Program för UGP2 2019-2020, HärnöArenaRace
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP2 2019-2020 med HärnöArenaRace 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Härnösands Simhall |
Arrangör: |
Härnösand Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
97 |
|
Simon Lundgren |
Simklubben Ägir |
2001 |
AL0501 |
25m |
55.38 |
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Mattias Gillgren |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AR0303 |
25m |
57.53 |
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Gustav Jonsson |
Simklubben Ägir |
2002 |
AG6502 |
25m |
57.99 |
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Ludvig Utterström |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AM7304 |
25m |
58.15 |
|
|
|
|
|
5 |
102 |
|
Roine Epäilys |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR3103 |
25m |
1:00.49 |
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Alexander Rydefjord |
Simklubben Ägir |
2005 |
AF3105 |
25m |
1:00.99 |
|
|
|
|
|
7 |
111 |
|
Ante Kristensson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AO0105 |
25m |
1:01.09 |
|
|
|
|
|
8 |
106 |
|
Jakob Flykt |
Simklubben Ägir |
2002 |
AV9702 |
25m |
1:01.22 |
|
|
|
|
|
9 |
9 |
|
Reijk Rombouts |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
AY2704 |
25m |
1:01.98 |
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Edvin Johansson |
Simklubben Ägir |
2005 |
AG1905 |
25m |
1:02.01 |
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Anton Hansson |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AO7103 |
25m |
1:03.34 |
|
|
|
|
|
12 |
90 |
|
Ståle Danemyr |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2002 |
AO0302 |
25m |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
13 |
139 |
|
Erik Palm |
Höga Kustens Simsällskap |
2005 |
AW2105 |
25m |
1:07.28 |
|
|
|
|
|
14 |
107 |
|
Lias Sandström |
Simklubben Ägir |
2007 |
AA2907 |
25m |
1:12.19 |
|
|
|
|
|
15 |
77 |
|
Hampus Johansson |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AW3705 |
25m |
1:13.42 |
|
|
|
|
|
16 |
133 |
|
Hubert Konopka |
Höga Kustens Simsällskap |
2005 |
AL3305 |
25m |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
17 |
45 |
|
Elis Täljsten |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA8708 |
25m |
1:17.37 |
|
|
|
|
|
18 |
74 |
|
Max Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AE1708 |
25m |
1:19.79 |
|
|
|
|
|
19 |
122 |
|
Leopold Stefansson |
Simklubben Ägir |
2006 |
AP4106 |
25m |
1:20.60 |
|
|
|
|
|
20 |
72 |
|
Lukas Sagmo |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AC0908 |
25m |
1:23.97 |
|
|
|
|
|
21 |
20 |
|
Mattis Andersson |
Härnösands Simsällskap |
2007 |
AS4107 |
25m |
1:25.06 |
|
|
|
|
|
22 |
42 |
|
Viking Månsson |
Njurunda Simsällskap |
2008 |
AA9708 |
25m |
1:27.14 |
|
|
|
|
|
23 |
138 |
|
Rasmus Prinsback |
Höga Kustens Simsällskap |
2007 |
AN1507 |
25m |
1:27.86 |
|
|
|
|
|
24 |
75 |
|
Phoenix Stenling |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AA6710 |
50m |
1:38.31 |
|
|
|
|
|
25 |
136 |
|
Hugo Franzén |
Höga Kustens Simsällskap |
2008 |
AG3108 |
50m |
1:55.63 |
|
|
|
|
|
26 |
54 |
|
Albin Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2009 |
AB1909 |
50m |
2:01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
21 |
|
Emil Einarsson |
Härnösands Simsällskap |
2004 |
BW1704 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
85 |
|
Alfred Överhem |
Sundsvalls Simsällskap |
2010 |
AE7310 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 15:07:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Härnösands Simsällskap |
|
|
|
|