Program for Sparekassen Vendsyssel Cup 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 16, 100m Medley Damer |
Årg. 2008-2020: Louise Bach Andersen 1:18.58 2012-11-01 |
Årg. 2006-2007: Anna Munk Fuglsang (2005) 1:11.77 2019-01-27 |
Årg. 2004-2005: Lærke Høgsted 1:10.74 2018-01-29 |
Årg. 0-2003: Sofie Rasmussen (1999) 1:09.39 2019-01-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2008-2020 |
1 | 28 | Callsen Sofie | 2008 | AABYBRO | 0844AM | 25 m | 1:29.30 | |
2 | 117 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 1:30.95 | |
3 | 110 | Szephalmi Reka | 2009 | S 68 | 0992AD | 25 m | 1:36.40 | |
4 | 64 | Lavrsen Helene | 2008 | NORD | 0854AG | 25 m | 1:36.48 | |
5 | 63 | Bertelsen Emma | 2008 | NORD | 0888AE | 25 m | 1:38.77 | |
6 | 8 | Hermansen Emilie | 2008 | BSK08 | 0884AT | 25 m | 1:44.88 | |
7 | 108 | Fuglsang Astrid Munk | 2009 | S 68 | 0994AI | 25 m | 1:45.39 | |
8 | 17 | Rasmussen Agnes Brix | 2008 | AABYBRO | 0868AT | 25 m | 1:45.78 | |
9 | 23 | Mortensen Nicoline Ravn | 2008 | AABYBRO | 0854AS | 25 m | 1:46.22 | |
10 | 50 | Pedersen Ronja Maria Grønkjær | 2009 | NORD | 0916BC | 25 m | 1:48.14 | |
11 | 42 | Elsborg Alberte | 2008 | AABYBRO | 0870AT | 25 m | 2:00.00 | |
12 | 43 | Henningsen Liva Lund | 2009 | AABYBRO | 0930BC | 25 m | 2:00.00 | |
13 | 4 | Rasmussen Ida | 2008 | FR.HAVN | 0832AW | 25 m | ||
14 | 21 | Stenger Lisa | 2008 | AABYBRO | 0872AT | 25 m | ||
15 | 105 | Aalto Aino | 2008 | S 68 | 0840AT | 25 m | ||
16 | 109 | Guneva Maria | 2008 | S 68 | 0842AT | 25 m | ||
17 | 112 | Broberg Lærke Stubben | 2011 | S 68 | 1162AD | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 30 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:17.25 | |
2 | 52 | Sørensen Mathilde Hoff | 2006 | NORD | 0654AS | 25 m | 1:17.57 | |
3 | 148 | Jeppesen Nana Starcke | 2006 | SØHESTEN | 0676AW | 25 m | 1:18.01 | |
4 | 37 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 1:18.46 | |
5 | 114 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 1:19.36 | |
6 | 96 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 1:21.19 | |
7 | 97 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:22.36 | |
8 | 11 | Callisen Malou | 2007 | BSK08 | 0766AR | 25 m | 1:24.31 | |
9 | 14 | Larsen Signe Broe | 2007 | BSK08 | 0756AR | 25 m | 1:25.07 | |
10 | 12 | Damgaard Neya | 2007 | BSK08 | 0776AR | 25 m | 1:25.14 | |
11 | 36 | Rasmussen Ellen Brix | 2006 | AABYBRO | 0666AW | 25 m | 1:25.55 | |
12 | 152 | Frandsen Sarah | 2007 | SØHESTEN | 0752AU | 25 m | 1:25.69 | |
13 | 153 | Christensen Freja | 2006 | SØHESTEN | 0674AT | 25 m | 1:28.63 | |
14 | 98 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:30.29 | |
15 | 151 | Kornum Clara | 2007 | SØHESTEN | 0704AM | 25 m | 1:30.95 | |
16 | 154 | Larsen Caroline | 2007 | SØHESTEN | 0706AY | 25 m | 1:31.73 | |
17 | 103 | Jensen Ida | 2006 | S 68 | 0682AQ | 25 m | 1:32.64 | |
18 | 34 | Jeppesen Sofie | 2007 | AABYBRO | 0788AN | 25 m | 1:32.89 | |
19 | 99 | Christiansen Matilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 1:32.99 | |
20 | 147 | Winther Freja Møller | 2006 | SØHESTEN | 0696AT | 25 m | 1:37.85 | |
21 | 104 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 0638AW | 25 m | 1:41.14 | |
22 | 6 | Hyllen Amy | 2006 | FR.HAVN | 0656AZ | 25 m | ||
23 | 19 | Kastaniegaard Emily | 2007 | AABYBRO | 0766AY | 25 m | ||
24 | 157 | Madsen Line | 2006 | SØHESTEN | 0676AT | 25 m | ||
25 | 158 | Carlsen Ida | 2006 | SØHESTEN | 0682AY | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 89 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:11.77 | |
2 | 58 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 1:12.83 | |
3 | 7 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 1:14.00 | |
4 | 113 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 1:16.18 | |
5 | 85 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:16.59 | |
6 | 10 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:16.83 | |
7 | 90 | Thirup Matilde | 2005 | S 68 | 0536AL | 25 m | 1:17.02 | |
8 | 101 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:20.17 | |
9 | 55 | Jensen Astrid | 2005 | NORD | 0566AO | 25 m | 1:20.71 | |
10 | 93 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:25.08 | |
11 | 95 | Kokholm Sara | 2005 | S 68 | 0574AS | 25 m | 1:26.68 | |
12 | 33 | Borup Johanna Sandager | 2005 | AABYBRO | 0548BC | 25 m | 1:30.10 | |
13 | 94 | Rasmussen Emma Ploug | 2005 | S 68 | 0522BB | 25 m | 1:30.66 | |
14 | 5 | Wæhrens Laura | 2005 | FR.HAVN | 0516BD | 25 m | ||
15 | 197 | Mejlby Cirkeline | 2005 | FJERRITSL | 25 m |
Årg. 0-2003 |
1 | 107 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:11.97 | |
2 | 62 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 1:14.31 | |
3 | 91 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 1:18.68 | |
4 | 47 | Winther Signe Møller | 2002 | NORD | 0222BE | 25 m | 1:24.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 02 februar 2020 |
Licens til Aabybro Idrætsforening | Udskriftstidspunkt | 16:42 |