2020-10-29   03:59:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Västerbybadet Race 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försökspass 2

Document
Heatlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
Gren 11, 50m Bröstsim Damer
Heat 1 (10)
Sponsor: Götene Optik
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:10
1 25m
33 2 Emilia Jamei 2010 ELFSBORG 25m
20 3 Alva Jinnedal 2010 ELFSBORG 25m
4 25m
Gren 11, 50m Bröstsim Damer Heat 2 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:11
82 1 Amanda Wåhlin 2009 SK ALINGSÅ 25m
19 2 Varmeet Kaur 2009 ELFSBORG 25m
81 3 Elly Wåhlin 2009 SK ALINGSÅ 25m
4 25m
Gren 11, 50m Bröstsim Damer Heat 3 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:13
66 1 Julia Svensson 2010 SKARA SS 25m
11 2 Judith Petersson 2009 ALINGSÅS 25m
91 3 Jill Östlund 2010 SK GÖTENE 25m
80 4 Lova Rosén 2010 SK ALINGSÅ 25m
Gren 11, 50m Bröstsim Damer Heat 4 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:14
7 1 Molly Grolander 2010 ALINGSÅS 25m
89 2 Amanda Drevik 2009 SK ALINGSÅ 1:06.96 25m
67 3 Astrid Andersson 2010 SKARA SS 25m
16 4 Nike Bergstrand 2010 ELFSBORG 25m
Gren 11, 50m Bröstsim Damer Heat 5 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:16
62 1 Edith Ahl 2009 MARIESTAD 1:01.17 25m
64 2 Stella Blomberg 2009 SKARA SS 58.27 25m
9 3 Nelly Zetterdahl 2010 ALINGSÅS 59.97 25m
48 4 Agnes Blom 2009 KARLSBORG 1:04.79 25m
Gren 11, 50m Bröstsim Damer Heat 6 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:17
39 1 Nova Svensson 2009 SK GÖTENE 56.77 25m
31 2 Stina Levinsson 2010 ELFSBORG 53.72 25m
53 3 Josefin Larsson 2008 LIDKÖPING 54.09 25m
8 4 Amalia Skoglund 2009 ALINGSÅS 58.01 25m
Gren 11, 50m Bröstsim Damer Heat 7 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:19
84 1 Ronja Kylen 2009 SK ALINGSÅ 52.27 25m
61 2 Elicia Hovbrink 2008 MARIESTAD 51.94 25m
85 3 Olivia Ljungström 2008 SK ALINGSÅ 52.02 25m
24 4 Gabriella Jonsson 2008 ELFSBORG 52.33 25m
Gren 11, 50m Bröstsim Damer Heat 8 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
13:20
38 1 Indra Norman 2008 SK GÖTENE 50.78 25m
98 2 Ida Berlin 2009 SK ALINGSÅ 45.64 25m
26 3 Magdalena Ödman 2008 ELFSBORG 47.49 25m
25 4 Lovisa Svedensten 2008 ELFSBORG 51.75 25m
Gren 11, 50m Bröstsim Damer Heat 9 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
13:22
Anm tid
Start ca:
21 1 Emma Böhrén 2008 ELFSBORG 50.23 25m
58 2 Esther Olsson 2008 MARIESTAD 43.91 25m
32 3 Nora Larsen Valkama 2009 ELFSBORG 47.31 25m
37 4 Ebba Öjersson 2008 SK GÖTENE 51.35 25m
Gren 11, 50m Bröstsim Damer Heat 10 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
13:23
Anm tid
Start ca:
60 1 Nicole Lönnquist 2008 MARIESTAD 49.85 25m
72 2 Kerstin Landahl 2008 SKÖVDE SS 41.74 25m
75 3 Saga jukic 2008 SKÖVDE SS 46.78 25m
23 4 Edith Skogh 2008 ELFSBORG 51.31 25m
2020-02-01 11:40:56 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner