Startliste for Sparekassen Vendsyssel Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag eftermiddag
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Vendsyssel Cup 2020 |
|
Udskriftsdato |
08 februar 2020 |
|
|
Stævne by |
Aabybro |
|
Udskriftstidspunkt |
12:40 |
|
|
Arrangør |
Vendsyssel Cup & Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 februar 2020 |
|
|
|
|
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
Finaler (4) |
Årg. 2008-2020: Gustav Yde 30.90 2011-11-12 |
Årg. 2006-2007: Mathias Knudsen 27.61 2016-11-05 |
Årg. 2004-2005: Kristian B. Rasmussen (2003) 25.36 2019-01-26 |
Årg. 0-2003: Karl Meisner-Jensen (1999) 25.49 2019-01-26 |
|
Heat 1 (4) (Årg. 2008-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
45 |
1 |
Tobias Stausholm Larsen |
2009 |
0931BC |
AABYBRO |
|
25m |
46.65 |
65 |
2 |
Johannes Andersen |
2008 |
0869AA |
NORD |
|
25m |
40.33 |
22 |
3 |
Magnus Manstrup |
2008 |
0845AM |
AABYBRO |
|
25m |
36.00 |
100 |
4 |
Maciej Dworzanski |
2008 |
0843AJ |
S 68 |
|
25m |
37.95 |
111 |
5 |
Anders Munk Fuglsang |
2009 |
0997AF |
S 68 |
|
25m |
40.66 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Sebastian Braad Bjørn |
2006 |
0697AE |
NORD |
|
25m |
31.17 |
57 |
2 |
Christian Andersen |
2006 |
0667AI |
NORD |
|
25m |
30.36 |
39 |
3 |
Mathias Ø. Barslev |
2006 |
0647AM |
AABYBRO |
|
25m |
27.97 |
29 |
4 |
Mads Mølgaard |
2006 |
0657AM |
AABYBRO |
|
25m |
28.79 |
38 |
5 |
Sebastian Porsborg |
2007 |
0797AH |
AABYBRO |
|
25m |
30.86 |
102 |
6 |
Jacob Bundgaard |
2007 |
0709AD |
S 68 |
|
25m |
31.43 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2004-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
16 |
1 |
Kristian Jensen |
2004 |
0493AQ |
AABYBRO |
|
25m |
29.54 |
59 |
2 |
Danilo Møller |
2004 |
0415AH |
NORD |
|
25m |
28.13 |
88 |
3 |
Karl Anton Kristensen |
2005 |
0563AF |
S 68 |
|
25m |
26.03 |
60 |
4 |
Emil Jaworski |
2004 |
0475AQ |
NORD |
|
25m |
26.15 |
26 |
5 |
Bastian Stausholm Larsen |
2005 |
0555AO |
AABYBRO |
|
25m |
29.35 |
66 |
6 |
Malte Sæderup Nielsen |
2004 |
0425AT |
NORD |
|
25m |
30.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Gustav Hjerrild-Jensen |
2003 |
0311AQ |
NORD |
|
25m |
29.02 |
84 |
2 |
Jeppe Egholm |
2003 |
0331AP |
S 68 |
|
25m |
25.89 |
87 |
3 |
Elias Hanghøj Jonsson |
2002 |
0265AI |
S 68 |
|
25m |
25.10 |
24 |
4 |
Magnus Østergaard Barslev |
2003 |
0323AQ |
AABYBRO |
|
25m |
25.80 |
25 |
5 |
Rasmus Rank Nørgaard |
2003 |
0369AL |
AABYBRO |
|
25m |
27.85 |
35 |
6 |
Victor Borgen Elvensø |
2001 |
0119AR |
AABYBRO |
|
25m |
29.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 februar 2020 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
12:40 |
|