2021-01-26   21:47:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonntu-uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Tonttu-uinnit
Place: Pirkkolan uimahalli Organizer: HTU Stadi
Pool: 25m Competition Date: Dec 14, 2019 to Dec 14, 2019
27 50m Perhosuinti Naiset
ME 24.38 Therese ALSHAMMAR 1977 SWE SWE Singapore, SIN 22.11.2009
SE 25.80 Mimosa Jallow 1994 Plaani FIN Copenhagen, DEN 14.12.2017
NSE 26.12 Sini Kuutamo 1995 Cetus FIN Tukholma, SWE 14.10.2012
Tytöt 12
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 244 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat 2007 07A113 25m 32.39
2 81 Miriam Jürisoo TOP Ujumisklubi 2008 25m 32.63
3 400 Ella Haavisto Gladius Kirkkonummi 2007 07A573 25m 35.03
4 80 Alice Agathe Luhala TOP Ujumisklubi 2007 25m 38.20
5 312 Riinu Hotulainen Cetus Espoo 2008 08A188 25m 38.48
6 406 Anni Kahlos Gladius Kirkkonummi 2008 08A595 25m 39.51
7 460 Veera Haukka Uimaseura Aquila 2007 07A486 25m 40.28
8 317 Ronja Pyrhönen Cetus Espoo 2008 08A193 25m 42.58
9 408 Iida Pahkala Gladius Kirkkonummi 2010 10A139 25m 42.82
10 233 Tara Hallia Järvenpään Uintiklubi ry 2010 10A260 25m 43.54
11 340 Ronja Taskinen Cetus Espoo 2008 08A441 25m 45.51
12 316 Emilia Elizaveta Karulina Cetus Espoo 2008 08A192 25m 45.92
13 189 Silja Salonsaari Helsingin Uimarit 2007 07A778 25m 46.52
14 21 Katrin Mäekivi Kalevi Ujumiskool 2009 25m 47.16
15 405 Ava Herranen Gladius Kirkkonummi 2009 09A299 25m 48.63
16 279 Skylar Graves Tuusulan Uimaseura ry 2009 09A225 25m 48.91
17 28 Ines Elisabeth Raidma Kalevi Ujumiskool 2009 25m 50.04
18 480 Marta Linkgreim RAM Talinn 2009 25m 50.67
19 234 Viivi Paavola Järvenpään Uintiklubi ry 2009 09A648 25m 53.49
20 331 Fanni Laakkio Cetus Espoo 2008 08A387 25m 54.49
21 47 Grete Hallikivi Orca Swim Club MTÜ 2009 25m 55.54
22 353 Elsaliisa Mänttäri Cetus Espoo 2009 09A670 25m 57.16
23 44 Liisa Loik Orca Swim Club MTÜ 2010 25m
24 45 Ronja Seeman Orca Swim Club MTÜ 2010 25m
Tytöt 14
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 307 Lumi Rossi Cetus Espoo 2005 05A779 25m 30.44
2 292 Annaliina Mänttäri Cetus Espoo 2006 06A031 25m 31.56
3 300 Anna Hakkarainen Cetus Espoo 2005 05A514 25m 32.12
4 75 Katarina Vutt TOP Ujumisklubi 2006 25m 32.93
5 157 Rauha Heikkinen Helsingin Uimarit 2005 05A366 25m 33.42
6 52 Emma Kivimäe Orca Swim Club MTÜ 2006 25m 34.25
7 471 Laura Saarela Nurmijärven Uinti 2006 06A748 25m 34.62
8 457 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila 2006 06A474 25m 35.16
9 53 Mirjette Sillamaa Orca Swim Club MTÜ 2006 25m 35.21
10 304 Taru Lax Cetus Espoo 2005 05A739 25m 35.44
11 243 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat 2005 05A504 25m 36.27
12 208 Milla Paavola Helsingin Uimarit 2005 05B246 25m 36.67
13 349 Isla Kalteinen Cetus Espoo 2006 06B045 25m 36.68
14 166 Janna Pysäys Helsingin Uimarit 2005 05A644 25m 40.29
15 394 Pinja Suominen Gladius Kirkkonummi 2006 06A141 25m 40.40
16 396 Janika Hinkkanen Gladius Kirkkonummi 2005 05A832 25m 45.78
Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 154 Tilda Selonen Helsingin Uimarit 2003 03A772 25m 31.96
2 286 Verna Rostedt Cetus Espoo 2002 02A101 25m 32.00
3 222 Alisa Hänninen Järvenpään Uintiklubi ry 2003 03B021 25m 32.02
4 149 Anni Seppälä Helsingin Uimarit 2003 03A398 25m 32.79
5 109 Wilma Walther HTU Stadi 2001 01A522 25m 32.80
6 362 Kreetta Somero Lahden Kaleva 2004 04A700 25m 33.40
7 218 Vilja Laaksonen Järvenpään Uintiklubi ry 2002 02A941 25m 33.64
8 146 Meri Ojala Helsingin Uimarit 2000 00A737 25m 33.74
9 108 Annika Tietz HTU Stadi 2001 01A200 25m 33.74
10 107 Julia Kekkonen HTU Stadi 2000 00A088 25m 33.85
11 153 Essi Helle Helsingin Uimarit 2002 02A942 25m 33.93
12 180 Matilda Nyberg Helsingin Uimarit 2004 04B177 25m 36.04
13 240 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat 2003 03A389 25m 38.10
14 242 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat 2003 03A685 25m
2019-12-13 08.05.51 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: HTU Stadi

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner