2019-10-17   11:11:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
Event 17, 50m VU P-10, 12, 14, M
Final 1 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
15.03
Entry time
Pool
Start:
1 25m
216 2 Peetu Valtonen 2009 LrU 25m
53 3 Lenni Mattila 2010 KoU 25m
55 4 Lennart Salokorpi 2009 KoU 25m
5 25m
6 25m
Event 17, 50m VU P-10, 12, 14, M Final 2 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.04
240 1 Jaakko Martikainen 2006 UI 25m
211 2 Lev Bryantsev 2009 LrU 25m
201 3 Joel Kauppila 2009 LrU 41.96 25m
33 4 Saku Virtanen 2008 KoU 43.29 25m
226 5 Valto Alatalo 2010 VoVi 25m
6 25m
Event 17, 50m VU P-10, 12, 14, M Final 3 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.05
49 1 Elias Ukkonen 2007 KoU 41.10 25m
199 2 Juho Juurinen 2008 LrU 40.83 25m
122 3 Artem Chornyi 2008 LaUS 40.19 25m
193 4 Eero Kähkönen 2007 LrU 40.82 25m
196 5 Joona Väätämöinen 2008 LrU 41.05 25m
128 6 Denis Karvanen 2009 LaUS 41.73 25m
Event 17, 50m VU P-10, 12, 14, M Final 4 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.06
9 1 Elias Manskinen 2008 HeiI 37.70 25m
116 2 Jaakko Bogdanov 2009 LaUS 36.71 25m
121 3 Maksym Chornyi 2006 LaUS 36.54 25m
202 4 Jesse Suikkanen 2007 LrU 36.68 25m
232 5 Viljami Myllärinen 2007 UI 36.84 25m
118 6 Tuomas Marttila 2008 LaUS 39.02 25m
Event 17, 50m VU P-10, 12, 14, M Final 5 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.07
185 1 Emil Gaft 2006 LrU 35.56 25m
10 2 Topi Hassinen 2005 HeiI 34.35 25m
97 3 Joonas Pulkkinen 2007 LaUS 33.25 25m
8 4 Casper Häll 2005 HeiI 33.39 25m
110 5 Raman Bajalan 2007 LaUS 34.72 25m
178 6 Nooa Valtonen 2008 LrU 36.00 25m
Event 17, 50m VU P-10, 12, 14, M Final 6 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.08
152 1 Kai-Asser Skog 1966 LrU 30.46 25m
153 2 Topi Immonen 2003 LrU 27.81 25m
229 3 Antti Issakainen 2001 UI 27.57 25m
228 4 Arto Tanttu 2001 UI 27.70 25m
29 5 Simo Virtanen 2004 KoU 30.30 25m
224 6 Miska Korkalainen 2006 VoVi 31.89 25m
Event 17, 50m VU P-10, 12, 14, M Final 7 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
15.09
Entry time
Pool
Start:
16 1 Manu Ursin 2002 KoU 25.63 25m
6 2 Eemeli Nylund 2003 HeiI 25.29 25m
241 3 Henri Heikkilä 2003 AQUILA 25.03 25m
14 4 Ossi Kleimola 2001 KoU 25.11 25m
86 5 Santeri Pulkkinen 2004 LaUS 25.44 25m
7 6 Santeri Salonen 2005 HeiI 26.87 25m
2019-10-13 10.19.43 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner