Program för Väsman Open 2020- Inställd
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2: Insim 08:00-08:50 Tävl 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Ludvika Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 mar 2020 till den 15 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4x50m Frisim Damer Öppen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
132 |
|
Hallsberg Kumla Simklubb 1 |
2002 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
2:01.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Larsson |
2005 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Runa Eriksson |
2005 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Felicia Sobotka |
2005 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Emma Sebelius |
2002 |
SWE |
|
|
2 |
42 |
|
Falu Simsällskap lag 1 |
2001 |
Falu Simsällskap |
SWE |
2:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Lundin |
2005 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Isabella Ihrlund |
2007 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Moa Holmström |
2001 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Alice Lundin |
2007 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
Upsala Simsällskap Lag 1 |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
2:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Falu Simsällskap lag 2 |
2006 |
Falu Simsällskap |
SWE |
2:16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Evelina Lemon |
2006 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Olivia Eriksson |
2007 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Maja Nyström |
2007 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
115 |
|
Upsala Simsällskap lag 2 |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
Simklubben Ena |
2006 |
Simklubben Ena |
SWE |
2:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tindra Bärgård |
2006 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Ella Gjälby |
2008 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Kristina Lind |
2007 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Saga Wallebring |
2008 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
Ludvika Simsällskap T3 damer lag2 |
2006 |
Ludvika Simsällskap |
SWE |
2:35.51 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Escamilla Nordén |
2008 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Ida Skogbergs |
2009 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Sofia Monk |
2006 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alice Branér |
2008 |
SWE |
|
|
8 |
149 |
|
Ludvika Simsällskap T3 damer lag1 |
2007 |
Ludvika Simsällskap |
SWE |
2:37.55 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sara Müller |
2008 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Maria Leonardsson |
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Valentina Cingolani |
2007 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Elsa Karls |
2008 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
133 |
|
Hallsberg Kumla Simklubb lag 2 |
2005 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
2:45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Vihlborg |
2008 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ester Hjärtsjö Heidenreich |
2008 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Irma Jakobsson |
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tyra Jacobsson |
2005 |
SWE |
|
|
10 |
55 |
|
Hedemora Simsällskap lag1 |
2000 |
Hedemora Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
17 |
|
Borlänge Simsällskap lag 2 |
|
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Borlänge Simsällskap dam 1 |
2000 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
81 |
|
Ludvika Simsällskap T4 |
2006 |
Ludvika Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabelle Gustafsson |
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elin Jansson |
2008 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Elvira Östlund |
2006 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Sofie Muller |
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-08 16:57:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|