2019-12-05   23:07:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Prima Timber uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

# Laji Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m Vapaauinti Naiset Masters Final Pohjois-Karjalan Osuuskauppa Osallistujaluettelo  
2 50m Vapaauinti Miehet Masters Final Sähköasennus Kuronen Oy Osallistujaluettelo  
3 50m Vapaauinti Naiset Erä Scanpole Oy Kerubi Osallistujaluettelo  
3 50m Vapaauinti Naiset Finaali Scanpole Oy Kerubi    
4 50m Vapaauinti Miehet Erä Ouneva Group Oy Asianajotoimisto Surakka Oy Osallistujaluettelo  
4 50m Vapaauinti Miehet Finaali Ouneva Group Oy Asianajotoimisto Surakka Oy    
5 200m Sekauinti Naiset Final Itä-Suomen Liikuntaopisto Osallistujaluettelo  
6 200m Sekauinti Miehet Final HKK-Kuljetus Oy Osallistujaluettelo  
0 Palkintojenjako    
7 100m Selkäuinti Naiset Final Intersport Osallistujaluettelo  
8 100m Selkäuinti Miehet Final Fysios Oy Osallistujaluettelo  
9 50m Rintauinti Naiset Final Joensuun Kauppa ja Kone Oy Osallistujaluettelo  
10 50m Rintauinti Miehet Final Pihlajalinna ITE Oy Osallistujaluettelo  
11 100m Perhosuinti Naiset Final Joensuun Laivaus Oy Osallistujaluettelo  
12 100m Perhosuinti Miehet Final Vatupassi Oy Osallistujaluettelo  
13 800m Vapaauinti Naiset Final Rakennusliike Anres Oy Osallistujaluettelo  
14 800m Vapaauinti Miehet Final Fabrik Osallistujaluettelo  
0 Palkintojenjako    
15 50m Selkäuinti Naiset Final Reijolan Tilipalvelu Osallistujaluettelo  
16 50m Selkäuinti Miehet Final Karjalainen Oy Osallistujaluettelo  
17 100m Rintauinti Naiset Final Rakennustoimisto Eero Reijoinen Oy Osallistujaluettelo  
18 100m Rintauinti Miehet Final WP Putki Osallistujaluettelo  
19 50m Perhosuinti Naiset Final Nanocomp Oy Ltd Osallistujaluettelo  
20 50m Perhosuinti Miehet Final Xerox Partner Joensuu Oy Osallistujaluettelo  
21 100m Vapaauinti Naiset Final Kuljetusliike Esko Mäkinen Oy Osallistujaluettelo  
22 100m Vapaauinti Miehet Final Prima Timber Oy Osallistujaluettelo  
0 Palkintojenjako    
25 4x50m Sekauinti Naiset Final If Vakuutus Autotalo Laakkonen Oy Osallistujaluettelo  
26 4x50m Sekauinti Miehet Final Oy Tritanium Finland ltd E Hartikainen Oy Osallistujaluettelo  
0 Palkintojenjako    

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner