |
1976 |
30-34 |
COL Nautil |
|
50m |
2:20.57 |
982 |
5 |
Janne Haapaniemi |
1979 |
30-34 |
KeUi |
|
50m |
2:20.07 |
1301 |
6 |
Jerome Besson |
1980 |
30-34 |
NANCY |
|
50m |
2:20.19 |
1375 |
7 |
James Donn |
1977 |
30-34 |
Glasgow |
|
50m |
2:20.70 |
3779 |
8 |
Rodrigo Costa |
1976 |
30-34 |
CNLA |
|
50m |
2:23.66 |
2134 |
9 |
Roland Stampfer |
1976 |
30-34 |
Cannstatt |
|
50m |
2:24.03 |
642 |
10 |
Anders Borkmann |
1979 |
30-34 |
AALBORG |
|
50m |
2:24.40 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2319 |
1 |
Ralf Hildebrandt |
1978 |
30-34 |
Dresdner |
|
50m |
2:19.73 |
101 |
2 |
Troy White |
1976 |
30-34 |
Dubbo |
|
50m |
2:16.30 |
3477 |
3 |
Abraham Rodriguez |
1978 |
30-34 |
Casablanca |
|
50m |
2:16.25 |
2143 |
4 |
Sascha Janitzki |
1976 |
30-34 |
Gttingen |
|
50m |
2:16.13 |
589 |
5 |
Jacob Carstensen |
1978 |
30-34 |
WEST SWIM |
|
50m |
2:05.50 |
603 |
6 |
Claus Lerche Iversen |
1977 |
30-34 |
SIGMA |
|
50m |
2:10.60 |
1219 |
7 |
Loc Leroy |
1980 |
30-34 |
MARTIGUES |
|
50m |
2:16.22 |
254 |
8 |
Rodrigo Bardi |
1978 |
30-34 |
MAC-NINA |
|
50m |
2:16.28 |
3937 |
9 |
Andronov Oleg |
1977 |
30-34 |
All Stars |
|
50m |
2:18.40 |
1536 |
10 |
Geoff Twinning |
1980 |
30-34 |
Stroud |
|
50m |
2:20.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
Costan Magnussen |
1981 |
25-29 |
AUS TAC |
|
50m |
2:40.00 |
3088 |
5 |
Andrea Lupo |
1983 |
25-29 |
Torino |
|
50m |
2:40.00 |
2710 |
6 |
Simone Cerqua |
1981 |
25-29 |
Olbia |
|
50m |
2:40.00 |
2680 |
7 |
Francesco Disep |
1982 |
25-29 |
ONDABLU |
|
50m |
2:40.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2922 |
1 |
Alessandro V. Vasquez |
1983 |
25-29 |
Acquambien |
|
50m |
2:40.00 |
1410 |
2 |
Daniel Malcolm |
1982 |
25-29 |
Shrewsbury |
|
50m |
2:39.50 |
2870 |
3 |
Roberto Rocchetti |
1984 |
25-29 |
S Giuliano |
|
50m |
2:38.00 |
739 |
4 |
Oscar Martin |
1981 |
25-29 |
CN Madrid |
|
50m |
2:37.38 |
1038 |
5 |
Nicolas Deliessche |
1981 |
25-29 |
LAGRANGE |
|
50m |
2:37.14 |
3788 |
6 |
Jorge Jesus Bandeira |
1982 |
25-29 |
Figueirens |
|
50m |
2:37.31 |
1164 |
7 |
Alexis Deliessche |
1984 |
25-29 |
Noyon |
|
50m |
2:38.00 |
888 |
8 |
Victor Tang Vicente |
1985 |
25-29 |
Barcelonet |
|
50m |
2:39.10 |
4578 |
9 |
Andreas Jonerholm |
1981 |
25-29 |
SDERTLJE |
|
50m |
2:39.84 |
4325 |
10 |
Per-Magnus Grnlund |
1982 |
25-29 |
BL SIM&HO |
|
50m |
2:40.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
51 |
1 |
James Wright |
1982 |
25-29 |
NorthSydne |
|
50m |
2:37.00 |
3076 |
2 |
Giulio Trinca |
1983 |
25-29 |
Bonelli |
|
50m |
2:35.01 |
158 |
3 |
Daniel Ossmann |
1982 |
25-29 |
WSV Spar |
|
50m |
2:33.11 |
186 |
4 |
David Alessandro |
1983 |
25-29 |
CHTHN |
|
50m |
2:30.30 |
2287 |
5 |
Robert Keil |
1985 |
25-29 |
PoseidonBe |
|
50m |
2:30.00 |
3077 |
6 |
Matteo Panciroli |
1984 |
25-29 |
Bonelli |
|
50m |
2:30.01 |
809 |
7 |
Borja Franco Llopis |
1982 |
25-29 |
AQUAMASTE |
|
50m |
2:33.00 |
3581 |
8 |
Bart Gorissen |
1983 |
25-29 |
Kerkrade |
|
50m |
2:33.95 |
2754 |
9 |
Gruarin Andrea |
1985 |
25-29 |
CORDENONS |
|
50m |
2:36.11 |
1074 |
10 |
Jeremy Lambert |
1983 |
25-29 |
RHODIA |
|
50m |
2:37.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
644 |
1 |
Jess Jacobsen |
1982 |
25-29 |
AALBORG |
|
50m |
2:28.39 |
1478 |
2 |
Nick Valentine |
1981 |
25-29 |
Newcastle |
|
50m |
2:28.20 |
3073 |
3 |
Emanuel Rigoni |
1984 |
25-29 |
Bonelli |
|
50m |
2:28.00 |
4961 |
4 |
Julio Fuentes |
1982 |
25-29 |
Acuamen |
|
50m |
2:25.07 |
3350 |
5 |
Goichi Hagiwara |
1984 |
25-29 |
Hirakata |
|
50m |
2:25.00 |
2992 |
6 |
Marco Cavallo |
1982 |
25-29 |
Deakker |
|
50m |
2:25.01 |
3133 |
7 |
Marco Pontoglio |
1981 |
25-29 |
TREVIGLIO |
|
50m |
2:28.00 |
2721 |
8 |
Gian Michele Lai |
1982 |
25-29 |
Wellness |
|
50m |
2:28.00 |
645 |
9 |
Bjrn Selvejer Srensen |
1985 |
25-29 |
AALBORG |
|
50m |
2:28.39 |
1292 |
10 |
Guillaume Fourrageat |
1985 |
25-29 |
BELLEGARDE |
|
50m |
2:30.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1407 |
1 |
Chris Grabham |
1982 |
25-29 |
REN 96 |
|
50m |
2:24.63 |
666 |
2 |
Jon Petersen Krsgaard |
1984 |
25-29 |
SILKEBORG |
|
50m |
2:24.00 |
757 |
3 |
Jordi MartnezQuintanilla |
1981 |
25-29 |
SantAndreu |
|
50m |
2:22.44 |
1236 |
4 |
Benoit Malsert |
1982 |
25-29 |
PIERRELATT |
|
50m |
2:21.88 |
4389 |
5 |
Daniel Halldn |
1983 |
25-29 |
SKK |
|
50m |
2:21.10 |
505 |
6 |
Mauri Jonathan |
1984 |
25-29 |
Milenio |
|
50m |
2:21.36 |
1027 |
7 |
Fabien Boiron-boirel |
1984 |
25-29 |
Bro |
|
50m |
2:22.00 |
1349 |
8 |
Alexander Chklar |
1981 |
25-29 |
Spencer |
|
50m |
2:22.50 |
4528 |
9 |
Sebastian Wennerberg |
1985 |
25-29 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:24.46 |
2744 |
10 |
Marco Lazzari |
1984 |
25-29 |
San Marino |
|
50m |
2:25.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1973 |
1 |
Markus Tasche |
1984 |
25-29 |
Hannover |
|
50m |
2:20.00 |
1137 |
2 |
Vincent Gabalda |
1985 |
25-29 |
Chalonnais |
|
50m |
2:18.00 |
4136 |
3 |
Martin Lovrecic |
1981 |
25-29 |
Aktivcek |
|
50m |
2:17.00 |
1974 |
4 |
Nils Frese |
1984 |
25-29 |
Hannover |
|
50m |
2:09.06 |
2000 |
5 |
Kamil Kasprowicz |
1984 |
25-29 |
Hannover98 |
|
50m |
2:06.00 |
602 |
6 |
Jacob Lercke Skytte |
1984 |
25-29 |
SIGMA |
|
50m |
2:08.25 |
3717 |
7 |
Karol Zemier |
1982 |
25-29 |
KS Neptun |
|
50m |
2:16.50 |
1483 |
8 |
Neal Taylor |
1985 |
25-29 |
Oddicombe |
|
50m |
2:17.50 |
3896 |
9 |
Ivan Kovalev |
1985 |
25-29 |
Troyka |
|
50m |
2:19.00 |
2570 |
10 |
Mauro Archetti |
1982 |
25-29 |
Tuatha De |
|
50m |
2:20.00 |
Generated by WinGrodan 1.18.00 |
Print Date |
27 July 2010 |
Licensed to: Vstsvenska Simfrbundet |
Print Time |
12:05 |
|