Startliste for Glostrup Adventsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 111 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 1:28.94 | |
2 | 90 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:33.02 | |
3 | 45 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 1:33.97 | |
4 | 211 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:34.82 | |
5 | 273 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:35.47 | |
6 | 187 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:38.37 | |
7 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:38.86 | |
8 | 283 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 1:40.42 | |
9 | 86 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:40.44 | |
10 | 43 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 1:41.84 | |
11 | 141 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:41.97 | |
12 | 34 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 1:42.08 | |
13 | 6 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:43.00 | |
14 | 274 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:44.14 | |
15 | 271 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:47.24 | |
16 | 238 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 1:48.45 | |
17 | 79 | Riber Ida Sofie | 2004 | HOVEDSTAD | 0492BC | 25 m | 1:49.03 | |
18 | 195 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:49.33 | |
19 | 196 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:49.54 | |
20 | 266 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:50.06 | |
21 | 189 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:50.07 | |
22 | 272 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:50.96 | |
23 | 194 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:54.41 | |
24 | 267 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:55.26 | |
25 | 47 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:55.32 | |
26 | 160 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 1:57.11 | |
27 | 15 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 1:58.03 | |
28 | 10 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 1:58.33 | |
29 | 280 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:59.00 | |
30 | 191 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:59.96 | |
31 | 54 | Bjørsted Caroline | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AX | 25 m | 2:00.00 | |
32 | 69 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 2:00.00 | |
33 | 115 | Baes Caroline Skjøde | 2007 | HOVEDSTAD | 0766AZ | 25 m | 2:00.00 | |
34 | 275 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 2:01.18 | |
35 | 151 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 2:05.69 | |
36 | 270 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 2:11.27 | |
37 | 239 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 25 m | 2:17.21 | |
38 | 236 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 2:17.64 | |
39 | 268 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 2:19.32 | |
40 | 248 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 2:39.69 | |
41 | 39 | Andersen Silke | 2009 | ORIENT | 0952BE | 25 m | ||
42 | 240 | Ekkelund Maja | 2010 | TRITON B | 1032AJ | 25 m | ||
43 | 249 | Hecht Victoria | 2008 | TRITON B | 0888AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:27.76 | |
2 | 37 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 1:31.83 | |
3 | 277 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:33.39 | |
4 | 4 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | 1:36.18 | |
5 | 23 | Opperfelt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 1:39.41 | |
6 | 186 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:43.71 | |
7 | 269 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:46.52 | |
8 | 88 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:47.98 | |
9 | 183 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:48.35 | |
10 | 93 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:48.87 | |
11 | 281 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:59.13 | |
12 | 282 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 2:00.39 | |
13 | 168 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 2:02.41 | |
14 | 243 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 2:03.45 | |
15 | 263 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 2:05.10 | |
16 | 198 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:09.40 | |
17 | 244 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 50 m | 2:15.04 | |
18 | 48 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 0833AC | 25 m | 2:18.17 | |
19 | 202 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 2:23.11 | |
20 | 172 | Nygaard Benjamin | 2010 | GSK | 1035AF | 25 m | ||
21 | 199 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | ||
22 | 218 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | ||
23 | 278 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 37.84 | |
2 | 84 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 40.06 | |
3 | 76 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 40.38 | |
4 | 67 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 42.05 | |
5 | 87 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 50 m | 43.40 | |
6 | 212 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 43.46 | |
7 | 256 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 44.15 | |
8 | 49 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AO | 25 m | 44.62 | |
9 | 94 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 45.71 | |
10 | 13 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 47.16 | |
11 | 95 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 47.33 | |
12 | 190 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 47.81 | |
13 | 258 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 48.11 | |
14 | 195 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 48.67 | |
15 | 56 | Trærup Ella | 2009 | HOVEDSTAD | 0918BE | 25 m | 50.00 | |
16 | 58 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 0556AZ | 25 m | 50.00 | |
17 | 73 | Stircu Sasha Raluca Maria | 2007 | HOVEDSTAD | 0744AZ | 25 m | 50.00 | |
18 | 80 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 50.14 | |
19 | 197 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 51.36 | |
20 | 234 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 51.40 | |
21 | 294 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 52.70 | |
22 | 33 | Andersen Anika Rosén | 2007 | ORIENT | 0732AN | 25 m | 52.97 | |
23 | 113 | Have Katrine Meyer | 2007 | HOVEDSTAD | 0718AV | 25 m | 54.31 | |
24 | 292 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 54.98 | |
25 | 50 | Høy Anna Kathrine Vieland | 2006 | HOVEDSTAD | 0654AX | 25 m | 55.01 | |
26 | 306 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | 55.17 | |
27 | 162 | Kruchow Freja | 2008 | GREVE | 0888AN | 25 m | 55.63 | |
28 | 296 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 56.15 | |
29 | 233 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 50 m | 56.50 | |
30 | 71 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 57.12 | |
31 | 240 | Ekkelund Maja | 2010 | TRITON B | 1032AJ | 25 m | 57.32 | |
32 | 70 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 57.37 | |
33 | 250 | Hansen Vilja | 2009 | TRITON B | 0938BC | 25 m | 58.37 | |
34 | 149 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 59.20 | |
35 | 249 | Hecht Victoria | 2008 | TRITON B | 0888AL | 50 m | 59.31 | |
36 | 14 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 59.97 | |
37 | 161 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GREVE | 1086AG | 25 m | 1:00.18 | |
38 | 176 | Christiansen Karla | 2012 | GSK | 1274AB | 25 m | 1:00.78 | |
39 | 254 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | TUNE | 1126AC | 25 m | 1:01.27 | |
40 | 301 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 1:01.32 | |
41 | 175 | Bødiker Karla | 2012 | GSK | 1276AB | 25 m | 1:01.63 | |
42 | 165 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GREVE | 1082AG | 25 m | 1:02.19 | |
43 | 182 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | 1:02.71 | |
44 | 255 | Hansen Maia | 2010 | TUNE | 1098AG | 25 m | 1:04.89 | |
45 | 17 | Mahs Laura | 2011 | SOLRØD | 1122AD | 25 m | 1:05.28 | |
46 | 12 | Milling Carla | 2011 | SOLRØD | 1120AD | 25 m | 1:05.47 | |
47 | 163 | Nyamadi Josefine | 2010 | GREVE | 1084AG | 25 m | 1:05.54 | |
48 | 9 | Mantzouri Amalia | 2010 | SOLRØD | 1064AH | 25 m | 1:06.59 | |
49 | 308 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | 1:08.58 | |
50 | 62 | Christiansen Sirid M. W. | 2009 | HOVEDSTAD | 0942AB | 25 m | 1:09.83 | |
51 | 44 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | ISHØJ | 1080AG | 25 m | 1:10.63 | |
52 | 174 | Frederiksen Isabella | 2011 | GSK | 1172AB | 25 m | 1:11.87 | |
53 | 11 | Li Anna Sofie | 2010 | SOLRØD | 1052AJ | 25 m | ||
54 | 31 | Bøttcher Kaisa | 2009 | ORIENT | 0950BE | 25 m | ||
55 | 119 | Emcken Sarah | 2008 | HOVEDSTAD | 0844AV | 25 m | ||
56 | 236 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | ||
57 | 257 | Poder Lærke Teisner | 2010 | TUNE | 1088AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 34.01 | |
2 | 41 | Mitchell William | 2004 | ORIENT | 0493AH | 25 m | 36.42 | |
3 | 82 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AS | 25 m | 40.90 | |
4 | 135 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 50 m | 43.91 | |
5 | 192 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 44.36 | |
6 | 96 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 45.53 | |
7 | 85 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 46.25 | |
8 | 65 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 0829AD | 25 m | 47.43 | |
9 | 63 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 47.51 | |
10 | 242 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 47.52 | |
11 | 48 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 0833AC | 25 m | 48.41 | |
12 | 204 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 48.82 | |
13 | 24 | Berthelsen Oscar | 2005 | SOLRØD | 0543AP | 25 m | 49.53 | |
14 | 61 | Andersen Valdemar Egeskov | 2010 | HOVEDSTAD | 1021AH | 25 m | 50.00 | |
15 | 55 | Skonberg Carl C Stenstrøm | 2008 | HOVEDSTAD | 0819AD | 25 m | 51.86 | |
16 | 20 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 52.16 | |
17 | 309 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 52.29 | |
18 | 216 | Nielsen Filip | 2010 | AIF | 1057AB | 25 m | 52.43 | |
19 | 264 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | TUNE | 1019AE | 25 m | 53.01 | |
20 | 289 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | 53.02 | |
21 | 199 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 55.01 | |
22 | 299 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 55.01 | |
23 | 262 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | TUNE | 0959BA | 25 m | 55.59 | |
24 | 21 | Li Nikolaj | 2007 | SOLRØD | 0731AM | 25 m | 56.70 | |
25 | 286 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 56.71 | |
26 | 265 | Storgaard Villads Fast | 2010 | TUNE | 1021AE | 25 m | 56.85 | |
27 | 169 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GREVE | 1007AE | 25 m | 57.40 | |
28 | 203 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 57.57 | |
29 | 293 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 57.65 | |
30 | 22 | Skourup Oliver Thøsing | 2010 | SOLRØD | 1047AE | 25 m | 58.15 | |
31 | 284 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 58.91 | |
32 | 302 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 58.93 | |
33 | 311 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | 1:00.02 | |
34 | 155 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 1:00.13 | |
35 | 16 | Hapiach-Skovmand Jacob | 2010 | SOLRØD | 1081AF | 25 m | 1:00.41 | |
36 | 310 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:01.33 | |
37 | 295 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | 1:01.79 | |
38 | 259 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | TUNE | 1015AE | 25 m | 1:01.97 | |
39 | 166 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GREVE | 1001AE | 25 m | 1:01.99 | |
40 | 167 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GREVE | 1005AE | 25 m | 1:02.13 | |
41 | 307 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | 1:02.27 | |
42 | 25 | Nielsen Victor | 2011 | SOLRØD | 1161AC | 25 m | 1:03.44 | |
43 | 253 | Schou Viktor Hammer | 2010 | TUNE | 1017AE | 25 m | 1:03.97 | |
44 | 179 | Krogh Oliver | 2011 | GSK | 1133AC | 25 m | 1:04.32 | |
45 | 177 | Rasmussen Louie Brammer | 2011 | GSK | 1139AC | 25 m | 1:04.99 | |
46 | 178 | Kure Nohr | 2011 | GSK | 1137AC | 25 m | 1:09.81 | |
47 | 218 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | 1:09.94 | |
48 | 180 | Sørensen Tobias Evald | 2011 | GSK | 1141AC | 25 m | 1:10.21 | |
49 | 171 | Bech Alexander | 2011 | GSK | 1135AC | 25 m | 1:10.26 | |
50 | 26 | Petersen William | 2011 | SOLRØD | 1191AC | 25 m | 1:13.26 | |
51 | 316 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | 1:13.31 | |
52 | 304 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | 1:14.22 | |
53 | 260 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | TUNE | 1029AE | 25 m | 1:19.45 | |
54 | 200 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | ||
55 | 237 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 2:32.25 | |
2 | 2 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 2:36.25 | |
3 | 108 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 2:37.48 | |
4 | 97 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 2:37.76 | |
5 | 98 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 2:47.70 | |
6 | 193 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 2:57.03 | |
7 | 140 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 2:58.56 | |
8 | 220 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 2:58.79 | |
9 | 107 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 2:59.07 | |
10 | 60 | Nielsen Ronja | 2008 | HOVEDSTAD | 0810AV | 25 m | 3:00.00 | |
11 | 137 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 3:02.06 | |
12 | 141 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 3:03.92 | |
13 | 18 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 3:06.16 | |
14 | 232 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 50 m | 3:13.71 | |
15 | 19 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 3:16.19 | |
16 | 290 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 3:27.35 | |
17 | 291 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 3:39.84 | |
18 | 288 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 3:44.74 | |
19 | 300 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 3:49.65 | |
20 | 298 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 4:02.86 | |
21 | 219 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 4:14.33 | |
22 | 297 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | ||
23 | 303 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:28.04 | |
2 | 102 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 2:28.42 | |
3 | 101 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 2:31.12 | |
4 | 106 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 2:32.77 | |
5 | 104 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 2:33.08 | |
6 | 105 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 2:38.25 | |
7 | 103 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 2:43.28 | |
8 | 184 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 2:44.75 | |
9 | 138 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 50 m | 2:56.21 | |
10 | 77 | Hammer Viggo | 2006 | HOVEDSTAD | 0633AS | 25 m | 3:00.00 | |
11 | 118 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AO | 25 m | 3:13.05 | |
12 | 147 | Nymann Frederik | 2007 | HOLBÆK | 0719AP | 25 m | 3:37.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix årg.C+yn |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Gsk - Mix 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:39.74 | ||
2 | 120 | T2 Mix 1 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:51.52 | ||
3 | 206 | Gsk - Mix 2 | 2008 | GSK | 25 m | 2:52.02 | ||
4 | 121 | T2 Mix 2 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:53.61 | ||
5 | 207 | Gsk´s Julestjerne | 2008 | GSK | 25 m | 2:53.78 | ||
6 | 30 | Sunswim 2 | 2008 | SOLRØD | 25 m | 3:07.22 | ||
7 | 326 | Holbæk Mix 3 | 2008 | HOLBÆK | 25 m | 3:09.00 | ||
8 | 321 | Triton Mix | 2008 | TRITON B | 25 m | 3:19.24 | ||
9 | 28 | Sunswim 3 | 2009 | SOLRØD | 25 m | 3:20.76 | ||
10 | 227 | AIF Pomfritter | 2009 | AIF | 25 m | 3:33.70 | ||
11 | 328 | Holbæk Mix 5 | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 8, 4X50m Medley Mix åben kl. |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Sunswim 1 | 2004 | SOLRØD | 25 m | 2:24.19 | ||
2 | 125 | T2 Mix 6 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:29.73 | ||
3 | 228 | AIF Havfruer | 2001 | AIF | 25 m | 2:31.39 | ||
4 | 124 | T2 Mix 5 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:32.30 | ||
5 | 134 | Hsk Aquawin 8 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:32.92 | ||
6 | 123 | T2 Mix 4 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:39.99 | ||
7 | 324 | Holbælk Mix 1 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 2:43.00 | ||
8 | 319 | V1 - Mix 2 | 2008 | VEST | 25 m | 2:45.99 | ||
9 | 318 | V1 - Mix 1 | 2008 | VEST | 25 m | 3:03.64 | ||
10 | 325 | Holbæk Mix 2 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 3:06.00 | ||
11 | 327 | Holbæk Mix 4 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 3:12.08 | ||
12 | 132 | Hsk Aquawin 7 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:15.00 | ||
13 | 252 | Triton Mix | 2006 | TRITON B | 25 m | 3:26.14 | ||
14 | 130 | Hsk Aquawin 5 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:30.00 | ||
15 | 131 | Hsk Aquawin 6 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:30.00 | ||
16 | 133 | Hsk Aquawin 9 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:17.63 | |
2 | 273 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:19.88 | |
3 | 7 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:20.35 | |
4 | 51 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:21.63 | |
5 | 45 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:21.82 | |
6 | 209 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:22.42 | |
7 | 222 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:23.57 | |
8 | 188 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:26.61 | |
9 | 187 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:26.87 | |
10 | 3 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:26.91 | |
11 | 111 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 1:26.93 | |
12 | 271 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:28.92 | |
13 | 2 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 1:30.68 | |
14 | 76 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:30.97 | |
15 | 67 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:31.82 | |
16 | 6 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:32.62 | |
17 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:32.98 | |
18 | 266 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:33.07 | |
19 | 196 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:33.26 | |
20 | 34 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 1:33.62 | |
21 | 270 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:34.62 | |
22 | 274 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:35.02 | |
23 | 214 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:35.88 | |
24 | 272 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:36.11 | |
25 | 189 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:37.15 | |
26 | 194 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:37.23 | |
27 | 211 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:37.44 | |
28 | 220 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:38.11 | |
29 | 52 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 1:39.37 | |
30 | 18 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:40.97 | |
31 | 223 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:41.52 | |
32 | 143 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:42.48 | |
33 | 19 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:43.13 | |
34 | 267 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:43.54 | |
35 | 280 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:44.01 | |
36 | 80 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 1:44.61 | |
37 | 191 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:45.53 | |
38 | 142 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:45.55 | |
39 | 268 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:46.46 | |
40 | 49 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AO | 25 m | 1:46.93 | |
41 | 58 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 0556AZ | 25 m | 1:47.98 | |
42 | 212 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:49.13 | |
43 | 60 | Nielsen Ronja | 2008 | HOVEDSTAD | 0810AV | 25 m | 1:50.00 | |
44 | 74 | Jacobsen Luna Hanghøj | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AZ | 25 m | 1:50.00 | |
45 | 152 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 1:55.55 | |
46 | 151 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 1:58.68 | |
47 | 234 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 2:01.20 | |
48 | 239 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 25 m | 2:05.63 | |
49 | 149 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 2:09.73 | |
50 | 146 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 2:21.80 | |
51 | 36 | Kongsfelt Nynne | 2007 | ORIENT | 0748AV | 25 m | ||
52 | 139 | Jepsen Julie | 2007 | HOLBÆK | 0726AV | 25 m | ||
53 | 144 | Davidsen Amalie | 2007 | HOLBÆK | 0780AY | 25 m | ||
54 | 233 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 25 m | ||
55 | 236 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | ||
56 | 248 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | ||
57 | 250 | Hansen Vilja | 2009 | TRITON B | 0938BC | 25 m | ||
58 | 251 | Redzepi Sara | 2008 | TRITON B | 0852AV | 25 m | ||
59 | 275 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | ||
60 | 283 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:14.17 | |
2 | 35 | Gradman Jonathan Zeuthen | 2004 | ORIENT | 0487AQ | 25 m | 1:16.58 | |
3 | 32 | Bøttcher Aske | 2006 | ORIENT | 0673AL | 25 m | 1:20.19 | |
4 | 158 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:20.73 | |
5 | 59 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:22.55 | |
6 | 277 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:24.14 | |
7 | 37 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 1:25.20 | |
8 | 186 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:27.03 | |
9 | 23 | Opperfelt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 1:31.94 | |
10 | 183 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:32.51 | |
11 | 75 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:33.81 | |
12 | 135 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:36.45 | |
13 | 269 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:37.11 | |
14 | 192 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:38.35 | |
15 | 282 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:38.82 | |
16 | 20 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 1:40.33 | |
17 | 241 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 1:40.60 | |
18 | 185 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:42.10 | |
19 | 287 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:44.51 | |
20 | 136 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 1:45.21 | |
21 | 156 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:45.60 | |
22 | 278 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:49.08 | |
23 | 281 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:49.86 | |
24 | 242 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:49.97 | |
25 | 246 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | 1:51.44 | |
26 | 153 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 1:52.24 | |
27 | 285 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:53.51 | |
28 | 247 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 1:54.57 | |
29 | 147 | Nymann Frederik | 2007 | HOLBÆK | 0719AP | 25 m | 1:59.32 | |
30 | 243 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 2:00.65 | |
31 | 150 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 2:00.91 | |
32 | 245 | Meilvang Sebastian | 2008 | TRITON B | 0871AO | 25 m | 2:20.52 | |
33 | 145 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 3:00.13 | |
34 | 118 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AO | 25 m | ||
35 | 148 | Jørgensen Georg | 2010 | HOLBÆK | 1071AF | 25 m | ||
36 | 154 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | ||
37 | 155 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | ||
38 | 157 | Jensen Sebastian Egebjerg | 2008 | HOLBÆK | 0883AO | 25 m | ||
39 | 237 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 25 m | ||
40 | 244 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 1:24.18 | |
2 | 117 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:29.02 | |
3 | 193 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:32.29 | |
4 | 76 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:34.54 | |
5 | 232 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:36.94 | |
6 | 137 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:37.13 | |
7 | 140 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:38.35 | |
8 | 49 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AO | 25 m | 1:39.15 | |
9 | 256 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 1:41.21 | |
10 | 52 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 1:42.30 | |
11 | 190 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:42.58 | |
12 | 60 | Nielsen Ronja | 2008 | HOVEDSTAD | 0810AV | 25 m | 1:45.00 | |
13 | 288 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 1:48.09 | |
14 | 197 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:52.38 | |
15 | 298 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 1:54.73 | |
16 | 115 | Baes Caroline Skjøde | 2007 | HOVEDSTAD | 0766AZ | 25 m | 1:55.00 | |
17 | 71 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 2:00.27 | |
18 | 258 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 2:00.87 | |
19 | 292 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:02.23 | |
20 | 294 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 2:02.60 | |
21 | 226 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 2:03.26 | |
22 | 296 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 2:04.08 | |
23 | 248 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 2:07.71 | |
24 | 297 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:08.40 | |
25 | 164 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 2:10.66 | |
26 | 215 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 2:15.90 | |
27 | 301 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 2:17.80 | |
28 | 219 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 2:20.13 | |
29 | 308 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | 2:23.44 | |
30 | 217 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 2:31.23 | |
31 | 119 | Emcken Sarah | 2008 | HOVEDSTAD | 0844AV | 25 m | ||
32 | 160 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | ||
33 | 239 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 25 m | ||
34 | 306 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 1:14.22 | |
2 | 159 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | 1:47.43 | |
3 | 61 | Andersen Valdemar Egeskov | 2010 | HOVEDSTAD | 1021AH | 25 m | 1:50.00 | |
4 | 63 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 1:50.01 | |
5 | 261 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 1:51.72 | |
6 | 216 | Nielsen Filip | 2010 | AIF | 1057AB | 25 m | 1:52.71 | |
7 | 299 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:53.74 | |
8 | 309 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 1:56.35 | |
9 | 263 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 1:58.60 | |
10 | 293 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:59.89 | |
11 | 170 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 2:01.67 | |
12 | 198 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:02.46 | |
13 | 289 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | 2:03.57 | |
14 | 168 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 2:03.64 | |
15 | 225 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 2:04.94 | |
16 | 284 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:06.55 | |
17 | 302 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:07.27 | |
18 | 286 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 2:09.94 | |
19 | 310 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 2:14.39 | |
20 | 311 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | 2:19.89 | |
21 | 307 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | 2:29.69 | |
22 | 247 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | ||
23 | 295 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | ||
24 | 304 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | ||
25 | 316 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 31.41 | |
2 | 100 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 33.36 | |
3 | 98 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 34.11 | |
4 | 80 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 35.45 | |
5 | 214 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 36.13 | |
6 | 87 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 36.81 | |
7 | 201 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 37.30 | |
8 | 43 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 38.10 | |
9 | 94 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 38.18 | |
10 | 54 | Bjørsted Caroline | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AX | 25 m | 40.00 | |
11 | 47 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 40.26 | |
12 | 10 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 41.48 | |
13 | 13 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 42.53 | |
14 | 79 | Riber Ida Sofie | 2004 | HOVEDSTAD | 0492BC | 25 m | 42.56 | |
15 | 69 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 43.00 | |
16 | 109 | Ban Emma Lovisa | 2008 | HOVEDSTAD | 0828AV | 25 m | 43.00 | |
17 | 113 | Have Katrine Meyer | 2007 | HOVEDSTAD | 0718AV | 25 m | 43.00 | |
18 | 95 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 43.12 | |
19 | 72 | Hansen Rose Gram | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AZ | 25 m | 43.71 | |
20 | 139 | Jepsen Julie | 2007 | HOLBÆK | 0726AV | 25 m | 43.90 | |
21 | 149 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 43.94 | |
22 | 33 | Andersen Anika Rosén | 2007 | ORIENT | 0732AN | 25 m | 44.58 | |
23 | 64 | Hansen Selma Lærkelund | 2008 | HOVEDSTAD | 0896AS | 25 m | 45.00 | |
24 | 73 | Stircu Sasha Raluca Maria | 2007 | HOVEDSTAD | 0744AZ | 25 m | 45.00 | |
25 | 74 | Jacobsen Luna Hanghøj | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AZ | 25 m | 45.00 | |
26 | 116 | Dalela Tarang | 2005 | HOVEDSTAD | 0596BC | 25 m | 45.00 | |
27 | 15 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 45.22 | |
28 | 14 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 45.70 | |
29 | 50 | Høy Anna Kathrine Vieland | 2006 | HOVEDSTAD | 0654AX | 25 m | 46.97 | |
30 | 71 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 47.71 | |
31 | 36 | Kongsfelt Nynne | 2007 | ORIENT | 0748AV | 25 m | 48.57 | |
32 | 70 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 49.55 | |
33 | 146 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 49.76 | |
34 | 68 | Ernst Katrine Jo | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AE | 25 m | 50.22 | |
35 | 144 | Davidsen Amalie | 2007 | HOLBÆK | 0780AY | 25 m | 50.65 | |
36 | 249 | Hecht Victoria | 2008 | TRITON B | 0888AL | 25 m | 57.28 | |
37 | 175 | Bødiker Karla | 2012 | GSK | 1276AB | 25 m | 59.17 | |
38 | 56 | Trærup Ella | 2009 | HOVEDSTAD | 0918BE | 25 m | 1:00.00 | |
39 | 17 | Mahs Laura | 2011 | SOLRØD | 1122AD | 25 m | 1:01.59 | |
40 | 44 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | ISHØJ | 1080AG | 25 m | 1:02.05 | |
41 | 176 | Christiansen Karla | 2012 | GSK | 1274AB | 25 m | 1:03.09 | |
42 | 9 | Mantzouri Amalia | 2010 | SOLRØD | 1064AH | 25 m | 1:03.17 | |
43 | 12 | Milling Carla | 2011 | SOLRØD | 1120AD | 25 m | 1:03.38 | |
44 | 62 | Christiansen Sirid M. W. | 2009 | HOVEDSTAD | 0942AB | 25 m | 1:04.69 | |
45 | 215 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 1:10.09 | |
46 | 11 | Li Anna Sofie | 2010 | SOLRØD | 1052AJ | 25 m | 1:10.17 | |
47 | 31 | Bøttcher Kaisa | 2009 | ORIENT | 0950BE | 25 m | ||
48 | 39 | Andersen Silke | 2009 | ORIENT | 0952BE | 25 m | ||
49 | 119 | Emcken Sarah | 2008 | HOVEDSTAD | 0844AV | 25 m | ||
50 | 240 | Ekkelund Maja | 2010 | TRITON B | 1032AJ | 25 m | ||
51 | 257 | Poder Lærke Teisner | 2010 | TUNE | 1088AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Gradman Jonathan Zeuthen | 2004 | ORIENT | 0487AQ | 25 m | 29.25 | |
2 | 102 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 29.84 | |
3 | 59 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 32.08 | |
4 | 103 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 33.59 | |
5 | 4 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | 33.91 | |
6 | 106 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 34.12 | |
7 | 184 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 35.42 | |
8 | 75 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 36.46 | |
9 | 118 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AO | 25 m | 36.51 | |
10 | 96 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 36.74 | |
11 | 24 | Berthelsen Oscar | 2005 | SOLRØD | 0543AP | 25 m | 37.31 | |
12 | 93 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 37.49 | |
13 | 204 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 37.71 | |
14 | 287 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 38.13 | |
15 | 136 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 38.47 | |
16 | 48 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 0833AC | 25 m | 39.52 | |
17 | 285 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 39.63 | |
18 | 61 | Andersen Valdemar Egeskov | 2010 | HOVEDSTAD | 1021AH | 25 m | 40.00 | |
19 | 66 | Znaty Leo Skytte | 2006 | HOVEDSTAD | 0631AS | 25 m | 40.00 | |
20 | 77 | Hammer Viggo | 2006 | HOVEDSTAD | 0633AS | 25 m | 40.00 | |
21 | 85 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 40.28 | |
22 | 156 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 40.34 | |
23 | 153 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 40.75 | |
24 | 200 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 41.30 | |
25 | 63 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 41.67 | |
26 | 150 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 41.86 | |
27 | 154 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | 42.51 | |
28 | 16 | Hapiach-Skovmand Jacob | 2010 | SOLRØD | 1081AF | 25 m | 44.50 | |
29 | 38 | Madsen Johannes Gøbel | 2006 | ORIENT | 0631AO | 25 m | 44.53 | |
30 | 198 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 45.07 | |
31 | 203 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 45.36 | |
32 | 22 | Skourup Oliver Thøsing | 2010 | SOLRØD | 1047AE | 25 m | 45.64 | |
33 | 21 | Li Nikolaj | 2007 | SOLRØD | 0731AM | 25 m | 47.52 | |
34 | 145 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 50.55 | |
35 | 55 | Skonberg Carl C Stenstrøm | 2008 | HOVEDSTAD | 0819AD | 25 m | 50.63 | |
36 | 155 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 53.89 | |
37 | 25 | Nielsen Victor | 2011 | SOLRØD | 1161AC | 25 m | 58.98 | |
38 | 26 | Petersen William | 2011 | SOLRØD | 1191AC | 25 m | 1:00.94 | |
39 | 172 | Nygaard Benjamin | 2010 | GSK | 1035AF | 25 m | 1:06.78 | |
40 | 171 | Bech Alexander | 2011 | GSK | 1135AC | 25 m | 1:12.61 | |
41 | 260 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | TUNE | 1029AE | 25 m | 1:14.18 | |
42 | 179 | Krogh Oliver | 2011 | GSK | 1133AC | 25 m | 1:14.36 | |
43 | 40 | Frederiksen Sebastian | 2006 | ORIENT | 0645AS | 25 m | ||
44 | 42 | Swartz Christian | 2007 | ORIENT | 0725AQ | 25 m | ||
45 | 148 | Jørgensen Georg | 2010 | HOLBÆK | 1071AF | 25 m | ||
46 | 177 | Rasmussen Louie Brammer | 2011 | GSK | 1139AC | 25 m | ||
47 | 178 | Kure Nohr | 2011 | GSK | 1137AC | 25 m | ||
48 | 180 | Sørensen Tobias Evald | 2011 | GSK | 1141AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:15.61 | |
2 | 273 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:25.21 | |
3 | 97 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 1:26.63 | |
4 | 108 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:27.75 | |
5 | 84 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:27.91 | |
6 | 188 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:33.41 | |
7 | 90 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:34.15 | |
8 | 187 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:36.98 | |
9 | 86 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:50.84 | |
10 | 107 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 1:52.15 | |
11 | 266 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
12 | 267 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | ||
13 | 268 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
14 | 270 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
15 | 271 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | ||
16 | 272 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
17 | 274 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
18 | 275 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | ||
19 | 280 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
20 | 322 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:15.84 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:13.94 | |
2 | 101 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:19.34 | |
3 | 91 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:26.37 | |
4 | 105 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:29.43 | |
5 | 104 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:30.91 | |
6 | 277 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:44.94 | |
7 | 88 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:55.93 | |
8 | 269 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
9 | 278 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
10 | 281 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | ||
11 | 282 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 17, 4X50m Fri Mix årg. C+yngr |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Gsk - Mix 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:18.95 | ||
2 | 121 | T2 Mix 2 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:26.00 | ||
3 | 120 | T2 Mix 1 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:27.46 | ||
4 | 206 | Gsk - Mix 2 | 2008 | GSK | 25 m | 2:27.81 | ||
5 | 207 | Gsk´s Julestjerne | 2008 | GSK | 25 m | 2:31.32 | ||
6 | 320 | Gti´s Julegodter | 2009 | GTI | 25 m | 2:40.40 | ||
7 | 321 | Triton Mix | 2008 | TRITON B | 25 m | 2:41.42 | ||
8 | 208 | Gsk´s Juleslik | 2009 | GSK | 25 m | 2:57.23 | ||
9 | 126 | Hsk Aquawin1 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
10 | 326 | Holbæk Mix 3 | 2008 | HOLBÆK | 25 m | 3:00.00 | ||
11 | 231 | AIF Delfiner | 2009 | AIF | 25 m | 3:30.17 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 18, 4X50m Fri Mix Åben klasse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | T2 Mix 4 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:09.22 | ||
2 | 27 | Sunswim 1 | 2004 | SOLRØD | 25 m | 2:10.76 | ||
3 | 125 | T2 Mix 6 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.87 | ||
4 | 124 | T2 Mix 5 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:12.06 | ||
5 | 230 | AIF Vandhunde | 2001 | AIF | 25 m | 2:14.02 | ||
6 | 129 | Hsk Aquawin 4 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:17.50 | ||
7 | 324 | Holbælk Mix 1 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 319 | V1 - Mix 2 | 2008 | VEST | 25 m | 2:35.51 | ||
9 | 318 | V1 - Mix 1 | 2008 | VEST | 25 m | 2:38.67 | ||
10 | 325 | Holbæk Mix 2 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 2:58.00 | ||
11 | 133 | Hsk Aquawin 9 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
12 | 327 | Holbæk Mix 4 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 3:01.00 | ||
13 | 127 | Hsk Aquawin 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:08.92 | ||
14 | 252 | Triton Mix | 2006 | TRITON B | 25 m | 3:09.83 | ||
15 | 128 | Hsk Aquawin 3 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:10.00 | ||
16 | 328 | Holbæk Mix 5 | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 40.34 | |
2 | 224 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 41.78 | |
3 | 209 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 45.85 | |
4 | 34 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 46.80 | |
5 | 79 | Riber Ida Sofie | 2004 | HOVEDSTAD | 0492BC | 25 m | 50.32 | |
6 | 117 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 50.95 | |
7 | 18 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 54.03 | |
8 | 52 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 54.06 | |
9 | 113 | Have Katrine Meyer | 2007 | HOVEDSTAD | 0718AV | 25 m | 55.00 | |
10 | 116 | Dalela Tarang | 2005 | HOVEDSTAD | 0596BC | 25 m | 55.00 | |
11 | 291 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 55.29 | |
12 | 72 | Hansen Rose Gram | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AZ | 25 m | 56.40 | |
13 | 223 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 56.64 | |
14 | 70 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 57.54 | |
15 | 197 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 57.59 | |
16 | 151 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 58.04 | |
17 | 15 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 58.68 | |
18 | 36 | Kongsfelt Nynne | 2007 | ORIENT | 0748AV | 25 m | 58.86 | |
19 | 68 | Ernst Katrine Jo | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AE | 25 m | 59.92 | |
20 | 64 | Hansen Selma Lærkelund | 2008 | HOVEDSTAD | 0896AS | 25 m | 1:00.00 | |
21 | 69 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 1:00.00 | |
22 | 73 | Stircu Sasha Raluca Maria | 2007 | HOVEDSTAD | 0744AZ | 25 m | 1:00.00 | |
23 | 109 | Ban Emma Lovisa | 2008 | HOVEDSTAD | 0828AV | 25 m | 1:00.00 | |
24 | 290 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:00.57 | |
25 | 152 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 1:01.11 | |
26 | 300 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:02.01 | |
27 | 250 | Hansen Vilja | 2009 | TRITON B | 0938BC | 25 m | 1:02.20 | |
28 | 162 | Kruchow Freja | 2008 | GREVE | 0888AN | 25 m | 1:02.33 | |
29 | 143 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:02.48 | |
30 | 50 | Høy Anna Kathrine Vieland | 2006 | HOVEDSTAD | 0654AX | 25 m | 1:03.79 | |
31 | 163 | Nyamadi Josefine | 2010 | GREVE | 1084AG | 25 m | 1:06.43 | |
32 | 226 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 1:07.77 | |
33 | 257 | Poder Lærke Teisner | 2010 | TUNE | 1088AG | 25 m | 1:12.00 | |
34 | 217 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 1:12.01 | |
35 | 165 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GREVE | 1082AG | 25 m | 1:12.98 | |
36 | 303 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 1:13.78 | |
37 | 254 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | TUNE | 1126AC | 25 m | 1:17.31 | |
38 | 44 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | ISHØJ | 1080AG | 25 m | 1:17.51 | |
39 | 174 | Frederiksen Isabella | 2011 | GSK | 1172AB | 25 m | 1:19.56 | |
40 | 164 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 1:22.38 | |
41 | 255 | Hansen Maia | 2010 | TUNE | 1098AG | 25 m | 1:25.51 | |
42 | 215 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 1:50.48 | |
43 | 31 | Bøttcher Kaisa | 2009 | ORIENT | 0950BE | 25 m | ||
44 | 39 | Andersen Silke | 2009 | ORIENT | 0952BE | 25 m | ||
45 | 142 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | ||
46 | 161 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GREVE | 1086AG | 25 m | ||
47 | 182 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
48 | 251 | Redzepi Sara | 2008 | TRITON B | 0852AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Bøttcher Aske | 2006 | ORIENT | 0673AL | 25 m | 42.20 | |
2 | 185 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 47.12 | |
3 | 65 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 0829AD | 25 m | 51.26 | |
4 | 75 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 51.39 | |
5 | 82 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AS | 25 m | 51.63 | |
6 | 38 | Madsen Johannes Gøbel | 2006 | ORIENT | 0631AO | 25 m | 53.90 | |
7 | 66 | Znaty Leo Skytte | 2006 | HOVEDSTAD | 0631AS | 25 m | 55.00 | |
8 | 170 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 58.54 | |
9 | 159 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | 58.57 | |
10 | 261 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 1:00.56 | |
11 | 202 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:01.33 | |
12 | 199 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 1:01.63 | |
13 | 247 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 1:02.09 | |
14 | 264 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | TUNE | 1019AE | 25 m | 1:04.93 | |
15 | 145 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 1:06.41 | |
16 | 225 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 1:15.43 | |
17 | 262 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | TUNE | 0959BA | 25 m | 1:17.01 | |
18 | 167 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GREVE | 1005AE | 25 m | 1:18.12 | |
19 | 259 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | TUNE | 1015AE | 25 m | 1:18.68 | |
20 | 265 | Storgaard Villads Fast | 2010 | TUNE | 1021AE | 25 m | 1:21.71 | |
21 | 260 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | TUNE | 1029AE | 25 m | 1:22.89 | |
