Ohjelma K-Supermarket Talviuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 18, 2020 to Jan 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Naiset
|
Finaali 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
3 |
|
Silja Rinkiö |
2008 |
NU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
4 |
|
Silja Rinkiö |
2008 |
NU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
5 |
|
Sana Kanerva |
2009 |
NU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
6 |
|
Benita Roine |
2006 |
NU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Naiset |
Finaali 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Amanda Kokkinen |
2011 |
HyUS |
54.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Mette Borremans |
2011 |
NU |
48.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Ilona Antila |
2010 |
NU |
46.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
JUK |
42.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
5 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
2009 |
HyUS |
44.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
6 |
|
Susanne Elonen |
2011 |
HyUS |
48.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
7 |
|
Iitu Olbert |
2010 |
NU |
50.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
8 |
|
Sana Kanerva |
2009 |
NU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Naiset |
Finaali 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
1 |
|
Tiina Kämäräinen |
1978 |
NU |
38.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Marjut Hyvönen |
1966 |
KeUi |
36.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
Eveliina Puustjärvi |
1985 |
SiWa |
33.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Milja Korhonen |
2006 |
NU |
31.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Emma Tissari |
2007 |
NU |
32.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
6 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
NU |
34.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
7 |
|
Lotte Borremans |
2008 |
NU |
38.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
8 |
|
Diana Levchenko |
2008 |
HyUS |
39.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Naiset |
Finaali 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Laura Saarela |
2006 |
NU |
30.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Ninni From |
1988 |
SiWa |
28.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
NU |
27.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Siiri Einiö |
2003 |
Gladius |
26.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
5 |
|
Alina Antila |
2004 |
NU |
27.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
Gladius |
28.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
7 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
NU |
29.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
8 |
|
Peppi Eskola |
2005 |
Gladius |
30.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-18 14:05:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|