Startliste for UGP 2 2019-2020, Karlstad
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP 2 2019-2020 Karlstad & Karlstad Simsprint 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundstabadet |
Arrangör: |
Karlstads Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Färgteknik i Karlstad AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-18 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
|
25m |
2:34.38 |
|
|
15 |
|
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
|
2 |
|
|
|
Strängnäs Simklubb |
|
|
25m |
2:57.40 |
|
|
143 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
2003 |
CA3603 |
|
16 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
77 |
|
Erica Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AR9804 |
25m |
2:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Alice Bergström |
Karlskoga Simförening |
2004 |
AS5404 |
25m |
2:57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
79 |
|
Amanda Johansson |
Karlstads Simsällskap |
2005 |
AI3605 |
25m |
2:34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
25m |
2:34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
14 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
25m |
2:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
25m |
2:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Elin Logander |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AS8605 |
25m |
2:37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Isabelle Johansson |
Karlskoga Simförening |
2005 |
AM0405 |
25m |
2:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
29 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
2:39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
2:48.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
63 |
|
Linneá Therus |
Karlskoga Simförening |
2005 |
BC1805 |
25m |
2:56.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
129 |
|
Tyra Jacobsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AB0805 |
25m |
3:05.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
75 |
|
Miranda Wahlstedt |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AA1606 |
25m |
2:36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
|
Alva Granzell |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AK1406 |
25m |
2:43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Mia Larsson |
Karlskoga Simförening |
|
|
25m |
2:46.36 |
|
|
|
2006 |
AT0206 |
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Nathalie Johansson |
Karlskoga Simförening |
|
|
25m |
2:47.16 |
|
|
|
2006 |
AB2606 |
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Ester Costa |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
25m |
2:51.37 |
|
|
|
2006 |
BK4606 |
|
|
|
|
7 |
90 |
|
Emilia Tallberg |
Karlstads Simsällskap |
|
|
25m |
3:00.57 |
|
|
|
2006 |
AO2206 |
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Felicia Spjut |
Arvika Simsällskap |
2006 |
BN4406 |
25m |
3:23.10 |
|
|
|
|
|
13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
26 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
25m |
2:48.39 |
|
|
|
2007 |
AA7407 |
|
2 |
99 |
|
Nellie Westerlund |
Karlstads Simsällskap |
|
|
25m |
2:49.12 |
|
|
|
2007 |
AO0807 |
|
3 |
30 |
|
Amanda Malmström |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
25m |
2:56.93 |
|
|
|
2007 |
AE1407 |
|
4 |
121 |
|
Cornelia Sörqvist |
Åmåls Simsällskap |
|
|
25m |
3:01.65 |
|
|
|
2007 |
AG6807 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 19:25:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|