2019-10-17   10:01:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
1 100m VU P-12, 14, M
1:12.43
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 77 Saku Romo Lahden Uimaseura 2000 00A504 25m 52.28
2 83 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura 2001 01B030 25m 53.26
3 86 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura 2004 04A223 25m 53.76
4 19 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit 2003 03A605 25m 54.08
5 14 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m 54.15
6 78 Santeri Hulkko Lahden Uimaseura 2000 00A843 25m 54.17
7 156 Tatu Samuel Saareks Lappeenrannan Uimarit 2003 03A630 25m 55.46
8 76 Atte Pennanen Lahden Uimaseura 2001 01A161 25m 55.54
9 16 Manu Ursin Kouvolan Uimarit 2002 02A800 25m 56.60
10 91 Julius Airas Lahden Uimaseura 2003 03A835 25m 57.17
11 90 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura 2003 03A748 25m 57.99
12 6 Eemeli Nylund Heinolan Isku 2003 03A915 25m 58.16
13 100 Topias Tynjä Lahden Uimaseura 2005 05A627 25m 59.25
14 7 Santeri Salonen Heinolan Isku 2005 05A686 25m 1:00.06
15 80 Eetu Koskinen Lahden Uimaseura 2002 02A250 25m 1:00.26
16 82 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura 2004 04A115 25m 1:00.50
17 229 Antti Issakainen Uinti Imatra 2001 01B010 25m 1:01.21
18 23 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit 2006 06A079 25m 1:01.26
19 153 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A437 25m 1:02.38
20 228 Arto Tanttu Uinti Imatra 2001 01B009 25m 1:02.46
21 247 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila 2005 05A606 25m 1:02.89
22 174 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B043 25m 1:03.49
23 106 Antero Ruban Lahden Uimaseura 2004 04B114 25m 1:04.30
24 94 Denis Katunov Lahden Uimaseura 2006 06A164 25m 1:04.31
25 155 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit 2005 05A069 25m 1:04.88
26 162 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A114 25m 1:05.14
27 242 Jimi Kojo Uimaseura Aquila 2005 05A032 25m 1:05.27
28 112 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura 2005 05B041 25m 1:05.32
29 102 Miko Virtanen Lahden Uimaseura 2005 05A764 25m 1:06.02
30 29 Simo Virtanen Kouvolan Uimarit 2004 04A913 25m 1:06.16
31 24 Leevi Kukkonen Kouvolan Uimarit 2005 05A258 25m 1:06.16
32 173 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit 2004 04A990 25m 1:07.50
33 224 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti 2006 06A374 25m 1:08.11
34 152 Kai-Asser Skog Lappeenrannan Uimarit 1966 66A035 25m 1:08.22
35 97 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura 2007 07A083 25m 1:11.82
36 177 Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A202 25m 1:12.07
37 99 Viacheslav Semenov Lahden Uimaseura 2006 06A319 25m 1:12.86
38 110 Raman Bajalan Lahden Uimaseura 2007 07A326 25m 1:14.53
39 163 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit 2004 04A631 25m 1:15.96
40 183 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit 2004 04B144 25m 1:17.96
41 197 Elias Kauppila Lappeenrannan Uimarit 2005 05B210 25m 1:18.44
42 182 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit 2007 07A346 25m 1:18.51
43 189 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit 2006 06A903 25m 1:18.64
44 105 Aleksi Salo Lahden Uimaseura 2008 08A115 25m 1:18.90
45 117 Ivan Fadeechev Lahden Uimaseura 2007 07A582 25m 1:20.23
46 95 Vilho Teno Lahden Uimaseura 2006 06A245 25m 1:21.13
47 190 Onni Scharin Lappeenrannan Uimarit 2007 07A641 25m 1:21.77
48 40 Aleks Jermuss Kouvolan Uimarit 2008 08A552 25m 1:21.99
49 232 Viljami Myllärinen Uinti Imatra 2007 07A859 25m 1:22.45
50 194 Veeti Ukkola Lappeenrannan Uimarit 2010 10A136 25m 1:22.70
51 178 Nooa Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A130 25m 1:22.81
52 121 Maksym Chornyi Lahden Uimaseura 2006 06B032 25m 1:24.08
53 118 Tuomas Marttila Lahden Uimaseura 2008 08A411 25m 1:24.20
54 200 Elmeri Tikka Lappeenrannan Uimarit 2005 05B220 25m 1:26.42
55 104 Leevi Immonen Lahden Uimaseura 2007 07A249 25m 1:27.75
56 41 caro reponen Kouvolan Uimarit 2009 09A274 25m 1:28.75
57 193 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A799 25m 1:28.94
58 176 Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit 2004 04B065 25m 1:30.61
59 122 Artem Chornyi Lahden Uimaseura 2008 08A572 25m 1:34.03
60 49 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit 2007 07A993 25m 1:35.34
61 44 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit 2009 09A311 25m 1:36.29
62 127 Onni Honkanen Lahden Uimaseura 2008 08A708 25m 1:44.85
63 126 Samu Tirkkonen Lahden Uimaseura 2008 08A705 25m 1:48.78
64 48 Jesse Aittola Kouvolan Uimarit 2007 07A989 25m 1:49.31
65 33 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit 2008 08A138 25m 1:49.57
66 55 Lennart Salokorpi Kouvolan Uimarit 2009 09A697 25m 1:59.24
67 56 Aleksi Kielenniva Kouvolan Uimarit 2006 06B207 25m
68 201 Joel Kauppila Lappeenrannan Uimarit 2009 09A521 25m
69 52 Niila Mattila Kouvolan Uimarit 2008 08A876 25m
70 199 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A781 25m
71 202 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit 2007 07B002 25m
72 9 Elias Manskinen Heinolan Isku 2008 08A537 25m
73 212 Sasu Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A970 25m
2019-10-12 11.25.48 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
2 100m VU T-11, 13, N
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 15 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit 2004 04A155 25m 56.25
2 88 Venla Lindström Lahden Uimaseura 2004 04A263 25m 1:00.68
3 98 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura 2005 05A564 25m 1:00.96
4 159 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit 2004 04A394 25m 1:01.04
5 243 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila 2004 04A159 25m 1:01.24
6 157 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit 2003 03A660 25m 1:03.38
7 92 tiinu tamminen Lahden Uimaseura 2006 06A122 25m 1:05.42
8 180 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit 2007 07A325 25m 1:05.50
9 161 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit 2005 05A319 25m 1:05.74
10 219 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura 2006 06A346 25m 1:05.80
11 84 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura 2005 05A054 25m 1:05.94
12 30 Iida Peltola Kouvolan Uimarit 2005 05A719 25m 1:06.07
13 79 Julia Romo Lahden Uimaseura 2003 03A094 25m 1:06.08
14 168 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A281 25m 1:06.09
15 25 Matilda Lonka Kouvolan Uimarit 2003 03A814 25m 1:06.19
16 166 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A076 25m 1:06.50
17 85 Janna Salminen Lahden Uimaseura 2003 03A489 25m 1:06.56
18 245 Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila 2003 03A878 25m 1:07.34
19 101 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura 2007 07A176 25m 1:07.41
20 96 Ebba Simberg Lahden Uimaseura 2007 25m 1:07.71
21 18 Inka Raitio Kouvolan Uimarit 2004 04A303 25m 1:08.38
22 35 Helmi Viherkoski Kouvolan Uimarit 2005 05B085 25m 1:10.31
23 175 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A072 25m 1:10.50
24 248 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti 2006 06A588 25m 1:11.05
25 172 Aino-Elina Kitinoja Lappeenrannan Uimarit 2006 06A388 25m 1:11.39
26 171 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit 2005 05A658 25m 1:12.34
27 181 Eea Huhtanen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B142 25m 1:13.48
28 192 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A755 25m 1:13.91
29 230 Sanni Nuotio Uinti Imatra 2006 06A623 25m 1:14.32
30 167 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit 2006 06A242 25m 1:14.33
31 191 Miina-Anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A412 25m 1:15.12
32 184 Krette Mullamaa Lappeenrannan Uimarit 2007 07A359 25m 1:15.40
33 1 Emilia Isoviita Kampuksen Plaani 2007 07A704 25m 1:15.56
34 223 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti 2005 05A247 25m 1:15.69
35 119 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura 2008 08A536 25m 1:16.35
36 164 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A200 25m 1:16.65
37 169 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit 2008 08A028 25m 1:16.94
38 195 Anna Huhtala Lappeenrannan Uimarit 2006 06B039 25m 1:17.09
39 108 Liisi Lehtiö Lahden Uimaseura 2008 08A101 25m 1:17.09
40 237 Essi Peltonen Uinti Imatra 2005 05B212 25m 1:17.32
41 170 Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit 2007 07A120 25m 1:17.42
42 234 Anna Hietanen Uinti Imatra 2006 06B085 25m 1:17.45
43 220 Krista Kurvinen Mikkelin Uimaseura 2007 07A412 25m 1:18.02
44 113 Lotta Järvinen Lahden Uimaseura 2008 08A304 25m 1:19.16
45 233 Salla Mannerkoski Uinti Imatra 2005 05B195 25m 1:21.61
46 38 Noora Salo Kouvolan Uimarit 2007 07A646 25m 1:23.03
47 235 Aino Metsi Uinti Imatra 2007 07A937 25m 1:23.66
48 186 Isla Puranen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A306 25m 1:24.14
49 45 Polina Senkina Kouvolan Uimarit 2007 07A878 25m 1:24.99
50 114 Mea Makkula Lahden Uimaseura 2006 06A859 25m 1:25.06
51 103 Olivia Porter Lahden Uimaseura 2007 07A275 25m 1:25.64
52 187 Paulina Pessi Lappeenrannan Uimarit 2008 08A293 25m 1:25.73
53 129 Peppi Mutikainen Lahden Uimaseura 2009 09A442 25m 1:26.49
54 188 Sara Uski Lappeenrannan Uimarit 2009 09A143 25m 1:26.52
55 225 Vilma Korkalainen Voikkaan Viesti 2009 09A193 25m 1:27.65
56 125 Anni Eskelinen Lahden Uimaseura 2009 09A291 25m 1:28.40
57 43 Ida Tuominen Kouvolan Uimarit 2007 07A885 25m 1:28.60
58 111 Moona Pulkkinen Lahden Uimaseura 2008 08A206 25m 1:29.44
59 107 Lotta Koskinen Lahden Uimaseura 2008 08A096 25m 1:30.40
60 37 Netta Korkalainen Kouvolan Uimarit 2008 08A361 25m 1:32.02
61 32 Saara Virtanen Kouvolan Uimarit 2008 08A139 25m 1:32.51
62 47 Ilona Ivanova Kouvolan Uimarit 2007 07A983 25m 1:34.52
63 109 Saaga Pitkänen Lahden Uimaseura 2008 08A111 25m 1:35.09
64 46 Kea Immonen Kouvolan Uimarit 2007 07A966 25m 1:36.23
65 36 Noora Reijonen Kouvolan Uimarit 2008 08A337 25m 1:36.98
66 132 Aida Laukkanen Lahden Uimaseura 2009 09A505 25m 1:44.62
67 54 Wilma Tarjala Kouvolan Uimarit 2009 09A695 25m
68 51 Nea Suvi-tuulia Nokkanen Kouvolan Uimarit 2006 06B170 25m
69 209 Ida Karjalainen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A906 25m
70 221 Sofia Rask Mikkelin Uimaseura 2006 06B063 25m
2019-10-12 11.25.49 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
3 50m BF P-13, M
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 13 Ville Kotikuusi Kouvolan Uimarit 1991 91A412 25m 20.26
2 22 Erkka Suni Kouvolan Uimarit 2005 05A270 25m 25.12
3 31 Sami Flygtman Kouvolan Uimarit 2006 06A506 25m 26.31
4 173 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit 2004 04A990 25m 26.79
5 41 caro reponen Kouvolan Uimarit 2009 09A274 25m 29.30
6 55 Lennart Salokorpi Kouvolan Uimarit 2009 09A697 25m
7 14 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m
8 40 Aleks Jermuss Kouvolan Uimarit 2008 08A552 25m
9 53 Lenni Mattila Kouvolan Uimarit 2010 10A294 25m
10 16 Manu Ursin Kouvolan Uimarit 2002 02A800 25m
11 52 Niila Mattila Kouvolan Uimarit 2008 08A876 25m
12 29 Simo Virtanen Kouvolan Uimarit 2004 04A913 25m
2019-10-12 11.25.49 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
4 50m BF T-12, N
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 172 Aino-Elina Kitinoja Lappeenrannan Uimarit 2006 06A388 25m 24.82
2 34 Aada Ahonen Kouvolan Uimarit 2005 05A977 25m 26.98
3 179 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit 2005 05A862 25m 27.31
4 17 Inka Timperi Kouvolan Uimarit 2002 02A886 25m 27.87
5 184 Krette Mullamaa Lappeenrannan Uimarit 2007 07A359 25m 28.38
6 26 Susanna Leino Kouvolan Uimarit 2006 06A237 25m 28.96
7 20 Nea Leino Kouvolan Uimarit 2004 04A359 25m 29.93
8 27 Tiina Leino Kouvolan Uimarit 2006 06A280 25m 30.50
9 43 Ida Tuominen Kouvolan Uimarit 2007 07A885 25m 34.84
10 32 Saara Virtanen Kouvolan Uimarit 2008 08A139 25m 34.97
11 38 Noora Salo Kouvolan Uimarit 2007 07A646 25m
12 54 Wilma Tarjala Kouvolan Uimarit 2009 09A695 25m
13 252 Julia Seppen Tampereen urheilusukeltajat 1990 25m
14 50 Eveliina Huomo Kouvolan Uimarit 2009 09A574 25m
15 30 Iida Peltola Kouvolan Uimarit 2005 05A719 25m
16 46 Kea Immonen Kouvolan Uimarit 2007 07A966 25m
17 47 Ilona Ivanova Kouvolan Uimarit 2007 07A983 25m
18 36 Noora Reijonen Kouvolan Uimarit 2008 08A337 25m
2019-10-12 11.25.49 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
5 50m SU P-10, 12, 14, M
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 83 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura 2001 01B030 25m 27.23
2 19 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit 2003 03A605 25m 28.39
3 241 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila 2003 03A172 25m 29.17
4 14 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m 29.37
5 16 Manu Ursin Kouvolan Uimarit 2002 02A800 25m 30.66
6 82 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura 2004 04A115 25m 31.78
7 6 Eemeli Nylund Heinolan Isku 2003 03A915 25m 31.93
8 153 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A437 25m 32.23
9 162 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A114 25m 34.17
10 152 Kai-Asser Skog Lappeenrannan Uimarit 1966 66A035 25m 34.82
11 102 Miko Virtanen Lahden Uimaseura 2005 05A764 25m 38.99
12 40 Aleks Jermuss Kouvolan Uimarit 2008 08A552 25m 39.61
13 105 Aleksi Salo Lahden Uimaseura 2008 08A115 25m 39.95
14 182 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit 2007 07A346 25m 39.96
15 110 Raman Bajalan Lahden Uimaseura 2007 07A326 25m 40.10
16 118 Tuomas Marttila Lahden Uimaseura 2008 08A411 25m 40.42
17 117 Ivan Fadeechev Lahden Uimaseura 2007 07A582 25m 41.08
18 95 Vilho Teno Lahden Uimaseura 2006 06A245 25m 41.26
19 116 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura 2009 09A130 25m 41.78
20 194 Veeti Ukkola Lappeenrannan Uimarit 2010 10A136 25m 43.88
21 183 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit 2004 04B144 25m 44.21
22 189 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit 2006 06A903 25m 45.99
23 126 Samu Tirkkonen Lahden Uimaseura 2008 08A705 25m 47.09
24 128 Denis Karvanen Lahden Uimaseura 2009 09A428 25m 48.04
25 127 Onni Honkanen Lahden Uimaseura 2008 08A708 25m 48.17
26 176 Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit 2004 04B065 25m 48.43
27 122 Artem Chornyi Lahden Uimaseura 2008 08A572 25m 51.06
28 212 Sasu Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A970 25m 51.72
29 120 Santeri Palvanen Lahden Uimaseura 2009 09A370 25m 52.31
30 199 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A781 25m 52.62
31 196 Joona Väätämöinen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A694 25m 54.59
32 33 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit 2008 08A138 25m 56.05
33 130 Aaro Paasio Lahden Uimaseura 2009 09A459 25m 56.12
34 197 Elias Kauppila Lappeenrannan Uimarit 2005 05B210 25m
35 200 Elmeri Tikka Lappeenrannan Uimarit 2005 05B220 25m
36 48 Jesse Aittola Kouvolan Uimarit 2007 07A989 25m
37 53 Lenni Mattila Kouvolan Uimarit 2010 10A294 25m
38 55 Lennart Salokorpi Kouvolan Uimarit 2009 09A697 25m
39 52 Niila Mattila Kouvolan Uimarit 2008 08A876 25m
40 201 Joel Kauppila Lappeenrannan Uimarit 2009 09A521 25m
2019-10-12 11.25.49 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
6 50m SU T-9, 11, 13, N
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 15 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit 2004 04A155 25m 29.70
2 81 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 25m 29.85
3 75 Senni Ovaskainen Lahden Uimaseura 2001 01A093 25m 31.93
4 89 Nea Mustonen Lahden Uimaseura 2004 04A265 25m 32.80
5 157 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit 2003 03A660 25m 34.17
6 180 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit 2007 07A325 25m 34.26
7 84 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura 2005 05A054 25m 34.87
8 85 Janna Salminen Lahden Uimaseura 2003 03A489 25m 35.17
9 158 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A665 25m 35.24
10 154 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit 2003 03A513 25m 35.96
11 248 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti 2006 06A588 25m 36.60
12 21 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit 2004 04A497 25m 36.69
13 167 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit 2006 06A242 25m 38.95
14 164 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A200 25m 40.03
15 220 Krista Kurvinen Mikkelin Uimaseura 2007 07A412 25m 41.18
16 192 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A755 25m 41.29
17 45 Polina Senkina Kouvolan Uimarit 2007 07A878 25m 42.14
18 113 Lotta Järvinen Lahden Uimaseura 2008 08A304 25m 43.74
19 119 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura 2008 08A536 25m 43.98
20 231 Katariina Kosunen Uinti Imatra 2005 05B165 25m 44.22
21 129 Peppi Mutikainen Lahden Uimaseura 2009 09A442 25m 45.70
22 114 Mea Makkula Lahden Uimaseura 2006 06A859 25m 46.37
23 236 Ilona Luukinen Uinti Imatra 2006 06B106 25m 46.56
24 133 Juuli Salum Lahden Uimaseura 2010 10A386 25m 47.53
25 170 Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit 2007 07A120 25m 47.78
26 207 Taimi Tynkkynen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A871 25m 48.45
27 124 Annabel Salo Lahden Uimaseura 2010 10A128 25m 51.40
28 206 Nea Kailio Lappeenrannan Uimarit 2010 10A274 25m 52.98
29 131 Veera Järvinen Lahden Uimaseura 2010 10A162 25m 53.53
30 203 Sanja Joensuu Lappeenrannan Uimarit 2008 08A847 25m 53.90
31 204 Ella Villanen Lappeenrannan Uimarit 2010 10A258 25m 54.34
32 227 Iida Korpi Uimaseura Kaarina 2012 12A014 25m 56.71
33 123 Milla Pylvänäinen Lahden Uimaseura 2010 10A117 25m 57.64
34 213 Milma Korppas Lappeenrannan Uimarit 2008 08A978 25m 58.75
35 184 Krette Mullamaa Lappeenrannan Uimarit 2007 07A359 25m
36 50 Eveliina Huomo Kouvolan Uimarit 2009 09A574 25m
37 208 Matilda Oinonen Lappeenrannan Uimarit 2010 10A295 25m
38 171 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit 2005 05A658 25m
39 214 Enni Sinkko Lappeenrannan Uimarit 2009 09A739 25m
40 209 Ida Karjalainen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A906 25m
41 210 Sara Lensu Lappeenrannan Uimarit 2010 10A403 25m
42 264 INKA KORHONEN Mikkelin Uimaseura 2005 05B211 25m LAT
43 54 Wilma Tarjala Kouvolan Uimarit 2009 09A695 25m
2019-10-12 11.25.50 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
7 200m SF M
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 22 Erkka Suni Kouvolan Uimarit 2005 05A270 25m 2:02.47
2 261 Mika Virtanen Tampereen urheilusukeltajat 1976 25m
3 31 Sami Flygtman Kouvolan Uimarit 2006 06A506 25m
2019-10-12 11.25.50 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
8 200m SF N
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 253 Laura Lähteenkorva Tampereen urheilusukeltajat 1991 25m 1:42.65
2 251 Päivä-Kaisla Seppänen Tampereen urheilusukeltajat 2006 25m 1:50.89
3 257 Hilla Penttilä Tampereen urheilusukeltajat 2005 25m 2:03.76
4 34 Aada Ahonen Kouvolan Uimarit 2005 05A977 25m 2:04.31
5 252 Julia Seppen Tampereen urheilusukeltajat 1990 25m 2:07.13
6 255 Nina Sundberg Tampereen urheilusukeltajat 2006 25m 2:07.34
7 179 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit 2005 05A862 25m 2:09.80
8 26 Susanna Leino Kouvolan Uimarit 2006 06A237 25m 2:11.62
9 256 Minttu Mikkonen Tampereen urheilusukeltajat 2006 25m 2:14.84
10 20 Nea Leino Kouvolan Uimarit 2004 04A359 25m 2:21.67
2019-10-12 11.25.50 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
9 400m VU M
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 86 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura 2004 04A223 25m 4:14.56
2 156 Tatu Samuel Saareks Lappeenrannan Uimarit 2003 03A630 25m 4:21.00
3 19 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit 2003 03A605 25m 4:22.42
4 87 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura 2003 03A507 25m 4:24.38
5 155 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit 2005 05A069 25m 4:41.81
6 23 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit 2006 06A079 25m 5:00.09
7 162 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A114 25m 5:10.24
8 28 Miro Järvinen Kouvolan Uimarit 2005 05A573 25m 5:13.70
9 112 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura 2005 05B041 25m 5:15.61
10 224 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti 2006 06A374 25m 5:16.08
11 106 Antero Ruban Lahden Uimaseura 2004 04B114 25m 5:35.71
12 40 Aleks Jermuss Kouvolan Uimarit 2008 08A552 25m 6:30.17
13 185 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit 2006 06A803 25m 6:57.88
14 39 Jan Labinskii Kouvolan Uimarit 2007 07A654 25m 7:07.78
15 49 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit 2007 07A993 25m 7:21.39
16 174 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B043 25m
17 173 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit 2004 04A990 25m
18 14 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m
19 102 Miko Virtanen Lahden Uimaseura 2005 05A764 25m
20 193 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A799 25m
21 44 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit 2009 09A311 25m
22 163 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit 2004 04A631 25m
23 41 caro reponen Kouvolan Uimarit 2009 09A274 25m
24 242 Jimi Kojo Uimaseura Aquila 2005 05A032 25m
2019-10-12 11.25.51 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
10 400m VU N
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 154 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit 2003 03A513 25m 4:40.62
2 160 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit 2005 05A292 25m 4:42.88
3 246 salma mäntynen Uimaseura Aquila 2005 05A445 25m 4:45.93
4 158 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A665 25m 4:48.69
5 157 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit 2003 03A660 25m 4:48.82
6 219 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura 2006 06A346 25m 4:57.47
7 93 tinka tamminen Lahden Uimaseura 2006 06A126 25m 4:58.69
8 168 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A281 25m 5:04.05
9 96 Ebba Simberg Lahden Uimaseura 2007 25m 5:12.66
10 166 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A076 25m 5:16.50
11 30 Iida Peltola Kouvolan Uimarit 2005 05A719 25m 5:17.29
12 165 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A064 25m 5:22.17
13 167 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit 2006 06A242 25m 5:37.62
14 35 Helmi Viherkoski Kouvolan Uimarit 2005 05B085 25m 5:41.64
15 181 Eea Huhtanen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B142 25m 5:55.03
16 37 Netta Korkalainen Kouvolan Uimarit 2008 08A361 25m 6:15.23
17 170 Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit 2007 07A120 25m 6:27.88
18 38 Noora Salo Kouvolan Uimarit 2007 07A646 25m 6:39.80
19 42 emma ahokas Kouvolan Uimarit 2008 08A564 25m 7:10.29
20 101 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura 2007 07A176 25m
21 18 Inka Raitio Kouvolan Uimarit 2004 04A303 25m
22 171 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit 2005 05A658 25m
23 89 Nea Mustonen Lahden Uimaseura 2004 04A265 25m
24 195 Anna Huhtala Lappeenrannan Uimarit 2006 06B039 25m
25 51 Nea Suvi-tuulia Nokkanen Kouvolan Uimarit 2006 06B170 25m
26 164 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A200 25m
27 161 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit 2005 05A319 25m
28 21 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit 2004 04A497 25m
2019-10-12 11.25.51 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
11 50m RU P-10, 12, 14, M
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 14 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m 29.19
2 77 Saku Romo Lahden Uimaseura 2000 00A504 25m 30.53
3 153 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A437 25m 31.18
4 241 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila 2003 03A172 25m 32.62
5 90 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura 2003 03A748 25m 33.59
6 6 Eemeli Nylund Heinolan Isku 2003 03A915 25m 34.67
7 100 Topias Tynjä Lahden Uimaseura 2005 05A627 25m 36.72
8 94 Denis Katunov Lahden Uimaseura 2006 06A164 25m 36.85
9 106 Antero Ruban Lahden Uimaseura 2004 04B114 25m 37.20
10 247 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila 2005 05A606 25m 38.24
11 173 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit 2004 04A990 25m 38.77
12 29 Simo Virtanen Kouvolan Uimarit 2004 04A913 25m 38.93
13 174 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B043 25m 39.91
14 97 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura 2007 07A083 25m 39.94
15 99 Viacheslav Semenov Lahden Uimaseura 2006 06A319 25m 40.35
16 115 Elias Molodtsov Lahden Uimaseura 2005 05B088 25m 42.08
17 163 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit 2004 04A631 25m 42.12
18 183 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit 2004 04B144 25m 43.67
19 190 Onni Scharin Lappeenrannan Uimarit 2007 07A641 25m 43.96
20 189 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit 2006 06A903 25m 44.49
21 177 Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A202 25m 45.49
22 104 Leevi Immonen Lahden Uimaseura 2007 07A249 25m 45.50
23 176 Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit 2004 04B065 25m 46.11
24 202 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit 2007 07B002 25m 46.69
25 121 Maksym Chornyi Lahden Uimaseura 2006 06B032 25m 48.67
26 116 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura 2009 09A130 25m 48.86
27 178 Nooa Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A130 25m 51.75
28 182 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit 2007 07A346 25m 51.84
29 130 Aaro Paasio Lahden Uimaseura 2009 09A459 25m 52.46
30 232 Viljami Myllärinen Uinti Imatra 2007 07A859 25m 52.54
31 200 Elmeri Tikka Lappeenrannan Uimarit 2005 05B220 25m 54.40
32 185 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit 2006 06A803 25m 54.79
33 194 Veeti Ukkola Lappeenrannan Uimarit 2010 10A136 25m 55.04
34 33 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit 2008 08A138 25m 55.61
35 120 Santeri Palvanen Lahden Uimaseura 2009 09A370 25m 57.91
36 44 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit 2009 09A311 25m 1:01.02
37 199 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A781 25m 1:04.56
38 197 Elias Kauppila Lappeenrannan Uimarit 2005 05B210 25m
39 196 Joona Väätämöinen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A694 25m
40 52 Niila Mattila Kouvolan Uimarit 2008 08A876 25m
41 55 Lennart Salokorpi Kouvolan Uimarit 2009 09A697 25m
42 53 Lenni Mattila Kouvolan Uimarit 2010 10A294 25m
2019-10-12 11.25.51 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit
Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
12 50m RU T-9, 11, 13, N
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 15 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit 2004 04A155 25m 33.90
2 243 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila 2004 04A159 25m 34.89
3 81 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 25m 35.42
4 25 Matilda Lonka Kouvolan Uimarit 2003 03A814 25m 36.09
5 101 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura 2007 07A176 25m 36.99
6 245 Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila 2003 03A878 25m 38.88
7 165 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A064 25m 40.36
8 234 Anna Hietanen Uinti Imatra 2006 06B085 25m 41.65
9 223 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti 2005 05A247 25m 41.95
10 1 Emilia Isoviita Kampuksen Plaani 2007 07A704 25m 43.44
11 175 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A072 25m 43.59
12 192 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A755 25m 43.68
13 231 Katariina Kosunen Uinti Imatra 2005 05B165 25m 44.09
14 179 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit 2005 05A862 25m 44.17
15 181 Eea Huhtanen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B142 25m 44.72
16 248 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti 2006 06A588 25m 44.87
17 103 Olivia Porter Lahden Uimaseura 2007 07A275 25m 44.92
18 239 Anna Kullberg Uinti Imatra 2006 06B176 25m 45.12
19 125 Anni Eskelinen Lahden Uimaseura 2009 09A291 25m 46.43
20 109 Saaga Pitkänen Lahden Uimaseura 2008 08A111 25m 47.02
21 107 Lotta Koskinen Lahden Uimaseura 2008 08A096 25m 47.64
22 132 Aida Laukkanen