2021-01-26   23:14:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tonntu-uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Tonttu-uinnit
Place: Pirkkolan uimahalli Organizer: HTU Stadi
Pool: 25m Competition Date: Dec 14, 2019 to Dec 14, 2019
1 25m Vapaauinti Naiset
Tytöt 10
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 32 Annela Sõgel Kalevi Ujumiskool 2009 25m 15.53
2 23 Laura-Lota Melih Kalevi Ujumiskool 2009 25m 15.79
3 14 Iris Kase Kalevi Ujumiskool 2009 25m 15.91
4 13 Britta Karlson Kalevi Ujumiskool 2009 25m 16.04
5 30 Birgit Reinaru Kalevi Ujumiskool 2009 25m 16.43
6 35 Charlotte-Sophia Suuroja Kalevi Ujumiskool 2010 25m 16.72
7 330 Liinu Nevalainen Cetus Espoo 2009 09A151 25m 17.31
8 11 Sarah Maria Kaare Kalevi Ujumiskool 2009 25m 17.44
9 61 Lenna Marii Pruunlep Orca Swim Club MTÜ 2010 25m 17.50
10 16 Marianne Kokk Kalevi Ujumiskool 2010 25m 17.88
11 28 Ines Elisabeth Raidma Kalevi Ujumiskool 2009 25m 18.01
12 60 Laura Leben Orca Swim Club MTÜ 2010 25m 19.00
13 25 Kristin Meltsar Kalevi Ujumiskool 2009 25m 19.16
14 246 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 25m 19.58
15 18 Ida Kovanen Kalevi Ujumiskool 2010 25m 19.97
16 29 Berit Reinaru Kalevi Ujumiskool 2010 25m 20.17
17 480 Marta Linkgreim RAM Talinn 2009 25m 20.22
18 125 Fan Wu HTU Stadi 2009 09A177 25m 20.31
19 44 Liisa Loik Orca Swim Club MTÜ 2010 25m 20.60
20 7 Liisbet Jaamaste Kalevi Ujumiskool 2011 25m 20.89
21 481 Christine Tokko RAM Talinn 2009 25m 21.44
22 45 Ronja Seeman Orca Swim Club MTÜ 2010 25m 21.55
23 124 Bea Ahtosalo HTU Stadi 2010 10A028 25m 21.88
24 136 Ronja Usmi HTU Stadi 2010 10A238 25m 22.50
25 199 Dasha Popik Helsingin Uimarit 2010 10A209 25m 23.85
26 131 Sofia Turunen HTU Stadi 2012 12A010 25m 26.82
27 201 Lilja-Maria Palén Helsingin Uimarit 2010 10A265 25m
28 207 Sofia Lounatmaa Helsingin Uimarit 2009 09A608 25m
29 407 Ines Kuorilehto Gladius Kirkkonummi 2009 09A336 25m
30 408 Iida Pahkala Gladius Kirkkonummi 2010 10A139 25m
31 405 Ava Herranen Gladius Kirkkonummi 2009 09A299 25m
Tytöt 12
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 22 Triin Mäekivi Kalevi Ujumiskool 2007 25m 14.49
2 56 Marta Leo Orca Swim Club MTÜ 2007 25m 15.00
3 479 Grete Pali RAM Talinn 2008 25m 15.98
4 122 Venla Hämäläinen HTU Stadi 2007 07A373 25m 16.66
5 4 Annika Hälvin Kalevi Ujumiskool 2008 25m 16.76
6 6 Joanna Ilmarinen Kalevi Ujumiskool 2008 25m 16.78
7 406 Anni Kahlos Gladius Kirkkonummi 2008 08A595 25m 16.92
8 50 Grete Liis Üürike Orca Swim Club MTÜ 2008 25m 17.00
9 66 Inessa Sorokin Orca Swim Club MTÜ 2008 25m 17.00
10 17 Mirt Sissel Kolk Kalevi Ujumiskool 2008 25m 17.44
11 51 Aleksandra Kurs Orca Swim Club MTÜ 2008 25m 17.50
12 386 Sophie Storbjörk Octopus Lohja 2008 08A756 25m 17.53
13 478 Emma Eliise Ilves RAM Talinn 2008 25m 17.82
14 57 Evelina Kastjuk Orca Swim Club MTÜ 2008 25m 18.00
15 130 Siiri Pesonen HTU Stadi 2008 08A691 25m 18.07
16 118 Anni Luhtanen HTU Stadi 2007 07A107 25m 18.19
17 400 Ella Haavisto Gladius Kirkkonummi 2007 07A573 25m 18.52
18 323 Anna Ryhänen Cetus Espoo 2008 08A309 25m 18.85
19 329 Lotta Martikainen Cetus Espoo 2008 08A343 25m 18.97
20 319 Minni Kovalainen Cetus Espoo 2008 08A196 25m 19.27
21 383 EMILIA HAVIA Octopus Lohja 2008 08A275 25m 19.72
22 126 Helmi  Tynkkynen HTU Stadi 2007 07A694 25m 20.09
23 31 Marianne Ristmägi Kalevi Ujumiskool 2008 25m 21.54
24 138 Aino Weckström HTU Stadi 2008 08A958 25m 21.72
25 133 Netta Virtanen HTU Stadi 2007 07A995 25m 21.84
26 137 Nina Wu HTU Stadi 2007 07B082 25m
27 277 Elin Louise Taipale Ekenäs Simsällskap 2007 07B018 25m
28 244 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat 2007 07A113 25m
29 134 Ronja Ryynänen HTU Stadi 2007 07B001 25m
30 358 Krista Kurvinen Heinolan Isku 2007 07A412 25m
31 245 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat 2007 07A269 25m
32 402 Fanni Mäkelä Gladius Kirkkonummi 2007 07A745 25m
33 412 Ilona Lehtonen Gladius Kirkkonummi 2008 08A884 25m
Tytöt 14
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 58 Miia Kesa Orca Swim Club MTÜ 2005 25m 14.25
2 409 Ellen Kivistö Gladius Kirkkonummi 2005 05B196 25m 15.78
3 221 Emma-Lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi ry 2005 05A527 25m 15.81
4 393 Sofie Johansson Gladius Kirkkonummi 2005 05A346 25m 15.83
5 291 Venla Varvikko Cetus Espoo 2005 05A076 25m 15.99
6 394 Pinja Suominen Gladius Kirkkonummi 2006 06A141 25m 16.16
7 475 Alexandra Aasala RAM Talinn 2006 25m 16.82
8 349 Isla Kalteinen Cetus Espoo 2006 06B045 25m 16.83
9 474 Anna Mercedes Preden RAM Talinn 2006 25m 16.87
10 392 Waula Taimela Gladius Kirkkonummi 2005 05A350 25m 17.00
11 476 Patricia Ainsam RAM Talinn 2006 25m 17.34
12 115 SAARA TURUNEN HTU Stadi 2005 05A283 25m 18.32
13 387 Hanna Lehtilä Octopus Lohja 2006 06B171 25m 19.22
14 251 Viliina Sundberg Nummelan Kisaajat 2006 06B104 25m
15 310 Sofia Rinne Cetus Espoo 2005 05A850 25m
16 247 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat 2005 05B081 25m
17 348 Viivi Olkkonen Cetus Espoo 2005 05B174 25m
18 471 Laura Saarela Nurmijärven Uinti 2006 06A748 25m
19 243 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat 2005 05A504 25m
Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 10 Kertu Kaare Kalevi Ujumiskool 2002 25m 12.18
2 107 Julia Kekkonen HTU Stadi 2000 00A088 25m 13.20
3 106 Lotta Rutanen Helsingfors Simsällskap 1974 74A049 25m 14.20
4 242 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat 2003 03A685 25m
5 105 Nelli Määttänen Helsingfors Simsällskap 1993 93A361 25m
6 287 Piia Kaivola Cetus Espoo 1999 99B106 25m
7 240 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat 2003 03A389 25m
8 288 Ciara Wacklin Cetus Espoo 2004 04A037 25m
9 299 Delia Aho Cetus Espoo 2003 03A962 25m
2019-12-13 08.05.24 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: HTU Stadi

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner