Program för Ungdoms-GP 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Ungdoms-GP 3 |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
08:30 |
|
|
Arrangör |
SK Triton och SK Sydsim |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:33.33 |
31 |
3 |
Sofia Carlsson |
1997 |
AT4297 |
SS IDEN |
|
25m |
3:04.89 |
119 |
4 |
Hiba Ibrahim |
1997 |
AI0697 |
SK RAN |
|
50m |
2:57.33 |
264 |
5 |
Linnea Lundquist |
1995 |
BT0295 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:02.17 |
276 |
6 |
Julia Virgili |
1998 |
AZ2698 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:05.48 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
272 |
1 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:54.72 |
255 |
2 |
Kira Börgdal |
1994 |
BX1494 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:47.79 |
74 |
3 |
Selina Degirmenci |
1996 |
BK3496 |
MKK |
|
25m |
2:47.02 |
33 |
4 |
Moa Cronsjö |
1998 |
AM1498 |
SS IDEN |
|
50m |
2:46.14 |
52 |
5 |
Elin Önnestam |
1996 |
BO2896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:46.70 |
108 |
6 |
Kate Rova |
1996 |
BO1896 |
POSEIDON |
|
25m |
2:47.30 |
274 |
7 |
Amanda Werthén |
1997 |
AO5297 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:49.51 |
290 |
8 |
Vilma Larsson |
1997 |
BG2497 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:55.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Emelie Ekström |
1996 |
BC8896 |
SK RAN |
|
25m |
2:42.41 |
118 |
2 |
Frida Helgesson |
1995 |
AJ9495 |
SK RAN |
|
25m |
2:40.61 |
51 |
3 |
Erika Sällberg |
1997 |
AT3497 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:39.93 |
80 |
4 |
Marlina Degirmenci |
1994 |
AZ7694 |
MKK |
|
50m |
2:37.02 |
182 |
5 |
Sara Johansson |
1995 |
AU0295 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:38.17 |
120 |
6 |
Martina Jensen |
1998 |
AY2498 |
SK RAN |
|
25m |
2:40.28 |
183 |
7 |
Johanna Nilsson |
1996 |
BH4896 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:42.15 |
77 |
8 |
Jukjin Chiu |
1995 |
BL9295 |
MKK |
|
50m |
2:42.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Zarah Hermansson-Barak |
1995 |
BP8295 |
POSEIDON |
|
50m |
2:33.92 |
21 |
2 |
Natalie Lundgren |
1996 |
AP5696 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:33.41 |
9 |
3 |
Katrine Larsen |
1997 |
9768AC |
WEST SWIM |
|
25m |
2:32.30 |
76 |
4 |
Cecilia Laursen |
1997 |
AK4297 |
MKK |
|
50m |
2:31.93 |
261 |
5 |
Emma Lundblad |
1995 |
bo1295 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:32.17 |
124 |
6 |
Emelie Hansson-Ferreira |
1993 |
AS1493 |
SK RAN |
|
25m |
2:32.37 |
181 |
7 |
Matilda Sandberg |
1997 |
AI8297 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:33.83 |
117 |
8 |
Sara Hariri |
1995 |
AP6695 |
SK RAN |
|
25m |
2:36.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Emma Borg |
1994 |
AJ4494 |
SK TRITON |
|
50m |
2:31.43 |
8 |
2 |
Jasmin Koefoed Jacobsen |
1998 |
9834AA |
WEST SWIM |
|
25m |
2:30.40 |
252 |
3 |
Lina Wingren |
1996 |
AQ7896 |
SK TRITON |
|
25m |
2:30.00 |
266 |
4 |
Moa Nord |
1992 |
AI7492 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:29.55 |
210 |
5 |
Sanna Hansson |
1995 |
BK1495 |
HS |
|
25m |
2:29.73 |
258 |
6 |
Johanna Keifer |
1996 |
AV2296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:30.17 |
154 |
7 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:30.99 |
212 |
8 |
Emma Nilsson |
1995 |
BA7895 |
HS |
|
25m |
2:31.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Ida Borg |
1997 |
AB8897 |
SK TRITON |
|
50m |
2:28.25 |
184 |
2 |
Cecilia Andersson |
1993 |
BH7293 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:25.86 |
178 |
3 |
Emmy Lundh |
1995 |
AN5695 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:25.21 |
106 |
4 |
Josefina Widerström |
1994 |
BG8294 |
POSEIDON |
|
50m |
2:23.96 |
20 |
5 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:24.79 |
179 |
6 |
Frida Nilsson |
1995 |
AE7695 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:25.55 |
153 |
7 |
Maria Mijatovic |
1996 |
AW9896 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:27.02 |
245 |
8 |
Amanda Nilsson |
1996 |
AD9896 |
SK TRITON |
|
25m |
2:29.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Carolina Schersten |
1994 |
BA2894 |
POSEIDON |
|
25m |
2:23.46 |
123 |
2 |
Felice Fröberg |
1995 |
AY7495 |
SK RAN |
|
50m |
2:22.95 |
25 |
3 |
Hanna Nilsson |
1995 |
AN4295 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:21.46 |
10 |
4 |
Marie Voigt Lauridsen |
1995 |
9564AT |
WEST SWIM |
|
25m |
2:20.50 |
150 |
5 |
Malin Algotsson |
1995 |
AB5695 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:20.84 |
111 |
6 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
POSEIDON |
|
25m |
2:21.70 |
42 |
7 |
Jill Lundström |
1994 |
AR9894 |
SS IDEN |
|
25m |
2:23.09 |
109 |
8 |
Viktoria Petersson |
1993 |
BP7693 |
POSEIDON |
|
25m |
2:23.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Felicia Hantorp |
1995 |
AW7495 |
SK RAN |
|
25m |
2:18.43 |
211 |
2 |
Linnea Olausson |
1995 |
AR2495 |
HS |
|
25m |
2:18.18 |
75 |
3 |
Emma Jansson |
1994 |
AP4694 |
MKK |
|
25m |
2:16.10 |
79 |
4 |
Josefine Bivesand |
1995 |
AN1695 |
MKK |
|
25m |
2:15.62 |
72 |
5 |
Cornelia Clarén |
1997 |
AT1697 |
MKK |
|
50m |
2:15.93 |
121 |
6 |
Wanda Dollmayer |
1996 |
AL6696 |
SK RAN |
|
50m |
2:16.82 |
71 |
7 |
Ingrid Cerutti |
1995 |
AW7295 |
MKK |
|
50m |
2:18.38 |
107 |
8 |
Moa Ståhl |
1995 |
AV4695 |
POSEIDON |
|
25m |
2:20.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Sofie Sjöberg |
1994 |
BV0494 |
HS |
|
25m |
2:14.15 |
151 |
2 |
Michelle Hansen |
1994 |
AG3894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:13.62 |
40 |
3 |
Johanna Linné |
1993 |
AR0693 |
SS IDEN |
|
25m |
2:11.53 |
23 |
4 |
Beatrice Svensson |
1992 |
AF4892 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:10.38 |
24 |
5 |
Anna Jonsson |
1993 |
AH2693 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:11.24 |
175 |
6 |
Hanna Cronqvist |
1996 |
AD5496 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:13.50 |
256 |
7 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
av3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:13.95 |
152 |
8 |
Erika Hultman |
1994 |
AG2894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:14.92 |
Skapad av WinGrodan 1.17.25 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2010 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
08:30 |
|