Program for SM (25m) 2010
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 6 Lördagen den 4/12 Kl. 18.00
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
SM 2010 (25m) |
|
Utskriftsdatum |
04 december 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
13:01 |
|
|
Arrangör |
SSF/Spårvägens SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 december 2010 |
|
|
|
|
Gren 25, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (2) |
Sponsor: FREKER |
SR: Jakob Dorch Linköpings ASS (1985) 26.55 2009-12-12 |
SR Juniorer: Niklas Tour SK Neptun (1989) 27.15 2009-11-10 |
MR: Stefan Nystrand SK Neptun (1982) 26.70 2009 |
FM: Stefan Nystrand SK Neptun (1982) 26.70 |
|
Heat B (2) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Johannes Kärki |
1993 |
AC6793 |
HS |
|
25m |
29.33 |
347 |
2 |
Patric Ridell |
1993 |
AJ7393 |
SK NEPTUN |
|
25m |
29.21 |
108 |
3 |
Andreas Fürst |
1990 |
AE1990 |
VÄSBY SS |
|
25m |
29.11 |
275 |
4 |
Kristofer Johansson |
1987 |
AB3387 |
LASS |
|
25m |
29.06 |
294 |
5 |
Oskar Möller |
1990 |
AN0590 |
SK LÖDDE |
|
25m |
29.11 |
174 |
6 |
Anders Wallin |
1979 |
AC8179 |
POLISEN |
|
25m |
29.19 |
116 |
7 |
Robert Palosaari |
1992 |
AC1392 |
VÄSBY SS |
|
25m |
29.23 |
186 |
8 |
Björn C-G Eriksson |
1981 |
AA1581 |
GÄVLE SS |
|
25m |
29.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Jesper Kalldin |
1990 |
AC4590 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
28.73 |
301 |
2 |
Martin Gustafsson |
1980 |
AA4580 |
MKK |
|
25m |
28.47 |
21 |
3 |
Harald Johansson |
1991 |
AC5391 |
OSBY SS |
|
25m |
28.39 |
267 |
4 |
Jakob Dorch |
1985 |
AE0985 |
LASS |
|
25m |
28.20 |
161 |
5 |
Gulliver Koch |
1992 |
AC7592 |
UDDEVALLA |
|
25m |
28.35 |
261 |
6 |
Isak Ladeborn |
1988 |
AA7988 |
SK LAXEN |
|
25m |
28.44 |
266 |
7 |
Erik Dorch |
1983 |
AC4983 |
LASS |
|
25m |
28.56 |
351 |
8 |
Niklas Tour |
1989 |
AQ3789 |
SK NEPTUN |
|
25m |
29.06 |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 |
Utskriftsdatum |
04 december 2010 |
Licensierad till: IC Control AB |
Utskriftstid |
13:01 |
|