2020-01-27   04:20:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jubileumscupen 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Heatlista
Jubileumscupen 2019
Plats: Vara Badhus Arrangör: Varabygdens Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 8 dec 2019 till den 8 dec 2019
Gren 3, 100m Medley Damer C, E
Final 1 (5)
Sponsor: Sporttorget Cykelcentralen
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:30
157 1 Matilda Johannesson 2009 ALINGSÅS 25m
54 2 Hanna Haggård 2007 MARIESTAD 25m
130 3 Linnea  Edström 2008 VÄNERSBORG 2:05.06 25m
120 4 Julia Andersson 2007 VARABYGDEN 25m
138 5 Emelia Jönsson 2009 ÅSUNDEN 25m
6 25m
Gren 3, 100m Medley Damer C, E Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:33
132 1 Tea Lindberg 2008 VÄNERSBORG 1:52.67 25m
150 2 Olivia Ljungström 2008 SK ALINGSÅ 1:50.69 25m
35 3 Josefin Larsson 2008 LIDKÖPING 1:44.02 25m
64 4 Mona Fransson 2006 MELLERUD 1:46.97 25m
131 5 Emilia Skybro Wilhelmsson 2008 VÄNERSBORG 1:51.05 25m
119 6 Jill Larsson 2009 VARABYGDEN 1:54.50 25m
Gren 3, 100m Medley Damer C, E Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:35
113 1 Elin Lindblom 2007 VARABYGDEN 1:41.94 25m
25 2 Ebba Öjersson 2008 SK GÖTENE 1:37.05 25m
57 3 Nicole Lönnquist 2008 MARIESTAD 1:32.37 25m
52 4 Esther Olsson 2008 MARIESTAD 1:35.75 25m
116 5 Fanny Gunnarsmo 2006 VARABYGDEN 1:38.91 25m
65 6 Tilda Mildh 2006 MELLERUD 1:42.03 25m
Gren 3, 100m Medley Damer C, E Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:38
156 1 Saga Jukic 2008 SKÖVDE SS 1:30.72 25m
145 2 Alma Haknert 2007 SK ALINGSÅ 1:29.71 25m
85 3 Emilia Höglund 2007 SKÖVDE SS 1:26.61 25m
93 4 Saga Leo 2006 SKÖVDE SS 1:27.47 25m
94 5 Stella Andersson 2007 SKÖVDE SS 1:30.37 25m
14 6 Clara Jonsson 2006 FALKÖPING 1:31.24 25m
Gren 3, 100m Medley Damer C, E Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:40
84 1 Kerstin Landahl 2008 SKÖVDE SS 1:26.15 25m
70 2 Emma Sunnerdahl 2006 SKARA SS 1:24.84 25m
31 3 Agnes Carlsson-Djerf 2006 LIDKÖPING 1:19.32 25m
34 4 Lilly Axelsson 2006 LIDKÖPING 1:22.12 25m
88 5 Ella Winqvist 2007 SKÖVDE SS 1:25.43 25m
83 6 Isabelle Gereonsson 2007 SKÖVDE SS 1:26.58 25m
2019-12-08 07:45:55 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner