Program för Arena Lyngby Open 2020, Trongården
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 31.42 | |
2 | 399 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 31.75 | |
3 | 395 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 31.93 | |
4 | 254 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 32.02 | |
5 | 256 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 32.18 | |
6 | 251 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 32.86 | |
7 | 297 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 32.87 | |
8 | 371 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 33.92 | |
9 | 402 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 34.20 | |
10 | 339 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 34.22 | |
11 | 332 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 34.78 | |
12 | 257 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 34.89 | |
13 | 258 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 35.03 | |
14 | 415 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 35.03 | |
15 | 372 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 35.14 | |
16 | 252 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 35.34 | |
17 | 333 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 35.51 | |
18 | 380 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 35.56 | |
19 | 304 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 35.68 | |
20 | 250 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 35.85 | |
21 | 241 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 35.86 | |
22 | 436 | Piuva Lava | 2006 | MKK | BO9806 | 25 m | 36.00 | |
23 | 336 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 36.07 | |
24 | 408 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 36.74 | |
25 | 255 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 36.77 | |
26 | 352 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 36.84 | |
27 | 362 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 37.59 | |
28 | 242 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 38.02 | |
29 | 413 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 38.24 | |
30 | 410 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 38.39 | |
31 | 411 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 38.46 | |
32 | 343 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 39.30 | |
33 | 240 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 40.37 | |
34 | 406 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 40.52 | |
35 | 407 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 40.77 | |
36 | 229 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 40.80 | |
37 | 232 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 41.29 | |
38 | 272 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 41.72 | |
39 | 224 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 41.91 | |
40 | 303 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 42.00 | |
41 | 285 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 42.69 | |
42 | 344 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 43.01 | |
43 | 243 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 45.32 | |
44 | 363 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 45.39 | |
45 | 238 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 45.55 | |
46 | 239 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 45.66 | |
47 | 379 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 46.44 | |
48 | 273 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 50.28 | |
49 | 266 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 51.52 | |
50 | 271 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 52.21 | |
51 | 361 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 54.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Dagli´Brugsen Ørholm |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 26.53 | |
2 | 437 | Kraemer Henrik | 2005 | TEAM WEST | AD7505 | 25 m | 27.38 | |
3 | 438 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 27.81 | |
4 | 398 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 28.21 | |
5 | 368 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 28.39 | |
6 | 388 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 28.59 | |
7 | 397 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 28.62 | |
8 | 340 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 28.79 | |
9 | 400 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 29.00 | |
10 | 298 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 29.32 | |
11 | 393 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 29.79 | |
12 | 348 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 30.62 | |
13 | 355 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 31.55 | |
14 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 31.64 | |
15 | 428 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 31.79 | |
16 | 391 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 32.14 | |
17 | 293 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 32.17 | |
18 | 220 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 32.29 | |
19 | 249 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 32.63 | |
20 | 244 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 33.19 | |
21 | 247 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 33.39 | |
22 | 365 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 33.66 | |
23 | 430 | Bech Axel | 2006 | MKK | AH8906 | 25 m | 33.79 | |
24 | 378 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 33.82 | |
25 | 394 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 34.04 | |
26 | 387 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 34.21 | |
27 | 433 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | 34.67 | |
28 | 404 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 35.51 | |
29 | 223 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 35.64 | |
30 | 341 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 36.16 | |
31 | 357 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 36.22 | |
32 | 435 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | 36.26 | |
33 | 418 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 36.44 | |
34 | 367 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 36.49 | |
35 | 354 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 36.51 | |
36 | 434 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | 37.53 | |
37 | 350 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 38.34 | |
38 | 278 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 38.41 | |
39 | 427 | Lövberg Viktor | 2007 | MKK | AB0307 | 25 m | 38.66 | |
40 | 389 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 38.77 | |
41 | 381 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 39.43 | |
42 | 234 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 40.14 | |
43 | 347 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 40.33 | |
44 | 358 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 41.00 | |
45 | 342 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 41.13 | |
46 | 227 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 41.20 | |
47 | 384 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 41.42 | |
48 | 237 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 44.60 | |
49 | 263 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | 45.55 | |
50 | 259 | Mattson Victor Ploug | 2010 | LYNGBY | 1077AH | 25 m | 45.75 | |
51 | 276 | Silfen-Jensen Marvin | 2010 | LYNGBY | 1051AC | 25 m | 52.71 | |
52 | 279 | Elgaard Mikkel Skou | 2010 | LYNGBY | 1021AC | 25 m | 58.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 32.88 | |
2 | 256 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 33.78 | |
3 | 250 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 34.41 | |
4 | 251 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 34.51 | |
5 | 396 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VAT CPH | 0628AB | 25 m | 34.81 | |
6 | 258 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 34.90 | |
7 | 415 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 34.90 | |
8 | 382 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 35.01 | |
9 | 403 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 35.33 | |
10 | 338 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 35.55 | |
11 | 413 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 35.62 | |
12 | 373 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 36.50 | |
13 | 252 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 37.09 | |
14 | 351 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 37.21 | |
15 | 335 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 37.86 | |
16 | 429 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 37.86 | |
17 | 242 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 38.02 | |
18 | 257 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 38.07 | |
19 | 411 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 38.24 | |
20 | 225 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 38.32 | |
21 | 284 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 38.60 | |
22 | 255 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 38.72 | |
23 | 409 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 38.74 | |
24 | 254 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 38.80 | |
25 | 336 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 38.99 | |
26 | 364 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 39.13 | |
27 | 406 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 39.64 | |
28 | 222 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 40.08 | |
29 | 370 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 40.12 | |
30 | 410 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 40.17 | |
31 | 349 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 40.20 | |
32 | 301 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 40.44 | |
33 | 414 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 40.57 | |
34 | 228 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 40.58 | |
35 | 412 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 41.58 | |
36 | 236 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 42.60 | |
37 | 383 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 43.08 | |
38 | 416 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 44.20 | |
39 | 299 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 44.21 | |
40 | 275 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 44.67 | |
41 | 260 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 46.17 | |
42 | 281 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 49.79 | |
43 | 269 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 50.90 | |
44 | 283 | Peick-Kristensen Silla | 2010 | LYNGBY | 1054AE | 25 m | 51.54 | |
45 | 268 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 51.58 | |
46 | 261 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 53.65 | |
47 | 267 | Elkjær Ella Holm | 2010 | LYNGBY | 1014AE | 25 m | 56.71 | |
48 | 282 | Jørgensen Selma Victoria Beck | 2010 | LYNGBY | 1028AG | 25 m | 59.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Kraemer Henrik | 2005 | TEAM WEST | AD7505 | 25 m | 29.35 | |
2 | 397 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 29.49 | |
3 | 424 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 30.77 | |
4 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 31.65 | |
5 | 369 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 32.12 | |
6 | 356 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 33.81 | |
7 | 392 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 34.35 | |
8 | 233 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 34.48 | |
9 | 353 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 35.02 | |
10 | 300 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 35.15 | |
11 | 417 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 35.53 | |
12 | 247 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 36.15 | |
13 | 249 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 36.71 | |
14 | 418 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 37.63 | |
15 | 366 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 38.72 | |
16 | 435 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | 39.41 | |
17 | 360 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 39.47 | |
18 | 230 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 41.42 | |
19 | 404 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 41.43 | |
20 | 342 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 42.59 | |
21 | 277 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 43.51 | |
22 | 377 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 43.91 | |
23 | 432 | Brodelius Filip | 2006 | MKK | AL2506 | 25 m | 44.15 | |
24 | 419 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 44.34 | |
25 | 280 | Enache Rares | 2010 | LYNGBY | 1031AC | 25 m | 49.56 | |
26 | 262 | Lorentzen Axel Bundgaard | 2010 | LYNGBY | 1061AC | 25 m | 53.76 | |
27 | 274 | Theuma Louie L. | 2011 | LYNGBY | 1169AA | 25 m | 55.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 35.05 | |
2 | 399 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 35.11 | |
3 | 250 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 37.31 | |
4 | 257 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 37.34 | |
5 | 255 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 37.49 | |
6 | 254 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 37.50 | |
7 | 395 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 37.83 | |
8 | 333 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 38.33 | |
9 | 401 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 38.39 | |
10 | 385 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 38.85 | |
11 | 370 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 39.13 | |
12 | 240 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 39.25 | |
13 | 372 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 41.03 | |
14 | 406 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 42.35 | |
15 | 408 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 42.41 | |
16 | 386 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 42.65 | |
17 | 402 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 42.87 | |
18 | 251 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 42.98 | |
19 | 224 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 43.17 | |
20 | 256 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 43.24 | |
21 | 362 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 43.28 | |
22 | 363 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 43.35 | |
23 | 409 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 43.60 | |
24 | 252 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 44.27 | |
25 | 246 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 44.31 | |
26 | 412 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 44.35 | |
27 | 407 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 44.50 | |
28 | 301 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 44.62 | |
29 | 416 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 44.75 | |
30 | 343 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 44.77 | |
31 | 305 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 45.79 | |
32 | 245 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 46.05 | |
33 | 232 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 46.09 | |
34 | 221 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 46.31 | |
35 | 364 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 46.84 | |
36 | 229 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 46.90 | |
37 | 222 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 46.96 | |
38 | 361 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 48.01 | |
39 | 332 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 48.28 | |
40 | 344 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 48.61 | |
41 | 238 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 49.41 | |
42 | 260 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 49.41 | |
43 | 235 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 51.82 | |
44 | 383 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 52.29 | |
45 | 266 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 55.08 | |
46 | 271 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 55.18 | |
47 | 261 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 55.40 | |
48 | 268 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 55.97 | |
49 | 283 | Peick-Kristensen Silla | 2010 | LYNGBY | 1054AE | 25 m | 1:02.94 | |
50 | 270 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | 1:10.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 32.68 | |
2 | 340 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 33.39 | |
3 | 400 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 34.92 | |
4 | 397 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 35.21 | |
5 | 369 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 35.33 | |
6 | 391 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 35.93 | |
7 | 249 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 36.75 | |
8 | 293 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 36.77 | |
9 | 367 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 37.15 | |
10 | 417 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 37.20 | |
11 | 377 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 37.35 | |
12 | 220 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 38.46 | |
13 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 38.56 | |
14 | 358 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 39.20 | |
15 | 390 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 40.09 | |
16 | 357 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 40.29 | |
17 | 223 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 40.80 | |
18 | 348 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 40.97 | |
19 | 347 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 42.38 | |
20 | 350 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 42.57 | |
21 | 247 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 43.12 | |
22 | 341 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 43.47 | |
23 | 359 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 43.71 | |
24 | 431 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | 44.11 | |
25 | 394 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 44.14 | |
26 | 226 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 48.40 | |
27 | 378 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 49.96 | |
28 | 231 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 50.08 | |
29 | 227 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 51.17 | |
30 | 277 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 52.55 | |
31 | 365 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 52.57 | |
32 | 263 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | 53.22 | |
33 | 274 | Theuma Louie L. | 2011 | LYNGBY | 1169AA | 25 m | 1:01.81 | |
34 | 264 | Spangshauge Charlie | 2009 | LYNGBY | 0913BE | 25 m | 1:03.44 | |
35 | 280 | Enache Rares | 2010 | LYNGBY | 1031AC | 25 m | 1:05.19 | |
36 | 265 | Hansen Christian | 2009 | LYNGBY | 0905BD | 25 m | 1:18.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 28.07 | |
2 | 256 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 29.75 | |
3 | 304 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 30.04 | |
4 | 396 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VAT CPH | 0628AB | 25 m | 30.40 | |
5 | 408 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 30.45 | |
6 | 409 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 30.52 | |
7 | 415 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 30.53 | |
8 | 254 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 30.58 | |
9 | 297 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 30.67 | |
10 | 338 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 30.69 | |
11 | 371 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 30.70 | |
12 | 411 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 30.84 | |
13 | 402 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 31.20 | |
14 | 401 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 31.29 | |
15 | 251 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 31.45 | |
16 | 403 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 31.51 | |
17 | 429 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 31.54 | |
18 | 380 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 31.69 | |
19 | 410 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 31.73 | |
20 | 250 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 31.79 | |
21 | 225 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 31.82 | |
22 | 222 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 32.30 | |
23 | 257 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 32.31 | |
24 | 335 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 32.37 | |
25 | 255 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 32.47 | |
26 | 241 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 32.59 | |
27 | 351 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 32.61 | |
28 | 407 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 32.61 | |
29 | 258 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 32.62 | |
30 | 373 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 32.91 | |
31 | 294 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 33.16 | |
32 | 382 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 33.16 | |
33 | 352 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 33.34 | |
34 | 412 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 33.38 | |
35 | 252 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 33.49 | |
36 | 303 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 33.49 | |
37 | 246 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 34.06 | |
38 | 413 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 34.22 | |
39 | 386 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 34.55 | |
40 | 414 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 34.59 | |
41 | 239 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 34.60 | |
42 | 285 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 34.70 | |
43 | 228 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 34.81 | |
44 | 349 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 34.94 | |
45 | 284 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 35.18 | |
46 | 385 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 35.21 | |
47 | 436 | Piuva Lava | 2006 | MKK | BO9806 | 25 m | 35.43 | |
48 | 221 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 35.77 | |
49 | 235 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 35.91 | |
50 | 379 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 36.44 | |
51 | 416 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 36.52 | |
52 | 299 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 36.54 | |
53 | 272 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 37.65 | |
54 | 281 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 38.09 | |
55 | 273 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 38.31 | |
56 | 236 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 38.37 | |
57 | 245 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 38.83 | |
58 | 260 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 39.45 | |
59 | 275 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 39.92 | |
60 | 383 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 44.66 | |
61 | 269 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 44.81 | |
62 | 270 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | 48.74 | |
63 | 267 | Elkjær Ella Holm | 2010 | LYNGBY | 1014AE | 25 m | 52.30 | |
64 | 282 | Jørgensen Selma Victoria Beck | 2010 | LYNGBY | 1028AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 25.69 | |
2 | 437 | Kraemer Henrik | 2005 | TEAM WEST | AD7505 | 25 m | 25.97 | |
3 | 397 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 26.24 | |
4 | 368 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 26.33 | |
5 | 400 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 26.38 | |
6 | 398 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 26.49 | |
7 | 438 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 26.51 | |
8 | 424 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 26.53 | |
9 | 388 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 26.85 | |
10 | 391 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 27.87 | |
11 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 28.07 | |
12 | 393 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 28.18 | |
13 | 298 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 28.33 | |
14 | 244 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 28.70 | |
15 | 390 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 28.93 | |
16 | 355 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 29.24 | |
17 | 428 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 29.51 | |
18 | 249 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 29.55 | |
19 | 417 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 29.64 | |
20 | 430 | Bech Axel | 2006 | MKK | AH8906 | 25 m | 29.64 | |
21 | 389 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 29.74 | |
22 | 356 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 29.90 | |
23 | 392 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 29.99 | |
24 | 381 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 30.29 | |
25 | 387 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 30.34 | |
26 | 353 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 30.60 | |
27 | 233 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 30.66 | |
28 | 300 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 30.89 | |
29 | 431 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | 31.09 | |
30 | 359 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 31.62 | |
31 | 247 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 31.92 | |
32 | 418 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 32.26 | |
33 | 419 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 32.29 | |
34 | 432 | Brodelius Filip | 2006 | MKK | AL2506 | 25 m | 32.93 | |
35 | 404 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 33.31 | |
36 | 354 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 33.50 | |
37 | 433 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | 33.78 | |
38 | 384 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 33.79 | |
39 | 366 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 34.01 | |
40 | 230 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 34.66 | |
41 | 278 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 34.67 | |
42 | 360 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 34.72 | |
43 | 427 | Lövberg Viktor | 2007 | MKK | AB0307 | 25 m | 34.92 | |
44 | 226 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 35.19 | |
45 | 237 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 35.56 | |
46 | 234 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 35.65 | |
47 | 434 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | 37.07 | |
48 | 259 | Mattson Victor Ploug | 2010 | LYNGBY | 1077AH | 25 m | 40.61 | |
49 | 262 | Lorentzen Axel Bundgaard | 2010 | LYNGBY | 1061AC | 25 m | 41.95 | |
50 | 276 | Silfen-Jensen Marvin | 2010 | LYNGBY | 1051AC | 25 m | 43.51 | |
51 | 265 | Hansen Christian | 2009 | LYNGBY | 0905BD | 25 m | 43.63 | |
52 | 279 | Elgaard Mikkel Skou | 2010 | LYNGBY | 1021AC | 25 m | 43.72 | |
53 | 231 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 43.76 | |
54 | 264 | Spangshauge Charlie | 2009 | LYNGBY | 0913BE | 25 m | 49.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Lyngby Navy Manes | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:12.30 | ||
2 | 287 | Lyngby Navy Manes Ii | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:18.61 | ||
3 | 420 | Mk´s Kometer | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:18.66 | ||
4 | 421 | Mk´s Kometer 2 | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:24.44 | ||
5 | 288 | Lyngby Navy Manes Iii | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:24.50 | ||
6 | 376 | Helsingør Piger 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:34.38 | ||
7 | 290 | K-Pigerne | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:41.41 | ||
8 | 291 | E4 Piger | 2009 | LYNGBY | 25 m | 2:49.56 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Helsingør Årgang | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:06.00 | ||
2 | 286 | Lyngby Navy Manes | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:11.35 | ||
3 | 375 | Helsingør Drenge 2 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.34 | ||
4 | 289 | Lyngby Navy Manes Ii | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:24.80 | ||
5 | 292 | E4 Drenge | 2009 | LYNGBY | 25 m | 2:55.75 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Sperling Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 316 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:12.47 | |
2 | 396 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VAT CPH | 0628AB | 25 m | 1:12.98 | |
3 | 395 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 1:13.04 | |
4 | 328 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:13.61 | |
5 | 323 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:13.95 | |
6 | 251 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:14.53 | |
7 | 415 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:14.90 | |
8 | 331 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:15.14 | |
9 | 429 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 1:15.91 | |
10 | 258 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:15.96 | |
11 | 403 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:16.04 | |
12 | 338 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:16.31 | |
13 | 409 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:16.38 | |
14 | 252 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:16.43 | |
15 | 335 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:16.95 | |
16 | 413 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:17.38 | |
17 | 382 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 1:17.94 | |
18 | 339 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:18.08 | |
19 | 373 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:18.09 | |
20 | 317 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:19.22 | |
21 | 225 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:19.88 | |
22 | 372 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:21.34 | |
23 | 402 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:21.39 | |
24 | 322 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:21.70 | |
25 | 408 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:22.47 | |
26 | 242 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:22.65 | |
27 | 406 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:22.66 | |
28 | 411 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:22.83 | |
29 | 332 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:23.29 | |
30 | 336 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:24.19 | |
31 | 352 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:25.44 | |
32 | 407 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:25.63 | |
33 | 412 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:26.09 | |
34 | 228 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:26.23 | |
35 | 344 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:26.57 | |
36 | 303 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:26.85 | |
37 | 351 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:26.95 | |
38 | 410 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:27.93 | |
39 | 414 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:30.04 | |
40 | 383 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 1:31.07 | |
41 | 235 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:34.42 | |
42 | 361 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:35.27 | |
43 | 273 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:36.15 | |
44 | 238 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:39.59 | |
45 | 416 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:42.44 | |
46 | 243 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 1:43.20 | |
47 | 299 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:44.53 | |
48 | 268 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 1:50.45 | |
49 | 269 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 1:52.43 | |
50 | 266 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 1:53.52 | |
51 | 245 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 1:53.69 | |
52 | 379 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 1:54.48 | |
53 | 283 | Peick-Kristensen Silla | 2010 | LYNGBY | 1054AE | 25 m | 1:55.16 | |
54 | 281 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 2:04.26 | |
55 | 270 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | 2:05.83 | |
56 | 261 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 2:06.20 | |
57 | 271 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 2:10.69 | |
58 | 267 | Elkjær Ella Holm | 2010 | LYNGBY | 1014AE | 25 m | ||
59 | 282 | Jørgensen Selma Victoria Beck | 2010 | LYNGBY | 1028AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Life & Yoga |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 1:04.96 | |
2 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:06.47 | |
3 | 302 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:06.60 | |
4 | 388 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:09.37 | |
5 | 320 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:10.77 | |
6 | 315 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:11.31 | |
7 | 233 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:11.55 | |
8 | 356 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:12.15 | |
9 | 355 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:12.82 | |
10 | 392 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:14.00 | |
11 | 428 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 1:14.27 | |
12 | 300 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:14.60 | |
13 | 378 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 1:15.98 | |
14 | 431 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | 1:17.93 | |
15 | 353 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:18.64 | |
16 | 418 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:20.27 | |
17 | 247 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:21.66 | |
18 | 249 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:21.97 | |
19 | 354 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:22.13 | |
20 | 347 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:25.36 | |
21 | 384 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 1:26.81 | |
22 | 366 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:29.03 | |
23 | 342 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:29.06 | |
24 | 360 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:29.51 | |
25 | 404 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:29.59 | |
26 | 341 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:32.25 | |
27 | 237 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:32.32 | |
28 | 278 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 1:33.55 | |
29 | 419 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:33.55 | |
30 | 277 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:34.05 | |
31 | 263 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | 1:38.22 | |
32 | 231 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:44.01 | |
33 | 279 | Elgaard Mikkel Skou | 2010 | LYNGBY | 1021AC | 25 m | 1:46.65 | |
34 | 280 | Enache Rares | 2010 | LYNGBY | 1031AC | 25 m | 1:49.77 | |
35 | 262 | Lorentzen Axel Bundgaard | 2010 | LYNGBY | 1061AC | 25 m | 1:52.52 | |
36 | 274 | Theuma Louie L. | 2011 | LYNGBY | 1169AA | 25 m | 2:12.41 | |
37 | 276 | Silfen-Jensen Marvin | 2010 | LYNGBY | 1051AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Trævarefabrikkerne |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 312 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:05.28 | |
2 | 313 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:08.56 | |
3 | 253 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:10.26 | |
4 | 254 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:12.58 | |
5 | 327 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:13.35 | |
6 | 402 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:14.61 | |
7 | 326 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:14.78 | |
8 | 371 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:15.88 | |
9 | 256 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:16.02 | |
10 | 318 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:17.48 | |
11 | 415 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:18.92 | |
12 | 295 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:19.28 | |
13 | 310 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:21.25 | |
14 | 257 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:21.39 | |
15 | 380 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 1:27.00 | |
16 | 304 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:28.00 | |
17 | 436 | Piuva Lava | 2006 | MKK | BO9806 | 25 m | 1:28.42 | |
18 | 330 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:30.14 | |
19 | 311 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 1:31.49 | |
20 | 241 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:33.11 | |
21 | 343 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:36.14 | |
22 | 333 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:41.58 | |
23 | 221 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:45.06 | |
24 | 224 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:52.07 | |
25 | 229 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | ||
26 | 232 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | ||
27 | 240 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | ||
28 | 242 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | ||
29 | 243 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Løveapoteket |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Kraemer Henrik | 2005 | TEAM WEST | AD7505 | 25 m | 59.05 | |
2 | 426 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 1:00.51 | |
3 | 438 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 1:01.31 | |
4 | 400 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 1:03.84 | |
5 | 398 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 1:05.10 | |
6 | 345 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:05.17 | |
7 | 309 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:06.04 | |
8 | 325 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:06.04 | |
9 | 298 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:06.62 | |
10 | 425 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | AG1505 | 25 m | 1:08.10 | |
11 | 329 | Jensen Tristian | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:09.61 | |
12 | 397 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:11.39 | |
13 | 296 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:12.54 | |
14 | 430 | Bech Axel | 2006 | MKK | AH8906 | 25 m | 1:13.12 | |
15 | 348 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:13.34 | |
16 | 394 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 1:13.72 | |
17 | 249 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:15.92 | |
18 | 417 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:20.00 | |
19 | 365 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:21.77 | |
20 | 404 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:24.07 | |
21 | 223 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:25.52 | |
22 | 427 | Lövberg Viktor | 2007 | MKK | AB0307 | 25 m | 1:28.38 | |
23 | 220 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:35.84 | |
24 | 434 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | 1:36.09 | |
25 | 234 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | ||
26 | 433 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | ||
27 | 435 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 17, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 324 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:09.26 | |
2 | 321 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:09.49 | |
3 | 331 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:13.16 | |
4 | 395 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 1:13.77 | |
5 | 399 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 1:14.47 | |
6 | 250 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:15.91 | |
7 | 337 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:16.67 | |
8 | 401 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:17.92 | |
9 | 370 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:18.20 | |
10 | 297 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:18.24 | |
11 | 408 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:18.79 | |
12 | 403 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:18.81 | |
13 | 255 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:18.91 | |
14 | 295 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:18.96 | |
15 | 409 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:19.61 | |
16 | 241 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:20.26 | |
17 | 258 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:20.56 | |
18 | 294 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:21.08 | |
19 | 406 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:21.29 | |
20 | 411 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:21.92 | |
21 | 373 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:22.34 | |
22 | 305 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:22.36 | |
23 | 407 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:22.70 | |
24 | 336 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:23.79 | |
25 | 301 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:23.82 | |
26 | 362 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:24.38 | |
27 | 386 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 1:24.86 | |
28 | 385 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 1:25.13 | |
29 | 410 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:25.36 | |
30 | 228 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:25.92 | |
31 | 232 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:26.09 | |
32 | 332 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:26.64 | |
33 | 412 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:26.66 | |
34 | 352 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:27.06 | |
35 | 239 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:28.14 | |
36 | 221 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:28.57 | |
37 | 416 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:28.70 | |
38 | 222 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:29.12 | |
39 | 351 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:29.25 | |
40 | 303 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:29.40 | |
41 | 363 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:30.36 | |
42 | 413 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:30.39 | |
43 | 246 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:31.27 | |
44 | 361 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:31.70 | |
45 | 272 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:33.75 | |
46 | 235 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:34.37 | |
47 | 364 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:34.38 | |
48 | 238 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:34.71 | |
49 | 273 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:35.24 | |
50 | 379 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 1:35.53 | |
51 | 299 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:35.54 | |
52 | 275 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 1:38.98 | |
53 | 284 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:39.70 | |
54 | 236 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:39.99 | |
55 | 245 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 1:44.90 | |
56 | 260 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 1:47.57 | |
57 | 271 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 1:48.56 | |
58 | 281 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 1:49.19 | |
59 | 243 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 1:49.20 | |
60 | 261 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 1:55.98 | |
61 | 270 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | 2:05.82 | |
62 | 267 | Elkjær Ella Holm | 2010 | LYNGBY | 1014AE | 25 m | 2:10.58 | |
63 | 268 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | ||
64 | 282 | Jørgensen Selma Victoria Beck | 2010 | LYNGBY | 1028AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 18, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Kraemer Henrik | 2005 | TEAM WEST | AD7505 | 25 m | 1:05.08 | |
2 | 388 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:08.13 | |
3 | 314 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:09.75 | |
4 | 320 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:10.85 | |
5 | 425 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | AG1505 | 25 m | 1:11.11 | |
6 | 391 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 1:11.21 | |
7 | 438 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 1:11.30 | |
8 | 417 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:12.25 | |
9 | 319 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:12.43 | |
10 | 377 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 1:13.94 | |
11 | 233 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:17.42 | |
12 | 387 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:18.56 | |
13 | 390 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 1:18.86 | |
14 | 358 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 1:19.52 | |
15 | 381 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 1:19.80 | |
16 | 389 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 1:20.29 | |
17 | 348 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:20.45 | |
18 | 392 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:20.79 | |
19 | 357 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:21.66 | |
20 | 341 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:22.40 | |
21 | 418 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:24.28 | |
22 | 432 | Brodelius Filip | 2006 | MKK | AL2506 | 25 m | 1:24.57 | |
23 | 354 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:28.37 | |
24 | 384 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 1:29.04 | |
25 | 230 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 1:29.98 | |
26 | 234 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:30.31 | |
27 | 226 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:30.41 | |
28 | 359 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 1:30.68 | |
29 | 227 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:30.74 | |
30 | 360 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:30.83 | |
31 | 237 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:33.24 | |
32 | 342 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:33.85 | |
33 | 263 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | 1:41.17 | |
34 | 276 | Silfen-Jensen Marvin | 2010 | LYNGBY | 1051AC | 25 m | 1:42.24 | |
35 | 259 | Mattson Victor Ploug | 2010 | LYNGBY | 1077AH | 25 m | 1:47.09 | |
36 | 231 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:48.25 | |
37 | 274 | Theuma Louie L. | 2011 | LYNGBY | 1169AA | 25 m | 1:56.10 | |
38 | 279 | Elgaard Mikkel Skou | 2010 | LYNGBY | 1021AC | 25 m | 1:59.81 | |
39 | 262 | Lorentzen Axel Bundgaard | 2010 | LYNGBY | 1061AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:21.11 | |
2 | 403 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:21.50 | |
3 | 396 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VAT CPH | 0628AB | 25 m | 2:22.67 | |
4 | 338 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:25.28 | |
5 | 327 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:25.41 | |
6 | 250 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:25.74 | |
7 | 251 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:27.56 | |
8 | 318 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:27.84 | |
9 | 326 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:29.45 | |
10 | 370 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 2:29.90 | |
11 | 407 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 2:29.90 | |
12 | 225 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 2:30.90 | |
13 | 254 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:31.54 | |
14 | 255 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:31.67 | |
15 | 252 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:32.37 | |
16 | 371 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 2:32.46 | |
17 | 323 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:36.82 | |
18 | 382 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 2:37.84 | |
19 | 412 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 2:38.23 | |
20 | 222 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 2:39.04 | |
21 | 344 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 2:39.64 | |
22 | 337 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 2:40.35 | |
23 | 333 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 2:40.91 | |
24 | 311 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 2:40.93 | |
25 | 429 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 2:44.03 | |
26 | 380 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 2:44.28 | |
27 | 322 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 2:45.34 | |
28 | 410 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 2:45.37 | |
29 | 284 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 2:46.86 | |
30 | 339 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 2:47.34 | |
31 | 335 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 2:47.77 | |
32 | 246 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 2:51.81 | |
33 | 343 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 2:54.32 | |
34 | 299 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 2:58.77 | |
35 | 272 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 3:03.06 | |
36 | 372 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 3:03.92 | |
37 | 266 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 3:14.15 | |
38 | 283 | Peick-Kristensen Silla | 2010 | LYNGBY | 1054AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 2:04.19 | |
2 | 397 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 2:05.06 | |
3 | 302 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 2:07.57 | |
4 | 345 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:09.38 | |
5 | 425 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | AG1505 | 25 m | 2:09.74 | |
6 | 398 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 2:13.23 | |
7 | 298 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 2:14.00 | |
8 | 309 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:15.12 | |
9 | 393 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 2:17.11 | |
10 | 296 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 2:18.59 | |
11 | 319 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:19.83 | |
12 | 220 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:19.87 | |
13 | 315 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:21.68 | |
14 | 430 | Bech Axel | 2006 | MKK | AH8906 | 25 m | 2:22.51 | |
15 | 389 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 2:23.90 | |
16 | 247 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 2:24.10 | |
17 | 394 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 2:25.28 | |
18 | 417 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 2:30.00 | |
19 | 378 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 2:31.35 | |
20 | 300 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 2:32.59 | |
21 | 355 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 2:33.09 | |
22 | 404 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 2:33.62 | |
23 | 390 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 2:36.24 | |
24 | 418 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 2:38.65 | |
25 | 419 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 2:40.94 | |
26 | 356 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 2:43.71 | |
27 | 365 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 2:44.69 | |
28 | 427 | Lövberg Viktor | 2007 | MKK | AB0307 | 25 m | 2:48.78 | |
29 | 278 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 2:56.12 | |
30 | 434 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | 2:56.35 | |
31 | 366 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 2:57.37 | |
32 | 381 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 2:58.04 | |
33 | 277 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 2:58.57 | |
34 | 347 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 2:59.53 | |
35 | 433 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | 3:01.87 | |
36 | 435 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | 3:03.67 | |
37 | 353 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 3:05.00 | |
38 | 227 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 3:07.25 | |
39 | 280 | Enache Rares | 2010 | LYNGBY | 1031AC | 25 m | 3:34.03 | |
40 | 259 | Mattson Victor Ploug | 2010 | LYNGBY | 1077AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:44.07 | |
2 | 312 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:46.80 | |
3 | 328 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:48.50 | |
4 | 313 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:49.32 | |
5 | 324 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:49.90 | |
6 | 399 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 2:50.37 | |
7 | 316 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 2:51.53 | |
8 | 257 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 2:54.77 | |
9 | 401 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:57.77 | |
10 | 317 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:59.81 | |
11 | 240 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:00.96 | |
12 | 294 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 3:03.31 | |
13 | 321 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:08.27 | |
14 | 224 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 3:18.95 | |
15 | 402 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 3:19.30 | |
16 | 406 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 3:20.00 | |
17 | 385 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 3:20.31 | |
18 | 416 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:20.80 | |
19 | 301 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 3:21.04 | |
20 | 310 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 3:21.37 | |
21 | 242 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 3:23.62 | |
22 | 221 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 3:24.01 | |
23 | 239 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 3:25.16 | |
24 | 305 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 3:25.50 | |
25 | 330 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 3:27.65 | |
26 | 304 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 3:37.37 | |
27 | 363 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 3:39.54 | |
28 | 364 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 3:40.00 | |
29 | 383 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 3:40.00 | |
30 | 229 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 3:46.27 | |
31 | 362 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 3:55.96 | |
32 | 228 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | ||
33 | 236 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | ||
34 | 238 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | ||
35 | 269 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | ||
36 | 275 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | ||
37 | 285 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | ||
38 | 436 | Piuva Lava | 2006 | MKK | BO9806 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 325 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:42.39 | |
2 | 329 | Jensen Tristian | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:49.67 | |
3 | 377 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 2:55.00 | |
4 | 428 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 2:58.15 | |
5 | 431 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | 2:59.12 | |
6 | 293 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 2:59.17 | |
7 | 400 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 3:00.00 | |
8 | 314 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 3:04.07 | |
9 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 3:08.73 | |
10 | 223 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 3:08.97 | |
11 | 358 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 3:14.63 | |
12 | 357 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 3:19.82 | |
13 | 359 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 3:23.34 | |
14 | 432 | Brodelius Filip | 2006 | MKK | AL2506 | 25 m | 3:29.21 | |
15 | 226 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | ||
16 | 230 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Lyngby Navy Manes | 2006 | LYNGBY | 25 m | 1:59.85 | ||
2 | 420 | Mk´s Kometer | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:03.01 | ||
3 | 421 | Mk´s Kometer 2 | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.06 | ||
4 | 307 | Hvidovre Piger | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 2:06.01 | ||
5 | 287 | Lyngby Navy Manes Ii | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:08.22 | ||
6 | 288 | Lyngby Navy Manes Iii | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:12.04 | ||
7 | 290 | K-Pigerne | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:16.56 | ||
8 | 291 | E4 Piger | 2009 | LYNGBY | 25 m | 2:33.83 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Hvidovre Drenge | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:55.39 | ||
2 | 286 | Lyngby Navy Manes | 2006 | LYNGBY | 25 m | 1:58.07 | ||
3 | 289 | Lyngby Navy Manes Ii | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:07.57 | ||
4 | 292 | E4 Drenge | 2009 | LYNGBY | 25 m | 2:32.89 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 312 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 59.22 | |
2 | 313 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:00.04 | |
3 | 321 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:00.95 | |
4 | 324 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:00.96 | |
5 | 253 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:01.60 | |
6 | 326 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:03.85 | |
7 | 256 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:04.72 | |
8 | 396 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VAT CPH | 0628AB | 25 m | 1:05.01 | |
9 | 304 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:05.53 | |
10 | 409 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:05.74 | |
11 | 408 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:06.23 | |
12 | 403 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:06.34 | |
13 | 331 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:06.53 | |
14 | 318 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:06.62 | |
15 | 338 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:06.74 | |
16 | 402 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:06.90 | |
17 | 395 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 1:06.92 | |
18 | 436 | Piuva Lava | 2006 | MKK | BO9806 | 25 m | 1:07.07 | |
19 | 297 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:07.19 | |
20 | 411 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:07.24 | |
21 | 429 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 1:07.67 | |
22 | 327 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:07.71 | |
23 | 250 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:08.34 | |
24 | 410 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:08.46 | |
25 | 254 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:08.55 | |
26 | 371 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:08.56 | |
27 | 415 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:08.80 | |
28 | 257 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:08.87 | |
29 | 382 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 1:09.02 | |
30 | 323 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:09.06 | |
31 | 317 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:09.17 | |
32 | 225 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:09.47 | |
33 | 339 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:09.65 | |
34 | 251 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:09.81 | |
35 | 401 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:09.88 | |
36 | 332 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:10.15 | |
37 | 333 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:10.42 | |
38 | 258 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:10.54 | |
39 | 295 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:10.68 | |
40 | 311 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 1:10.78 | |
41 | 335 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:10.90 | |
42 | 305 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:11.00 | |
43 | 222 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:11.85 | |
44 | 380 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 1:11.88 | |
45 | 255 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:12.05 | |
46 | 406 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:12.14 | |
47 | 310 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:12.74 | |
48 | 407 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:13.02 | |
49 | 344 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:13.24 | |
50 | 241 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:13.40 | |
51 | 336 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:13.46 | |
52 | 242 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:13.55 | |
53 | 413 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:13.71 | |
54 | 330 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:13.72 | |
55 | 412 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:13.92 | |
56 | 303 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:14.11 | |
57 | 373 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:15.04 | |
58 | 239 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:16.81 | |
59 | 414 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:18.40 | |
60 | 228 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:19.16 | |
61 | 334 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:19.42 | |
62 | 285 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:20.35 | |
63 | 416 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:20.96 | |
64 | 272 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:23.22 | |
65 | 299 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:24.01 | |
66 | 379 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 1:26.22 | |
67 | 221 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:26.83 | |
68 | 283 | Peick-Kristensen Silla | 2010 | LYNGBY | 1054AE | 25 m | 1:36.44 | |
69 | 266 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 1:37.45 | |
70 | 268 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 1:38.81 | |
71 | 383 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 1:39.24 | |
72 | 269 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 1:39.57 | |
73 | 271 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 1:40.25 | |
74 | 270 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | 1:45.94 | |
75 | 282 | Jørgensen Selma Victoria Beck | 2010 | LYNGBY | 1028AG | 25 m | 1:59.30 | |
76 | 267 | Elkjær Ella Holm | 2010 | LYNGBY | 1014AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 54.32 | |
2 | 438 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 55.40 | |
3 | 424 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 56.32 | |
4 | 400 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 57.22 | |
5 | 397 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 57.35 | |
6 | 302 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 58.14 | |
7 | 388 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 58.89 | |
8 | 345 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 59.62 | |
9 | 425 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | AG1505 | 25 m | 1:00.32 | |
10 | 398 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 1:00.44 | |
11 | 309 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:00.61 | |
12 | 393 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 1:01.01 | |
13 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:01.34 | |
14 | 391 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 1:01.36 | |
15 | 320 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:01.76 | |
16 | 325 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:01.78 | |
17 | 329 | Jensen Tristian | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:01.87 | |
18 | 298 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:02.15 | |
19 | 428 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 1:03.18 | |
20 | 296 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:03.90 | |
21 | 430 | Bech Axel | 2006 | MKK | AH8906 | 25 m | 1:04.45 | |
22 | 348 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:04.72 | |
23 | 220 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:04.93 | |
24 | 389 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 1:05.62 | |
25 | 405 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 1:06.81 | |
26 | 417 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:06.93 | |
27 | 392 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:07.06 | |
28 | 378 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 1:07.22 | |
29 | 381 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 1:07.80 | |
30 | 387 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:07.84 | |
31 | 365 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:08.34 | |
32 | 419 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:08.85 | |
33 | 300 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:09.15 | |
34 | 247 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:09.39 | |
35 | 431 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | 1:09.84 | |
36 | 404 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:10.87 | |
37 | 341 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:11.58 | |
38 | 377 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 1:11.89 | |
39 | 418 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:12.13 | |
40 | 435 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | 1:12.39 | |
41 | 342 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:13.39 | |
42 | 366 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:13.73 | |
43 | 434 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | 1:15.94 | |
44 | 384 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 1:17.28 | |
45 | 234 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:19.48 | |
46 | 278 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 1:19.53 | |
47 | 227 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:23.24 | |
48 | 277 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:26.33 | |
49 | 276 | Silfen-Jensen Marvin | 2010 | LYNGBY | 1051AC | 25 m | 1:29.20 | |
50 | 259 | Mattson Victor Ploug | 2010 | LYNGBY | 1077AH | 25 m | 1:29.41 | |
51 | 279 | Elgaard Mikkel Skou | 2010 | LYNGBY | 1021AC | 25 m | 1:30.83 | |
52 | 262 | Lorentzen Axel Bundgaard | 2010 | LYNGBY | 1061AC | 25 m | 1:33.46 | |
53 | 263 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | 1:35.62 | |
54 | 280 | Enache Rares | 2010 | LYNGBY | 1031AC | 25 m | 1:38.65 | |
55 | 274 | Theuma Louie L. | 2011 | LYNGBY | 1169AA | 25 m | 1:52.56 | |
56 | 264 | Spangshauge Charlie | 2009 | LYNGBY | 0913BE | 25 m | ||
57 | 265 | Hansen Christian | 2009 | LYNGBY | 0905BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:16.85 | |
2 | 399 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 1:18.70 | |
3 | 316 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:18.76 | |
4 | 395 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 1:22.01 | |
5 | 240 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:23.60 | |
6 | 401 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:23.86 | |
7 | 385 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 1:25.78 | |
8 | 370 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:26.01 | |
9 | 294 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:27.47 | |
10 | 346 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:29.23 | |
11 | 241 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:30.82 | |
12 | 408 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:31.81 | |
13 | 372 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:32.46 | |
14 | 224 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:32.96 | |
15 | 406 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:33.29 | |
16 | 364 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:33.37 | |
17 | 416 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:34.16 | |
18 | 252 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:34.56 | |
19 | 402 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:34.97 | |
20 | 407 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:35.13 | |
21 | 386 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 1:36.56 | |
22 | 415 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:36.60 | |
23 | 410 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:37.80 | |
24 | 336 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:37.95 | |
25 | 273 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:38.43 | |
26 | 322 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:38.89 | |
27 | 303 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:40.96 | |
28 | 409 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:41.56 | |
29 | 411 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:42.01 | |
30 | 343 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:43.35 | |
31 | 245 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 1:43.68 | |
32 | 299 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:50.04 | |
33 | 383 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 1:50.42 | |
34 | 235 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:54.05 | |
35 | 260 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 1:54.42 | |
36 | 243 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 1:55.73 | |
37 | 275 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 1:55.96 | |
38 | 413 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 2:05.49 | |
39 | 261 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | ||
40 | 267 | Elkjær Ella Holm | 2010 | LYNGBY | 1014AE | 25 m | ||
41 | 270 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | ||
42 | 271 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | ||
43 | 281 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | ||
44 | 282 | Jørgensen Selma Victoria Beck | 2010 | LYNGBY | 1028AG | 25 m | ||
45 | 283 | Peick-Kristensen Silla | 2010 | LYNGBY | 1054AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Scandic Eremitage |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 1:09.97 | |
2 | 425 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | AG1505 | 25 m | 1:16.54 | |
3 | 400 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 1:18.44 | |
4 | 393 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 1:19.87 | |
5 | 377 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 1:20.60 | |
6 | 249 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:21.38 | |
7 | 293 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:21.88 | |
8 | 417 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:22.92 | |
9 | 314 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:23.37 | |
10 | 391 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 1:23.83 | |
11 | 319 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:24.10 | |
12 | 394 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 1:24.92 | |
13 | 387 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:26.48 | |
14 | 433 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | 1:28.98 | |
15 | 405 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 1:29.40 | |
16 | 315 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:30.73 | |
17 | 381 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 1:31.43 | |
18 | 233 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:33.22 | |
19 | 347 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:36.00 | |
20 | 341 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:36.86 | |
21 | 432 | Brodelius Filip | 2006 | MKK | AL2506 | 25 m | 1:40.08 | |
22 | 390 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 1:41.63 | |
23 | 237 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:45.61 | |
24 | 427 | Lövberg Viktor | 2007 | MKK | AB0307 | 25 m | 1:45.67 | |
25 | 231 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:54.03 | |
26 | 278 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 1:59.20 | |
27 | 230 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 2:02.28 | |
28 | 262 | Lorentzen Axel Bundgaard | 2010 | LYNGBY | 1061AC | 25 m | ||
29 | 274 | Theuma Louie L. | 2011 | LYNGBY | 1169AA | 25 m | ||
30 | 276 | Silfen-Jensen Marvin | 2010 | LYNGBY | 1051AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 313 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:22.54 | |
2 | 324 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:32.49 | |
3 | 326 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:36.55 | |
4 | 396 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VAT CPH | 0628AB | 25 m | 2:39.25 | |
5 | 253 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:39.82 | |
6 | 403 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:41.78 | |
7 | 258 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:41.89 | |
8 | 316 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 2:43.80 | |
9 | 338 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:44.53 | |
10 | 328 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:45.15 | |
11 | 322 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 2:46.38 | |
12 | 335 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 2:46.44 | |
13 | 317 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:46.75 | |
14 | 323 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:46.79 | |
15 | 330 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 2:49.15 | |
16 | 311 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 2:50.31 | |
17 | 225 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 2:51.83 | |
18 | 429 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 2:53.56 | |
19 | 406 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 2:53.74 | |
20 | 382 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 2:55.13 | |
21 | 373 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 2:56.67 | |
22 | 228 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 2:58.77 | |
23 | 221 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 2:58.94 | |
24 | 301 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 2:59.30 | |
25 | 364 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 3:03.40 | |
26 | 344 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:05.01 | |
27 | 333 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 3:12.42 | |
28 | 232 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 3:13.45 | |
29 | 410 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 3:20.00 | |
30 | 412 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 3:20.00 | |
31 | 240 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:23.59 | |
32 | 235 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 3:24.18 | |
33 | 236 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 3:27.50 | |
34 | 416 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:30.00 | |
35 | 275 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 3:35.75 | |
36 | 238 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 3:36.09 | |
37 | 273 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 3:47.72 | |
38 | 269 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 3:52.74 | |
39 | 229 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | ||
40 | 261 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | ||
41 | 268 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | ||
42 | 281 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 2:17.31 | |
2 | 325 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:22.84 | |
3 | 309 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:23.27 | |
4 | 424 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 2:23.63 | |
5 | 314 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:27.65 | |
6 | 300 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 2:36.59 | |
7 | 233 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 2:38.29 | |
8 | 428 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 2:42.29 | |
9 | 431 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | 2:47.87 | |
10 | 392 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 2:48.44 | |
11 | 430 | Bech Axel | 2006 | MKK | AH8906 | 25 m | 2:49.02 | |
12 | 418 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 2:51.11 | |
13 | 366 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 3:00.00 | |
14 | 384 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 3:10.00 | |
15 | 404 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 3:10.00 | |
16 | 226 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 3:29.61 | |
17 | 342 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 3:30.42 | |
18 | 237 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 3:32.30 | |
19 | 223 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 3:41.33 | |
20 | 277 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 3:49.24 | |
21 | 227 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 3:51.74 | |
22 | 259 | Mattson Victor Ploug | 2010 | LYNGBY | 1077AH | 25 m | ||
23 | 263 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | ||
24 | 264 | Spangshauge Charlie | 2009 | LYNGBY | 0913BE | 25 m | ||
25 | 265 | Hansen Christian | 2009 | LYNGBY | 0905BD | 25 m | ||
26 | 279 | Elgaard Mikkel Skou | 2010 | LYNGBY | 1021AC | 25 m | ||
27 | 280 | Enache Rares | 2010 | LYNGBY | 1031AC | 25 m | ||
28 | 434 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | ||
29 | 435 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 312 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:24.54 | |
2 | 321 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:32.54 | |
3 | 331 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:36.29 | |
4 | 256 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:37.83 | |
5 | 399 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 2:37.96 | |
6 | 250 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:39.78 | |
7 | 327 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:40.84 | |
8 | 318 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:42.80 | |
9 | 402 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:43.89 | |
10 | 255 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:44.48 | |
11 | 254 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:44.60 | |
12 | 257 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 2:45.01 | |
13 | 334 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 2:45.29 | |
14 | 339 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 2:45.77 | |
15 | 251 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:45.91 | |
16 | 401 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:48.61 | |
17 | 304 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 2:49.10 | |
18 | 252 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:50.96 | |
19 | 371 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 2:51.47 | |
20 | 294 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 2:52.97 | |
21 | 370 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 2:53.15 | |
22 | 407 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 2:55.97 | |
23 | 310 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 2:56.30 | |
24 | 332 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 2:56.75 | |
25 | 380 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 2:58.40 | |
26 | 242 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 2:58.42 | |
27 | 372 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 2:58.69 | |
28 | 305 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 2:58.84 | |
29 | 240 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:01.50 | |
30 | 232 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 3:03.75 | |
31 | 436 | Piuva Lava | 2006 | MKK | BO9806 | 25 m | 3:04.39 | |
32 | 301 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 3:05.02 | |
33 | 239 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 3:05.34 | |
34 | 412 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 3:05.91 | |
35 | 343 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 3:09.68 | |
36 | 224 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 3:09.96 | |
37 | 222 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 3:13.59 | |
38 | 379 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 3:25.35 | |
39 | 238 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 3:27.55 | |
40 | 229 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 3:28.45 | |
41 | 236 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 3:31.71 | |
42 | 243 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 3:43.06 | |
43 | 266 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | ||
44 | 272 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 34, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 2:23.29 | |
2 | 425 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | AG1505 | 25 m | 2:26.47 | |
3 | 388 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:26.74 | |
4 | 400 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 2:27.39 | |
5 | 345 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:28.73 | |
6 | 393 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 2:28.88 | |
7 | 398 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 2:30.04 | |
8 | 329 | Jensen Tristian | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:31.31 | |
9 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:31.33 | |
10 | 417 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 2:35.62 | |
11 | 394 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 2:36.32 | |
12 | 220 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:36.81 | |
13 | 348 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:37.63 | |
14 | 319 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:38.87 | |
15 | 249 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:38.99 | |
16 | 320 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:39.15 | |
17 | 315 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:39.49 | |
18 | 233 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 2:43.18 | |
19 | 296 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 2:46.11 | |
20 | 247 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 2:49.72 | |
21 | 223 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 2:51.42 | |
22 | 378 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 2:51.97 | |
23 | 433 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | 2:56.37 | |
24 | 347 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 2:58.93 | |
25 | 365 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 3:01.84 | |
26 | 418 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 3:02.59 | |
27 | 404 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 3:06.21 | |
28 | 427 | Lövberg Viktor | 2007 | MKK | AB0307 | 25 m | 3:10.59 | |
29 | 234 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 3:12.22 | |
30 | 226 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 3:14.73 | |
31 | 227 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 3:15.05 | |
32 | 230 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 3:21.05 | |
33 | 237 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 3:23.67 | |
34 | 231 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 3:48.12 | |
35 | 390 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Lyngby Navy Manes | 2006 | LYNGBY | 25 m | 1:55.44 | ||
2 | 422 | Mk´s Mega Kanoner | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:57.00 | ||
3 | 308 | Hvidovre Mix | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:58.16 | ||
4 | 287 | Lyngby Navy Manes Ii | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:02.48 | ||
5 | 423 | Mk´s Mega Kanoner 2 | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.63 | ||
6 | 288 | Lyngby Navy Manes Iii | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:07.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:41 |