2020-10-27   16:18:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Västerbybadet Race 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försökspass 2

Document
Heatlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
Gren 15, 50m Frisim Damer
Heat 1 (10)
Sponsor: Däckpartner Götene
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:42
80 1 Lova Rosén 2010 SK ALINGSÅ 25m
66 2 Julia Svensson 2010 SKARA SS 25m
81 3 Elly Wåhlin 2009 SK ALINGSÅ 25m
4 25m
Gren 15, 50m Frisim Damer Heat 2 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:43
20 1 Alva Jinnedal 2010 ELFSBORG 25m
33 2 Emilia Jamei 2010 ELFSBORG 25m
91 3 Jill Östlund 2010 SK GÖTENE 25m
16 4 Nike Bergstrand 2010 ELFSBORG 25m
Gren 15, 50m Frisim Damer Heat 3 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:45
82 1 Amanda Wåhlin 2009 SK ALINGSÅ 25m
62 2 Edith Ahl 2009 MARIESTAD 59.32 25m
10 3 Elin Gideflod 2009 ALINGSÅS 1:12.04 25m
19 4 Varmeet Kaur 2009 ELFSBORG 25m
Gren 15, 50m Frisim Damer Heat 4 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:46
7 1 Molly Grolander 2010 ALINGSÅS 54.24 25m
67 2 Astrid Andersson 2010 SKARA SS 51.80 25m
31 3 Stina Levinsson 2010 ELFSBORG 52.25 25m
12 4 Felicia Sagré Sinclair 2010 ALINGSÅS 54.96 25m
Gren 15, 50m Frisim Damer Heat 5 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:48
9 1 Nelly Zetterdahl 2010 ALINGSÅS 49.31 25m
11 2 Judith Petersson 2009 ALINGSÅS 47.85 25m
89 3 Amanda Drevik 2009 SK ALINGSÅ 48.19 25m
8 4 Amalia Skoglund 2009 ALINGSÅS 49.78 25m
Gren 15, 50m Frisim Damer Heat 6 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:49
64 1 Stella Blomberg 2009 SKARA SS 45.31 25m
61 2 Elicia Hovbrink 2008 MARIESTAD 43.34 25m
85 3 Olivia Ljungström 2008 SK ALINGSÅ 44.48 25m
39 4 Nova Svensson 2009 SK GÖTENE 45.62 25m
Gren 15, 50m Frisim Damer Heat 7 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:50
23 1 Edith Skogh 2008 ELFSBORG 42.13 25m
78 2 Jill Larsson 2009 VARABYGDEN 41.76 25m
25 3 Lovisa Svedensten 2008 ELFSBORG 42.09 25m
32 4 Nora Larsen Valkama 2009 ELFSBORG 42.42 25m
Gren 15, 50m Frisim Damer Heat 8 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:51
26 1 Magdalena Ödman 2008 ELFSBORG 39.63 25m
58 2 Esther Olsson 2008 MARIESTAD 35.02 25m
98 3 Ida Berlin 2009 SK ALINGSÅ 37.51 25m
53 4 Josefin Larsson 2008 LIDKÖPING 41.69 25m
Gren 15, 50m Frisim Damer Heat 9 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
13:53
Anm tid
Start ca:
21 1 Emma Böhrén 2008 ELFSBORG 37.91 25m
75 2 Saga jukic 2008 SKÖVDE SS 32.14 25m
60 3 Nicole Lönnquist 2008 MARIESTAD 36.07 25m
38 4 Indra Norman 2008 SK GÖTENE 40.87 25m
Gren 15, 50m Frisim Damer Heat 10 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
13:54
Anm tid
Start ca:
37 1 Ebba Öjersson 2008 SK GÖTENE 37.67 25m
72 2 Kerstin Landahl 2008 SKÖVDE SS 30.73 25m
84 3 Ronja Kylen 2009 SK ALINGSÅ 35.50 25m
24 4 Gabriella Jonsson 2008 ELFSBORG 40.34 25m
2020-02-01 11:40:58 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner