Program för Vinterneptuniaden 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 insim 07:30-08:20 start 08:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer
|
Försök 1 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
NJIE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
3 |
|
Natalia Ljung |
2004 |
SPIF SF |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
397 |
4 |
|
Stefania Patra |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
393 |
5 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 2 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
0 |
|
Kiira Mauranen |
1999 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
1 |
|
Vivyan Wallqvist |
2007 |
SK NEPTUN |
51.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
2 |
|
Lea Rosenholm |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
47.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
3 |
|
Engla Blanco |
2006 |
SK NEPTUN |
47.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
4 |
|
Boel Araskog |
2007 |
SKURU IK |
42.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
5 |
|
Ebba Bjerstedt |
2005 |
SK NEPTUN |
43.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
6 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
SK NEPTUN |
47.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
7 |
|
Anna Malmring |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
49.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
8 |
|
Alva Jacobsson |
2005 |
TYRESÖ SS |
56.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 3 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
413 |
0 |
|
Elma Ridhagen |
2004 |
TYRESÖ SS |
42.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
1 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
41.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
2 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
SKURU IK |
40.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
3 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
SK NEPTUN |
40.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
4 |
|
Sheila Hedman |
2006 |
SK NEPTUN |
39.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
5 |
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
GUSTAVSBER |
40.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
6 |
|
Sofia Bang |
2007 |
SK NEPTUN |
40.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BOTK-RÖNN |
41.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
8 |
|
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
SKURU IK |
41.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
9 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
SKURU IK |
42.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 4 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
463 |
0 |
|
Vera Romin |
2005 |
STRÄNGNÄS |
38.92 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
487 |
1 |
|
Nerejda Zakeri |
2005 |
SPIF SF |
38.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
378 |
2 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
38.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
3 |
|
Sara Lofter |
2006 |
SK NEPTUN |
37.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
4 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
37.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Linnea Farrar |
2006 |
SK NEPTUN |
37.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
6 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
SK NEPTUN |
38.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
7 |
|
Signe Mueller |
2007 |
SK NEPTUN |
38.33 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
380 |
8 |
|
Lea Sarlija |
2004 |
SÖDERTÖRN |
38.81 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
9 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
SK NEPTUN |
39.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 5 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
0 |
|
Alva Herlitz |
2005 |
SKK |
36.81 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
1 |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
36.45 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
2 |
|
Elisia Berg |
2006 |
SKURU IK |
36.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
3 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
SK NEPTUN |
36.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
35.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
5 |
|
Melanie Blix Grimaldi |
2005 |
SK NEPTUN |
35.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
6 |
|
Felicia Berg |
2007 |
SK NEPTUN |
36.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
7 |
|
Sara Andersson |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
36.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
8 |
|
Wilma Landegren |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
36.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
9 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
SKURU IK |
37.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 6 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
0 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
35.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
382 |
1 |
|
Nadja Travar |
2007 |
SÖDERTÖRN |
35.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
|
Nicole Wahlström |
2005 |
SKURU IK |
35.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
GUSTAVSBER |
35.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
4 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
34.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
5 |
|
Lea Rodin |
2006 |
SK NEPTUN |
34.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
411 |
6 |
|
Emilia Bertoli |
2005 |
TYRESÖ SS |
35.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
7 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
SKURU IK |
35.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
8 |
|
Nike Johnston |
2005 |
SK NEPTUN |
35.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
9 |
|
Sofija Lajsic |
2002 |
SK NEPTUN |
35.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 7 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
0 |
|
Erica Griberg |
2005 |
BOTK-RÖNN |
34.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir-Larsén |
2006 |
ESKILSTUNA |
33.90 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
2 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
SKK |
33.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Sammi Thai |
2005 |
ESKILSTUNA |
33.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
4 |
|
Else Jomaa |
2004 |
SK NEPTUN |
33.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
470 |
5 |
|
Nicole Papachristou |
2003 |
SPIF SF |
33.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
My Larsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
33.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
7 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
33.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
8 |
|
Alva Abrahamsson |
2004 |
ESKILSTUNA |
34.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
401 |
9 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
TYRESÖ SS |
34.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 8 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
0 |
|
Stella Egmar |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
33.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
1 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
32.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
|
Molly Rantil |
2005 |
SK NEPTUN |
32.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
400 |
3 |
|
Josefin Alm |
2001 |
TYRESÖ SS |
32.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
419 |
4 |
|
Anna Ladis |
2001 |
TÄBY SIM |
32.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
5 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
SKURU IK |
32.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Jemina Granholm |
2002 |
BOTK-RÖNN |
32.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
7 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SKK |
32.95 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
8 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
ESKILSTUNA |
33.08 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
420 |
9 |
|
Smilla Hedlund |
2001 |
TÄBY SIM |
33.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 9 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
0 |
|
Ida Nygren |
2004 |
BOTK-RÖNN |
32.74 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
1 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
SK NEPTUN |
32.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
422 |
2 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
TÄBY SIM |
32.50 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
3 |
|
Emma Parsons |
2002 |
TYRESÖ SS |
32.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
356 |
4 |
|
Michelle Aspberg |
2002 |
SÖDERTÖRN |
32.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
5 |
|
Therese Baltzarsson |
2001 |
SS04 |
32.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
406 |
6 |
|
Matilda Ringbom |
2003 |
TYRESÖ SS |
32.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
7 |
|
Hanna Carlberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
32.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
8 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
SKK |
32.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
9 |
|
Maja Wallberg |
2005 |
SK NEPTUN |
32.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 10 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
0 |
|
Lovisa Ramsten |
2005 |
SK NEPTUN |
32.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
1 |
|
Tea Angerfelt |
2004 |
TYRESÖ SS |
31.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Linnea Lindberg |
1996 |
SK NEPTUN |
31.66 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
3 |
|
Rebecca Höglind |
1998 |
SS04 |
31.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
476 |
4 |
|
Maria Bang |
2003 |
SPIF SF |
31.29 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
432 |
5 |
|
Ellen Banestig |
2002 |
TÄBY SIM |
31.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
6 |
|
Tora Hansson |
2002 |
SKURU IK |
31.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
7 |
|
Ingrid Lund |
2006 |
SK NEPTUN |
31.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
8 |
|
Linnea Gyllberg |
2000 |
SK NEPTUN |
31.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
9 |
|
Emilia Lind |
2006 |
SK NEPTUN |
32.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 11 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
0 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
SÖDERTÖRN |
31.06 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Lovisa Laine |
2005 |
ESKILSTUNA |
30.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
2 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
SKK |
30.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
3 |
|
Filippa Malmström |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
29.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
4 |
|
Vilma Unnermark |
1997 |
SÖDERTÖRN |
28.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
5 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
SKK |
28.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
6 |
|
Emma Rotstam |
1998 |
JÄRFÄLLA S |
29.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
7 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
SKK |
30.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
421 |
8 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
TÄBY SIM |
31.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
9 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
TÄBY SIM |
31.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 12 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
0 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
SKK |
31.03 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
475 |
1 |
|
Heidi Saluveer |
2003 |
SPIF SF |
30.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
2 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
30.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
3 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
SKK |
29.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
4 |
|
Emelie Fast |
2004 |
SÖDERTÖRN |
27.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Maria Grandt |
1998 |
HOVEDSTAD |
28.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Tuva Glimmerud Gullbjörk |
2000 |
SK NEPTUN |
29.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
423 |
7 |
|
Thilda Ström |
2003 |
TÄBY SIM |
30.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
8 |
|
Emma Lundberg |
2005 |
SKURU IK |
30.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
9 |
|
Wilma Åhlén |
2005 |
SK NEPTUN |
31.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, SKINS 50m Fjärilsim Damer |
Försök 13 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
0 |
|
Adina Nyström |
1999 |
ESKILSTUNA |
31.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
1 |
|
Nora Segerström |
2002 |
SKK |
30.66 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Elsa Staaf |
2003 |
ESKILSTUNA |
30.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
3 |
|
Alexandra Jensen |
2001 |
SK NEPTUN |
29.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Josefin Lindkvist |
1993 |
VÄSBY SS |
27.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
5 |
|
Anna Wermuth |
1996 |
HOVEDSTAD |
28.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
6 |
|
Carin Klasson |
1995 |
SÖDERTÖRN |
29.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Maja Eriksson |
2002 |
ESKILSTUNA |
30.45 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
8 |
|
Vilma Brolund |
2001 |
SK NEPTUN |
30.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
9 |
|
Amanda Andersson |
2003 |
LIDINGÖ SK |
31.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 08:19:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|