Program för Stockholm Summergames 50 metersbassäng
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 107
|
Tävling |
Stockholms Summergames 2010 |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
20:15 |
|
|
Arrangör |
Polisen IF , Simsektionen Stockholm |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
2010-07-01 |
|
|
|
|
Gren 107, 200m FREE STYLE BOYS DE |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
HK |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
Andreas Bergfeldt |
1999 |
AK7599 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
760 |
4 |
Viktor Bäckström |
1998 |
AO8398 |
POLISEN |
|
50m |
|
364 |
5 |
Simon Kallvikbacka |
1999 |
AG8399 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
216 |
6 |
Anton Widholm |
1999 |
AE6199 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
221 |
7 |
Kian Moradi |
1999 |
AG9399 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
HK |
Bassäng |
Tid |
|
106 |
1 |
Alexander Korabelnikov |
1999 |
|
Oslo IL |
|
50m |
|
358 |
2 |
William Borg |
2000 |
AG6700 |
GÄVLE SS |
|
50m |
|
340 |
3 |
Erik Viklund |
1998 |
AH1398 |
BURTRÄSK |
|
50m |
3:18.45 |
115 |
4 |
Halvard Bygdnes |
2000 |
|
Harstad SK |
|
50m |
3:14.50 |
281 |
5 |
Martin Falk |
1999 |
AC1199 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
3:02.57 |
215 |
6 |
Morris Kellokoski |
1998 |
AJ3998 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:10.11 |
114 |
7 |
Emil Toth Engegaard |
1999 |
|
Harstad SK |
|
50m |
3:15.50 |
341 |
8 |
Isak Viklund |
1998 |
AI0598 |
BURTRÄSK |
|
50m |
3:22.77 |
363 |
9 |
Philip Carlsäter |
2001 |
AC5701 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
750 |
10 |
Philip Ericsson |
1998 |
AI7998 |
POLISEN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
HK |
Bassäng |
Tid |
|
638 |
1 |
Adrian Panahi |
1998 |
AH7398 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:56.35 |
393 |
2 |
Samuel Rudqvist |
1999 |
AA7799 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:54.88 |
470 |
3 |
Arvid Kjellén |
1998 |
AK7198 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:49.97 |
410 |
4 |
Isak Wikström |
1999 |
AJ3199 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:47.70 |
745 |
5 |
Killian Walsh |
1998 |
ag4198 |
POLISEN |
|
25m |
2:35.43 |
732 |
6 |
Christian Norberg |
1998 |
AD6398 |
POLISEN |
|
25m |
2:42.64 |
271 |
7 |
Simon Gipperth |
1998 |
AF1798 |
SALTSJÖB |
|
50m |
2:49.68 |
615 |
8 |
Erik Brandt |
1999 |
AD5999 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:50.13 |
624 |
9 |
Ludwig Hareskog |
1998 |
AH5398 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:55.87 |
112 |
10 |
Alexander Salguero Spilde |
2000 |
|
Oslo IL |
|
25m |
3:01.37 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2010 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
20:15 |
|