Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
621 |
1 |
|
Emelie Söderström |
2003 |
SPIF SF |
1:13.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:12.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
336 |
3 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
SÖDERTÖRN |
1:10.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
433 |
4 |
|
Dina Larsson |
2004 |
TÄBY SIM |
1:10.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
5 |
|
Selma Holmer |
2004 |
TUREBERG |
1:10.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
6 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
TYRESÖ SS |
1:11.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
7 |
|
Filippa Tottie-Håkansson |
2003 |
TYRESÖ SS |
1:13.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
8 |
|
Maja Frejd |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:13.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
620 |
1 |
|
Nicole Papachristou |
2003 |
SPIF SF |
1:10.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
386 |
2 |
|
Yasemin Uzum |
2003 |
TUREBERG |
1:09.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
3 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
SKK |
1:09.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
4 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
1:08.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
5 |
|
Filippa Malmström |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:08.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Rebecca Sandström |
2003 |
LIDINGÖ SK |
1:09.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
625 |
7 |
|
Maria Bang |
2003 |
SPIF SF |
1:10.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
495 |
8 |
|
Ylva Lindén |
2003 |
TÄBY SIM |
1:10.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
1 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
SK NEPTUN |
1:08.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
446 |
2 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
TÄBY SIM |
1:07.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
387 |
3 |
|
Julia Häglund |
2003 |
TUREBERG |
1:06.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
4 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
1:02.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Linnea Gipperth |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
1:04.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
6 |
|
Elin Lundgren |
2003 |
SÖDERTÖRN |
1:07.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
588 |
7 |
|
Elvira Montes |
2004 |
SS04 |
1:08.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
524 |
8 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
VÄSBY SS |
1:08.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 08:08:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|