2020-03-30   22:23:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sparekassen Vendsyssel Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag

11_S
Løb 11, 50m Frisvømning Damer 
Årg. 2008-2020: Maria Bjørnbak Bostrup 32.08 2008-11-01 
Årg. 2006-2007: Ophelia Kronborg Jensen (2005) 29.33 2019-01-26 
Årg. 2004-2005: Lærke Høgsted (2003) 28.61 2019-01-26 
Årg. 0-2003: Camilla Ottesen 27.79 2016-11-05 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2008-2020 
64  Lavrsen Helene  2008  NORD  0854AG  25 m  36.13   
63  Bertelsen Emma  2008  NORD  0888AE  25 m  37.28   
23  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m  37.79   
110  Szephalmi Reka  2009  S 68  0992AD  25 m  37.84   
Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  38.45   
50  Pedersen Ronja Maria Grønkjær  2009  NORD  0916BC  25 m  40.40   
17  Rasmussen Agnes Brix  2008  AABYBRO  0868AT  25 m  41.13   
117  Sakic Alma Nygreen  2008  S 68  0822AG  25 m  41.20   
21  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m  41.92   
10  105  Aalto Aino  2008  S 68  0840AT  25 m  42.71   
11  108  Fuglsang Astrid Munk  2009  S 68  0994AI  25 m  43.09   
12  109  Guneva Maria  2008  S 68  0842AT  25 m  43.28   
13  43  Henningsen Liva Lund  2009  AABYBRO  0930BC  25 m  45.00   
14  Christensen Liva  2008  SINDAL  0834AW  25 m  55.99   
15  42  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m  56.00   
16  Rasmussen Ida  2008  FR.HAVN  0832AW  25 m     
17  112  Broberg Lærke Stubben  2011  S 68  1162AD  25 m     
Årg. 2006-2007 
96  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  31.03   
97  Nættermann Patricia  2007  S 68  0704AG  25 m  31.30   
52  Sørensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  31.31   
30  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  31.63   
98  Jørgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  25 m  32.15   
56  Abel Aia Caroline  2006  NORD  0666AL  25 m  32.40   
114  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  25 m  33.81   
103  Jensen Ida  2006  S 68  0682AQ  25 m  34.31   
104  Veenstra Reinike  2006  S 68  0638AW  25 m  37.77   
10  99  Christiansen Matilde  2007  S 68  0786AI  25 m  40.43   
11  19  Kastaniegaard Emily  2007  AABYBRO  0766AY  25 m  42.09   
12  106  Wilke Frida  2006  S 68  0636AX  25 m  43.32   
13  Husum Cecilie  2006  SINDAL  0676AZ  25 m  55.99   
14  Hyllen Amy  2006  FR.HAVN  0656AZ  25 m     
15  198  Mathiasen Agnethe Frank  2006  FJERRITSL    25 m     
Årg. 2004-2005 
90  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  25 m  28.44   
58  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  28.85   
89  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  28.93   
32  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  29.00   
85  Jørgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  29.21   
55  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  29.35   
101  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  29.88   
113  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  25 m  30.31   
94  Rasmussen Emma Ploug  2005  S 68  0522BB  25 m  31.85   
10  10  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  31.92   
11  95  Kokholm Sara  2005  S 68  0574AS  25 m  32.89   
12  93  Høgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  33.52   
13  33  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m  35.07   
14  201  Simonsen Maja  2005  JET  0508BC  25 m  48.30   
15  Wæhrens Laura  2005  FR.HAVN  0516BD  25 m     
16  196  Kammersgaard Julie  2004  FJERRITSL    25 m     
17  197  Mejlby Cirkeline  2005  FJERRITSL    25 m     
18  199  Lundmann Katrine  2005  FJERRITSL    25 m     
19  200  Drivsholm Silke  2005  JET  0518BC  25 m     
Årg. 0-2003 
62  Wigard Naja Laitinen  2003  NORD  0356AZ  25 m  29.53   
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  29.79   
91  Jakobsen Sofie  2003  S 68  0342BC  25 m  31.82   
47  Winther Signe Møller  2002  NORD  0222BE  25 m  33.76   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrætsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark