Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergen Swim Festival 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
AdO Arena |
Organizer: |
Bergensklubbene |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 28, 2020 to Mar 30, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Bergen Kommune |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
46.91 |
|
|
Cesar Cielo |
1987 |
Brazil (BRA) |
Rome (ITA) |
30.07.2009 |
|
|
BSF |
48.78 |
|
|
Pieter Timmers |
1988 |
|
AdO Arena (NOR) |
05.04.2019 |
|
|
NOR |
49.65 |
|
|
Markus Lie |
1995 |
|
Budapest (HUN) |
26.07.2017 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
554 |
|
Philip Heintz |
1991 |
SV Nikar Heidelberg |
GER |
46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
556 |
|
Josha Salchow |
1999 |
SV Nikar Heidelberg |
GER |
49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
916 |
|
Niksja Stojkovski |
1994 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
936 |
|
Artem Selin |
2002 |
Nübad-FLIPPER e. V: |
GER |
49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
811 |
|
Konrad Czerniak |
1989 |
Neckarsulmer Sport-Union |
GER |
50.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
842 |
|
Markus Lie |
1995 |
Bergensvømmerne |
NOR |
50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
818 |
|
Aleksi Schmid |
1996 |
Neckarsulmer Sport-Union |
GER |
50.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Robin Grünberger |
1998 |
Team Tirol |
AUT |
50.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
19 |
|
Alexander Knabl |
1995 |
Team Tirol |
AUT |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
902 |
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
903 |
|
Nicholas Lia |
2001 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
50.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
782 |
|
Sigurd Holten Bøen |
1997 |
OI Svømming |
NOR |
51.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
906 |
|
Simon Moe |
2001 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
775 |
|
Mattis Grindalen Svendsen |
2000 |
Kongstensvømmerne |
NOR |
51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
897 |
|
Christian Groth Dyrkorn |
2001 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
52.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
860 |
|
Sondre Saltnes Urdal |
1999 |
Bergensvømmerne |
NOR |
52.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
615 |
|
Henrik Hermandsen Veiberg |
2001 |
Lambertseter SK |
NOR |
52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
152 |
|
Erik Årsland Gidskehaug |
1997 |
Stavanger SK |
NOR |
52.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
503 |
|
Sander Klev |
2000 |
Asker SK |
NOR |
52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
14 |
|
Simon Bucher |
2000 |
Team Tirol |
AUT |
52.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1023 |
|
Johannes Hope |
1999 |
Team Sør/KSA |
NOR |
53.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
24 |
|
Luis Kurz |
2002 |
Team Tirol |
AUT |
53.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1098 |
|
Gard Øvergaard |
1996 |
Sjøstjerna SLK |
NOR |
53.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
850 |
|
Sindre Pleym Olsen |
2000 |
Bergensvømmerne |
NOR |
53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
180 |
|
Simon Slettevold |
2002 |
Stavanger SK |
NOR |
53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
833 |
|
Arild Kristiansen Degerstrøm |
2000 |
Bergensvømmerne |
NOR |
53.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
806 |
|
Torbjørn Udjus |
1993 |
OI Svømming |
NOR |
53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
542 |
|
Aleksander Henning Grønfur |
2003 |
Karmøy SK |
NOR |
53.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
65 |
|
Jørgen Mikkelsen Bakke |
2001 |
Vestkantsvømmerne |
NOR |
53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
724 |
|
Viktor Forafonov |
2002 |
Drøbak-Frogn IL |
NOR |
53.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
831 |
|
Trym Døssland Bjerkvik |
2000 |
Bergensvømmerne |
NOR |
53.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1025 |
|
Birk Lee Johansen |
2002 |
Team Sør/KSA |
NOR |
54.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1101 |
|
Ole Steinbråten |
2001 |
Glitre SK/Gol |
NOR |
54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
25 |
|
Pascal Lebeda |
2003 |
Team Tirol |
AUT |
54.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
692 |
|
Sofian el Mousaoui |
2003 |
SK Speed |
NOR |
54.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
849 |
|
Bendik Pleym Olsen |
2002 |
Bergensvømmerne |
NOR |
54.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
695 |
|
Daniel Farahani |
1998 |
SK Speed |
NOR |
54.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
432 |
|
Vetle Vikestad Løseth |
2004 |
Aalesunds SLK |
NOR |
54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
911 |
|
Espen Elias Nordeng Refstie |
2002 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
54.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
568 |
|
Helje Stadaas |
2004 |
Moss SK |
NOR |
54.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
559 |
|
Brage Ree Bakken |
2003 |
Bryne SK |
NOR |
54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1011 |
|
Trym Vejlgaard Sørensen |
2001 |
Glitre SK/BK |
NOR |
54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
946 |
|
Bjørnar Grytnes Laskerud |
2004 |
Sunndal SLK |
NOR |
54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
20 |
|
Peter Konzet |
1997 |
Team Tirol |
AUT |
54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
177 |
|
Fabian Shoghl |
2003 |
Stavanger SK |
NOR |
55.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
1045 |
|
Eirik Karlsen |
2001 |
Eid SK |
NOR |
55.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
178 |
|
Andreas Sigvaldsen |
2006 |
Stavanger SK |
NOR |
55.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
901 |
|
Mathias Rike Holmann |
2004 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
659 |
|
Balder Sollesnes Holum |
2003 |
Bergens SC |
NOR |
55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
778 |
|
Magnus Reinholdt Belsvik |
2002 |
OI Svømming |
NOR |
55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
958 |
|
Martin Holteberg |
2003 |
Team Sør/Far |
NOR |
55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
727 |
|
Mons Eirik Bjerkan |
2001 |
Team Sør/MSK |
NOR |
55.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
871 |
|
Harald-Georg Dahlsett Hansen |
2002 |
Sortland SLK |
NOR |
55.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
807 |
|
Joshua Joel David Welschof |
1999 |
OI Svømming |
NOR |
55.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
27 |
|
Moritz Nigg |
2000 |
Team Tirol |
AUT |
55.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
971 |
|
Mathias Somogyi Hoseth |
2003 |
Ullensakersvømmerne |
NOR |
55.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
731 |
|
Theodor Myklebusthaug |
2001 |
Glitre SK/MSK |
NOR |
55.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
935 |
|
Sebastian Amundsen |
2004 |
Hamar IL |
NOR |
55.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
21 |
|
Florian Korber-Perner |
2004 |
Team Tirol |
AUT |
56.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
1035 |
|
Odin Hildebrandt-Paulin |
2003 |
Stord symjing |
NOR |
56.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
1026 |
|
Andreas Håbesland Klausen |
2002 |
Team Sør/KSA |
NOR |
56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
511 |
|
Kristian Fisketjøn Nilsen |
2001 |
Asker SK |
NOR |
56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
967 |
|
Christoffer Hammer |
2002 |
Ullensakersvømmerne |
NOR |
56.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
1086 |
|
Emil Mathias Roli Sørensen |
2004 |
Lørenskog/Rælingen |
NOR |
56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
798 |
|
Marius Nygaard |
1997 |
OI Svømming |
NOR |
56.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
670 |
|
Per Tinius Mowinckel |
1998 |
Bergens SC |
NOR |
56.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
29 |
|
Leon Opatril |
2003 |
Team Tirol |
AUT |
56.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
171 |
|
Stian Aleksander F. Pettersen |
2003 |
Stavanger SK |
NOR |
56.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
514 |
|
Joakim Tronstad |
2003 |
Asker SK |
NOR |
56.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
546 |
|
Stian Munkejord |
2001 |
Karmøy SK |
NOR |
56.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
993 |
|
Ole Peder Uthus Solum |
1999 |
Trondhjems SLK |
NOR |
56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
144 |
|
Jørund Kalvenes Drengstig |
2002 |
Stavanger SK |
NOR |
56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
784 |
|
Adam Fedorcsak |
2001 |
OI Svømming |
NOR |
56.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
996 |
|
Emil Vindvik |
1999 |
Trondhjems SLK |
NOR |
56.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
527 |
|
August Heggenhougen Leikvam |
2003 |
Glitre SK/DSK |
NOR |
56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
550 |
|
Magnus Jåtten |
|
Frisinn SK |
|
56.70 |
|
|
|
|
2004 |
NOR |
|
|
77 |
791 |
|
Isac Benoni Lieng |
|
OI Svømming |
|
56.78 |
|
|
|
|
2002 |
NOR |
|
|
78 |
132 |
|
Rune Vigdal Hæg |
|
Glitre SK/ØESK |
|
56.81 |
|
|
|
|
2002 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
759 |
|
Emil Sander Danielsen |
|
Kongstensvømmerne |
|
56.85 |
|
|
|
|
2002 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
858 |
|
Simon Teetzmann |
|
Bergensvømmerne |
|
56.93 |
|
|
|
|
2002 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
795 |
|
Axel Sebastian Karal Melberg |
|
OI Svømming |
|
57.00 |
|
|
|
|
2005 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
589 |
|
Isak Heggestad |
|
Sandefjord SK |
|
57.03 |
|
|
|
|
2000 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
722 |
|
Vetle Leander A. Øksendal |
|
Varodd SK |
|
57.08 |
|
|
|
|
2003 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
802 |
|
Adam Christian Skare |
|
OI Svømming |
|
57.11 |
|
|
|
|
2003 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
960 |
|
Alexey Koryachko Johansen |
|
Karasjok SK |
|
57.30 |
|
|
|
|
2003 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1007 |
|
Sebastian Furan Markussen |
|
Glitre SK/BK |
|
57.33 |
|
|
|
|
2003 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
917 |
|
Kristian Dmitri Swakhoven |
|
Bærumsvømmerne |
|
57.35 |
|
|
|
|
2003 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
1009 |
|
Theo Munz-Kløve |
|
Glitre SK/BK |
|
57.43 |
|
|
|
|
2003 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
506 |
|
Oscar Lars Christian Megård |
|
Asker SK |
|
57.48 |
|
|
|
|
2004 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
212 |
|
Emil Austevoll Harlem |
|
Os SK |
|
57.52 |
|
|
|
|
2005 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
854 |
|
Øystein Rongevær Slyngstadli |
|
Bergensvømmerne |
|
57.55 |
|
|
|
|
2001 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
862 |
|
Eirik Pagani Vavik |
2001 |
Bergensvømmerne |
NOR |
57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
619 |
|
Lars Erik Berland |
1999 |
Sandnes SLK |
NOR |
57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
77 |
|
Kristian Øksnes Myntevik |
2001 |
Vestkantsvømmerne |
NOR |
57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
945 |
|
Bendik Botten |
2004 |
Sunndal SLK |
NOR |
57.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
743 |
|
Lucas Rennesund |
2002 |
Poseidon |
NOR |
57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
1046 |
|
Daniel Vindfjell |
2004 |
Eid SK |
NOR |
57.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
949 |
|
Eskil Andreassen Nerdal |
2002 |
Sunndal SLK |
NOR |
58.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
934 |
|
Mario Sommerseth-Martinez |
2004 |
Tromsø SK |
NOR |
58.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
632 |
|
Linus Klepp Vik |
2001 |
Sandnes SLK |
NOR |
58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
478 |
|
Mikael Neslin Olsen |
2004 |
Finnsnes SK |
NOR |
58.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
427 |
|
Eirik Norvoll Bjørnevik |
2001 |
Aalesunds SLK |
NOR |
58.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
893 |
|
Martin Krištofík |
1998 |
Považskobystrický plavecký oddiel |
SVK |
58.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
924 |
|
Martin Aalstad Laakso |
2001 |
Hamar IL |
NOR |
58.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
964 |
|
Sebastian Eriksen |
2003 |
Ullensakersvømmerne |
NOR |
58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
965 |
|
Oskar Farkas |
2005 |
Ullensakersvømmerne |
NOR |
58.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
864 |
|
Peter Walløe |
2002 |
Bergensvømmerne |
NOR |
58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
716 |
|
Sondre Skuland Haugen |
2003 |
Varodd SK |
NOR |
58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
969 |
|
Haakon Handegaard |
2003 |
Ullensakersvømmerne |
NOR |
58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
959 |
|
Lucas Setekleiv Paturel |
2004 |
Team Sør/Far |
NOR |
58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
456 |
|
Håkon Walsø Finnøen |
2004 |
Glitre SK/RSK |
NOR |
58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
828 |
|
Edvard Mustaparta |
2002 |
Harstad SK |
NOR |
58.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
691 |
|
Jonas She Cheung |
2005 |
SK Speed |
NOR |
58.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
1015 |
|
Oskar Erklev |
2005 |
Team Sør/VSLK |
NOR |
58.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
865 |
|
Sebastian Warncke-Wang |
2002 |
Bergensvømmerne |
NOR |
58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
172 |
|
Magnus Ravndal |
1999 |
Stavanger SK |
NOR |
58.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
199 |
|
Tobias Aleksander Olsen |
2004 |
Mysen SK |
NOR |
58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
758 |
|
Mats-Andrè Andreassen |
2004 |
Team Sør/GRI |
NOR |
58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
742 |
|
Julian Rennesund |
2004 |
Poseidon |
NOR |
58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
635 |
|
Christoffer Gujord Høvik |
2002 |
Kristiansund SK |
NOR |
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
1080 |
|
Neheathan Nagaseelan |
2002 |
Lørenskog/Rælingen |
NOR |
58.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
26 |
|
Pascal Mähr |
2002 |
Team Tirol |
AUT |
59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
468 |
|
Herman Riis Langhammer |
2005 |
Ås IL |
NOR |
59.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
463 |
|
Torkil Eldegard Heie |
2000 |
Ås IL |
NOR |
59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
909 |
|
Filip August Fossum Olaussen |
2000 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
838 |
|
Jonas Thorbjørnsen Hinna |
2003 |
Bergensvømmerne |
NOR |
59.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
719 |
|
Joakim Luktvassli Pedersen |
2002 |
Varodd SK |
NOR |
59.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
1039 |
|
Iver Thoresen Malme |
2001 |
Stord symjing |
NOR |
59.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
1118 |
|
Eskil Solberg Holm |
2004 |
Karmøy SK |
NOR |
59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
746 |
|
Andreas Imislund Aamodt |
2003 |
Poseidon |
NOR |
59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
638 |
|
Knut Fredrik Sogn |
2004 |
Kristiansund SK |
NOR |
59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
596 |
|
Tor Jakob Vatnedal |
2002 |
Sandefjord SK |
NOR |
59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
567 |
|
Henrik Pettersen |
2002 |
Moss SK |
NOR |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
980 |
|
Reinert Solheim Erland |
2004 |
Førde IL Symjing |
NOR |
59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
499 |
|
Thomas Joachim Efskind |
2004 |
Asker SK |
NOR |
59.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
665 |
|
Kasper Krohn-Dale |
2002 |
Bergens SC |
NOR |
59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
582 |
|
Sander Sand |
2004 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
59.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
59 |
|
Magnus Odland |
2002 |
Haugesund SK |
NOR |
59.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
107 |
|
Tom Solbakken |
2002 |
Åstveit SK |
NOR |
59.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
760 |
|
Oliver Danielsen |
2005 |
Kongstensvømmerne |
NOR |
59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
800 |
|
Håkon Rye Pedersen |
2005 |
OI Svømming |
NOR |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
625 |
|
Fredrik Holm |
2003 |
Sandnes SLK |
NOR |
59.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
703 |
|
Herman Røed |
2005 |
SK Speed |
NOR |
59.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
927 |
|
Erik Eilertsen |
2004 |
Tromsø SK |
NOR |
59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
752 |
|
Joakim F Petersen |
2004 |
Malvik IL |
NOR |
59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
1000 |
|
Oscar Nilsen Hostvedt |
2005 |
Bergkameratene |
NOR |
59.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
590 |
|
Karsten Hernæss |
2004 |
Sandefjord SK |
NOR |
1:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
55 |
|
Keilani Len Eritsland Loren |
2003 |
Haugesund SK |
NOR |
1:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
501 |
|
Aksel Smeby Iden |
2005 |
Asker SK |
NOR |
1:00.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
60 |
|
Kristian Olaisen |
2004 |
Haugesund SK |
NOR |
1:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
515 |
|
Kristian Tronstad |
2006 |
Asker SK |
NOR |
1:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
12 |
|
Martin Kregnes Søstuen |
2002 |
Elverum Svømming |
NOR |
1:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
755 |
|
Markus Øyangen |
2003 |
Malvik IL |
NOR |
1:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
434 |
|
Sverre Sandanger Myklebust |
2003 |
Aalesunds SLK |
NOR |
1:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
1020 |
|
Sondre Reiersen |
2001 |
Skien SK |
NOR |
1:00.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
793 |
|
Noah Jake Lockhart |
2003 |
OI Svømming |
NOR |
1:00.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
988 |
|
Maxim Sergeevich Gorodkov |
2005 |
Trondhjems SLK |
NOR |
1:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
981 |
|
Simen Furesund Grimeland |
2004 |
Førde IL Symjing |
NOR |
1:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
195 |
|
Andreas Eibakk |
2003 |
Mysen SK |
NOR |
1:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
621 |
|
Steffen French |
2005 |
Sandnes SLK |
NOR |
1:00.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
10 |
|
Matias Sveen Larsen |
2006 |
Elverum Svømming |
NOR |
1:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
1095 |
|
Jonah Haug Vandenhove |
2003 |
Sjøstjerna SLK |
NOR |
1:00.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
991 |
|
Simen Løvås |
2003 |
Trondhjems SLK |
NOR |
1:00.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
1033 |
|
Didrik Gudding |
2005 |
Stord symjing |
NOR |
1:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
880 |
|
Isak Pareli Svendheim |
2003 |
Bodø SK |
NOR |
1:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
1090 |
|
Jørgen Solvang Engeseth |
2003 |
Sjøstjerna SLK |
NOR |
1:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
1081 |
|
Nilacsan Nagaseelan |
2004 |
Lørenskog/Rælingen |
NOR |
1:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
142 |
|
Jonathan Andres Calderon |
2005 |
Stavanger SK |
NOR |
1:00.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
1019 |
|
Christian Lysø Sølyst |
2003 |
Skien SK |
NOR |
1:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
847 |
|
Ask Moum |
2003 |
Bergensvømmerne |
NOR |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
640 |
|
Espen Aleksander Visnes |
2004 |
Kristiansund SK |
NOR |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
859 |
|
Mathias Saltnes Urdal |
2003 |
Bergensvømmerne |
NOR |
1:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
637 |
|
Filip Louka |
2003 |
Kristiansund SK |
NOR |
1:01.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
932 |
|
Ingve Joakim Karlsen |
2004 |
Tromsø SK |
NOR |
1:01.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
983 |
|
Henrik Stubhaug |
2003 |
Førde IL Symjing |
NOR |
1:01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
866 |
|
Nikodem Artur Wiktorowicz |
2003 |
Bergensvømmerne |
NOR |
1:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
197 |
|
Benjamin Mosling |
2002 |
Mysen SK |
NOR |
1:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
490 |
|
Erlend Linde-Nielsen |
2005 |
Tønsberg SK |
NOR |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
776 |
|
Jørgen Andreas E. Søstrand |
2004 |
Kongstensvømmerne |
NOR |
1:01.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
196 |
|
Ivan Johansen |
2003 |
Mysen SK |
NOR |
1:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
889 |
|
William I. Pereira-Nielsen |
2006 |
Øyane SK |
NOR |
1:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
133 |
|
Martin Kratzsch |
2003 |
Øvre Eiker SK |
NOR |
1:01.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
999 |
|
Kasper Morseth Hallerud |
2003 |
Bergkameratene |
NOR |
1:01.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
736 |
|
Carl Leon Magnusson |
2005 |
Poseidon |
NOR |
1:01.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
636 |
|
Ivan Kevic |
2005 |
Kristiansund SK |
NOR |
1:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
206 |
|
Jonas Johansen |
2002 |
Vestbyen IL Trondheim |
NOR |
1:01.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
78 |
|
Eirik Nornes Nesse |
2004 |
Vestkantsvømmerne |
NOR |
1:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
879 |
|
Jostein Olav Madsen |
2004 |
Bodø SK |
NOR |
1:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
1082 |
|
Knut Zachrisson Prestegarden |
2006 |
Lørenskog/Rælingen |
NOR |
1:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
1042 |
|
Tønnes Valvik Tønnessen |
2005 |
Stord symjing |
NOR |
1:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
151 |
|
Ulrik Peter Franz |
2005 |
Stavanger SK |
NOR |
1:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
543 |
|
Johan Instebø |
2004 |
Karmøy SK |
NOR |
1:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
978 |
|
Christian Toussi |
2005 |
Ullensakersvømmerne |
NOR |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
757 |
|
Anton Mårtensson |
2005 |
Grimstad SK |
NOR |
1:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
95 |
|
Adrian Roll-Christiansen |
2004 |
BS/Åstveit |
NOR |
1:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
834 |
|
Henrik Hodne Eliassen |
2004 |
Bergensvømmerne |
NOR |
1:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
495 |
|
Fredrik Christopher Almnes |
2005 |
Asker SK |
NOR |
1:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
42 |
|
Endre Teikari Bøe |
2005 |
Haugesund SK |
NOR |
1:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
928 |
|
Aleksander Fjeldstad |
2005 |
Tromsø SK |
NOR |
1:02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
972 |
|
Michael Jansen |
2005 |
Ullensakersvømmerne |
NOR |
1:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
770 |
|
Christian Fredrik Offenberg |
2005 |
Kongstensvømmerne |
NOR |
1:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
595 |
|
Alf Valdes |
2003 |
Sandefjord SK |
NOR |
1:02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
136 |
|
Sondre Antonsen |
2004 |
Stavanger SK |
NOR |
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
215 |
|
Even Derit Haarstad |
2004 |
Os SK |
NOR |
1:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
72 |
|
Joseph Haakon Muki Kititi |
2003 |
Vestkantsvømmerne |
NOR |
1:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
832 |
|
Anders Rye Brekkhus |
2003 |
Bergensvømmerne |
NOR |
1:03.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
957 |
|
Erlend Tregde |
2002 |
Farsund SK |
NOR |
1:03.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
676 |
|
Ghanesh Rajkumar |
2005 |
Bergens SC |
NOR |
1:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
111 |
|
Alexander Kouji Bajo |
2005 |
Bergen SLK |
NOR |
1:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
951 |
|
Jonas Kurset Smistad |
2006 |
Sunndal SLK |
NOR |
1:03.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
761 |
|
Markus Nicolai Isaksen Fjeld |
2004 |
Kongstensvømmerne |
NOR |
1:03.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
154 |
|
Erlend Vorland Hertervik |
2005 |
Stavanger SK |
NOR |
1:03.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
491 |
|
Oliver Arntsen Mosand |
2004 |
Tønsberg SK |
NOR |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
474 |
|
Espen Bøyum |
2006 |
Sarpsborg IL |
NOR |
1:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
1104 |
|
Benjamin Blom |
2004 |
Arna SLK |
NOR |
1:03.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
43 |
|
Thorvald Hagland Børseth |
2005 |
Haugesund SK |
NOR |
1:03.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
639 |
|
Barnabas Tolnai |
2006 |
Kristiansund SK |
NOR |
1:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
730 |
|
Kristoffer Syvertsen |
2003 |
Team Sør/MSK |
NOR |
1:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
976 |
|
Magnus Rygh Simonsen |
2006 |
Ullensakersvømmerne |
NOR |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
500 |
|
William Torstveit Hansen |
2005 |
Asker SK |
NOR |
1:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
766 |
|
Jonas Skivik Jørgensen |
2005 |
Kongstensvømmerne |
NOR |
1:04.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
728 |
|
Amund Helleren Haugstad |
2004 |
Team Sør/MSK |
NOR |
1:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
1077 |
|
Sivert Hammerstad |
2005 |
Lørenskog/Rælingen |
NOR |
1:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
159 |
|
Aksel Krüger-Larsen |
2006 |
Stavanger SK |
NOR |
1:04.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
645 |
|
Jesper Rasløv Harestad |
2001 |
Randaberg IL |
NOR |
1:04.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
461 |
|
Johannes Glosli |
2002 |
Ås IL |
NOR |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
725 |
|
Noah Skar |
2005 |
Mandal SK |
NOR |
1:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
485 |
|
Magnus Bjørndal Christensen |
2005 |
Tønsberg SK |
NOR |
1:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
878 |
|
Petter Daniel Hanssen Lillejord |
2003 |
Bodø SK |
NOR |
1:04.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
430 |
|
Andres Nikolas Kobbevik |
2005 |
Aalesunds SLK |
NOR |
1:04.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
781 |
|
Carl Jonathan Blydt-Hansen |
2003 |
OI Svømming |
NOR |
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
182 |
|
Thomas Småvik |
2006 |
Stavanger SK |
NOR |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
689 |
|
Isak Emilian Arnesen |
2006 |
SK Speed |
NOR |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
593 |
|
Endre Molland |
2005 |
Sandefjord SK |
NOR |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
585 |
|
Jørgen Berggren |
2003 |
Sandefjord SK |
NOR |
1:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
587 |
|
Tormod Blikra-Karlsen |
2005 |
Sandefjord SK |
NOR |
1:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
210 |
|
Arn Nordvåg Torske |
2003 |
Vestbyen IL Trondheim |
NOR |
1:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
436 |
|
Storm Strømsholm Pedersen |
2006 |
Aalesunds SLK |
NOR |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
512 |
|
Felix Richard Stavnes |
2006 |
Asker SK |
NOR |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
669 |
|
Kasper Cornelius Mowinckel |
2005 |
Bergens SC |
NOR |
1:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
950 |
|
Hans Olav Kurset Smistad |
2002 |
Sunndal SLK |
NOR |
1:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
507 |
|
Mathice Johannes Remmelt Mezzera |
2004 |
Asker SK |
NOR |
1:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
948 |
|
Oliver Kjørnes Gundersen |
2004 |
Sunndal SLK |
NOR |
1:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
1049 |
|
Jørund Alstad |
2004 |
Delfana |
NOR |
1:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
496 |
|
Linus Høviskeland Backen |
2004 |
Asker SK |
NOR |
1:05.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
985 |
|
Ask Yifei Baldersheim |
2005 |
Trondhjems SLK |
NOR |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
97 |
|
Leander Warncke-Wang |
2005 |
BS/Åstveit |
NOR |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
91 |
|
William Bru Waardal |
2002 |
Vestkantsvømmerne |
NOR |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
1041 |
|
Oskar Råen |
2004 |
Stord symjing |
NOR |
1:06.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
1070 |
|
Trym Stendalen |
2005 |
Delfana |
NOR |
1:06.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
1050 |
|
Torgil Alstad |
2003 |
Delfana |
NOR |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
116 |
|
Daniel Rumenov Marinov |
2007 |
Bergen SLK |
NOR |
1:06.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
157 |
|
Daniel Nicholas A. Kjellsen |
2007 |
Stavanger SK |
NOR |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
181 |
|
Birk Kalvenes Slutås |
2006 |
Stavanger SK |
NOR |
1:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
1089 |
|
Kasper Winsnes |
2005 |
Lørenskog/Rælingen |
NOR |
1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
690 |
|
Pelle Basmo Bjerkli |
2006 |
SK Speed |
NOR |
1:06.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
166 |
|
Mats Lea Monslaup |
2005 |
Stavanger SK |
NOR |
1:06.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
700 |
|
Phillip A. Munro-Omdahl |
2006 |
SK Speed |
NOR |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
574 |
|
Fredrik Magnus Holmberg Dahle |
2007 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:07.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
1072 |
|
Even Saltnes Urdal |
2006 |
Delfana |
NOR |
1:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
710 |
|
Alexander Wang |
2006 |
SK Speed |
NOR |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
141 |
|
Viljar Gripsgård Bergslien |
2005 |
Stavanger SK |
NOR |
1:07.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
1084 |
|
Oliver Bauer Skymoen |
2006 |
Lørenskog/Rælingen |
NOR |
1:07.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
1055 |
|
Eiliv August Backer Grøttum |
2005 |
Delfana |
NOR |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
591 |
|
Sindre Aleksander Holme Søfting |
2005 |
Sandefjord SK |
NOR |
1:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
891 |
|
Sebastian Rosnes |
2006 |
Øyane SK |
NOR |
1:07.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
696 |
|
Pedram Heydari |
2005 |
SK Speed |
NOR |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
580 |
|
Kenneth Minh-Thang Nguyen |
2005 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
79 |
|
Stian Nornes Nesse |
2004 |
Vestkantsvømmerne |
NOR |
1:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
1058 |
|
Sebastian Isaksen |
2007 |
Delfana |
NOR |
1:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
160 |
|
Ewan André Lambton |
2006 |
Stavanger SK |
NOR |
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
707 |
|
Benjamin Einar G. Trumpy |
2006 |
SK Speed |
NOR |
1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
1056 |
|
Åsmund Sunde Henriksen |
2006 |
Delfana |
NOR |
1:08.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
754 |
|
Robin Rapp Simonsen Vennatrø |
2001 |
Malvik IL |
NOR |
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
877 |
|
Ferdinand Jystad |
|
Bodø SK |
|
1:09.29 |
|
|
|
|
2003 |
NOR |
|
|
276 |
102 |
|
Anders Helland |
|
Åstveit SK |
|
1:09.40 |
|
|
|
|
2005 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
277 |
1062 |
|
Kristoffer Krey |
|
Delfana |
|
1:09.43 |
|
|
|
|
2007 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
278 |
103 |
|
Eirik Alexander Håkansson |
|
Åstveit SK |
|
1:09.48 |
|
|
|
|
2006 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
279 |
1100 |
|
Martin Tøn Frøystein |
|
Voss IL |
|
1:09.76 |
|
|
|
|
2006 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
280 |
150 |
|
Morris Franz |
|
Stavanger SK |
|
1:10.04 |
|
|
|
|
2004 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
281 |
184 |
|
Thomas Wilhelmsen Steen |
|
Stavanger SK |
|
1:10.08 |
|
|
|
|
2007 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
282 |
680 |
|
Ole Hestad Thunæs |
|
Bergens SC |
|
1:10.17 |
|
|
|
|
2007 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
283 |
756 |
|
Tobias Aaen |
|
Malvik IL |
|
1:10.19 |
|
|
|
|
2003 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
284 |
890 |
|
Rio Nesse Roberts |
|
Øyane SK |
|
1:10.34 |
|
|
|
|
2006 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
285 |
473 |
|
Leon Østmark-Ellefsen |
|
Ås IL |
|
1:10.39 |
|
|
|
|
2005 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
286 |
1096 |
|
Oliver Constantine Werner |
|
Sjøstjerna SLK |
|
1:10.58 |
|
|
|
|
2007 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
287 |
110 |
|
Håkon Aae |
|
Åstveit SK |
|
1:10.74 |
|
|
|
|
2004 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
288 |
751 |
|
Elias F Petersen |
|
Malvik IL |
|
1:11.02 |
|
|
|
|
2006 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
289 |
47 |
|
Håvard Hoell |
2007 |
Haugesund SK |
NOR |
1:11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
1115 |
|
Vegard Skar Øgaard |
2002 |
Arna SLK |
NOR |
1:11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
1066 |
|
Oliver James T. Robinson |
2007 |
Delfana |
NOR |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
1048 |
|
Tarjei Aksnes |
2005 |
Delfana |
NOR |
1:11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
219 |
|
Noah Håkonsund Milazzo |
2006 |
Os SK |
NOR |
1:11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
1001 |
|
Oliver Kjøniksen |
2005 |
Bergkameratene |
NOR |
1:11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
220 |
|
Sondre Førde Valle |
2006 |
Os SK |
NOR |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-09 00.03.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Bergens Svømme & Livredningsklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|