2020-04-10   15:35:09
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Region Syd Turnering 3

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

22-02-2020

3_S
LÝb 3, 50m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
72  Kjśr Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  25 m  27.06   
89  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  25 m  29.81   
63  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  25 m  30.61   
248  Kromann Max Venborg  2005  VEJLE  0571AE  25 m  32.26   
86  Foss Oskar  2006  ESBJERG  0677AC  25 m  32.42   
101  Rasmussen Jeppe SÝgaard  2002  ERRITSō  0269AO  25 m  32.91   
276  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  25 m  34.73   
203  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  35.09   
64  SÝrensen Erik Hauge  2007  ESBJERG  0779AC  25 m  36.69   
10  277  Pedersen Toke ōstergaard  2007  VEJLE  0731AL  25 m  37.68   
11  189  Gormsen Toke  2006  VEJEN  0629AP  25 m  38.28   
12  56  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  25 m  38.40   
13  69  Riegels-Jakobsen Malte  2006  ESBJERG  0669AI  25 m  38.48   
14  68  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  38.96   
15  244  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  39.14   
16  45  Pimenta Villads Isko  2007  ESBJERG  0751AD  25 m  39.76   
17  135  Thomsen Phillip  2007  DELTA  0779AM  25 m  39.80   
18  134  SÝe Oliver  2009  DELTA  0923AD  25 m  39.87   
19  204  Lassen Andreas Lang  2007  VEJLE  0779AB  25 m  39.94   
20  278  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  40.15   
21  112  Ladekjśr Bastian  2007  DELTA  0705AK  25 m  40.71   
22  125  Kristensen Joakim  2008  DELTA  0813AB  25 m  41.26   
23  HŚgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  25 m  41.41   
24  265  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  41.73   
25  230  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  42.09   
26  260  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  42.23   
27  264  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  42.49   
28  Kousgaard Toke  2008  ESBJERG  0891AI  25 m  42.52   
29  99  Nielsen Felix  2006  ERRITSō  0683AQ  25 m  42.53   
30  140  Jensen Ulf K. L.  2006  DELTA  0681AQ  25 m  42.87   
31  190  HÝier Noah  2006  VEJEN  0639AP  25 m  42.87   
32  165  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  25 m  43.59   
33  BÝgedal Jeppe Bech  2008  ESBJERG  0819AF  25 m  43.64   
34  273  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  43.87   
35  226  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  44.16   
36  42  Paschke Simon  2007  ESBJERG  0761AN  25 m  44.78   
37  167  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  25 m  45.60   
38  200  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  46.07   
39  21  MÝller Emil Asger  2009  ESBJERG  0965AG  25 m  46.37   
40  43  Nissum Simon  2008  ESBJERG  0865AG  25 m  46.70   
41  229  SundstrÝm Gustav  2006  VEJLE  0675AM  25 m  46.87   
42  114  Byskov Berthram  2009  DELTA  0975AE  25 m  47.60   
43  197  SÝrensen Benjamin Kolding  2008  VEJLE  0857AE  25 m  47.64   
44  Kousgaard AsbjÝrn  2008  ESBJERG  0803AI  25 m  47.96   
45  52  Tse Jonas Cheuk Lam  2007  ESBJERG  0717AH  25 m  48.23   
46  166  SÝrensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  25 m  48.77   
47  19  Drachmann Sebastian  2008  ESBJERG  0841AL  25 m  50.42   
48  Liholm Jonas  2008  ESBJERG  0867AL  25 m  50.85   
49  233  Reintoft Jens  2008  VEJLE  0809AM  25 m  51.00   
50  14  Lindblad Louie  2010  ESBJERG  1087AF  25 m  51.99   
51  10  Ciarcinski Jakub  2007  ESBJERG  0789AM  25 m  53.75   
52  18  Neuber Rasmus  2010  ESBJERG  1039AF  25 m  54.57   
53  258  Ayyach Saleh  2009  VEJLE  0937BA  25 m  54.63   
54  208  Juel Asger  2009  VEJLE  0939AB  25 m  55.53   
55  13  Nielsen Junior Jittipat  2012  ESBJERG  1257AC  25 m  55.92   
56  25  Jensen Markus Zou  2008  ESBJERG  0879AJ  25 m  56.74   
57  16  Stougaard Mikkel Guldager  2010  ESBJERG  1079AF  25 m  57.20   
58  183  Svendsen Aksel Fredsholt  2009  VEJEN  0969BD  25 m  57.21   
59  184  Svendsen Gustav Fredsholt  2007  VEJEN  0709AQ  25 m  58.65   
60  227  Henriksen Gustav Dalmose  2008  VEJLE  0891AG  25 m  1:00.73   
61  274  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  1:02.03   
62  51  Tse Lucas Cheuk Wing  2012  ESBJERG  1259AC  25 m  1:02.25   
63  139  Jespersen Tobias MÝller  2009  DELTA  0929BD  25 m  1:02.61   
64  182  Damgaard Valdemar  2011  SōNDERBORG  1159AA  25 m  1:02.92   
65  28  Poulsen David Beck  2010  ESBJERG  1007AJ  25 m     
66  49  Pedersen Nicolai  2009  ESBJERG  0927BF  25 m     
67  104  Thy Rasmus  2007  ERRITSō  0741AQ  25 m     
68  120  Hylle-Wiig Elias  2008  DELTA  0841AN  25 m     
69  130  Petersen Malthe  2009  DELTA  0955BE  25 m     
70  159  Cigoreanu Iulian  2008  GRINDSTED  0839AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 februar 2020 
Licens til Esbjerg SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark