Program för Åkeshov invitational
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1,Lördag 14dec
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Åkeshov simhall |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 dec 2019 till den 15 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
1 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
40.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
2 |
|
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
SS04 |
38.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Tilda Hägbom |
2005 |
SK NEPTUN |
37.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
4 |
|
Oliwia Lange |
2004 |
SÖDERTÖRN |
37.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
5 |
|
Felicia Rydsheim |
2005 |
SS04 |
39.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
1 |
|
Elina Darvish |
2005 |
SS04 |
37.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
2 |
|
Vida Haesert |
2006 |
SKK |
37.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
3 |
|
Natalie Nilsson |
2005 |
SÖDERTÖRN |
36.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Stella Finnhammar |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
36.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
5 |
|
Helena Fältman |
1980 |
SPÅRVÄGEN |
37.33 |
25m |
S10 - A |
|
14 |
6 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
39.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
1 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
SKK |
36.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
|
Fanny Cao |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
35.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
35.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
4 |
|
Iris Martinsson |
2005 |
SK NEPTUN |
35.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
5 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
SKK |
36.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
6 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
36.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
35.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
2 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
SKK |
34.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
3 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
SÖDERTÖRN |
33.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Emilia Bengtsson |
2001 |
BOTK-RÖNN |
33.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
5 |
|
Josefine Torell |
2002 |
LIDINGÖ SK |
34.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
6 |
|
Sofia Lövqvist |
2006 |
SKK |
35.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
1 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
SÖDERTÖRN |
33.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
2 |
|
Maja Frejd |
2004 |
SÖDERTÖRN |
33.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Amanda Andersson |
2003 |
LIDINGÖ SK |
33.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
4 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
SKK |
33.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
5 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
SS04 |
33.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
6 |
|
Emilia Lind |
2006 |
SK NEPTUN |
33.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer |
Final 17 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Jemina Granholm |
2002 |
BOTK-RÖNN |
32.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
2 |
|
Filippa Berndtson |
1997 |
SS04 |
31.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
3 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
SKK |
30.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
4 |
|
Josefin Alm |
2001 |
TYRESÖ SS |
30.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
5 |
|
Isabel Nordström |
2001 |
SS04 |
31.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
6 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
SKK |
33.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer |
Final 13-16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
1 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
SK NEPTUN |
33.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
2 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
SKK |
32.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
3 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
29.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
31.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
5 |
|
Klara Klingberg |
2006 |
LIDINGÖ SK |
32.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
6 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
SKK |
33.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-14 08:50:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|