2021-01-26   22:45:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonntu-uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Tonttu-uinnit
Place: Pirkkolan uimahalli Organizer: HTU Stadi
Pool: 25m Competition Date: Dec 14, 2019 to Dec 14, 2019
24 100m Selkäuinti Miehet
ME 48.92 Matt GREVERS 1985 USA USA Indianapolis, USA 12.12.2015
SE 52.56 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Lappeenranta 21.1.1996
NSE 53.26 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Kuopio 19.1.1992
Pojat 12
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 5 Hendrik Markus Haug Kalevi Ujumiskool 2009 25m 1:21.74
2 94 Karl Erik Ojavere TOP Ujumisklubi 2007 25m 1:22.03
3 314 Severi Tammihovi Cetus Espoo 2009 09A062 25m 1:23.59
4 48 Emil Herman Antero
Halttunen
Orca Swim Club MTÜ 2007 25m 1:24.50
5 398 Voitto Vuorenjuuri Gladius Kirkkonummi 2007 07A586 25m 1:25.88
6 341 Otso Johansson Cetus Espoo 2008 08A456 25m 1:27.61
7 97 Hans Kristian Prants TOP Ujumisklubi 2008 25m 1:27.80
8 315 Elmeri Lajolinna Cetus Espoo 2007 07A403 25m 1:29.70
9 15 Kenneth Keiv Kalevi Ujumiskool 2010 25m 1:31.30
10 325 Tommy Palm Cetus Espoo 2007 07A542 25m 1:31.47
11 173 Leo Niemi Helsingin Uimarit 2008 08A136 25m 1:34.16
12 194 Renaldo Rosental Helsingin Uimarit 2007 07A875 25m 1:34.24
13 333 Erik Lillandt Cetus Espoo 2008 08A389 25m 1:35.35
14 26 Robin Nikolajev Kalevi Ujumiskool 2010 25m 1:44.33
15 184 Niilo Kommeri Helsingin Uimarit 2007 07A494 25m 1:50.16
16 192 Topias Verneri Heikkinen Helsingin Uimarit 2009 09A300 25m 1:54.71
17 27 Rome Pukk Kalevi Ujumiskool 2010 25m 2:01.22
18 197 Ville Luukkanen Helsingin Uimarit 2008 08A778 25m 2:06.37
19 132 Leo Kervinen HTU Stadi 2008 08A783 25m
20 198 Riku Higashi Helsingin Uimarit 2009 09A500 25m
21 179 KALLE-AKSELI Kantomaa Helsingin Uimarit 2007 07A360 25m
22 203 Matias Pontalti Helsingin Uimarit 2007 07B037 25m
23 176 Amos Åberg Helsingin Uimarit 2009 09A047 25m
Pojat 14
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 224 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi ry 2005 05A567 25m 1:04.41
2 332 Boris Minkovski Cetus Espoo 2006 06A905 25m 1:07.03
3 420 Serhat Kalin ORCA Helsinki 2005 05A411 25m 1:12.15
4 59 Mathias Käär Orca Swim Club MTÜ 2005 25m 1:12.57
5 356 Santeri Salonen Heinolan Isku 2005 05A686 25m 1:12.83
6 432 Matias Viktor Kukkonen ORCA Helsinki 2006 06A714 25m 1:13.23
7 91 Andreas Iilane TOP Ujumisklubi 2006 25m 1:17.76
8 152 Lasse Niemi Helsingin Uimarit 2006 06A032 25m 1:20.18
9 36 Mattias Tõnisson Kalevi Ujumiskool 2006 25m 1:20.27
10 248 Robert Cranston Nummelan Kisaajat 2006 06B034 25m 1:20.88
11 177 Daniel Tapiovaara Helsingin Uimarit 2006 06A601 25m 1:28.97
12 484 Leho Kärner RAM Talinn 2006 25m 1:37.11
Miehet
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 87 Georgi Goldberg TOP Ujumisklubi 2004 25m 1:02.55
2 112 Tino Kaukonen HTU Stadi 2004 04A213 25m 1:03.80
3 241 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat 2003 03A423 25m 1:08.75
4 219 Ukko-Pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi ry 2004 04A593 25m 1:11.25
5 255 Justus Holtari Simmis Grani 2004 04A618 25m 1:11.82
6 422 Arttu Valonen ORCA Helsinki 2004 04A796 25m 1:13.52
7 110 Henri Erlund HTU Stadi 2003 03A226 25m 1:16.87
2019-12-13 08.05.50 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: HTU Stadi

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner