Program for Kronborg Open 2020
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 18
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2020 |
|
Udskriftsdato |
07 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
09:18 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 18, 100m Butterfly Damer |
Indledende (7) |
Sponsor: Deloitte |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
Havin Cakmak |
2005 |
BQ3405 |
SK RAN |
|
50m |
1:46.16 |
42 |
4 |
Elena Seitzberg |
2005 |
AX3205 |
SK RAN |
|
50m |
1:31.54 |
147 |
5 |
Nelly Gustavsson |
2004 |
BD7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:42.59 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
402 |
2 |
Bríet Natalía Tómasdóttir |
2004 |
0442BE |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:27.29 |
272 |
3 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
1:23.53 |
764 |
4 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
50m |
1:20.54 |
112 |
5 |
Matilda Björkholm |
2005 |
AK5805 |
KSLS |
|
50m |
1:22.84 |
148 |
6 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:24.08 |
40 |
7 |
Lina Malmgren |
2004 |
BJ4604 |
SK RAN |
|
50m |
1:27.93 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Alva Larsson |
2004 |
BJ8604 |
SK RAN |
|
50m |
1:19.77 |
204 |
2 |
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
0514AQ |
SOLRØD |
|
50m |
1:17.01 |
124 |
3 |
Olivia Klint Ipsa |
2005 |
AK0205 |
KSLS |
|
50m |
1:16.39 |
66 |
4 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:15.96 |
684 |
5 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
MK 31 |
|
50m |
1:16.01 |
682 |
6 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
MK 31 |
|
50m |
1:16.64 |
131 |
7 |
Ellie Petersson |
2005 |
BF1405 |
KSLS |
|
50m |
1:18.22 |
582 |
8 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
50m |
1:19.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Kristina Østerhus |
2005 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
1:14.51 |
770 |
2 |
Ida Lykke Wennicke |
2001 |
0118AU |
FR.SUND |
|
50m |
1:14.22 |
716 |
3 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
50m |
1:13.45 |
27 |
4 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
50m |
1:12.17 |
154 |
5 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:13.11 |
319 |
6 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
50m |
1:13.66 |
92 |
7 |
Isabelle Persson-Giribald |
2005 |
BL1205 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:14.46 |
681 |
8 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
MK 31 |
|
50m |
1:14.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
505 |
1 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
50m |
1:11.22 |
478 |
2 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
50m |
1:08.77 |
477 |
3 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
HERLEV |
|
50m |
1:06.51 |
479 |
4 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
HERLEV |
|
50m |
1:03.69 |
485 |
5 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
50m |
1:05.61 |
77 |
6 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:08.29 |
758 |
7 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI 39 |
|
50m |
1:09.31 |
647 |
8 |
Sarah Holm Clausen |
2004 |
0486AG |
FARUM |
|
50m |
1:11.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
64 |
1 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:11.05 |
584 |
2 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
50m |
1:08.74 |
68 |
3 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:06.17 |
501 |
4 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
50m |
1:03.23 |
489 |
5 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HERLEV |
|
50m |
1:05.30 |
506 |
6 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
50m |
1:07.74 |
659 |
7 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
50m |
1:09.22 |
510 |
8 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
50m |
1:11.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
666 |
1 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
STT |
|
50m |
1:10.18 |
54 |
2 |
Isabella Djuric |
2004 |
BJ1204 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:08.62 |
58 |
3 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:05.78 |
670 |
4 |
Schastine Tabor |
2005 |
0598AB |
STT |
|
50m |
1:02.85 |
5 |
5 |
Maria Storstein |
2000 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
1:04.29 |
761 |
6 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI 39 |
|
50m |
1:07.66 |
196 |
7 |
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
0172AG |
SOLRØD |
|
50m |
1:09.00 |
708 |
8 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
50m |
1:11.45 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
07 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:18 |
|