2021-01-26   21:54:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonntu-uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Tonttu-uinnit
Place: Pirkkolan uimahalli Organizer: HTU Stadi
Pool: 25m Competition Date: Dec 14, 2019 to Dec 14, 2019
2 25m Vapaauinti Miehet
Pojat 10
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 12 Ragnar Kalvet Kalevi Ujumiskool 2009 25m 14.22
2 33 Rudolf Suharov Kalevi Ujumiskool 2009 25m 15.00
3 2 Kaspar Alvin Kalevi Ujumiskool 2009 25m 15.25
4 27 Rome Pukk Kalevi Ujumiskool 2010 25m 15.99
5 487 Johann Hünerson RAM Talinn 2009 25m 16.17
6 8 Ingo Jagomägi Kalevi Ujumiskool 2009 25m 16.78
7 5 Hendrik Markus Haug Kalevi Ujumiskool 2009 25m 16.87
8 488 Sebastian Ennok RAM Talinn 2009 25m 17.11
9 26 Robin Nikolajev Kalevi Ujumiskool 2010 25m 17.25
10 372 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura 2009 09A130 25m 17.37
11 64 Teodor End Orca Swim Club MTÜ 2010 25m 17.40
12 3 Erik Blumfeldt Kalevi Ujumiskool 2011 25m 17.82
13 55 Kentin Välk Orca Swim Club MTÜ 2009 25m 19.00
14 128 Oiva Mandelin HTU Stadi 2009 09A357 25m 19.17
15 193 Georgy Shchukin Helsingin Uimarit 2010 10A130 25m 19.56
16 19 Karl Kuldkepp Kalevi Ujumiskool 2010 25m 19.64
17 489 Paul Oskar Ojamaa RAM Talinn 2010 25m 20.13
18 492 Ocar David Linnas RAM Talinn 2011 25m 20.22
19 195 Daniel Vinogradoff Helsingin Uimarit 2010 10A082 25m 20.43
20 196 Oskar Kaisto Helsingin Uimarit 2009 09A491 25m 20.60
21 491 Aaron Paalberg RAM Talinn 2010 25m 21.22
22 493 Handri Värk RAM Talinn 2011 25m 21.44
23 490 Karl Pakkanen RAM Talinn 2010 25m 21.53
24 268 Kasper Salmi Simmis Grani 2009 09A190 25m 21.92
25 191 Matteus Åberg Helsingin Uimarit 2011 11A051 25m 23.72
26 209 Leevi Heino Helsingin Uimarit 2010 10A316 25m 24.48
27 135 Oskar Usmi HTU Stadi 2012 12A015 25m 25.67
28 202 Matvei Lavrukov Helsingin Uimarit 2011 11A108 25m 26.84
29 314 Severi Tammihovi Cetus Espoo 2009 09A062 25m
30 206 Toni Lehikoinen Helsingin Uimarit 2009 09A599 25m
31 200 Ville Vähäkoski Helsingin Uimarit 2009 09A537 25m
32 210 Niilo Kivelä Helsingin Uimarit 2009 09A728 25m
33 205 Emil Mattila Helsingin Uimarit 2009 09A600 25m
34 204 Nooa Tuovinen Helsingin Uimarit 2010 10A292 25m
Pojat 12
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 381 Sisu Siitonen Lappeenrannan Kisa-Toverit 2007 07A511 25m 14.64
2 54 Rasmus Välk Orca Swim Club MTÜ 2007 25m 15.00
3 20 Aaron Läänesaar Kalevi Ujumiskool 2007 25m 15.27
4 48 Emil Herman Antero
Halttunen
Orca Swim Club MTÜ 2007 25m 15.35
5 46 Jüri Robin Tiidus Orca Swim Club MTÜ 2007 25m 16.22
6 49 Martin Nõmm Orca Swim Club MTÜ 2007 25m 16.34
7 9 Marten-Mattias Jõgila Kalevi Ujumiskool 2008 25m 16.46
8 24 Mattias Mell Kalevi Ujumiskool 2008 25m 16.79
9 359 Elias Manskinen Heinolan Isku 2008 08A537 25m 16.89
10 132 Leo Kervinen HTU Stadi 2008 08A783 25m 17.33
11 456 Tuomas Heikkilä Uimaseura Aquila 2008 08A043 25m 17.51
12 333 Erik Lillandt Cetus Espoo 2008 08A389 25m 18.61
13 315 Elmeri Lajolinna Cetus Espoo 2007 07A403 25m 18.80
14 399 Eetu Lahtinen Gladius Kirkkonummi 2007 07A613 25m 19.19
15 486 Karmo Saarma RAM Talinn 2008 25m 19.22
16 65 Sten Arti Ligi Orca Swim Club MTÜ 2008 25m 20.00
17 397 Noel Ehrlund Gladius Kirkkonummi 2007 07A533 25m 20.51
18 267 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani 2007 07A732 25m 20.60
19 404 Arttu Kaskimies Gladius Kirkkonummi 2008 08A463 25m 20.81
20 186 Noel Masalin Helsingin Uimarit 2008 08A393 25m 23.61
21 266 Rron Shala Simmis Grani 2007 07A673 25m
22 403 Kaspar Ragnar Markus Varik Gladius Kirkkonummi 2007 07A748 25m
23 275 Vertti Stenfors Simmis Grani 2007 07B144 25m
24 252 Mikko Salmi Nummelan Kisaajat 2007 07A942 25m
25 178 Luka Kyllönen Helsingin Uimarit 2008 08A159 25m
Pojat 14
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 63 Dominic Tõnisson Orca Swim Club MTÜ 2006 25m 14.00
2 36 Mattias Tõnisson Kalevi Ujumiskool 2006 25m 14.33
3 40 Aaron Sepp Orca Swim Club MTÜ 2006 25m 14.65
4 389 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi 2005 05A144 25m 14.83
5 382 Mico Liljeblad Octopus Lohja 2006 06A332 25m 18.50
6 248 Robert Cranston Nummelan Kisaajat 2006 06B034 25m
7 420 Serhat Kalin ORCA Helsinki 2005 05A411 25m
8 265 Tomas Lipponen Simmis Grani 2005 05B108 25m
9 454 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila 2005 05A606 25m
Miehet
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 112 Tino Kaukonen HTU Stadi 25m 11.91
2004 04A213
2 87 Georgi Goldberg TOP Ujumisklubi 25m 12.00
2004
3 104 Eerikki Rutanen Helsingfors Simsällskap 25m 12.50
1972 72A002
4 253 Masih Noah Tantula Simmis Grani 25m 12.90
2004 04A158
5 254 Yufei Meng Simmis Grani 25m 13.52
2004 04A333
6 391 Heikki Väkeväinen Gladius Kirkkonummi 25m 13.62
2002 02B021
7 289 Pyry Kurunsaari Cetus Espoo 25m 13.71
2001 01A729
8 261 Kaius Kulmala Simmis Grani 25m 13.74
2004 04B145
9 110 Henri Erlund HTU Stadi 25m 14.70
2003 03A226
10 482 Erko Kirjanen RAM Talinn 25m 16.77
2004
11 469 Tommi Myllynen Nurmijärven Uinti 25m 17.18
2004 04A685
12 447 Roni Lönnqvist Uinti Imatra 25m
2000 00B291
13 355 Eemeli Nylund Heinolan Isku 25m
2003 03A915
14 390 Daniel Ruotsi Gladius Kirkkonummi 25m
2002 02A968
15 255 Justus Holtari Simmis Grani 25m
2004 04A618
16 241 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat 25m
2003 03A423
17 219 Ukko-Pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi ry 25m
2004 04A593
18 295 Nuutti Laitinen Cetus Espoo 25m
2004 04A588
19 285 Rasmus Virta Cetus Espoo 1998 98B044 25m
2019-12-13 08.05.43 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: HTU Stadi

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner