2020-10-29   04:05:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Västerbybadet Race 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försökspass 2

Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
11 50m Bröstsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 72 Kerstin Landahl Skövde Simsällskap 2008 AA3608 25m 41.74
2 58 Esther Olsson Mariestads Simsällskap 2008 AA7608 25m 43.91
3 75 Saga jukic Skövde Simsällskap 2008 AH1608 25m 46.78
4 32 Nora Larsen Valkama Simklubben Elfsborg 2009 AP6609 25m 47.31
5 26 Magdalena Ödman Simklubben Elfsborg 2008 AT3208 25m 47.49
6 60 Nicole Lönnquist Mariestads Simsällskap 2008 AK8808 25m 49.85
7 21 Emma Böhrén Simklubben Elfsborg 2008 AA9608 25m 50.23
8 38 Indra Norman Simklubben Götene 2008 AL4408 25m 50.78
9 23 Edith Skogh Simklubben Elfsborg 2008 AL7208 25m 51.31
10 37 Ebba Öjersson Simklubben Götene 2008 AA7408 25m 51.35
11 25 Lovisa Svedensten Simklubben Elfsborg 2008 AS5408 25m 51.75
12 61 Elicia Hovbrink Mariestads Simsällskap 2008 BE2208 25m 51.94
13 85 Olivia Ljungström Simklubben Alingsås 2008 AH3408 25m 52.02
14 84 Ronja Kylen Simklubben Alingsås 2009 AB5409 25m 52.27
15 24 Gabriella Jonsson Simklubben Elfsborg 2008 AS1408 25m 52.33
16 31 Stina Levinsson Simklubben Elfsborg 2010 AG7810 25m 53.72
17 53 Josefin Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2008 AD5208 25m 54.09
18 27 Penny Norrlander Simklubben Elfsborg 2010 AC7810 25m 54.10
19 39 Nova Svensson Simklubben Götene 2009 AE5609 25m 56.77
20 8 Amalia Skoglund Alingsås SLS 2009 AS7209 25m 58.01
21 64 Stella Blomberg Skara Simsällskap 2009 AH3409 25m 58.27
22 9 Nelly Zetterdahl Alingsås SLS 2010 AJ6410 25m 59.97
23 62 Edith Ahl Mariestads Simsällskap 2009 AS1409 25m 1:01.17
24 48 Agnes Blom Karlsborgs Simklubb 2009 AU7809 25m 1:04.79
25 89 Amanda Drevik Simklubben Alingsås 2009 AV7209 25m 1:06.96
26 67 Astrid Andersson Skara Simsällskap 2010 AE8010 25m
27 7 Molly Grolander Alingsås SLS 2010 AJ6210 25m
28 16 Nike Bergstrand Simklubben Elfsborg 2010 25m
29 11 Judith Petersson Alingsås SLS 2009 AV7009 25m
30 68 Moa Nordensäter Skara Simsällskap 2010 AI5810 25m
31 91 Jill Östlund Simklubben Götene 2010 25m
32 50 Nellie Rosebrink Karlsborgs Simklubb 2010 AL5810 25m
33 66 Julia Svensson Skara Simsällskap 2010 AE7810 25m
34 80 Lova Rosén Simklubben Alingsås 2010 25m
35 19 Varmeet Kaur Simklubben Elfsborg 2009 25m
36 81 Elly Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
37 82 Amanda Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
38 33 Emilia Jamei Simklubben Elfsborg 2010 AK4410 25m
39 20 Alva Jinnedal Simklubben Elfsborg 2010 25m
2020-01-29 11:23:54 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner