Program för Ullbergstrofén 2010
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Försök dag 2
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
ULLBERGSTROFEN 2010 |
|
Utskriftsdatum |
30 april 2010 |
|
|
Tävlingsort |
GÖTEBORG |
|
Utskriftstid |
13:13 |
|
|
Arrangör |
GÖTEBORG SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
2010-04-30 |
|
|
|
|
Gren 33, 100m BRÖSTS. F 16-17 |
Försök (5) |
Sponsor: Sand & Trä AB |
Ullbergsrekord: Anne Mari Gulbrandsen 1:09.75 2001-06-01 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
489 |
1 |
Cecilia Baggesen-Gyllunge |
1994 |
BX7294 |
SK 1970 |
|
25m |
1:33.32 |
534 |
2 |
Frida Seignér |
1994 |
BJ4894 |
S 02 |
|
25m |
1:32.47 |
824 |
3 |
Miriam Erixon |
1993 |
BR5693 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:31.15 |
416 |
4 |
Malin Pettersson |
1994 |
AE5494 |
NKK |
|
25m |
1:31.02 |
499 |
5 |
Linnéa Rölander |
1994 |
BD5694 |
SK 1970 |
|
25m |
1:31.15 |
165 |
6 |
Kristin Ivansson |
1994 |
BU0894 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:32.08 |
409 |
7 |
Mireille Magnusson |
1994 |
AY7894 |
NKK |
|
25m |
1:32.71 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
617 |
1 |
Julia Westholm |
1994 |
BK9494 |
VARBERG |
|
25m |
1:29.02 |
702 |
2 |
Emma Larsson |
1994 |
AK9694 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:27.53 |
808 |
3 |
Emilie S. Knudsen |
1993 |
|
Drammen SK |
|
25m |
1:27.11 |
398 |
4 |
Johanna Hultberg |
1993 |
AN6893 |
NKK |
|
25m |
1:26.29 |
321 |
5 |
Maja Leander |
1993 |
AY0893 |
MASS |
|
25m |
1:26.70 |
906 |
6 |
Rita Tóth |
1994 |
AJ6294 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:27.12 |
703 |
7 |
Anna Öjstedt |
1993 |
AU7493 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:28.51 |
369 |
8 |
Caroline Landén |
1994 |
BW4494 |
MASS |
|
25m |
1:30.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
381 |
1 |
Emma Anzén |
1993 |
AM6693 |
NKK |
|
25m |
1:25.11 |
758 |
2 |
Ida Pettersson |
1993 |
AY1693 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:23.32 |
567 |
3 |
Louise Nyhlén |
1993 |
AE5293 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:19.50 |
769 |
4 |
Sofia Jansson |
1994 |
AH6294 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:15.20 |
807 |
5 |
Emilie Engebretsen |
1993 |
|
Drammen SK |
|
25m |
1:18.31 |
36 |
6 |
Anna Ljung |
1994 |
BN7294 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:21.81 |
84 |
7 |
Amanda Stavås |
1993 |
BK5893 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:23.91 |
766 |
8 |
Louise Ericson |
1994 |
AF8894 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:25.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
322 |
1 |
Josefin KrÜger |
1994 |
BW3494 |
MASS |
|
25m |
1:24.63 |
532 |
2 |
Hanna Schariot |
1993 |
BD4493 |
S 02 |
|
25m |
1:22.54 |
907 |
3 |
Anna Söderbergh |
1994 |
AZ0494 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:18.90 |
368 |
4 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
50m |
1:14.12 |
910 |
5 |
Linnéa Bielicz |
1994 |
BJ3294 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:16.79 |
326 |
6 |
Sofia Lindholm |
1993 |
AM1693 |
MASS |
|
25m |
1:20.31 |
611 |
7 |
Ida Laurén |
1994 |
BS3894 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.77 |
146 |
8 |
Linnéa Winlöf |
1994 |
AD0494 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:25.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
325 |
1 |
Elin Wallin |
1994 |
AS8494 |
MASS |
|
25m |
1:24.28 |
144 |
2 |
Sofia Ziethén |
1994 |
AW6494 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:21.97 |
426 |
3 |
Emma Sandström |
1993 |
AF0293 |
NKK |
|
25m |
1:18.80 |
367 |
4 |
Anna Rosén |
1994 |
AD2894 |
MASS |
|
25m |
1:13.81 |
909 |
5 |
Ulrika von Otter |
1993 |
AO3693 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:15.55 |
413 |
6 |
Ida Nyman |
1993 |
AB3493 |
NKK |
|
25m |
1:19.76 |
603 |
7 |
Jennifer Karlsson |
1994 |
BF6294 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.72 |
740 |
8 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.19 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
30 april 2010 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
Utskriftstid |
13:13 |
|