Startliste for Julestævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Julestævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2019 |
|
|
|
|
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
256 |
2 |
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
0886AU |
HASLEV |
|
25m |
1:00.76 |
174 |
3 |
Freja Hansen |
2010 |
1094AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
58.06 |
291 |
4 |
Cecilie Heinsen |
2008 |
0816AT |
SHS-STEVNS |
|
25m |
58.97 |
41 |
5 |
Mathilde Ørum Tribler |
2008 |
0886AT |
SLAGELSE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
259 |
1 |
Amalie Badensø |
2009 |
0984BD |
HASLEV |
|
25m |
52.84 |
43 |
2 |
Sara Poulsgaard Sværke |
2009 |
0954AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
47.43 |
307 |
3 |
Wiktoria Wojciechowska |
2006 |
0696AY |
SHS-STEVNS |
|
25m |
45.35 |
166 |
4 |
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
1074AE |
LYNGBY |
|
25m |
45.53 |
253 |
5 |
Clara Kristine Ingeborg Andersen |
2010 |
1092AI |
HASLEV |
|
25m |
52.69 |
175 |
6 |
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
1122AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
52.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
254 |
1 |
Edith Seedorff |
2008 |
0876AB |
HASLEV |
|
25m |
45.22 |
250 |
2 |
Agnes Thøfner |
2009 |
0948AB |
HASLEV |
|
25m |
42.96 |
179 |
3 |
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
0776AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
41.68 |
126 |
4 |
Josefine Jaakkonen Nielsen |
2009 |
0906BA |
NÆSTVED |
|
25m |
42.85 |
193 |
5 |
Shaya Mortensen |
2008 |
0808AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
44.92 |
293 |
6 |
Chilli Nordahl Thompson |
2008 |
0880AU |
SHS-STEVNS |
|
25m |
45.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Lucca Skaarup Ulnits Jensen |
2008 |
0854AT |
NÆSTVED |
|
25m |
41.17 |
295 |
2 |
Clara Grenaa |
2008 |
0810AT |
SHS-STEVNS |
|
25m |
40.00 |
171 |
3 |
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
0882AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
37.53 |
163 |
4 |
Kamille Drejer Mikkelsen |
2009 |
0944AE |
LYNGBY |
|
25m |
38.31 |
245 |
5 |
Milla Engsted Larsen |
2009 |
0998AC |
HASLEV |
|
25m |
40.99 |
261 |
6 |
Madeleine Schou |
2008 |
0848AS |
HASLEV |
|
25m |
41.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
194 |
1 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
37.41 |
290 |
2 |
Alex Rolder |
2008 |
0872AO |
SHS-STEVNS |
|
25m |
36.98 |
17 |
3 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
SLAGELSE |
|
25m |
34.30 |
192 |
4 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
36.56 |
173 |
5 |
Emma Friis Laursen |
2007 |
0774AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
37.30 |
178 |
6 |
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
0910BA |
KALUNDBORG |
|
25m |
37.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
311 |
1 |
Maila Anker |
2007 |
0784AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
33.61 |
266 |
2 |
Julie Hansen Schilling |
2004 |
0406BA |
HASLEV |
|
25m |
32.42 |
118 |
3 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
30.77 |
21 |
4 |
Annette Toft |
2006 |
0672AC |
SLAGELSE |
|
25m |
31.40 |
323 |
5 |
Freja Threms |
2005 |
0586AN |
DRAGSHOLM |
|
25m |
32.92 |
318 |
6 |
Cecilie Engsted Larsen |
2006 |
0618AG |
HASLEV |
|
25m |
34.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
287 |
1 |
Sille Bachmann |
2004 |
0424AX |
DRAGSHOLM |
|
25m |
30.49 |
197 |
2 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
30.01 |
281 |
3 |
Karoline Holm Hilkjær |
2005 |
0516AI |
DRAGSHOLM |
|
25m |
29.25 |
219 |
4 |
Fanta O. Petersen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
29.84 |
221 |
5 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
30.24 |
292 |
6 |
Cecilie Rasmussen |
2005 |
0508AL |
SHS-STEVNS |
|
25m |
30.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
280 |
1 |
Kamille Lundberg |
2003 |
0328BB |
DRAGSHOLM |
|
25m |
28.88 |
122 |
2 |
Viktoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
28.48 |
183 |
3 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
27.84 |
273 |
4 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
28.04 |
308 |
5 |
Tanja H Nielsen |
1996 |
9626AI |
SHS-STEVNS |
|
25m |
28.52 |
189 |
6 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
29.25 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|