2020-03-30   20:29:53
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sparekassen Vendsyssel Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag

7_S
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer 
Årg. 2006-2007: Camilla Rask 1:11.16 1998-01-01 
Årg. 2004-2005: Pernille Rasmussen 1:07.64 2011-11-13 
Årg. 0-2003: Sofie Rasmussen (1999) 1:07.66 2019-01-26 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2007 
30  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  1:18.22   
96  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  1:19.53   
52  Sørensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  1:22.15   
97  Nættermann Patricia  2007  S 68  0704AG  25 m  1:23.03   
12  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  1:23.34   
98  Jørgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  25 m  1:25.73   
14  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  1:25.76   
36  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  1:29.21   
103  Jensen Ida  2006  S 68  0682AQ  25 m  1:33.00   
10  99  Christiansen Matilde  2007  S 68  0786AI  25 m  1:33.31   
11  104  Veenstra Reinike  2006  S 68  0638AW  25 m  1:34.64   
12  34  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  2:13.67   
13  Husum Cecilie  2006  SINDAL  0676AZ  25 m     
14  Hyllen Amy  2006  FR.HAVN  0656AZ  25 m     
15  11  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m     
16  106  Wilke Frida  2006  S 68  0636AX  25 m     
Årg. 2004-2005 
32  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  1:11.55   
85  Jørgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  1:12.61   
58  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  1:13.39   
10  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  1:13.76   
89  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  1:15.11   
Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  1:15.89   
55  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  1:19.20   
101  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  1:20.89   
90  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  25 m  1:21.22   
10  113  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  25 m  1:21.33   
11  94  Rasmussen Emma Ploug  2005  S 68  0522BB  25 m  1:26.87   
12  33  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m  1:34.10   
13  Wæhrens Laura  2005  FR.HAVN  0516BD  25 m     
Årg. 0-2003 
86  Rasmussen Sofie  1999  S 68  9962AP  25 m  1:05.80   
91  Jakobsen Sofie  2003  S 68  0342BC  25 m  1:21.01   
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  1:22.71   
47  Winther Signe Møller  2002  NORD  0222BE  25 m  1:26.77   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrætsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark