Program för Vinterneptuniaden 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Delicato |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Maria Grandt |
Hovedstadens Svømmeklub |
1998 |
9806AF |
50m |
8:46.16 |
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Emilie Krog |
Hovedstadens Svømmeklub |
2002 |
0224AU |
50m |
9:01.10 |
|
|
|
|
|
3 |
423 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
50m |
9:18.35 |
|
|
|
|
|
4 |
103 |
|
Isabel Teglöf |
Simklubben Neptun |
2003 |
AZ3203 |
50m |
9:39.75 |
|
|
|
|
|
5 |
230 |
|
Felicia Östlund |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BD6202 |
50m |
9:42.50 |
|
|
|
|
|
6 |
45 |
|
Louise Larsson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AH2802 |
50m |
9:47.34 |
|
|
|
|
|
7 |
359 |
|
Zeline Bengtson |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BE8203 |
50m |
9:54.06 |
|
|
|
|
|
8 |
97 |
|
Elsa Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU0403 |
50m |
9:55.51 |
|
|
|
|
|
9 |
472 |
|
Elsa Fogelsjöö |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AX0403 |
50m |
10:00.60 |
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Louise Hertegren |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AD0604 |
50m |
10:06.02 |
|
|
|
|
|
11 |
112 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
50m |
10:12.80 |
|
|
|
|
|
12 |
36 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
50m |
10:20.73 |
|
|
|
|
|
13 |
438 |
|
Mia Samuelsson |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AV7205 |
50m |
10:27.15 |
|
|
|
|
|
14 |
435 |
|
Ella Ekepil |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AR0405 |
50m |
10:39.61 |
|
|
|
|
|
15 |
434 |
|
Nella Silfwergård |
Wisby Simsällskap |
2004 |
BE4604 |
50m |
10:45.49 |
|
|
|
|
|
16 |
33 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
50m |
11:01.31 |
|
|
|
|
|
17 |
444 |
|
Emma Persson |
Wisby Simsällskap |
2006 |
BD1206 |
50m |
11:07.17 |
|
|
|
|
|
18 |
248 |
|
Jennifer Geaney |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS9805 |
50m |
11:12.22 |
|
|
|
|
|
19 |
17 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2007 |
AO8207 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
443 |
|
Ella Adman |
Wisby Simsällskap |
2006 |
BC3806 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-02 14:25:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|