Ohjelma Julestævne 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 32
|
Stævne navn |
Julestævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2019 |
|
|
|
|
Løb 32, 100m Butterfly Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
32 |
1 |
Signe W Kjær Larsen |
2008 |
0838AO |
SLAGELSE |
|
25m |
|
155 |
2 |
Freya Ploug Mattson |
2009 |
0938AG |
LYNGBY |
|
25m |
|
33 |
3 |
Emma Frederiksen |
2008 |
0854AR |
SLAGELSE |
|
25m |
|
31 |
4 |
Signe Skelvig |
2009 |
0984AA |
SLAGELSE |
|
25m |
|
39 |
5 |
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
0728AO |
SLAGELSE |
|
25m |
|
131 |
6 |
Milla Kragsskjold |
2010 |
1064AF |
NÆSTVED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Martine Foged |
2009 |
0994AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:48.15 |
230 |
2 |
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
0898AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:45.28 |
37 |
3 |
Emma Attrup |
2007 |
0748AL |
SLAGELSE |
|
25m |
1:38.57 |
25 |
4 |
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
0848AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:44.90 |
262 |
5 |
Yasmin Thrane Kristensen |
2006 |
0654AW |
HASLEV |
|
25m |
1:46.03 |
255 |
6 |
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
0834AB |
HASLEV |
|
25m |
1:50.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
36 |
1 |
Emilia Pico |
2008 |
0874AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:32.69 |
145 |
2 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
NÆSTVED |
|
25m |
1:29.13 |
23 |
3 |
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
0794AK |
SLAGELSE |
|
25m |
1:21.68 |
20 |
4 |
Silke Krakau Tønnesen |
2006 |
0654AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:27.16 |
13 |
5 |
Frida Lauridsen |
2005 |
0514AO |
SLAGELSE |
|
25m |
1:29.83 |
212 |
6 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:37.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
268 |
1 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
1:20.05 |
170 |
2 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:16.09 |
198 |
3 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:11.03 |
273 |
4 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
1:11.31 |
169 |
5 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:16.73 |
184 |
6 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:21.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|