2020-01-27   04:03:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jubileumscupen 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Heatlista
Jubileumscupen 2019
Plats: Vara Badhus Arrangör: Varabygdens Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 8 dec 2019 till den 8 dec 2019
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C
Final 1 (7)
Sponsor: PELLE - Per Larsson Lantbruk & Entreprenad
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:52
1 25m
147 2 Paulina Hultberg 2005 SK ALINGSÅ 25m
64 3 Mona Fransson 2006 MELLERUD 1:47.17 25m
54 4 Hanna Haggård 2007 MARIESTAD 2:03.05 25m
3 5 Jessica Sagré 1980 ALINGSÅS 25m
6 25m
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C Final 2 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:54
142 1 Mira Löfgren 2005 SK ALINGSÅ 1:44.99 25m
116 2 Fanny Gunnarsmo 2006 VARABYGDEN 1:39.81 25m
145 3 Alma Haknert 2007 SK ALINGSÅ 1:34.55 25m
62 4 Florence Schneider 2004 MELLERUD 1:35.13 25m
113 5 Elin Lindblom 2007 VARABYGDEN 1:40.47 25m
63 6 Nora Forsdahl 2005 MELLERUD 1:46.32 25m
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C Final 3 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:57
14 1 Clara Jonsson 2006 FALKÖPING 1:33.97 50m
91 2 Ida Vizlin 2004 SKÖVDE SS 1:33.57 25m
96 3 Belinda Partanen 2005 SKÖVDE SS 1:32.42 25m
93 4 Saga Leo 2006 SKÖVDE SS 1:33.41 25m
30 5 Rebecka Larsson 2003 LIDKÖPING 1:33.79 25m
68 6 Ruslana Hasselberg 2004 MELLERUD 1:34.19 25m
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C Final 4 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:59
94 1 Stella Andersson 2007 SKÖVDE SS 1:30.12 25m
126 2 Agnes Bennehed 2005 VÄNERSBORG 1:29.76 25m
50 3 Elsa Olsson 2003 MARIESTAD 1:26.78 25m
83 4 Isabelle Gereonsson 2007 SKÖVDE SS 1:28.99 25m
24 5 Lisa Andersson 2005 SK GÖTENE 1:29.99 25m
144 6 Juliette Erixon 2005 SK ALINGSÅ 1:32.30 25m
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C Final 5 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:02
112 1 Thea Andersson 2003 VARABYGDEN 1:24.71 25m
23 2 Tove Öjersson 2005 SK GÖTENE 1:24.11 25m
88 3 Ella Winqvist 2007 SKÖVDE SS 1:23.08 25m
29 4 Gabriella Björkdahl 2004 LIDKÖPING 1:23.24 25m
82 5 Alicia Miteva 2004 SKÖVDE SS 1:24.45 25m
89 6 Sara Vendel Gunnarsson 2005 SKÖVDE SS 1:25.15 25m
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C Final 6 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:04
Anm tid
Start ca:
51 1 Ellen Persson 2004 MARIESTAD 1:20.92 25m
36 2 Clara Westh 2004 LIDKÖPING 1:19.50 25m
49 3 Sofia Wallengren 2002 MARIESTAD 1:17.21 25m
10 4 Filippa Lind 2004 FALKÖPING 1:17.36 25m
34 5 Lilly Axelsson 2006 LIDKÖPING 1:20.43 25m
111 6 Emilia Eliaeson 2000 VARABYGDEN 1:21.70 25m
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C Final 7 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:06
143 1 Hanna Andrén 2004 SK ALINGSÅ 1:14.67 25m
33 2 Elin Salegård 2005 LIDKÖPING 1:12.50 25m
48 3 Ebba Olsson 2001 MARIESTAD 1:08.79 25m
11 4 Francesca Clark 2001 FALKÖPING 1:10.86 25m
158 5 Lina Watz 1996 KARLSTAD 1:13.96 25m S9
31 6 Agnes Carlsson-Djerf 2006 LIDKÖPING 1:16.93 25m
2019-12-08 07:45:59 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner