2019-10-17   02:23:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
17 50m VU P-10, 12, 14, M
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 241 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila 2003 03A172 25m 25.03
2 14 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 25m 25.11
3 6 Eemeli Nylund Heinolan Isku 2003 03A915 25m 25.29
4 86 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura 2004 04A223 25m 25.44
5 16 Manu Ursin Kouvolan Uimarit 2002 02A800 25m 25.63
6 19 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit 2003 03A605 25m 25.85
7 244 Benjamin Kangas Uimaseura Aquila 2002 02A659 25m 26.33
8 7 Santeri Salonen Heinolan Isku 2005 05A686 25m 26.87
9 229 Antti Issakainen Uinti Imatra 2001 01B010 25m 27.57
10 228 Arto Tanttu Uinti Imatra 2001 01B009 25m 27.70
11 153 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A437 25m 27.81
12 29 Simo Virtanen Kouvolan Uimarit 2004 04A913 25m 30.30
13 152 Kai-Asser Skog Lappeenrannan Uimarit 1966 66A035 25m 30.46
14 224 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti 2006 06A374 25m 31.89
15 97 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura 2007 07A083 25m 33.25
16 8 Casper Häll Heinolan Isku 2005 05A963 25m 33.39
17 10 Topi Hassinen Heinolan Isku 2005 05B226 25m 34.35
18 110 Raman Bajalan Lahden Uimaseura 2007 07A326 25m 34.72
19 185 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit 2006 06A803 25m 35.56
20 178 Nooa Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A130 25m 36.00
21 190 Onni Scharin Lappeenrannan Uimarit 2007 07A641 25m 36.31
22 121 Maksym Chornyi Lahden Uimaseura 2006 06B032 25m 36.54
23 202 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit 2007 07B002 25m 36.68
24 116 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura 2009 09A130 25m 36.71
25 232 Viljami Myllärinen Uinti Imatra 2007 07A859 25m 36.84
26 9 Elias Manskinen Heinolan Isku 2008 08A537 25m 37.70
27 118 Tuomas Marttila Lahden Uimaseura 2008 08A411 25m 39.02
28 122 Artem Chornyi Lahden Uimaseura 2008 08A572 25m 40.19
29 193 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A799 25m 40.82
30 199 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A781 25m 40.83
31 196 Joona Väätämöinen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A694 25m 41.05
32 49 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit 2007 07A993 25m 41.10
33 128 Denis Karvanen Lahden Uimaseura 2009 09A428 25m 41.73
34 201 Joel Kauppila Lappeenrannan Uimarit 2009 09A521 25m 41.96
35 33 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit 2008 08A138 25m 43.29
36 211 Lev Bryantsev Lappeenrannan Uimarit 2009 09A700 25m
37 226 Valto Alatalo Voikkaan Viesti 2010 10A438 25m
38 240 Jaakko Martikainen Uinti Imatra 2006 06B193 25m
39 53 Lenni Mattila Kouvolan Uimarit 2010 10A294 25m
40 55 Lennart Salokorpi Kouvolan Uimarit 2009 09A697 25m
41 216 Peetu Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2009 25m
2019-10-12 11.25.53 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner