Program for Energi & Miljö Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Energi och Miljö cup 2010 |
|
Utskriftsdatum |
04 juni 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
19:55 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simsällskap |
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Flick 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
Ewelyn Närsten |
1995 |
BV9295 |
NYKÖPING |
|
25m |
|
189 |
4 |
Emma Möller |
1995 |
BM2495 |
TUNAFORS |
|
25m |
52.11 |
220 |
5 |
Lisa Nilsson |
1995 |
BM2895 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Evelina Aalto |
1995 |
BU7295 |
FAGERSTA |
|
25m |
46.76 |
192 |
2 |
Saga Richter |
1995 |
AP5895 |
TUNAFORS |
|
25m |
46.51 |
145 |
3 |
Hanna Karlsson |
1995 |
AM7495 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
44.00 |
45 |
4 |
Ida Lindbom |
1995 |
BA2695 |
FAGERSTA |
|
25m |
43.24 |
81 |
5 |
Julia Åslin |
1995 |
BT4495 |
NYKÖPING |
|
25m |
43.29 |
34 |
6 |
Emma Lekryd |
1995 |
BO2695 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
45.27 |
160 |
7 |
Sandra Andersson |
1994 |
AD9694 |
TUNAFORS |
|
25m |
46.55 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Betty Siu |
1994 |
AR4494 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
42.95 |
172 |
2 |
Ebba Engström |
1995 |
AZ7495 |
TUNAFORS |
|
25m |
42.22 |
153 |
3 |
Jennifer Schwartz |
1994 |
AD8694 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
38.56 |
76 |
4 |
Anna Jonsson |
1994 |
AK3694 |
NYKÖPING |
|
25m |
36.87 |
143 |
5 |
Frida Idesten |
1995 |
AD6495 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
37.42 |
5 |
6 |
Emelie Burstedt |
1995 |
AI6895 |
KARLSTAD |
|
25m |
41.64 |
79 |
7 |
Erika Nyström |
1994 |
AT7694 |
NYKÖPING |
|
25m |
42.48 |
177 |
8 |
Emelie Ingelmark |
1995 |
BP4695 |
TUNAFORS |
|
25m |
43.00 |
Skapad av WinGrodan 1.17.15 |
Utskriftsdatum |
04 juni 2010 |
Licensierad till: Eskilstuna Simsällskap |
Utskriftstid |
19:55 |
|