Startliste for Kronborg Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 19, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Storstein Maria | 2000 | Karmøy SK | 50 m | 58.10 | ||
2 | 670 | Tabor Schastine | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 58.12 | |
3 | 501 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 58.80 | |
4 | 498 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 59.07 | |
5 | 477 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 59.09 | |
6 | 489 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HERLEV | 0484AI | 50 m | 59.27 | |
7 | 233 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:00.01 | |
8 | 9 | Krawiec Kaja | 2005 | Karmøy SK | 50 m | 1:00.40 | ||
9 | 683 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK 31 | 0408AB | 50 m | 1:00.75 | |
10 | 714 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:00.94 | |
11 | 682 | Kirketerp Cille | 2005 | MK 31 | 0526AK | 50 m | 1:01.30 | |
12 | 386 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:01.43 | |
13 | 378 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:01.45 | |
14 | 71 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 1:01.46 | |
15 | 499 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:01.61 | |
16 | 68 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 1:02.13 | |
17 | 478 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:02.18 | |
18 | 497 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:02.19 | |
19 | 666 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | STT | 0508AB | 50 m | 1:02.26 | |
20 | 77 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 50 m | 1:02.36 | |
21 | 510 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:02.43 | |
22 | 58 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 50 m | 1:02.59 | |
23 | 138 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 50 m | 1:02.90 | |
24 | 685 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 50 m | 1:03.12 | |
25 | 711 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 1:03.33 | |
26 | 712 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 1:03.43 | |
27 | 656 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 1:03.51 | |
28 | 364 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 1:03.71 | |
29 | 154 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:03.76 | |
30 | 761 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 1:03.81 | |
31 | 509 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 50 m | 1:03.96 | |
32 | 53 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 1:04.00 | |
33 | 684 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK 31 | 0514AD | 50 m | 1:04.02 | |
34 | 681 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 50 m | 1:04.05 | |
35 | 485 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:04.23 | |
36 | 512 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 1:04.23 | |
37 | 454 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:04.34 | |
38 | 356 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:04.36 | |
39 | 708 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:04.36 | |
40 | 558 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:04.37 | |
41 | 98 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 50 m | 1:04.54 | |
42 | 492 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:04.81 | |
43 | 762 | Køhn Annika | 2005 | VI 39 | 0596AK | 50 m | 1:05.05 | |
44 | 769 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:05.07 | |
45 | 758 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 1:05.20 | |
46 | 770 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 1:05.44 | |
47 | 363 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 1:05.47 | |
48 | 686 | Roskær Elisabeth | 2004 | MK 31 | 0464AC | 50 m | 1:05.82 | |
49 | 659 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:05.93 | |
50 | 151 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 50 m | 1:05.94 | |
51 | 14 | Østerhus Kristina | 2005 | Karmøy SK | 50 m | 1:06.08 | ||
52 | 643 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 1:06.29 | |
53 | 64 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 50 m | 1:06.30 | |
54 | 555 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 1:06.41 | |
55 | 92 | Persson-Giribald Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 50 m | 1:06.46 | |
56 | 272 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 1:06.48 | |
57 | 663 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 1:06.67 | |
58 | 66 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 50 m | 1:06.77 | |
59 | 582 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 1:06.85 | |
60 | 647 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:06.86 | |
61 | 54 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 50 m | 1:06.95 | |
62 | 662 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:07.09 | |
63 | 644 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 1:07.38 | |
64 | 42 | Seitzberg Elena | 2005 | SK RAN | AX3205 | 50 m | 1:07.52 | |
65 | 667 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 50 m | 1:07.78 | |
66 | 99 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 50 m | 1:08.04 | |
67 | 249 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:08.15 | |
68 | 494 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:08.22 | |
69 | 148 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 50 m | 1:08.49 | |
70 | 358 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 1:08.66 | |
71 | 716 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:08.66 | |
72 | 41 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 1:08.69 | |
73 | 532 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:08.76 | |
74 | 204 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 1:08.95 | |
75 | 140 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 1:09.15 | |
76 | 763 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:09.18 | |
77 | 132 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 1:09.48 | |
78 | 687 | Kejser Nora | 2004 | MK 31 | 0476AO | 50 m | 1:10.00 | |
79 | 357 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 1:10.15 | |
80 | 112 | Björkholm Matilda | 2005 | KSLS | AK5805 | 50 m | 1:10.34 | |
81 | 407 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 1:10.80 | |
82 | 110 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 1:10.82 | |
83 | 641 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 1:11.25 | |
84 | 274 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 1:12.16 | |
85 | 129 | Molin Filippa | 2005 | KSLS | AK1205 | 50 m | 1:12.34 | |
86 | 642 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 1:12.40 | |
87 | 217 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 1:12.41 | |
88 | 131 | Petersson Ellie | 2005 | KSLS | BF1405 | 50 m | 1:15.35 | |
89 | 119 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 1:16.67 | |
90 | 147 | Gustavsson Nelly | 2004 | SK LÖDDE | BD7804 | 50 m | 1:17.84 | |
91 | 69 | Ivarsson Belinda | 2005 | LANDSKRONA | BW3605 | 50 m | 1:38.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 06 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:33 |