22 | 169 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GREVE | 1007AE | 25 m | 1:22.94 | |
23 | 166 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GREVE | 1001AE | 25 m | 1:24.24 | |
24 | 253 | Schou Viktor Hammer | 2010 | TUNE | 1017AE | 25 m | 1:33.32 | |
25 | 40 | Frederiksen Sebastian | 2006 | ORIENT | 0645AS | 25 m | ||
26 | 245 | Meilvang Sebastian | 2008 | TRITON B | 0871AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 21, 200m Medley Damer A+B+C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 2:51.89 | |
2 | 97 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 2:53.31 | |
3 | 83 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 50 m | 3:03.06 | |
4 | 98 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 3:04.25 | |
5 | 108 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 3:05.79 | |
6 | 210 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 3:07.18 | |
7 | 140 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 3:12.60 | |
8 | 141 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 3:22.89 | |
9 | 137 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 3:27.17 | |
10 | 193 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 3:28.17 | |
11 | 107 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 3:40.01 | |
12 | 194 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 3:42.45 | |
13 | 232 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 22, 200m Medley Herrer A+B+C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 2:46.59 | |
2 | 102 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 2:48.01 | |
3 | 104 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 2:50.50 | |
4 | 105 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 3:03.07 | |
5 | 158 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 50 m | 3:06.08 | |
6 | 103 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 3:09.45 | |
7 | 138 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 3:11.38 | |
8 | 235 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 50 m | 4:02.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 23, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 35.82 | |
2 | 45 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 35.92 | |
3 | 222 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 36.53 | |
4 | 2 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 37.02 | |
5 | 51 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 37.63 | |
6 | 188 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 38.49 | |
7 | 43 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 39.52 | |
8 | 67 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 41.38 | |
9 | 196 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 42.03 | |
10 | 54 | Bjørsted Caroline | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AX | 25 m | 45.95 | |
11 | 190 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 46.00 | |
12 | 220 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 46.05 | |
13 | 19 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 46.21 | |
14 | 189 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 49.83 | |
15 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 50.10 | |
16 | 191 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 54.47 | |
17 | 10 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 56.94 | |
18 | 201 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:00.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 24, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Gradman Jonathan Zeuthen | 2004 | ORIENT | 0487AQ | 25 m | 32.47 | |
2 | 1 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 50 m | 34.19 | |
3 | 59 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 35.37 | |
4 | 41 | Mitchell William | 2004 | ORIENT | 0493AH | 25 m | 38.25 | |
5 | 23 | Opperfelt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 43.44 | |
6 | 241 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 44.87 | |
7 | 65 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 0829AD | 25 m | 45.00 | |
8 | 20 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 47.64 | |
9 | 235 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 50 m | 49.82 | |
10 | 192 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 50.90 | |
11 | 246 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | 1:00.10 | |
12 | 147 | Nymann Frederik | 2007 | HOLBÆK | 0719AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:09.83 | |
2 | 100 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:11.32 | |
3 | 3 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:11.66 | |
4 | 209 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:14.00 | |
5 | 90 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:14.52 | |
6 | 83 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 1:15.01 | |
7 | 210 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 1:16.12 | |
8 | 111 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 1:17.01 | |
9 | 214 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:18.45 | |
10 | 224 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:18.49 | |
11 | 84 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:19.35 | |
12 | 212 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:21.11 | |
13 | 117 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:21.41 | |
14 | 86 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:22.76 | |
15 | 94 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:23.86 | |
16 | 87 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:24.04 | |
17 | 211 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:24.57 | |
18 | 201 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:24.76 | |
19 | 143 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:26.45 | |
20 | 223 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:27.05 | |
21 | 47 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:27.72 | |
22 | 6 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:29.87 | |
23 | 256 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 1:30.13 | |
24 | 95 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:32.46 | |
25 | 290 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:34.96 | |
26 | 58 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 0556AZ | 25 m | 1:36.41 | |
27 | 303 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 1:39.64 | |
28 | 109 | Ban Emma Lovisa | 2008 | HOVEDSTAD | 0828AV | 25 m | 1:40.00 | |
29 | 291 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:40.69 | |
30 | 142 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:41.09 | |
31 | 288 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 1:41.12 | |
32 | 160 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 1:41.74 | |
33 | 13 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 1:42.21 | |
34 | 14 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 1:43.48 | |
35 | 234 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:43.62 | |
36 | 152 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 1:43.72 | |
37 | 300 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:43.81 | |
38 | 74 | Jacobsen Luna Hanghøj | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AZ | 25 m | 1:45.00 | |
39 | 115 | Baes Caroline Skjøde | 2007 | HOVEDSTAD | 0766AZ | 25 m | 1:45.00 | |
40 | 258 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 1:47.34 | |
41 | 298 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 1:47.52 | |
42 | 219 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 1:49.51 | |
43 | 64 | Hansen Selma Lærkelund | 2008 | HOVEDSTAD | 0896AS | 25 m | 1:50.89 | |
44 | 296 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:54.65 | |
45 | 226 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 1:55.37 | |
46 | 292 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:56.93 | |
47 | 62 | Christiansen Sirid M. W. | 2009 | HOVEDSTAD | 0942AB | 25 m | 1:59.77 | |
48 | 294 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 2:01.10 | |
49 | 297 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:02.23 | |
50 | 217 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 2:02.24 | |
51 | 17 | Mahs Laura | 2011 | SOLRØD | 1122AD | 25 m | 2:02.39 | |
52 | 176 | Christiansen Karla | 2012 | GSK | 1274AB | 25 m | 2:05.57 | |
53 | 146 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 2:06.75 | |
54 | 301 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 2:09.83 | |
55 | 308 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | 2:09.95 | |
56 | 164 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 2:10.99 | |
57 | 182 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | 2:12.00 | |
58 | 174 | Frederiksen Isabella | 2011 | GSK | 1172AB | 25 m | 2:16.68 | |
59 | 9 | Mantzouri Amalia | 2010 | SOLRØD | 1064AH | 25 m | 2:20.63 | |
60 | 12 | Milling Carla | 2011 | SOLRØD | 1120AD | 25 m | 2:22.95 | |
61 | 11 | Li Anna Sofie | 2010 | SOLRØD | 1052AJ | 25 m | 2:33.02 | |
62 | 139 | Jepsen Julie | 2007 | HOLBÆK | 0726AV | 25 m | ||
63 | 161 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GREVE | 1086AG | 25 m | ||
64 | 162 | Kruchow Freja | 2008 | GREVE | 0888AN | 25 m | ||
65 | 163 | Nyamadi Josefine | 2010 | GREVE | 1084AG | 25 m | ||
66 | 165 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GREVE | 1082AG | 25 m | ||
67 | 251 | Redzepi Sara | 2008 | TRITON B | 0852AV | 25 m | ||
68 | 254 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | TUNE | 1126AC | 25 m | ||
69 | 255 | Hansen Maia | 2010 | TUNE | 1098AG | 25 m | ||
70 | 306 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:02.18 | |
2 | 91 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:06.73 | |
3 | 32 | Bøttcher Aske | 2006 | ORIENT | 0673AL | 25 m | 1:11.38 | |
4 | 4 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | 1:12.51 | |
5 | 37 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 1:13.14 | |
6 | 41 | Mitchell William | 2004 | ORIENT | 0493AH | 25 m | 1:13.53 | |
7 | 186 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:15.44 | |
8 | 138 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:15.64 | |
9 | 184 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:16.06 | |
10 | 88 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:19.00 | |
11 | 183 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:20.09 | |
12 | 96 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:22.38 | |
13 | 82 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AS | 25 m | 1:22.99 | |
14 | 135 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:23.64 | |
15 | 55 | Skonberg Carl C Stenstrøm | 2008 | HOVEDSTAD | 0819AD | 25 m | 1:24.76 | |
16 | 93 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:25.20 | |
17 | 287 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:25.36 | |
18 | 185 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:25.59 | |
19 | 204 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:25.67 | |
20 | 235 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:25.73 | |
21 | 241 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 1:26.78 | |
22 | 136 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 1:27.59 | |
23 | 24 | Berthelsen Oscar | 2005 | SOLRØD | 0543AP | 25 m | 1:27.86 | |
24 | 285 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:28.10 | |
25 | 156 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:30.98 | |
26 | 261 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 1:32.23 | |
27 | 85 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:32.97 | |
28 | 293 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:33.98 | |
29 | 153 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 1:37.34 | |
30 | 242 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:37.91 | |
31 | 168 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 1:38.46 | |
32 | 246 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | 1:38.58 | |
33 | 150 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 1:39.02 | |
34 | 154 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | 1:39.36 | |
35 | 159 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | 1:39.36 | |
36 | 202 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:40.29 | |
37 | 243 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 1:41.63 | |
38 | 203 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 1:42.48 | |
39 | 170 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 1:42.88 | |
40 | 289 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | 1:43.21 | |
41 | 286 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 1:43.47 | |
42 | 77 | Hammer Viggo | 2006 | HOVEDSTAD | 0633AS | 25 m | 1:45.00 | |
43 | 21 | Li Nikolaj | 2007 | SOLRØD | 0731AM | 25 m | 1:45.82 | |
44 | 22 | Skourup Oliver Thøsing | 2010 | SOLRØD | 1047AE | 25 m | 1:46.48 | |
45 | 309 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 1:46.65 | |
46 | 237 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 50 m | 1:47.29 | |
47 | 225 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 1:48.76 | |
48 | 299 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:50.09 | |
49 | 216 | Nielsen Filip | 2010 | AIF | 1057AB | 25 m | 1:50.66 | |
50 | 263 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 1:52.02 | |
51 | 302 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:55.81 | |
52 | 310 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:58.12 | |
53 | 244 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 50 m | 2:02.56 | |
54 | 284 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:02.76 | |
55 | 245 | Meilvang Sebastian | 2008 | TRITON B | 0871AO | 25 m | 2:05.20 | |
56 | 25 | Nielsen Victor | 2011 | SOLRØD | 1161AC | 25 m | 2:16.96 | |
57 | 26 | Petersen William | 2011 | SOLRØD | 1191AC | 25 m | 2:17.19 | |
58 | 177 | Rasmussen Louie Brammer | 2011 | GSK | 1139AC | 25 m | 2:22.35 | |
59 | 178 | Kure Nohr | 2011 | GSK | 1137AC | 25 m | 2:23.17 | |
60 | 218 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | 2:25.27 | |
61 | 172 | Nygaard Benjamin | 2010 | GSK | 1035AF | 25 m | 2:26.58 | |
62 | 307 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | 2:33.48 | |
63 | 316 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | 2:37.17 | |
64 | 171 | Bech Alexander | 2011 | GSK | 1135AC | 25 m | 2:38.89 | |
65 | 16 | Hapiach-Skovmand Jacob | 2010 | SOLRØD | 1081AF | 25 m | ||
66 | 42 | Swartz Christian | 2007 | ORIENT | 0725AQ | 25 m | ||
67 | 148 | Jørgensen Georg | 2010 | HOLBÆK | 1071AF | 25 m | ||
68 | 166 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GREVE | 1001AE | 25 m | ||
69 | 167 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GREVE | 1005AE | 25 m | ||
70 | 169 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GREVE | 1007AE | 25 m | ||
71 | 180 | Sørensen Tobias Evald | 2011 | GSK | 1141AC | 25 m | ||
72 | 200 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | ||
73 | 253 | Schou Viktor Hammer | 2010 | TUNE | 1017AE | 25 m | ||
74 | 259 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | TUNE | 1015AE | 25 m | ||
75 | 262 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | TUNE | 0959BA | 25 m | ||
76 | 264 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | TUNE | 1019AE | 25 m | ||
77 | 265 | Storgaard Villads Fast | 2010 | TUNE | 1021AE | 25 m | ||
78 | 295 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | ||
79 | 304 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | ||
80 | 311 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:54 |