2020-04-09   14:39:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyresö knatte 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Insim 09.05-09.45

Document
Startlista
Tyresö Knatte
Plats: Arrangör: Tyresö simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 15 feb 2020 till den 15 feb 2020
2 50m Bröstsim Po 11oy
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 21 Vasilis Maximilian Rosenqvist 2009 Saltsjöbadens Idrottsförening SWE 45.41
2 166 Robin Andersson 2009 Ösmo Simsällskap SWE 47.53
3 42 Eric Björkholm 2009 Skuru Idrottsklubb SWE 47.65
4 81 Simon Hamzehnejad 2009 Södertörns Simsällskap SWE 47.76
5 75 Viggo Hanikat 2009 Södertörns Simsällskap SWE 47.84
6 154 Martin Oskarsson 2009 Ösmo Simsällskap SWE 51.75
7 82 Philip Stasiak 2010 Södertörns Simsällskap SWE 52.10
8 106 Erik Broms 2009 Turebergs Simklubb SWE 52.27
9 165 Andreas Kvist 2009 Ösmo Simsällskap SWE 53.85
10 155 jayqe Von Gyllenpalm 2009 Ösmo Simsällskap SWE 54.54
11 148 Thomas Döös 2009 Tyresö Simsällskap SWE 55.60
12 78 Viggo Stenbacka 2009 Södertörns Simsällskap SWE 55.88
13 88 Douglas Hanikat 2011 Södertörns Simsällskap SWE 56.75
14 118 Tim Hermelin 2010 Turebergs Simklubb SWE 59.67
15 57 Linus Salminen 2010 Spårvägen Simförening SWE 1:00.80
16 87 Kasper Florczyk 2011 Södertörns Simsällskap SWE 1:01.73
17 127 Haobo Zhao 2010 Turebergs Simklubb SWE 1:01.85
18 160 Theo Aster 2009 Ösmo Simsällskap SWE 1:02.91
19 14 Emil Corlevi 2009 Lidingö Simklubb SWE 1:03.08
20 38 Henry Svenarud 2010 Saltsjöbadens Idrottsförening SWE 1:03.45
21 167 Nils Lindfors 2009 Ösmo Simsällskap SWE 1:03.66
22 163 Hampus Nygren 2010 Ösmo Simsällskap SWE 1:03.73
23 152 Arman Rana 2012 Åkersberga Simsällskap SWE 1:07.36
24 53 Eric Malmgren 2012 Spårvägen Simförening SWE 1:07.56
25 50 Gabriel Lundgren 2011 Spårvägen Simförening SWE 1:07.92
26 49 Gustaf Lundgren 2010 Spårvägen Simförening SWE 1:17.03
27 59 Victor Behring 2011 Spårvägen Simförening SWE
28 67 Philip Panagiotidis 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
29 171 Charlie Moback Uusimäki 2011 Ösmo Simsällskap SWE
30 70 Christian Nilsson 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
31 182 Ruben Eneroth 2009 Hellas Simklubb SWE
32 2 Carl Joseph Michel 2009 Lidingö Simklubb SWE
33 5 Anton Åkerström 2009 Lidingö Simklubb SWE
2020-02-14 19:35:45 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Västerås Tidtagning

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner