Program for Finnish Open Grand Prix
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnish Open Grand Prix 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 19, 2019 to Oct 20, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
261 |
|
Mimosa Jallow |
Kampuksen Plaani |
1994 |
94A395 |
25m |
58.82 |
|
|
|
|
|
2 |
218 |
|
Nea Norismaa |
Uinti Tampere |
1995 |
95A534 |
25m |
59.98 |
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Tanja Ruohoniemi |
Cetus Espoo |
1995 |
95A598 |
25m |
1:00.55 |
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Vilma Ruotsalainen |
Helsingfors Simsällskap |
1996 |
96A597 |
25m |
1:01.19 |
|
|
|
|
|
5 |
223 |
|
Mila Manner |
Uinti Tampere |
2001 |
01A167 |
25m |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
6 |
262 |
|
Selma Soininen |
Kampuksen Plaani |
1999 |
99A279 |
25m |
1:02.34 |
|
|
|
|
|
7 |
176 |
|
Sini Silvennoinen |
Åbo Simklubb |
2002 |
02A080 |
25m |
1:02.92 |
|
|
|
|
|
8 |
242 |
|
Nina Haltia |
Vanders |
1999 |
99A009 |
25m |
1:03.40 |
|
|
|
|
|
9 |
96 |
|
Veera Venäläinen |
Joensuun Uimaseura |
1995 |
95A717 |
25m |
1:03.78 |
|
|
|
|
|
10 |
201 |
|
Sini Niemi |
Tornion Uimaseura |
1993 |
93A901 |
25m |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
11 |
217 |
|
Heini Hammar |
Uinti Tampere |
1999 |
99A148 |
25m |
1:04.17 |
|
|
|
|
|
12 |
57 |
|
Lyydia Kalenius |
Cetus Espoo |
2000 |
00A252 |
25m |
1:04.32 |
|
|
|
|
|
13 |
255 |
|
Vilja Grundström |
Vanders |
2003 |
03B185 |
25m |
1:04.54 |
|
|
|
|
|
14 |
134 |
|
Jenni Lampi |
Swimming Jyväskylä |
2000 |
00A178 |
25m |
1:04.55 |
|
|
|
|
|
15 |
33 |
|
Annukka Pihkamäki |
Riihimäen Uimaseura |
2004 |
04A161 |
25m |
1:04.74 |
|
|
|
|
|
16 |
106 |
|
Maria Korkalainen |
Joensuun Uimaseura |
2005 |
05A667 |
25m |
1:05.84 |
|
|
|
|
|
17 |
229 |
|
Emma von Dickoff |
Uinti Tampere |
2002 |
02A117 |
25m |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
18 |
185 |
|
Helmi Heinonen |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A204 |
25m |
1:06.17 |
|
|
|
|
|
19 |
98 |
|
Aino Mononen |
Joensuun Uimaseura |
2001 |
01A089 |
25m |
1:06.54 |
|
|
|
|
|
20 |
139 |
|
Viivi Merisalo |
Swimming Jyväskylä |
2002 |
02A419 |
25m |
1:07.11 |
|
|
|
|
|
21 |
40 |
|
Emilia Lyyra |
Simmis Wanda |
2003 |
03A219 |
25m |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
22 |
125 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A394 |
25m |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
23 |
251 |
|
Aino Paju |
Vanders |
2003 |
03A053 |
25m |
1:08.16 |
|
|
|
|
|
24 |
16 |
|
Anna Mattila |
Helsingin Uimarit |
2004 |
04A644 |
25m |
1:08.64 |
|
|
|
|
|
25 |
187 |
|
Olivia Koski |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A391 |
25m |
1:08.86 |
|
|
|
|
|
26 |
7 |
|
Lotta Lehtoila |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A247 |
25m |
1:09.58 |
|
|
|
|
|
27 |
39 |
|
Jenni Rantanen |
Simmis Wanda |
2001 |
01A324 |
25m |
1:09.59 |
|
|
|
|
|
28 |
239 |
|
Emma Issakainen |
Uinti Imatra |
2002 |
02A714 |
25m |
1:09.63 |
|
|
|
|
|
29 |
102 |
|
Oona Parviainen |
Joensuun Uimaseura |
2002 |
02A431 |
25m |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-18 19.06.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|