Program för DiTEC Swim Meet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 lördag fm
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Pojkar 15-16 år
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
TimeCenter Ab |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
3 |
|
Johannes Svensson |
2005 |
ÄNGELHOLM |
34.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
4 |
|
Hampus Rosdahl |
2005 |
SK LAXEN |
33.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Marcus Riis |
2004 |
LANDSKRONA |
33.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
6 |
|
Elias Berg |
2005 |
ÄNGELHOLM |
38.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Pojkar 15-16 år |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
1 |
|
Johan Hjelmberg |
2005 |
VÄXJÖ SS |
32.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Love Nystedt |
2005 |
KUNGSBACKA |
31.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
3 |
|
William Bogren-Karlsson |
2005 |
LJUNGBY SS |
31.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
4 |
|
Joel Meuller |
2004 |
SK LAXEN |
31.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
5 |
|
Linus Kling |
2004 |
VÄXJÖ SS |
31.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Malte Laurén |
2004 |
SK HAJEN |
31.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
7 |
|
Erik Hakopian |
2004 |
SK LAXEN |
32.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
8 |
|
Anton Ymén |
2005 |
SK LAXEN |
32.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Pojkar 15-16 år |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
1 |
|
Alexander Johansson |
2004 |
KUNGSBACKA |
30.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
2 |
|
Gustaf Stokholm |
2004 |
ÄNGELHOLM |
29.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
3 |
|
Oscar Bjering |
2004 |
SK LAXEN |
28.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
4 |
|
Felix Jönsson |
2004 |
KSLS |
27.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
5 |
|
Anton Witzell |
2004 |
SK LÖDDE |
27.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Theo Andersson |
2004 |
HÖGANÄS SS |
29.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
8 |
|
Noah Andersen |
2005 |
ÄNGELHOLM |
30.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 07:26:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|