2020-03-30   22:15:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sparekassen Vendsyssel Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag

12_S
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer 
Årg. 2008-2020: Gustav Yde 30.90 2011-11-12 
Årg. 2006-2007: Mathias Knudsen 27.61 2016-11-05 
Årg. 2004-2005: Kristian B. Rasmussen (2003) 25.36 2019-01-26 
Årg. 0-2003: Karl Meisner-Jensen (1999) 25.49 2019-01-26 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2008-2020 
100  Dworzanski Maciej  2008  S 68  0843AJ  25 m  37.71   
22  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m  38.40   
111  Fuglsang Anders Munk  2009  S 68  0997AF  25 m  39.74   
65  Andersen Johannes  2008  NORD  0869AA  25 m  41.45   
45  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m  1:05.32   
48  Kleist Adam Vang  2008  NORD  0869AG  25 m  1:18.02   
Årg. 2006-2007 
29  Mølgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  28.42   
39  Barslev Mathias Ø.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  28.95   
57  Andersen Christian  2006  NORD  0667AI  25 m  29.22   
38  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  31.18   
102  Bundgaard Jacob  2007  S 68  0709AD  25 m  31.71   
53  Bjørn Sebastian Braad  2006  NORD  0697AE  25 m  31.86   
41  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  32.61   
27  Rubæk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  33.07   
54  Eliasen Sebastian  2006  NORD  0677AJ  25 m  33.21   
10  31  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  34.24   
11  83  Lindhardt Theis  2006  S 68  0633AP  25 m  37.27   
12  20  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  41.50   
13  44  Saugbjerg Sebastian  2007  AABYBRO  0747AO  25 m  42.97   
Årg. 2004-2005 
60  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  25 m  26.21   
88  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  26.45   
59  Møller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  27.48   
116  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  28.56   
26  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  28.90   
66  Nielsen Malte Sæderup  2004  NORD  0425AT  25 m  29.97   
51  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  25 m  30.14   
115  Bendtsen Philip  2005  S 68  0535AK  25 m  32.17   
16  Jensen Kristian  2004  AABYBRO  0493AQ  25 m  33.48   
10  13  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  39.85   
Årg. 0-2003 
87  Jonsson Elias Hanghøj  2002  S 68  0265AI  25 m  24.02   
92  Rasmussen Kristian B  2003  S 68  0349AG  25 m  24.27   
84  Egholm Jeppe  2003  S 68  0331AP  25 m  25.25   
24  Barslev Magnus Østergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  25.87   
25  Nørgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  26.58   
35  Elvensø Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  28.79   
61  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  29.13   
46  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  25 m  30.47   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrætsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark