2020-03-30   20:37:27
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sparekassen Vendsyssel Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

1_S
LÝb 1, 100m Butterfly Damer 
Ňrg. 2006-2007: Marie Louise Kolbeck 1:11.67 2002-11-02 
Ňrg. 2004-2005: Pernille Rasmussen 1:07.59 2010-11-13 
Ňrg. 0-2003: Mary Folkedal Hole 1:06.14 2018-01-28 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
114  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  25 m  1:25.14   
37  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m  1:27.92   
11  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  1:34.49   
Hyllen Amy  2006  FR.HAVN  0656AZ  25 m     
12  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  1:12.31   
113  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  25 m  1:20.36   
93  HÝgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  1:24.38   
95  Kokholm Sara  2005  S 68  0574AS  25 m  1:27.15   
Wśhrens Laura  2005  FR.HAVN  0516BD  25 m     
Ňrg. 0-2003 
86  Rasmussen Sofie  1999  S 68  9962AP  25 m  1:06.01   
62  Wigard Naja Laitinen  2003  NORD  0356AZ  25 m  1:14.35   
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  1:19.45   
91  Jakobsen Sofie  2003  S 68  0342BC  25 m  1:25.39   
47  Winther Signe MÝller  2002  NORD  0222BE  25 m  1:30.53   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
2_S
LÝb 2, 100m Butterfly Herrer 
Ňrg. 2006-2007: Joachim Mortensen 1:05.79 2008-11-01 
Ňrg. 2004-2005: Elias HnaghÝj Jonsson 1:00.34 2018-01-28 
Ňrg. 0-2003: Lars Rasmussen 58.80 1990-11-01 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
57  Andersen Christian  2006  NORD  0667AI  25 m  1:18.63   
29  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  1:19.12   
31  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  1:29.20   
Ňrg. 2004-2005 
88  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  1:08.44   
60  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  25 m  1:09.33   
Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  1:11.59   
26  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  1:12.34   
115  Bendtsen Philip  2005  S 68  0535AK  25 m  1:25.65   
116  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  1:41.80   
Ňrg. 0-2003 
87  Jonsson Elias HanghÝj  2002  S 68  0265AI  25 m  56.26   
84  Egholm Jeppe  2003  S 68  0331AP  25 m  1:00.51   
24  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  1:03.54   
61  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  1:09.28   
46  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  25 m  1:25.99   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
3_S
LÝb 3, 50m Butterfly Damer 
Ňrg. 2008-2020: Ida RÝnnow 34.91 2018-01-28 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
28  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  42.41   
117  Sakic Alma Nygreen  2008  S 68  0822AG  25 m  43.73   
110  Szephalmi Reka  2009  S 68  0992AD  25 m  47.94   
64  Lavrsen Helene  2008  NORD  0854AG  25 m  49.78   
50  Pedersen Ronja Maria GrÝnkjśr  2009  NORD  0916BC  25 m  51.30   
108  Fuglsang Astrid Munk  2009  S 68  0994AI  25 m  57.92   
63  Bertelsen Emma  2008  NORD  0888AE  25 m  58.45   
42  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m  1:00.00   
Rasmussen Ida  2008  FR.HAVN  0832AW  25 m     
10  109  Guneva Maria  2008  S 68  0842AT  25 m     
11  112  Broberg Lśrke Stubben  2011  S 68  1162AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
4_S
LÝb 4, 50m Butterfly Herrer 
Ňrg. 2008-2020: Kristian B. Rasmussen (2006) 36.71 2014-11-09 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
111  Fuglsang Anders Munk  2009  S 68  0997AF  25 m  46.61   
100  Dworzanski Maciej  2008  S 68  0843AJ  25 m  47.74   
18  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m  49.68   
48  Kleist Adam Vang  2008  NORD  0869AG  25 m     
49  Underlin Rasmus HÝst  2008  NORD  0821AM  25 m     
65  Andersen Johannes  2008  NORD  0869AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
5_S
LÝb 5, 400m FrisvÝmning Damer 
Ňrg. 2008-2020: Anna Munk Fuglsang 5:45.26 2016-11-05 
Ňrg. 2006-2007: Lśrke HÝgsted 4:49.66 2016-11-05 
Ňrg. 2004-2005: Lśrke HÝgsted 4:42.94 2018-01-28 
Ňrg. 0-2003: Charlotte S. Jensen (2002) 4:56.49 2019-01-26 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
108  Fuglsang Astrid Munk  2009  S 68  0994AI  25 m     
110  Szephalmi Reka  2009  S 68  0992AD  25 m     
117  Sakic Alma Nygreen  2008  S 68  0822AG  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
56  Abel Aia Caroline  2006  NORD  0666AL  25 m  5:15.71   
96  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  5:25.00   
14  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  5:40.75   
52  SÝrensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  5:47.26   
103  Jensen Ida  2006  S 68  0682AQ  25 m  5:50.56   
98  JÝrgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  25 m  5:57.65   
34  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  6:37.26   
114  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  25 m  6:38.54   
36  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m     
10  37  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m     
11  104  Veenstra Reinike  2006  S 68  0638AW  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
89  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  5:00.73   
85  JÝrgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  5:02.23   
58  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  5:06.47   
90  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  25 m  5:15.43   
94  Rasmussen Emma Ploug  2005  S 68  0522BB  25 m  5:38.97   
55  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  5:47.86   
Ňrg. 0-2003 
86  Rasmussen Sofie  1999  S 68  9962AP  25 m  4:40.48   
62  Wigard Naja Laitinen  2003  NORD  0356AZ  25 m  5:12.89   
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  5:41.55   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
6_S
LÝb 6, 400m FrisvÝmning Herrer 
Ňrg. 2008-2020: Mathias ō. Barslev 5:46.54 2018-01-08 
Ňrg. 2006-2007: Kristian B. Rasmussen 4:45.70 2016-11-05 
Ňrg. 2004-2005: Kristian B. Rasmussen 4:27.96 2018-01-28 
Ňrg. 0-2003: Magnus Yde 4:25.95 2016-11-05 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
65  Andersen Johannes  2008  NORD  0869AA  25 m  7:01.88   
100  Dworzanski Maciej  2008  S 68  0843AJ  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
102  Bundgaard Jacob  2007  S 68  0709AD  25 m  5:25.70   
54  Eliasen Sebastian  2006  NORD  0677AJ  25 m  6:09.31   
57  Andersen Christian  2006  NORD  0667AI  25 m  6:19.24   
31  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  6:34.58   
Ňrg. 2004-2005 
88  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  4:31.68   
59  MÝller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  4:55.47   
60  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  25 m  5:07.77   
116  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  5:13.75   
40  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  5:18.21   
16  Jensen Kristian  2004  AABYBRO  0493AQ  25 m  5:25.58   
66  Nielsen Malte Sśderup  2004  NORD  0425AT  25 m  5:45.85   
115  Bendtsen Philip  2005  S 68  0535AK  25 m  5:58.34   
Ňrg. 0-2003 
87  Jonsson Elias HanghÝj  2002  S 68  0265AI  25 m  4:22.95   
150  Johansen David  2001  SōHESTEN  0179AN  25 m  4:41.12   
61  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  4:58.74   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
7_S
LÝb 7, 100m RygsvÝmning Damer 
Ňrg. 2006-2007: Camilla Rask 1:11.16 1998-01-01 
Ňrg. 2004-2005: Pernille Rasmussen 1:07.64 2011-11-13 
Ňrg. 0-2003: Sofie Rasmussen (1999) 1:07.66 2019-01-26 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
30  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  1:18.22   
96  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  1:19.53   
52  SÝrensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  1:22.15   
97  Nśttermann Patricia  2007  S 68  0704AG  25 m  1:23.03   
12  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  1:23.34   
98  JÝrgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  25 m  1:25.73   
14  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  1:25.76   
36  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  1:29.21   
103  Jensen Ida  2006  S 68  0682AQ  25 m  1:33.00   
10  99  Christiansen Matilde  2007  S 68  0786AI  25 m  1:33.31   
11  104  Veenstra Reinike  2006  S 68  0638AW  25 m  1:34.64   
12  34  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  2:13.67   
13  Husum Cecilie  2006  SINDAL  0676AZ  25 m     
14  Hyllen Amy  2006  FR.HAVN  0656AZ  25 m     
15  11  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m     
16  106  Wilke Frida  2006  S 68  0636AX  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
32  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  1:11.55   
85  JÝrgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  1:12.61   
58  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  1:13.39   
10  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  1:13.76   
89  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  1:15.11   
Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  1:15.89   
55  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  1:19.20   
101  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  1:20.89   
90  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  25 m  1:21.22   
10  113  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  25 m  1:21.33   
11  94  Rasmussen Emma Ploug  2005  S 68  0522BB  25 m  1:26.87   
12  33  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m  1:34.10   
13  Wśhrens Laura  2005  FR.HAVN  0516BD  25 m     
Ňrg. 0-2003 
86  Rasmussen Sofie  1999  S 68  9962AP  25 m  1:05.80   
91  Jakobsen Sofie  2003  S 68  0342BC  25 m  1:21.01   
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  1:22.71   
47  Winther Signe MÝller  2002  NORD  0222BE  25 m  1:26.77   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
8_S
LÝb 8, 100m RygsvÝmning Herrer 
Ňrg. 2006-2007: Kristian B. Rasmussen 1:07.51 2016-11-05 
Ňrg. 2004-2005: Kristian B. Rasmussen (2003) 59.81 2019-01-26 
Ňrg. 0-2003: Jacob Rask 58.71 1997-01-01 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
39  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  1:09.83   
53  BjÝrn Sebastian Braad  2006  NORD  0697AE  25 m  1:17.21   
102  Bundgaard Jacob  2007  S 68  0709AD  25 m  1:27.05   
38  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  1:27.11   
27  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  1:31.47   
83  Lindhardt Theis  2006  S 68  0633AP  25 m  1:34.28   
41  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  1:40.71   
44  Saugbjerg Sebastian  2007  AABYBRO  0747AO  25 m  1:45.00   
20  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  1:50.09   
Ňrg. 2004-2005 
59  MÝller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  1:12.41   
51  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  25 m  1:15.48   
116  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  1:15.65   
40  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  1:17.32   
Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  1:18.50   
16  Jensen Kristian  2004  AABYBRO  0493AQ  25 m  1:24.23   
13  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  1:36.88   
Ňrg. 0-2003 
92  Rasmussen Kristian B  2003  S 68  0349AG  25 m  57.51   
25  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  1:09.19   
84  Egholm Jeppe  2003  S 68  0331AP  25 m  1:11.12   
35  ElvensÝ Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  1:13.33   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
9_S
LÝb 9, 50m RygsvÝmning Damer 
Ňrg. 2008-2020: Louise Bach Andersen 37.94 2012-11-11 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
28  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  39.26   
Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  43.52   
110  Szephalmi Reka  2009  S 68  0992AD  25 m  45.12   
117  Sakic Alma Nygreen  2008  S 68  0822AG  25 m  45.97   
63  Bertelsen Emma  2008  NORD  0888AE  25 m  47.62   
23  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m  48.64   
108  Fuglsang Astrid Munk  2009  S 68  0994AI  25 m  49.89   
42  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m  50.00   
43  Henningsen Liva Lund  2009  AABYBRO  0930BC  25 m  50.00   
10  105  Aalto Aino  2008  S 68  0840AT  25 m  50.17   
11  21  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m  50.20   
12  17  Rasmussen Agnes Brix  2008  AABYBRO  0868AT  25 m  51.58   
13  Christensen Liva  2008  SINDAL  0834AW  25 m  1:00.99   
14  Rasmussen Ida  2008  FR.HAVN  0832AW  25 m     
15  109  Guneva Maria  2008  S 68  0842AT  25 m     
16  112  Broberg Lśrke Stubben  2011  S 68  1162AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
10_S
LÝb 10, 50m RygsvÝmning Herrer 
Ňrg. 2008-2020: Kristian B. Rasmussen 35.91 2014-11-09 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
149  Jeppesen Rasmus Starcke  2008  SōHESTEN  0813AI  25 m  37.14   
18  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m  46.71   
22  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m  47.80   
111  Fuglsang Anders Munk  2009  S 68  0997AF  25 m  52.56   
45  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m  54.19   
49  Underlin Rasmus HÝst  2008  NORD  0821AM  25 m  1:05.63   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
11_S
LÝb 11, 50m FrisvÝmning Damer 
Ňrg. 2008-2020: Maria BjÝrnbak Bostrup 32.08 2008-11-01 
Ňrg. 2006-2007: Ophelia Kronborg Jensen (2005) 29.33 2019-01-26 
Ňrg. 2004-2005: Lśrke HÝgsted (2003) 28.61 2019-01-26 
Ňrg. 0-2003: Camilla Ottesen 27.79 2016-11-05 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
64  Lavrsen Helene  2008  NORD  0854AG  25 m  36.13   
63  Bertelsen Emma  2008  NORD  0888AE  25 m  37.28   
23  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m  37.79   
110  Szephalmi Reka  2009  S 68  0992AD  25 m  37.84   
Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  38.45   
50  Pedersen Ronja Maria GrÝnkjśr  2009  NORD  0916BC  25 m  40.40   
17  Rasmussen Agnes Brix  2008  AABYBRO  0868AT  25 m  41.13   
117  Sakic Alma Nygreen  2008  S 68  0822AG  25 m  41.20   
21  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m  41.92   
10  105  Aalto Aino  2008  S 68  0840AT  25 m  42.71   
11  108  Fuglsang Astrid Munk  2009  S 68  0994AI  25 m  43.09   
12  109  Guneva Maria  2008  S 68  0842AT  25 m  43.28   
13  43  Henningsen Liva Lund  2009  AABYBRO  0930BC  25 m  45.00   
14  Christensen Liva  2008  SINDAL  0834AW  25 m  55.99   
15  42  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m  56.00   
16  Rasmussen Ida  2008  FR.HAVN  0832AW  25 m     
17  112  Broberg Lśrke Stubben  2011  S 68  1162AD  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
96  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  31.03   
97  Nśttermann Patricia  2007  S 68  0704AG  25 m  31.30   
52  SÝrensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  31.31   
30  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  31.63   
98  JÝrgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  25 m  32.15   
56  Abel Aia Caroline  2006  NORD  0666AL  25 m  32.40   
114  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  25 m  33.81   
103  Jensen Ida  2006  S 68  0682AQ  25 m  34.31   
104  Veenstra Reinike  2006  S 68  0638AW  25 m  37.77   
10  99  Christiansen Matilde  2007  S 68  0786AI  25 m  40.43   
11  19  Kastaniegaard Emily  2007  AABYBRO  0766AY  25 m  42.09   
12  106  Wilke Frida  2006  S 68  0636AX  25 m  43.32   
13  Husum Cecilie  2006  SINDAL  0676AZ  25 m  55.99   
14  Hyllen Amy  2006  FR.HAVN  0656AZ  25 m     
15  198  Mathiasen Agnethe Frank  2006  FJERRITSL    25 m     
Ňrg. 2004-2005 
90  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  25 m  28.44   
58  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  28.85   
89  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  28.93   
32  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  29.00   
85  JÝrgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  29.21   
55  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  29.35   
101  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  29.88   
113  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  25 m  30.31   
94  Rasmussen Emma Ploug  2005  S 68  0522BB  25 m  31.85   
10  10  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  31.92   
11  95  Kokholm Sara  2005  S 68  0574AS  25 m  32.89   
12  93  HÝgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  33.52   
13  33  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m  35.07   
14  201  Simonsen Maja  2005  JET  0508BC  25 m  48.30   
15  Wśhrens Laura  2005  FR.HAVN  0516BD  25 m     
16  196  Kammersgaard Julie  2004  FJERRITSL    25 m     
17  197  Mejlby Cirkeline  2005  FJERRITSL    25 m     
18  199  Lundmann Katrine  2005  FJERRITSL    25 m     
19  200  Drivsholm Silke  2005  JET  0518BC  25 m     
Ňrg. 0-2003 
62  Wigard Naja Laitinen  2003  NORD  0356AZ  25 m  29.53   
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  29.79   
91  Jakobsen Sofie  2003  S 68  0342BC  25 m  31.82   
47  Winther Signe MÝller  2002  NORD  0222BE  25 m  33.76   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
12_S
LÝb 12, 50m FrisvÝmning Herrer 
Ňrg. 2008-2020: Gustav Yde 30.90 2011-11-12 
Ňrg. 2006-2007: Mathias Knudsen 27.61 2016-11-05 
Ňrg. 2004-2005: Kristian B. Rasmussen (2003) 25.36 2019-01-26 
Ňrg. 0-2003: Karl Meisner-Jensen (1999) 25.49 2019-01-26 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
100  Dworzanski Maciej  2008  S 68  0843AJ  25 m  37.71   
22  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m  38.40   
111  Fuglsang Anders Munk  2009  S 68  0997AF  25 m  39.74   
65  Andersen Johannes  2008  NORD  0869AA  25 m  41.45   
45  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m  1:05.32   
48  Kleist Adam Vang  2008  NORD  0869AG  25 m  1:18.02   
Ňrg. 2006-2007 
29  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  28.42   
39  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  28.95   
57  Andersen Christian  2006  NORD  0667AI  25 m  29.22   
38  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  31.18   
102  Bundgaard Jacob  2007  S 68  0709AD  25 m  31.71   
53  BjÝrn Sebastian Braad  2006  NORD  0697AE  25 m  31.86   
41  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  32.61   
27  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  33.07   
54  Eliasen Sebastian  2006  NORD  0677AJ  25 m  33.21   
10  31  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  34.24   
11  83  Lindhardt Theis  2006  S 68  0633AP  25 m  37.27   
12  20  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  41.50   
13  44  Saugbjerg Sebastian  2007  AABYBRO  0747AO  25 m  42.97   
Ňrg. 2004-2005 
60  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  25 m  26.21   
88  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  26.45   
59  MÝller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  27.48   
116  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  28.56   
26  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  28.90   
66  Nielsen Malte Sśderup  2004  NORD  0425AT  25 m  29.97   
51  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  25 m  30.14   
115  Bendtsen Philip  2005  S 68  0535AK  25 m  32.17   
16  Jensen Kristian  2004  AABYBRO  0493AQ  25 m  33.48   
10  13  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  39.85   
Ňrg. 0-2003 
87  Jonsson Elias HanghÝj  2002  S 68  0265AI  25 m  24.02   
92  Rasmussen Kristian B  2003  S 68  0349AG  25 m  24.27   
84  Egholm Jeppe  2003  S 68  0331AP  25 m  25.25   
24  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  25.87   
25  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  26.58   
35  ElvensÝ Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  28.79   
61  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  29.13   
46  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  25 m  30.47   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
13_S
LÝb 13, 4X50m FrisvÝmning Mix 
Ňrg. 2008-2020: Aabybro 2:17.47 2018-01-28 
Ňrg. 2006-2007: S68 - Jun 2,1 - Mix (2006) 1:57.35 2019-01-26 
Ňrg. 2004-2005: S68 - Jun 1,1 - Mix (2004) 1:49.40 2019-01-26 
Ňrg. 0-2003: S68 - Senior Mix (2002) 1:47.71 2019-01-26 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
165  Aabybro Click Mix  2008  AABYBRO    25 m  2:30.73   
145  S68 - Yngre Junior Mix  2008  S 68    25 m  2:36.49   
82  Nords Mix 4  2008  NORD    25 m  2:48.59   
Ňrg. 2006-2007 
166  Aabybro Stjerne Mix  2006  AABYBRO    25 m  2:03.71   
75  Nords Mix 2  2006  NORD    25 m  2:04.79   
143  S68 - Junior 2 Mix  2006  S 68    25 m  2:11.31   
168  Aabybro Cobras  2006  AABYBRO    25 m  2:29.38   
169  Aabybro Beasts  2007  AABYBRO    25 m  3:03.82   
Ňrg. 2004-2005 
67  Nords Mix 1  2004  NORD    25 m  1:51.89   
141  S68 - Junior 1 Mix  2005  S 68    25 m  1:52.38   
161  Bks08 Elite Mix  2004  BSK08    25 m  2:13.58   
170  Aabybro Power Puff  2004  AABYBRO    25 m  2:21.52   
Ňrg. 0-2003 
139  S68- Senior Mix  1999  S 68    25 m  1:47.87   
167  Aabybro Matador Mix  2003  AABYBRO    25 m  1:56.31   
206  Nords Mix 3  2002  NORD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
14_S
LÝb 14, 4X50m FrisvÝmning Damer 
Ňrg. 2008-2020: S68 - Ung Jun 1 - Piger (2007) 2:33.14 2019-01-26 
Ňrg. 2006-2007: S68 - Junior 2,1 - Piger (2005) 2:02.76 2019-01-26 
Ňrg. 2004-2005: S68 - Junior 1 - Piger (2003) 1:59.08 2019-01-26 
Ňrg. 0-2003: S68 - Senior Piger (1999) 1:59.13 2019-01-26 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
129  S68 - Yngre Junior Piger  2008  S 68    25 m  2:45.03   
171  Aabybro Monsters  2008  AABYBRO    25 m  2:51.32   
Ňrg. 2006-2007 
125  S68 - Junior 2 Piger 1  2006  S 68    25 m  2:08.79   
172  Aabybro Wildies  2006  AABYBRO    25 m  2:16.62   
127  S68 - Junior 2 Piger 2  2006  S 68    25 m  2:35.33   
203  Nords SmÝlfer  2006  NORD    25 m     
Ňrg. 2004-2005 
121  S68 - Junior 1 Piger 1  2004  S 68    25 m  1:56.89   
123  S68 - Junior 1 Piger 2  2005  S 68    25 m  2:08.14   
163  Bsk08 TÝser  2005  BSK08    25 m  2:08.30   
173  Aabybro Dolphins  2005  AABYBRO    25 m  2:37.20   
Ňrg. 0-2003 
118  S68 - Senior Piger  1999  S 68    25 m  2:00.52   
202  Nords Valkyrier  2003  NORD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
15_S
LÝb 15, 4X50m FrisvÝmning Herrer 
Ňrg. 2008-2020: S 68 2:28.99 2002-11-03 
Ňrg. 2006-2007: S 68 2:01.80 2000-11-01 
Ňrg. 2004-2005: S68 - Junior 1 - Drenge (2003) 1:44.81 2019-01-26 
Ňrg. 0-2003: Nord Senior Herrer (1996) 1:42.15 2018-01-27 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
175  Aabybro Destroyers  2006  AABYBRO    25 m  2:02.79   
71  Nords Bad Boys  2006  NORD    25 m  2:08.98   
135  S68 - Junior 2 Drenge  2006  S 68    25 m  2:27.00   
177  Aabybro Guns  2007  AABYBRO    25 m  2:55.47   
Ňrg. 2004-2005 
70  Nords Bumblebees  2004  NORD    25 m  1:53.80   
Ňrg. 0-2003 
132  S68 - Senior Drenge  2002  S 68    25 m  1:39.31   
80  Nords Dream Team  1993  NORD    25 m  1:48.22   
174  Lummerklubben af Pavens NŚde  2001  AABYBRO    25 m  1:54.75   
176  Aabybro Extremes  2003  AABYBRO    25 m  2:06.79   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
16_S
LÝb 16, 100m Medley Damer 
Ňrg. 2008-2020: Louise Bach Andersen 1:18.58 2012-11-01 
Ňrg. 2006-2007: Anna Munk Fuglsang (2005) 1:11.77 2019-01-27 
Ňrg. 2004-2005: Lśrke HÝgsted 1:10.74 2018-01-29 
Ňrg. 0-2003: Sofie Rasmussen (1999) 1:09.39 2019-01-27 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
28  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  1:29.30   
117  Sakic Alma Nygreen  2008  S 68  0822AG  25 m  1:30.95   
110  Szephalmi Reka  2009  S 68  0992AD  25 m  1:36.40   
64  Lavrsen Helene  2008  NORD  0854AG  25 m  1:36.48   
63  Bertelsen Emma  2008  NORD  0888AE  25 m  1:38.77   
Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  1:44.88   
108  Fuglsang Astrid Munk  2009  S 68  0994AI  25 m  1:45.39   
17  Rasmussen Agnes Brix  2008  AABYBRO  0868AT  25 m  1:45.78   
23  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m  1:46.22   
10  50  Pedersen Ronja Maria GrÝnkjśr  2009  NORD  0916BC  25 m  1:48.14   
11  42  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m  2:00.00   
12  43  Henningsen Liva Lund  2009  AABYBRO  0930BC  25 m  2:00.00   
13  Rasmussen Ida  2008  FR.HAVN  0832AW  25 m     
14  21  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m     
15  105  Aalto Aino  2008  S 68  0840AT  25 m     
16  109  Guneva Maria  2008  S 68  0842AT  25 m     
17  112  Broberg Lśrke Stubben  2011  S 68  1162AD  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
30  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  1:17.25   
52  SÝrensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  1:17.57   
148  Jeppesen Nana Starcke  2006  SōHESTEN  0676AW  25 m  1:18.01   
37  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m  1:18.46   
114  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  25 m  1:19.36   
96  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  1:21.19   
97  Nśttermann Patricia  2007  S 68  0704AG  25 m  1:22.36   
11  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  1:24.31   
14  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  1:25.07   
10  12  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  1:25.14   
11  36  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  1:25.55   
12  152  Frandsen Sarah  2007  SōHESTEN  0752AU  25 m  1:25.69   
13  153  Christensen Freja  2006  SōHESTEN  0674AT  25 m  1:28.63   
14  98  JÝrgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  25 m  1:30.29   
15  151  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m  1:30.95   
16  154  Larsen Caroline  2007  SōHESTEN  0706AY  25 m  1:31.73   
17  103  Jensen Ida  2006  S 68  0682AQ  25 m  1:32.64   
18  34  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  1:32.89   
19  99  Christiansen Matilde  2007  S 68  0786AI  25 m  1:32.99   
20  147  Winther Freja MÝller  2006  SōHESTEN  0696AT  25 m  1:37.85   
21  104  Veenstra Reinike  2006  S 68  0638AW  25 m  1:41.14   
22  Hyllen Amy  2006  FR.HAVN  0656AZ  25 m     
23  19  Kastaniegaard Emily  2007  AABYBRO  0766AY  25 m     
24  157  Madsen Line  2006  SōHESTEN  0676AT  25 m     
25  158  Carlsen Ida  2006  SōHESTEN  0682AY  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
89  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  1:11.77   
58  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  1:12.83   
Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  1:14.00   
113  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  25 m  1:16.18   
85  JÝrgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  1:16.59   
10  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  1:16.83   
90  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  25 m  1:17.02   
101  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  1:20.17   
55  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  1:20.71   
10  93  HÝgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  1:25.08   
11  95  Kokholm Sara  2005  S 68  0574AS  25 m  1:26.68   
12  33  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m  1:30.10   
13  94  Rasmussen Emma Ploug  2005  S 68  0522BB  25 m  1:30.66   
14  Wśhrens Laura  2005  FR.HAVN  0516BD  25 m     
15  197  Mejlby Cirkeline  2005  FJERRITSL    25 m     
Ňrg. 0-2003 
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  1:11.97   
62  Wigard Naja Laitinen  2003  NORD  0356AZ  25 m  1:14.31   
91  Jakobsen Sofie  2003  S 68  0342BC  25 m  1:18.68   
47  Winther Signe MÝller  2002  NORD  0222BE  25 m  1:24.31   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:42 
 
17_S
LÝb 17, 100m Medley Herrer 
Ňrg. 2008-2020: Gustav Yde 1:20.31 2012-11-13 
Ňrg. 2006-2007: Joachim Mortensen 1:09.33 2008-11-01 
Ňrg. 2004-2005: Kristian B. Rasmussen (2003) 1:03.15 2019-01-27 
Ňrg. 0-2003: Elias HanghÝj Jonsson (2002) 1:00.83 2019-01-27 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
149  Jeppesen Rasmus Starcke  2008  SōHESTEN  0813AI  25 m  1:30.21   
22  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m  1:36.43   
18  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m  1:36.73   
111  Fuglsang Anders Munk  2009  S 68  0997AF  25 m  1:37.81   
100  Dworzanski Maciej  2008  S 68  0843AJ  25 m  1:38.99   
65  Andersen Johannes  2008  NORD  0869AA  25 m  2:01.82   
49  Underlin Rasmus HÝst  2008  NORD  0821AM  25 m  2:09.69   
45  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m  2:10.00   
Ňrg. 2006-2007 
29  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  1:11.02   
39  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  1:13.47   
38  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  1:15.05   
57  Andersen Christian  2006  NORD  0667AI  25 m  1:17.46   
102  Bundgaard Jacob  2007  S 68  0709AD  25 m  1:18.64   
54  Eliasen Sebastian  2006  NORD  0677AJ  25 m  1:21.57   
53  BjÝrn Sebastian Braad  2006  NORD  0697AE  25 m  1:21.70   
41  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  1:21.83   
31  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  1:24.65   
10  156  Carstensen Tim  2007  SōHESTEN  0767AL  25 m  1:24.95   
11  27  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  1:28.30   
12  44  Saugbjerg Sebastian  2007  AABYBRO  0747AO  25 m  1:45.00   
13  20  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  1:56.88   
14  83  Lindhardt Theis  2006  S 68  0633AP  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
88  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  1:07.87   
Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  1:08.28   
60  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  25 m  1:11.17   
59  MÝller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  1:11.64   
155  Johansen Esben Kilde  2004  SōHESTEN  0415AS  25 m  1:12.30   
26  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  1:14.48   
51  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  25 m  1:14.88   
40  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  1:15.34   
116  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  1:15.35   
10  16  Jensen Kristian  2004  AABYBRO  0493AQ  25 m  1:17.46   
11  115  Bendtsen Philip  2005  S 68  0535AK  25 m  1:23.89   
12  66  Nielsen Malte Sśderup  2004  NORD  0425AT  25 m  1:24.56   
13  13  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  1:44.05   
Ňrg. 0-2003 
15  Yde Magnus  1996  BSK08  9629AB  25 m  58.50   
92  Rasmussen Kristian B  2003  S 68  0349AG  25 m  1:00.77   
87  Jonsson Elias HanghÝj  2002  S 68  0265AI  25 m  1:00.83   
25  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  1:08.46   
84  Egholm Jeppe  2003  S 68  0331AP  25 m  1:09.39   
61  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  1:10.10   
150  Johansen David  2001  SōHESTEN  0179AN  25 m  1:11.62   
46  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  25 m  1:16.84   
35  ElvensÝ Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  1:17.48   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
18_S
LÝb 18, 100m FrisvÝmning Damer 
Ňrg. 2006-2007: Lśrke HÝgsted 1:03.42 2016-11-06 
Ňrg. 2004-2005: Maj A. Jacobsen 1:00.17 1997-01-01 
Ňrg. 0-2003: Maj A. Jacobsen 58.87 1998-01-01 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
56  Abel Aia Caroline  2006  NORD  0666AL  25 m  1:10.84   
98  JÝrgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  25 m  1:11.68   
96  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  1:11.80   
14  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  1:12.66   
97  Nśttermann Patricia  2007  S 68  0704AG  25 m  1:13.01   
103  Jensen Ida  2006  S 68  0682AQ  25 m  1:15.99   
152  Frandsen Sarah  2007  SōHESTEN  0752AU  25 m  1:17.12   
151  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m  1:17.86   
153  Christensen Freja  2006  SōHESTEN  0674AT  25 m  1:18.86   
10  104  Veenstra Reinike  2006  S 68  0638AW  25 m  1:21.49   
11  11  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  1:22.03   
12  99  Christiansen Matilde  2007  S 68  0786AI  25 m  1:24.56   
13  12  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  1:34.51   
14  Husum Cecilie  2006  SINDAL  0676AZ  25 m  1:58.99   
15  Hyllen Amy  2006  FR.HAVN  0656AZ  25 m     
16  106  Wilke Frida  2006  S 68  0636AX  25 m     
17  154  Larsen Caroline  2007  SōHESTEN  0706AY  25 m     
18  158  Carlsen Ida  2006  SōHESTEN  0682AY  25 m     
19  198  Mathiasen Agnethe Frank  2006  FJERRITSL    25 m     
Ňrg. 2004-2005 
58  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  1:02.38   
32  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  1:03.07   
85  JÝrgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  1:03.55   
90  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  25 m  1:05.21   
101  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  1:06.65   
55  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  1:07.70   
94  Rasmussen Emma Ploug  2005  S 68  0522BB  25 m  1:09.59   
113  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  25 m  1:09.65   
93  HÝgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  1:12.71   
10  95  Kokholm Sara  2005  S 68  0574AS  25 m  1:16.26   
11  201  Simonsen Maja  2005  JET  0508BC  25 m  1:50.04   
12  Wśhrens Laura  2005  FR.HAVN  0516BD  25 m     
13  199  Lundmann Katrine  2005  FJERRITSL    25 m     
Ňrg. 0-2003 
86  Rasmussen Sofie  1999  S 68  9962AP  25 m  1:02.37   
62  Wigard Naja Laitinen  2003  NORD  0356AZ  25 m  1:05.27   
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  1:07.59   
91  Jakobsen Sofie  2003  S 68  0342BC  25 m  1:10.13   
47  Winther Signe MÝller  2002  NORD  0222BE  25 m  1:13.20   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
19_S
LÝb 19, 100m FrisvÝmning Herrer 
Ňrg. 2006-2007: Gustav Yde 59.28 2013-11-09 
Ňrg. 2004-2005: Thomas Ibsen Nielsen 56.81 2001-01-01 
Ňrg. 0-2003: Jacob Rasmussen 51.80 1994-01-01 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
39  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  1:02.73   
57  Andersen Christian  2006  NORD  0667AI  25 m  1:04.00   
102  Bundgaard Jacob  2007  S 68  0709AD  25 m  1:08.36   
53  BjÝrn Sebastian Braad  2006  NORD  0697AE  25 m  1:09.53   
38  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  1:10.11   
156  Carstensen Tim  2007  SōHESTEN  0767AL  25 m  1:12.60   
27  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  1:13.39   
31  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  1:18.66   
83  Lindhardt Theis  2006  S 68  0633AP  25 m  1:19.75   
10  20  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  1:35.70   
Ňrg. 2004-2005 
60  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  25 m  57.99   
88  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  58.22   
59  MÝller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  1:00.42   
116  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  1:01.42   
155  Johansen Esben Kilde  2004  SōHESTEN  0415AS  25 m  1:01.54   
51  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  25 m  1:06.11   
66  Nielsen Malte Sśderup  2004  NORD  0425AT  25 m  1:06.96   
16  Jensen Kristian  2004  AABYBRO  0493AQ  25 m  1:14.76   
115  Bendtsen Philip  2005  S 68  0535AK  25 m  1:16.28   
10  13  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  1:28.61   
Ňrg. 0-2003 
15  Yde Magnus  1996  BSK08  9629AB  25 m  51.39   
87  Jonsson Elias HanghÝj  2002  S 68  0265AI  25 m  53.48   
84  Egholm Jeppe  2003  S 68  0331AP  25 m  57.24   
24  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  57.35   
150  Johansen David  2001  SōHESTEN  0179AN  25 m  1:00.57   
35  ElvensÝ Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  1:03.19   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
20_S
LÝb 20, 50m BrystsvÝmning Damer 
Ňrg. 2008-2020: Anna Munk Fuglsang 39.78 2016-11-06 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
117  Sakic Alma Nygreen  2008  S 68  0822AG  25 m  44.82   
110  Szephalmi Reka  2009  S 68  0992AD  25 m  48.73   
64  Lavrsen Helene  2008  NORD  0854AG  25 m  50.05   
105  Aalto Aino  2008  S 68  0840AT  25 m  51.76   
108  Fuglsang Astrid Munk  2009  S 68  0994AI  25 m  52.68   
21  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m  52.91   
63  Bertelsen Emma  2008  NORD  0888AE  25 m  53.79   
17  Rasmussen Agnes Brix  2008  AABYBRO  0868AT  25 m  55.55   
42  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m  58.14   
10  23  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m  58.95   
11  43  Henningsen Liva Lund  2009  AABYBRO  0930BC  25 m  1:00.00   
12  Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  1:00.89   
13  50  Pedersen Ronja Maria GrÝnkjśr  2009  NORD  0916BC  25 m  1:01.95   
14  Christensen Liva  2008  SINDAL  0834AW  25 m  1:04.99   
15  Rasmussen Ida  2008  FR.HAVN  0832AW  25 m     
16  109  Guneva Maria  2008  S 68  0842AT  25 m     
17  112  Broberg Lśrke Stubben  2011  S 68  1162AD  25 m     
18  160  Andersen Josephine Bach  2009  SōHESTEN  0998BD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
21_S
LÝb 21, 50m BrystsvÝmning Herrer 
Ňrg. 2008-2020: Sebastian Porsborg (2007) 39.88 2019-01-27 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
149  Jeppesen Rasmus Starcke  2008  SōHESTEN  0813AI  25 m  41.25   
22  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m  47.82   
111  Fuglsang Anders Munk  2009  S 68  0997AF  25 m  48.42   
100  Dworzanski Maciej  2008  S 68  0843AJ  25 m  57.44   
65  Andersen Johannes  2008  NORD  0869AA  25 m  58.99   
45  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m  1:03.27   
49  Underlin Rasmus HÝst  2008  NORD  0821AM  25 m  1:10.48   
48  Kleist Adam Vang  2008  NORD  0869AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
22_S
LÝb 22, 100m BrystsvÝmning Damer 
Ňrg. 2006-2007: Lea Jun Witte 1:18.90 1998-01-01 
Ňrg. 2004-2005: Sara Bundgaard 1:17.81 2018-01-28 
Ňrg. 0-2003: Maj A. Jacobsen 1:16.79 1999-01-01 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
148  Jeppesen Nana Starcke  2006  SōHESTEN  0676AW  25 m  1:18.66   
52  SÝrensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  1:23.03   
114  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  25 m  1:25.79   
37  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m  1:32.47   
11  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  1:33.58   
96  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  1:35.81   
36  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  1:37.67   
12  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  1:37.70   
99  Christiansen Matilde  2007  S 68  0786AI  25 m  1:41.59   
10  106  Wilke Frida  2006  S 68  0636AX  25 m  1:42.83   
11  154  Larsen Caroline  2007  SōHESTEN  0706AY  25 m  1:43.83   
12  14  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  1:44.51   
13  147  Winther Freja MÝller  2006  SōHESTEN  0696AT  25 m  1:45.59   
14  103  Jensen Ida  2006  S 68  0682AQ  25 m  1:47.09   
15  19  Kastaniegaard Emily  2007  AABYBRO  0766AY  25 m  1:55.97   
16  Hyllen Amy  2006  FR.HAVN  0656AZ  25 m     
17  159  Buhl Signe VenÝ  2007  SōHESTEN  0708AY  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
89  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  1:16.08   
113  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  25 m  1:22.27   
90  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  25 m  1:23.52   
10  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  1:24.19   
Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  1:25.12   
95  Kokholm Sara  2005  S 68  0574AS  25 m  1:35.01   
33  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m  1:38.66   
Wśhrens Laura  2005  FR.HAVN  0516BD  25 m     
196  Kammersgaard Julie  2004  FJERRITSL    25 m     
10  200  Drivsholm Silke  2005  JET  0518BC  25 m     
Ňrg. 0-2003 
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  1:16.68   
91  Jakobsen Sofie  2003  S 68  0342BC  25 m  1:28.79   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
23_S
LÝb 23, 100m BrystsvÝmning Herrer 
Ňrg. 2006-2007: Joachim Mortensen 1:14.78 2008-11-02 
Ňrg. 2004-2005: Rasmus Sevelsted 1:09.73 1999-01-01 
Ňrg. 0-2003: Jesper Boye 1:05.50 1993-01-01 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
38  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  1:22.22   
54  Eliasen Sebastian  2006  NORD  0677AJ  25 m  1:24.57   
41  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  1:27.16   
29  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  1:28.23   
102  Bundgaard Jacob  2007  S 68  0709AD  25 m  1:32.05   
83  Lindhardt Theis  2006  S 68  0633AP  25 m  1:47.83   
44  Saugbjerg Sebastian  2007  AABYBRO  0747AO  25 m  1:50.42   
Ňrg. 2004-2005 
Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  1:13.41   
40  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  1:28.27   
116  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m     
155  Johansen Esben Kilde  2004  SōHESTEN  0415AS  25 m     
Ňrg. 0-2003 
61  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  1:11.29   
24  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  1:15.65   
25  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  1:16.69   
84  Egholm Jeppe  2003  S 68  0331AP  25 m  1:22.18   
46  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  25 m  1:24.65   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
24_S
LÝb 24, 200m Medley Damer 
Ňrg. 2008-2020: Anna Munk Fuglsang 3:00.85 2016-11-06 
Ňrg. 2006-2007: Lśrke HÝgsted 2:40.39 2016-11-06 
Ňrg. 2004-2005: Lśrke HÝgsted (2003) 2:38.30 2019-01-27 
Ňrg. 0-2003: Maj A. Jacobsen 2:26.90 1998-01-01 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
28  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  3:14.44   
117  Sakic Alma Nygreen  2008  S 68  0822AG  25 m  3:23.00   
108  Fuglsang Astrid Munk  2009  S 68  0994AI  25 m  3:52.78   
110  Szephalmi Reka  2009  S 68  0992AD  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
52  SÝrensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  2:44.28   
30  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  2:49.04   
114  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  25 m  2:53.88   
56  Abel Aia Caroline  2006  NORD  0666AL  25 m  2:55.88   
11  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  3:03.45   
152  Frandsen Sarah  2007  SōHESTEN  0752AU  25 m  3:08.89   
98  JÝrgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  25 m  3:20.51   
151  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m  3:21.02   
34  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  3:22.79   
10  104  Veenstra Reinike  2006  S 68  0638AW  25 m  3:39.99   
11  Hyllen Amy  2006  FR.HAVN  0656AZ  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
58  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  2:37.52   
32  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  2:42.04   
113  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  25 m  2:46.46   
55  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  2:49.57   
85  JÝrgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  25 m  2:55.47   
93  HÝgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  2:58.79   
95  Kokholm Sara  2005  S 68  0574AS  25 m  3:10.08   
Wśhrens Laura  2005  FR.HAVN  0516BD  25 m     
Ňrg. 0-2003 
86  Rasmussen Sofie  1999  S 68  9962AP  25 m  2:26.33   
107  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  2:40.02   
62  Wigard Naja Laitinen  2003  NORD  0356AZ  25 m  2:42.27   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
25_S
LÝb 25, 200m Medley Herrer 
Ňrg. 2008-2020: Jacob Bundgaard (2007) 3:15.05 2019-01-27 
Ňrg. 2006-2007: Christian Kornum 2:32.01 2016-11-06 
Ňrg. 2004-2005: Kristian B. Rasmussen (2003) 2:19.26 2019-01-27 
Ňrg. 0-2003: Jacob Rasmussen 2:10.97 1995-01-01 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
111  Fuglsang Anders Munk  2009  S 68  0997AF  25 m  3:39.55   
100  Dworzanski Maciej  2008  S 68  0843AJ  25 m  3:48.96   
18  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
29  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  2:35.48   
57  Andersen Christian  2006  NORD  0667AI  25 m  2:49.57   
102  Bundgaard Jacob  2007  S 68  0709AD  25 m  2:50.44   
54  Eliasen Sebastian  2006  NORD  0677AJ  25 m  2:54.35   
53  BjÝrn Sebastian Braad  2006  NORD  0697AE  25 m  3:00.54   
41  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  3:06.38   
31  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  3:08.77   
Ňrg. 2004-2005 
88  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  2:25.38   
59  MÝller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  2:34.87   
26  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  2:37.04   
60  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  25 m  2:38.50   
16  Jensen Kristian  2004  AABYBRO  0493AQ  25 m  2:56.13   
115  Bendtsen Philip  2005  S 68  0535AK  25 m  3:01.02   
Ňrg. 0-2003 
87  Jonsson Elias HanghÝj  2002  S 68  0265AI  25 m  2:16.42   
61  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  2:32.48   
35  ElvensÝ Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  2:44.91   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
26_S
LÝb 26, 4X50m Medley Mix 
Ňrg. 2008-2020: S68 2:40.00 2014-11-08 
Ňrg. 2006-2007: S68 2:12.98 2016-11-06 
Ňrg. 2004-2005: S68 - Jun 1,1 - Mix (2003) 1:59.14 2019-01-27 
Ňrg. 0-2003: S68 - Senior Mix (1999) 2:00.19 2019-01-27 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
146  S68 - Yngre Junior Mix  2008  S 68    25 m  2:55.95   
181  Aabybro Click Mix  2008  AABYBRO    25 m  3:00.36   
81  Nords Mix 4  2008  NORD    25 m  3:19.03   
Ňrg. 2006-2007 
74  Nords Mix 2  2006  NORD    25 m  2:15.84   
178  Aabybro Stjerne Mix  2006  AABYBRO    25 m  2:16.20   
144  S68 - Junior 2 Mix  2006  S 68    25 m  2:21.67   
182  Aabybro Lions  2006  AABYBRO    25 m  2:52.38   
183  Aabybro Red Tigers  2006  AABYBRO    25 m  3:07.46   
195  SÝhesten Mix 2  2007  SōHESTEN    25 m     
Ňrg. 2004-2005 
142  S68 - Junior 1 Mix  2005  S 68    25 m  2:03.96   
68  Nords Mix 1  2004  NORD    25 m  2:13.41   
179  Aabybro Matador Mix  2005  AABYBRO    25 m  2:17.42   
Ňrg. 0-2003 
140  S68- Senior Mix  1999  S 68    25 m  1:54.85   
162  Bsk08 Elite Mix  1996  BSK08    25 m  2:04.01   
180  Aabybro Unicorns  2003  AABYBRO    25 m  2:20.67   
194  SÝhesten Mix 1  2001  SōHESTEN    25 m     
207  Nords Mix 3  2002  NORD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
27_S
LÝb 27, 4X50m Medley Damer 
Ňrg. 2008-2020: Aabybro 2:41.90 1993-11-01 
Ňrg. 2006-2007: S68 - Junior 2,1 - Piger (2005) 2:15.73 2019-01-27 
Ňrg. 2004-2005: S68 - Junior 1,1 (2002) 2:12.07 2018-01-28 
Ňrg. 0-2003: S68 - Senior Piger (1999) 2:13.42 2019-01-27 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
130  S68 - Yngre Junior Piger  2008  S 68    25 m  3:10.39   
188  Aabybro Pizza Police  2008  AABYBRO    25 m  3:10.46   
Ňrg. 2006-2007 
126  S68 - Junior 2 Piger 1  2006  S 68    25 m  2:22.71   
189  Aabybro Silly Salmons  2006  AABYBRO    25 m  2:35.49   
128  S68 - Junior 2 Piger 2  2006  S 68    25 m  2:56.62   
192  SÝhestens Girlz  2006  SōHESTEN    25 m     
193  SÝhestens Ladies  2006  SōHESTEN    25 m     
205  Nords SmÝlfer  2006  NORD    25 m     
Ňrg. 2004-2005 
122  S68 - Junior 1 Piger 1  2004  S 68    25 m  2:08.66   
124  S68 - Junior 1 Piger 2  2005  S 68    25 m  2:23.91   
190  Aabybro Climbers  2005  AABYBRO    25 m  2:50.17   
164  Bsk08 TÝser  2005  BSK08    25 m     
Ňrg. 0-2003 
120  S68 - Senior Piger  1999  S 68    25 m  2:07.70   
204  Nords Valkyrier  2003  NORD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 
28_S
LÝb 28, 4X50m Medley Herrer 
Ňrg. 2008-2020: S68 2:44.61 2002-11-02 
Ňrg. 2006-2007: S68 2:15.69 2008-11-01 
Ňrg. 2004-2005: S68 - Junior 1 - Drenge (2003) 1:56.39 2019-01-27 
Ňrg. 0-2003: Nord Senior Herrer (1999) 1:57.39 2018-01-28 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
185  Aabybro Destroyers  2006  AABYBRO    25 m  2:15.15   
73  Nords Bad Boys  2006  NORD    25 m  2:18.79   
138  S68 - Junior 2 Drenge  2006  S 68    25 m  2:50.74   
187  Aabybro Extremes  2007  AABYBRO    25 m  3:00.06   
Ňrg. 2004-2005 
69  Nords Bumblebees  2004  NORD    25 m  2:16.33   
186  Team Offentligt Ňbent  2004  AABYBRO    25 m  2:25.80   
Ňrg. 0-2003 
134  S68 - Senior Drenge  2002  S 68    25 m  1:50.83   
76  Nords Dream Team  1993  NORD    25 m  1:59.79   
184  Aabybro Leg Og Plask  2001  AABYBRO    25 m  2:04.76   
191  SÝhestens Boys  2001  SōHESTEN    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  02 februar 2020 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  16:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark