Program för GladaHudikSimmet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 16/2 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30-09.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Iggesunds Simhall |
Arrangör: |
Hudiksvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Intersport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Saga Engström |
2010 |
SOLLEFTEÅ |
1:45.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Angelina Nilsson |
2008 |
SÖDERHAMN |
1:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Juno Domeij |
2008 |
SOLLEFTEÅ |
1:40.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Frisim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Amanda Häll |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
|
Klara Runarsson |
2007 |
SÖDERHAMN |
1:33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Aina Höglund |
2006 |
KRAMFORS |
1:27.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Signe Domeij |
2005 |
SOLLEFTEÅ |
1:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Nova Sjöberg |
2008 |
SÖDERHAMN |
1:33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Frisim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Minna Hedlund |
2007 |
HUDIKSVALL |
1:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Emma Hellström |
2007 |
KRAMFORS |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Alva Käller |
2005 |
HUDIKSVALL |
1:17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Wilma Eriksson |
2007 |
KRAMFORS |
1:21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Elma Neuman |
2008 |
NJURUNDA |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Elsa Strömberg |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Frisim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
1 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
NJURUNDA |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:09.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Tova Persson |
2005 |
NJURUNDA |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Maja Modin |
2008 |
NJURUNDA |
1:09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
5 |
|
Märta Karlsson |
2007 |
SÖDERHAMN |
1:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Frisim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
1 |
|
Saga Andersson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:01.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
3 |
|
Clara Bergh |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Junia Eklund |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
5 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Ida Furuström |
2005 |
SÖDERHAMN |
1:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 09:16:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|