Program för Poängsim 2, 2019-2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 24 november kl. 9.30 (insim 8.30)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2 |
|
Signe Sääf |
2010 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
3 |
|
Stina Tornsö Larsson |
2009 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Nergiz Ozan |
2009 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
|
Amanda Melin |
2019 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
3 |
|
Rebecka Colly |
2008 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Cecilia Hognesius |
2008 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Alice Finbom |
2012 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
1 |
|
Josefin Eriksson |
2000 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Johanna Hellman |
2008 |
UPSALA S |
30.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
3 |
|
Ida Richter |
2000 |
UPSALA S |
28.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Emma Fredriksson |
2008 |
UPSALA S |
28.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
5 |
|
Alice Allard |
2010 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Klara Bergström |
2006 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
1 |
|
Adrianna Androsiuk |
2000 |
UPSALA S |
27.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
|
Julia Mohkami |
2009 |
UPSALA S |
27.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Liv Marklund |
2009 |
UPSALA S |
25.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Wilma Håkansson |
2009 |
UPSALA S |
26.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
5 |
|
Agnes Gustavsson |
2000 |
UPSALA S |
27.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
6 |
|
Ella Söderberg |
2000 |
UPSALA S |
28.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 25m Frisim Flickor |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Ella Ahlgren |
2000 |
UPSALA S |
24.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
|
Julia Fomkina |
2009 |
UPSALA S |
24.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
3 |
|
Siri Ljunghall |
2008 |
UPSALA S |
23.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Svea Helin |
2010 |
UPSALA S |
23.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
5 |
|
Elvira Thor |
2011 |
UPSALA S |
24.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
6 |
|
Astrid Kumlin |
2008 |
UPSALA S |
25.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-24 09:22:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|