2020-07-15   00:00:43
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

1_S
LÝb 1, 50m FrisvÝmning Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 00:57,80 - 1996-2007: 00:41,54 - 2008 og yngre: 00:47,11 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
130  Linding Noa Skousgaard  2010  HOBRO  1098AJ  25 m  49.95   
56  Christiansen Stine Marie  2010  PINGVINEN  1074AH  25 m  55.08   
131  Nielsen Ronja Schubart  2011  HOBRO  1142AC  25 m  1:00.15   
129  Kjśr Maya  2010  HOBRO  1032AH  25 m  1:02.34   
127  Lunen Lśrke Sofie Birk  2010  HOBRO  1030AH  25 m  1:04.25   
91  Jakobsen Josephine  2010  JARL  1006AL  25 m     
96  LÝkke Nikoline  2010  JARL  1008AL  25 m     
293  Schwab Marie MÝlbśk  2011  SMUT  1168AC  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
112  Laugesen Katrine Kjśr  2008  HOBRO  0846AM  25 m  35.05   
174  Thomasen Iben  2008  BSK08  0816AK  25 m  35.96   
121  Mejlstrup Caroline Rebo  2008  HOBRO  0892AJ  25 m  36.05   
119  Rasmu Josefine Lykkegaard  2009  HOBRO  0948AF  25 m  38.65   
246  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m  39.74   
126  Mousten Liv Boldt  2009  HOBRO  0998AF  25 m  40.32   
128  TÝth Maja  2008  HOBRO  0838AM  25 m  40.70   
125  Andersen Laura NÝrgaard  2008  HOBRO  0832AT  25 m  40.95   
170  Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  41.00   
10  185  Jensen Sofie Boelskift  2009  BSK08  0942BB  25 m  44.45   
11  258  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m  47.47   
12  Egholm Sofie  2009  NEJST  0930AJ  25 m  48.53   
13  54  Mikaelsen Hannah  2008  PINGVINEN  0896AT  25 m  48.63   
14  248  Rasmussen Agnes Brix  2008  AABYBRO  0868AT  25 m  49.03   
15  122  Kristensen Celina Thorup  2009  HOBRO  0926BB  25 m  49.84   
16  55  Holst Julie Sylvan  2009  PINGVINEN  0958BC  25 m  51.26   
17  Welle Julie  2009  NEJST    25 m  55.39   
18  254  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m  56.00   
19  Petersen Thilde SkjÝdt  2009  NEJST    25 m  56.62   
20  124  Foghmar Esther NÝrholt  2009  HOBRO  0994BB  25 m  1:05.04   
21  Petersen Freja Elisa  2009  NEJST    25 m  1:11.14   
22  88  Wśrness Hannah  2009  JARL  0990BD  25 m     
23  295  Uhrenholt Kathrine  2008  SMUT  0892AU  25 m     
24  300  Terp Isabella  2008  SMUT  0898AV  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
143  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  30.38   
28  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  30.69   
184  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  31.04   
109  Walmar Ane  2007  HOBRO  0746AS  25 m  32.20   
196  Lucassen Freja  2007  AARS  0706AV  25 m  32.58   
311  Jeppesen Nana Starcke  2006  SōHESTEN  0676AW  25 m  33.32   
25  Christiansen Lise Ingeborg  2007  PINGVINEN  0792AQ  25 m  33.95   
261  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  34.20   
202  Holmberg Amanda  2007  AARS  0774AU  25 m  34.40   
10  30  Lydersen Anna Skovhus  2007  PINGVINEN  0772AP  25 m  34.70   
11  197  JÝrgensen Ida  2007  AARS  0746AX  25 m  35.24   
12  111  Půlsdůttir Gudrun  2006  HOBRO  0698AS  25 m  35.33   
13  32  Thomassen Astrid O.  2007  PINGVINEN  0796AK  25 m  36.02   
14  33  Kristensen Amalie  2006  PINGVINEN  0638AV  25 m  36.42   
15  86  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  36.72   
16  310  Larsen Caroline  2007  SōHESTEN  0706AY  25 m  36.90   
17  198  Lucassen Mathilde  2007  AARS  0746AU  25 m  37.22   
18  22  Rise Alberte  2007  PINGVINEN  0752AP  25 m  37.33   
19  77  Hove Kirstine  2006  SNEDSTED  0644AS  25 m  38.00   
20  201  Andersen Vita Aster  2007  AARS  0788AY  25 m  38.85   
21  Hyldahl-RishÝj Sara  2006  NEJST  0612AN  25 m  44.89   
22  249  Kastaniegaard Emily  2007  AABYBRO  0766AY  25 m  46.53   
23  Borup Sofie  2007  NEJST  0752AM  25 m  51.68   
24  Christensen Frida  2007  NEJST  0760AW  25 m  57.30   
25  179  Thomsen Marie B Nygaard  2006  BSK08  0658AZ  25 m     
26  298  Jensen Asta Kappel  2007  SMUT  0742AZ  25 m     
27  313  Carlsen Ida  2006  SōHESTEN  0682AY  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
51  Friborg Freja  2004  PINGVINEN  0404AT  25 m  28.68   
247  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  29.00   
222  Danielsen Laura RÝnn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  29.57   
44  Renneberg Laura Sofie  2005  PINGVINEN  0578AW  25 m  29.62   
43  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  25 m  30.00   
142  Larsen Svea Tinggaard  2005  HOBRO  0542AT  25 m  30.22   
169  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  30.99   
230  Svendsen Zille Haarh  2004  AALBORG  0436AI  25 m  31.23   
41  Larsen Elisabeth Leegaard  2005  PINGVINEN  0586AV  25 m  31.33   
10  42  Momme Hannah VixÝ  2005  PINGVINEN  0502AS  25 m  31.37   
11  24  Juliansdottir Frida  2005  PINGVINEN  0558AW  25 m  31.57   
12  290  SÝrensen Michelle Bloch  2004  SMUT  0426AX  25 m  31.80   
13  288  Andersen Maja Bech FśrlÝv  2005  SMUT  0534AR  25 m  32.02   
14  223  SÝrensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  32.47   
15  287  Christensen Zenia  2005  SMUT  0572AL  25 m  33.09   
16  305  Hovalt Mille Fischer  2004  SōHESTEN  0456AW  25 m  33.10   
17  221  Bertelsen Julie  2005  AALBORG  0538AY  25 m  33.62   
18  81  Lyndrup Agnes Immersen  2004  SNEDSTED  0426BE  25 m  33.69   
19  204  Markussen Christina  2005  AARS  0538AW  25 m  34.78   
20  195  Nielsen Alma  2005  AARS  0552BC  25 m  35.58   
21  34  ValbjÝrn Isabella Vinkler  2005  PINGVINEN  0552AX  25 m  35.81   
22  82  Thomsen Christina  2005  SNEDSTED  0504BD  25 m  36.55   
23  265  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m  36.67   
24  79  Larsen Nora  2004  SNEDSTED  0454BC  25 m  41.37   
25  10  Christensen Beate  2005  NEJST  0548AW  25 m  42.82   
26  186  Bisgaard Victoria T  2005  BSK08  0514BD  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
226  Madsen Nete Lund  2001  AALBORG  0186AZ  25 m  28.81   
224  Meinert Maja  2001  AALBORG  0118AO  25 m  29.12   
286  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  29.76   
217  Hansen Emilie Sofie  2001  AALBORG  0168BE  25 m  29.92   
74  Hove Louise  2002  SNEDSTED  0246BA  25 m  30.10   
289  Vorgod Signe Lauridsen  2002  SMUT  0254BD  25 m  30.13   
53  SÝrensen Camilla Tommerup  2003  PINGVINEN  0356AJ  25 m  30.99   
148  SchÝnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  32.39   
206  SÝrensen Emma Rask  2003  AARS  0388AP  25 m  32.75   
10  219  Bengtson Iben Kjśr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  33.22   
11  232  HÝeg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  33.22   
12  285  Christensen Ida  2001  SMUT  0126AU  25 m  35.69   
13  78  Khelil Sara  2003  SNEDSTED  0356BF  25 m  37.70   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
2_S
LÝb 2, 50m FrisvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 00:56,95 - 1996-2007: 00:38,13 - 2008 og yngre: 00:46,07 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
12  Christiansen Magne  2011  NEJST    25 m  58.84   
132  Dalmose Tristan Martinus  2011  HOBRO  1123AC  25 m  1:02.50   
296  Lybech Sander  2010  SMUT  1009AH  25 m     
301  Lassen Malthe Emil  2010  SMUT  1047AI  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
306  Jeppesen Rasmus Starcke  2008  SōHESTEN  0813AI  25 m  31.84   
292  Schwab Tobias  2009  SMUT  0985AF  25 m  36.33   
110  SÝrensen Ditlev  2009  HOBRO  0961AE  25 m  37.33   
255  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m  37.51   
243  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m  38.40   
37  Pedersen Gustav ō.  2008  PINGVINEN  0875AD  25 m  38.97   
116  Haugaard Johannes Munk  2009  HOBRO  0925BB  25 m  39.14   
118  Balslev Martin Hedegaard  2008  HOBRO  0815AH  25 m  40.67   
Nicolajsen William  2008  NEJST  0815AL  25 m  43.63   
10  13  Larsen Frederik  2008  NEJST    25 m  44.65   
11  123  Hansen Elias  2009  HOBRO  0959AD  25 m  45.49   
12  182  Drews Sander  2008  BSK08  0879AM  25 m  45.90   
13  36  Andersen Alexander W.  2008  PINGVINEN  0815AI  25 m  47.15   
14  133  Mohr Sebastian  2009  HOBRO  0987BA  25 m  50.81   
15  134  Nielsen Silas Schubart  2008  HOBRO  0851AO  25 m  1:02.24   
16  98  HÝrlyck Rasmus  2009  JARL  0963BD  25 m     
17  299  Kaae Mikkel Amby  2008  SMUT  0835AP  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
263  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  28.96   
29  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  31.28   
251  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  31.65   
141  Laugesen Patrick Kjśr  2006  HOBRO  0677AO  25 m  32.35   
269  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  33.23   
200  Markussen Noah  2006  AARS  0657AO  25 m  33.73   
114  Andersen Patrick NÝrgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m  33.87   
26  Broe Lucas SkjÝdt  2007  PINGVINEN  0721AH  25 m  34.35   
259  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  34.58   
10  199  Christensen Mikkel P.  2006  AARS  0691AP  25 m  35.23   
11  38  Momme Victor VixÝ  2007  PINGVINEN  0793AJ  25 m  35.94   
12  80  Monberg Malthe  2006  SNEDSTED  0611AR  25 m  36.69   
13  312  Kroer Lucas  2007  SōHESTEN  0741AO  25 m  38.52   
14  14  StÝrup Oliver  2006  NEJST  0613AR  25 m  39.68   
15  173  Bukholt Hjalte Nymann  2007  BSK08  0725AP  25 m  44.17   
16  256  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  44.35   
17  171  Clausen Frederik Donner  2007  BSK08  0745AQ  25 m  55.23   
18  172  MÝller Frederik Meyer  2006  BSK08  0665AS  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
48  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  26.06   
46  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  25 m  26.24   
225  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  27.82   
229  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  28.11   
205  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  28.96   
307  Johansen Esben Kilde  2004  SōHESTEN  0415AS  25 m  29.05   
208  ōlgaard Kristian  2005  AARS  0549AP  25 m  29.17   
31  Thordal Valentin  2005  PINGVINEN  0547AK  25 m  29.32   
27  Johansen Elias Bock  2005  PINGVINEN  0545AO  25 m  29.98   
10  262  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  30.95   
11  175  Hjermitslev Ivan  2004  BSK08  0401AS  25 m  33.32   
12  73  Madsen Mathias  2004  SNEDSTED  0477AK  25 m  33.43   
13  15  Nielsen Malthe Kobber  2005  NEJST  0515AG  25 m  33.66   
14  75  HorsbÝll Magnus  2005  SNEDSTED  0525AI  25 m  35.20   
15  183  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  41.81   
Ňrg. 1996-2003 
233  Kristensen Jonathan L  2000  AALBORG  0037AH  25 m  25.66   
211  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  25.91   
231  JÝrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  26.09   
228  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  26.12   
266  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  26.38   
244  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  26.58   
49  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  26.81   
304  Johansen David  2001  SōHESTEN  0179AN  25 m  27.49   
203  SÝrensen Andreas Rask  1999  AARS  9939AR  25 m  28.00   
10  218  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  28.80   
11  52  ValbjÝrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  28.95   
12  50  Nielsen Jimmy  2003  PINGVINEN  0325AE  25 m  29.98   
13  303  Thomsen Sebastian Emil  2002  SōHESTEN  0221AU  25 m  30.36   
14  181  Feldthusen Oliver  2003  BSK08  0301AP  25 m  30.37   
15  220  Mejdahl Jens  2003  AALBORG  0327AR  25 m  30.43   
Ňrg. 0-1970 
302  Christensen Kim  1965  SMUT  6599AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
3_S
LÝb 3, 200m RygsvÝmning Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 04:56,53 - 1996-2007: 03:33,16 - 2008 og yngre: 04:01,72 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
250  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  3:16.60   
Ňrg. 2006-2007 
23  BÝgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  2:40.02   
144  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  2:45.49   
308  Frandsen Sarah  2007  SōHESTEN  0752AU  25 m  3:05.28   
32  Thomassen Astrid O.  2007  PINGVINEN  0796AK  25 m  3:11.60   
87  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  3:23.84   
86  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  3:41.72   
314  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m  4:41.37   
92  Baars Kamille  2006  JARL  0654AV  25 m     
196  Lucassen Freja  2007  AARS  0706AV  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
136  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  25 m  2:38.30   
177  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  2:40.06   
230  Svendsen Zille Haarh  2004  AALBORG  0436AI  25 m  2:40.39   
76  Bojesen Emma  2004  SNEDSTED  0434AV  25 m  3:13.63   
99  NÝrgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
286  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  2:32.56   
284  Sand Anne Rasmussen  2000  SMUT  0058AT  25 m  2:40.00   
219  Bengtson Iben Kjśr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  3:02.19   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
4_S
LÝb 4, 200m RygsvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 05:38,72 - 1996-2007: 03:18,80 - 2008 og yngre: 04:00,24 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
101  Larsen Malthe Bach  2008  JARL  0847AA  25 m  3:23.23   
252  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m  4:06.08   
35  Lumholtz Villads Elliot  2008  PINGVINEN  0817AJ  25 m     
115  Tome Kian Asbert  2009  HOBRO  0999AD  25 m     
117  ōstergaard Magnus  2008  HOBRO  0805AF  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
268  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  2:34.61   
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  2:42.08   
138  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  2:52.85   
102  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  3:02.62   
210  Knudsen Nikolaj Rytger  2006  AARS  0603AI  25 m  3:08.63   
113  Nielsen Jonatan Schubart  2006  HOBRO  0655AP  25 m     
120  Vesterskov Peter HÝenhof  2007  HOBRO  0755AI  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
139  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  2:14.75   
57  Albśk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  2:35.45   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
5_S
LÝb 5, 200m Butterfly Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 04:57,48 - 1996-2007: 03:33,83 - 2008 og yngre: 04:02,49 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
143  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  3:08.08   
253  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  4:15.40   
257  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
137  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  2:35.18   
45  Klein Linea Lodberg  2005  PINGVINEN  0536AK  25 m  2:51.37   
40  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  25 m  3:02.35   
39  Dalsgaard Ida Kold  2005  PINGVINEN  0538AS  25 m  3:10.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
6_S
LÝb 6, 200m Butterfly Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 05:05,21 - 1996-2007: 03:24,31 - 2008 og yngre: 04:06,90 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2006-2007 
242  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  4:00.00   
Ňrg. 2004-2005 
245  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  2:47.33   
46  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  25 m  3:00.00   
145  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  3:08.08   
Ňrg. 1996-2003 
47  Madsen Mikkel Hedeby  2002  PINGVINEN  0217AT  25 m  2:29.31   
227  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  2:44.46   
52  ValbjÝrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  2:56.81   
267  Andersen Simon  2000  AABYBRO  0069AK  25 m  2:58.42   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
7_S
LÝb 7, 100m FrisvÝmning Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:06,61 - 1996-2007: 01:31,01 - 2008 og yngre: 01:43,21 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
130  Linding Noa Skousgaard  2010  HOBRO  1098AJ  25 m  1:51.71   
56  Christiansen Stine Marie  2010  PINGVINEN  1074AH  25 m  1:53.61   
129  Kjśr Maya  2010  HOBRO  1032AH  25 m  2:04.03   
131  Nielsen Ronja Schubart  2011  HOBRO  1142AC  25 m  2:09.29   
127  Lunen Lśrke Sofie Birk  2010  HOBRO  1030AH  25 m  2:15.28   
91  Jakobsen Josephine  2010  JARL  1006AL  25 m     
96  LÝkke Nikoline  2010  JARL  1008AL  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
112  Laugesen Katrine Kjśr  2008  HOBRO  0846AM  25 m  1:12.79   
250  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  1:19.50   
119  Rasmu Josefine Lykkegaard  2009  HOBRO  0948AF  25 m  1:26.01   
246  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m  1:29.45   
125  Andersen Laura NÝrgaard  2008  HOBRO  0832AT  25 m  1:29.56   
170  Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  1:37.53   
89  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m  1:38.38   
185  Jensen Sofie Boelskift  2009  BSK08  0942BB  25 m  1:38.85   
126  Mousten Liv Boldt  2009  HOBRO  0998AF  25 m  1:39.38   
10  94  Andersen Lśrke  2009  JARL  0996BB  25 m  1:47.05   
11  122  Kristensen Celina Thorup  2009  HOBRO  0926BB  25 m  1:48.08   
12  54  Mikaelsen Hannah  2008  PINGVINEN  0896AT  25 m  1:49.76   
13  Egholm Sofie  2009  NEJST  0930AJ  25 m  1:53.60   
14  55  Holst Julie Sylvan  2009  PINGVINEN  0958BC  25 m  1:56.58   
15  Petersen Thilde SkjÝdt  2009  NEJST    25 m  2:29.01   
16  124  Foghmar Esther NÝrholt  2009  HOBRO  0994BB  25 m  2:30.05   
17  88  Wśrness Hannah  2009  JARL  0990BD  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
28  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  1:07.58   
135  Hedegaard Julie Kvolbśk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  1:08.01   
144  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  1:08.94   
260  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  1:09.26   
109  Walmar Ane  2007  HOBRO  0746AS  25 m  1:12.21   
22  Rise Alberte  2007  PINGVINEN  0752AP  25 m  1:15.52   
196  Lucassen Freja  2007  AARS  0706AV  25 m  1:15.58   
111  Půlsdůttir Gudrun  2006  HOBRO  0698AS  25 m  1:19.26   
198  Lucassen Mathilde  2007  AARS  0746AU  25 m  1:22.26   
10  197  JÝrgensen Ida  2007  AARS  0746AX  25 m  1:24.05   
11  87  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  1:24.99   
12  92  Baars Kamille  2006  JARL  0654AV  25 m  1:26.31   
13  201  Andersen Vita Aster  2007  AARS  0788AY  25 m  1:29.20   
14  90  Jakobsen Jasmin  2007  JARL  0756AW  25 m  1:34.06   
15  Hyldahl-RishÝj Sara  2006  NEJST  0612AN  25 m  1:35.57   
16  16  Iversen Emilie Toft  2007  NEJST  0758AW  25 m  1:44.30   
17  Borup Sofie  2007  NEJST  0752AM  25 m  2:08.13   
18  Christensen Frida  2007  NEJST  0760AW  25 m  2:11.95   
Ňrg. 2004-2005 
136  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  25 m  1:02.94   
247  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  1:03.07   
43  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  25 m  1:04.63   
142  Larsen Svea Tinggaard  2005  HOBRO  0542AT  25 m  1:05.96   
169  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  1:07.42   
44  Renneberg Laura Sofie  2005  PINGVINEN  0578AW  25 m  1:07.54   
291  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  1:07.54   
42  Momme Hannah VixÝ  2005  PINGVINEN  0502AS  25 m  1:07.75   
230  Svendsen Zille Haarh  2004  AALBORG  0436AI  25 m  1:07.87   
10  24  Juliansdottir Frida  2005  PINGVINEN  0558AW  25 m  1:08.83   
11  288  Andersen Maja Bech FśrlÝv  2005  SMUT  0534AR  25 m  1:10.04   
12  223  SÝrensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  1:12.09   
13  287  Christensen Zenia  2005  SMUT  0572AL  25 m  1:13.93   
14  99  NÝrgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  1:15.48   
15  204  Markussen Christina  2005  AARS  0538AW  25 m  1:16.30   
16  195  Nielsen Alma  2005  AARS  0552BC  25 m  1:16.91   
17  81  Lyndrup Agnes Immersen  2004  SNEDSTED  0426BE  25 m  1:18.81   
18  82  Thomsen Christina  2005  SNEDSTED  0504BD  25 m  1:28.54   
19  93  BavnshÝj Katrine  2004  JARL  0486BC  25 m  1:29.77   
20  79  Larsen Nora  2004  SNEDSTED  0454BC  25 m  1:33.79   
Ňrg. 1996-2003 
286  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  1:04.32   
289  Vorgod Signe Lauridsen  2002  SMUT  0254BD  25 m  1:06.50   
284  Sand Anne Rasmussen  2000  SMUT  0058AT  25 m  1:07.37   
74  Hove Louise  2002  SNEDSTED  0246BA  25 m  1:07.58   
206  SÝrensen Emma Rask  2003  AARS  0388AP  25 m  1:13.00   
Nielsen Freya Kobber  2001  NEJST  0152BD  25 m  1:21.02   
78  Khelil Sara  2003  SNEDSTED  0356BF  25 m  1:31.93   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
8_S
LÝb 8, 100m FrisvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:06,34 - 1996-2007: 01:24,58 - 2008 og yngre: 01:42,21 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
132  Dalmose Tristan Martinus  2011  HOBRO  1123AC  25 m  2:02.24   
12  Christiansen Magne  2011  NEJST    25 m  2:21.70   
296  Lybech Sander  2010  SMUT  1009AH  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
100  Baars Nikolaj  2008  JARL  0893AG  25 m  1:15.28   
115  Tome Kian Asbert  2009  HOBRO  0999AD  25 m  1:20.43   
292  Schwab Tobias  2009  SMUT  0985AF  25 m  1:21.94   
116  Haugaard Johannes Munk  2009  HOBRO  0925BB  25 m  1:22.61   
97  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  1:24.46   
255  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m  1:24.51   
110  SÝrensen Ditlev  2009  HOBRO  0961AE  25 m  1:26.98   
243  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m  1:27.25   
95  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  1:31.91   
10  118  Balslev Martin Hedegaard  2008  HOBRO  0815AH  25 m  1:32.20   
11  11  Christiansen Mattie  2008  NEJST  0813AL  25 m  1:38.05   
12  134  Nielsen Silas Schubart  2008  HOBRO  0851AO  25 m  1:53.04   
13  13  Larsen Frederik  2008  NEJST    25 m  1:55.22   
14  133  Mohr Sebastian  2009  HOBRO  0987BA  25 m  1:59.09   
15  98  HÝrlyck Rasmus  2009  JARL  0963BD  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
263  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  1:02.72   
114  Andersen Patrick NÝrgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m  1:09.47   
113  Nielsen Jonatan Schubart  2006  HOBRO  0655AP  25 m  1:09.93   
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  1:10.55   
102  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  1:12.34   
200  Markussen Noah  2006  AARS  0657AO  25 m  1:12.34   
269  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  1:13.39   
26  Broe Lucas SkjÝdt  2007  PINGVINEN  0721AH  25 m  1:14.01   
199  Christensen Mikkel P.  2006  AARS  0691AP  25 m  1:16.96   
10  80  Monberg Malthe  2006  SNEDSTED  0611AR  25 m  1:21.94   
11  120  Vesterskov Peter HÝenhof  2007  HOBRO  0755AI  25 m  1:26.44   
12  14  StÝrup Oliver  2006  NEJST  0613AR  25 m  1:32.76   
13  256  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  1:40.21   
Ňrg. 2004-2005 
139  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  55.40   
48  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  57.46   
145  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  1:00.20   
229  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  1:00.92   
225  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  1:01.01   
307  Johansen Esben Kilde  2004  SōHESTEN  0415AS  25 m  1:01.78   
205  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  1:03.05   
176  Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  1:03.26   
27  Johansen Elias Bock  2005  PINGVINEN  0545AO  25 m  1:03.98   
10  31  Thordal Valentin  2005  PINGVINEN  0547AK  25 m  1:05.51   
11  209  Johansen Mathias  2005  AARS  0543AI  25 m  1:06.08   
12  208  ōlgaard Kristian  2005  AARS  0549AP  25 m  1:06.27   
13  140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  1:07.38   
14  262  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  1:08.47   
15  175  Hjermitslev Ivan  2004  BSK08  0401AS  25 m  1:17.36   
16  183  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  1:33.00   
Ňrg. 1996-2003 
231  JÝrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  57.09   
211  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  57.63   
228  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  57.72   
49  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  58.30   
244  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  58.37   
304  Johansen David  2001  SōHESTEN  0179AN  25 m  1:00.57   
52  ValbjÝrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  1:03.16   
218  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  1:03.24   
264  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  1:03.76   
10  50  Nielsen Jimmy  2003  PINGVINEN  0325AE  25 m  1:05.56   
11  181  Feldthusen Oliver  2003  BSK08  0301AP  25 m  1:07.06   
12  220  Mejdahl Jens  2003  AALBORG  0327AR  25 m  1:07.43   
13  303  Thomsen Sebastian Emil  2002  SōHESTEN  0221AU  25 m  1:09.44   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
9_S
LÝb 9, 50m Butterfly Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 01:00,63 - 1996-2007: 00:43,58 - 2008 og yngre: 00:49,42 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
91  Jakobsen Josephine  2010  JARL  1006AL  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
121  Mejlstrup Caroline Rebo  2008  HOBRO  0892AJ  25 m  47.25   
185  Jensen Sofie Boelskift  2009  BSK08  0942BB  25 m  55.69   
Welle Julie  2009  NEJST    25 m  1:10.90   
94  Andersen Lśrke  2009  JARL  0996BB  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
28  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  32.88   
260  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  36.42   
135  Hedegaard Julie Kvolbśk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  37.22   
25  Christiansen Lise Ingeborg  2007  PINGVINEN  0792AQ  25 m  37.23   
180  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  37.51   
178  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  38.20   
314  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m  39.15   
33  Kristensen Amalie  2006  PINGVINEN  0638AV  25 m  41.30   
202  Holmberg Amanda  2007  AARS  0774AU  25 m  41.45   
10  22  Rise Alberte  2007  PINGVINEN  0752AP  25 m  42.31   
11  86  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  44.37   
12  92  Baars Kamille  2006  JARL  0654AV  25 m  45.13   
13  309  Winther Freja MÝller  2006  SōHESTEN  0696AT  25 m  47.64   
14  87  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  48.56   
15  30  Lydersen Anna Skovhus  2007  PINGVINEN  0772AP  25 m  53.24   
16  16  Iversen Emilie Toft  2007  NEJST  0758AW  25 m  54.97   
17  90  Jakobsen Jasmin  2007  JARL  0756AW  25 m     
18  179  Thomsen Marie B Nygaard  2006  BSK08  0658AZ  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
137  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  30.53   
51  Friborg Freja  2004  PINGVINEN  0404AT  25 m  30.92   
222  Danielsen Laura RÝnn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  32.29   
169  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  32.42   
142  Larsen Svea Tinggaard  2005  HOBRO  0542AT  25 m  32.90   
41  Larsen Elisabeth Leegaard  2005  PINGVINEN  0586AV  25 m  33.29   
40  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  25 m  33.43   
305  Hovalt Mille Fischer  2004  SōHESTEN  0456AW  25 m  34.03   
24  Juliansdottir Frida  2005  PINGVINEN  0558AW  25 m  34.67   
10  290  SÝrensen Michelle Bloch  2004  SMUT  0426AX  25 m  34.71   
11  99  NÝrgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  35.09   
12  287  Christensen Zenia  2005  SMUT  0572AL  25 m  39.99   
13  34  ValbjÝrn Isabella Vinkler  2005  PINGVINEN  0552AX  25 m  44.13   
14  10  Christensen Beate  2005  NEJST  0548AW  25 m  50.22   
15  93  BavnshÝj Katrine  2004  JARL  0486BC  25 m  54.80   
Ňrg. 1996-2003 
53  SÝrensen Camilla Tommerup  2003  PINGVINEN  0356AJ  25 m  31.57   
217  Hansen Emilie Sofie  2001  AALBORG  0168BE  25 m  31.65   
224  Meinert Maja  2001  AALBORG  0118AO  25 m  32.48   
148  SchÝnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  36.52   
74  Hove Louise  2002  SNEDSTED  0246BA  25 m  36.54   
289  Vorgod Signe Lauridsen  2002  SMUT  0254BD  25 m  37.10   
232  HÝeg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  37.79   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
10_S
LÝb 10, 50m Butterfly Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 01:01,28 - 1996-2007: 00:41,02 - 2008 og yngre: 00:49,58 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
117  ōstergaard Magnus  2008  HOBRO  0805AF  25 m  41.71   
100  Baars Nikolaj  2008  JARL  0893AG  25 m  42.24   
292  Schwab Tobias  2009  SMUT  0985AF  25 m  45.21   
101  Larsen Malthe Bach  2008  JARL  0847AA  25 m  46.92   
37  Pedersen Gustav ō.  2008  PINGVINEN  0875AD  25 m  49.84   
36  Andersen Alexander W.  2008  PINGVINEN  0815AI  25 m  51.26   
95  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  55.02   
13  Larsen Frederik  2008  NEJST    25 m  1:12.13   
97  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m     
10  98  HÝrlyck Rasmus  2009  JARL  0963BD  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
138  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  32.58   
141  Laugesen Patrick Kjśr  2006  HOBRO  0677AO  25 m  33.12   
210  Knudsen Nikolaj Rytger  2006  AARS  0603AI  25 m  34.05   
242  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  35.09   
29  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  35.66   
26  Broe Lucas SkjÝdt  2007  PINGVINEN  0721AH  25 m  37.59   
199  Christensen Mikkel P.  2006  AARS  0691AP  25 m  40.18   
38  Momme Victor VixÝ  2007  PINGVINEN  0793AJ  25 m  41.49   
312  Kroer Lucas  2007  SōHESTEN  0741AO  25 m  45.84   
10  173  Bukholt Hjalte Nymann  2007  BSK08  0725AP  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
57  Albśk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  29.50   
207  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  30.62   
225  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  31.44   
229  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  32.78   
73  Madsen Mathias  2004  SNEDSTED  0477AK  25 m  34.89   
75  HorsbÝll Magnus  2005  SNEDSTED  0525AI  25 m  40.05   
208  ōlgaard Kristian  2005  AARS  0549AP  25 m  41.05   
15  Nielsen Malthe Kobber  2005  NEJST  0515AG  25 m  45.95   
Ňrg. 1996-2003 
233  Kristensen Jonathan L  2000  AALBORG  0037AH  25 m  27.18   
228  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  28.63   
227  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  29.44   
264  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  30.62   
52  ValbjÝrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  30.84   
203  SÝrensen Andreas Rask  1999  AARS  9939AR  25 m  31.05   
218  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  32.40   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
11_S
LÝb 11, 50m RygsvÝmning Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 01:03,84 - 1996-2007: 00:45,89 - 2008 og yngre: 00:52,04 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
56  Christiansen Stine Marie  2010  PINGVINEN  1074AH  25 m  54.84   
130  Linding Noa Skousgaard  2010  HOBRO  1098AJ  25 m  55.52   
129  Kjśr Maya  2010  HOBRO  1032AH  25 m  1:06.10   
131  Nielsen Ronja Schubart  2011  HOBRO  1142AC  25 m  1:08.68   
127  Lunen Lśrke Sofie Birk  2010  HOBRO  1030AH  25 m  1:15.44   
91  Jakobsen Josephine  2010  JARL  1006AL  25 m     
96  LÝkke Nikoline  2010  JARL  1008AL  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
170  Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  44.57   
89  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m  45.94   
125  Andersen Laura NÝrgaard  2008  HOBRO  0832AT  25 m  46.52   
128  TÝth Maja  2008  HOBRO  0838AM  25 m  47.07   
126  Mousten Liv Boldt  2009  HOBRO  0998AF  25 m  50.61   
258  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m  53.25   
122  Kristensen Celina Thorup  2009  HOBRO  0926BB  25 m  53.68   
124  Foghmar Esther NÝrholt  2009  HOBRO  0994BB  25 m  58.04   
Egholm Sofie  2009  NEJST  0930AJ  25 m  1:00.95   
10  55  Holst Julie Sylvan  2009  PINGVINEN  0958BC  25 m  1:03.31   
11  54  Mikaelsen Hannah  2008  PINGVINEN  0896AT  25 m  1:05.67   
12  Petersen Thilde SkjÝdt  2009  NEJST    25 m  1:05.96   
13  Petersen Freja Elisa  2009  NEJST    25 m  1:26.34   
14  88  Wśrness Hannah  2009  JARL  0990BD  25 m     
15  295  Uhrenholt Kathrine  2008  SMUT  0892AU  25 m     
16  300  Terp Isabella  2008  SMUT  0898AV  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
23  BÝgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  33.27   
143  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  34.10   
308  Frandsen Sarah  2007  SōHESTEN  0752AU  25 m  38.11   
180  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  38.70   
196  Lucassen Freja  2007  AARS  0706AV  25 m  40.10   
314  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m  41.43   
198  Lucassen Mathilde  2007  AARS  0746AU  25 m  42.28   
197  JÝrgensen Ida  2007  AARS  0746AX  25 m  44.28   
87  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  44.51   
10  77  Hove Kirstine  2006  SNEDSTED  0644AS  25 m  47.12   
11  201  Andersen Vita Aster  2007  AARS  0788AY  25 m  47.99   
12  90  Jakobsen Jasmin  2007  JARL  0756AW  25 m  54.50   
13  16  Iversen Emilie Toft  2007  NEJST  0758AW  25 m  55.09   
14  313  Carlsen Ida  2006  SōHESTEN  0682AY  25 m  56.13   
15  Borup Sofie  2007  NEJST  0752AM  25 m  1:00.38   
16  Christensen Frida  2007  NEJST  0760AW  25 m  1:02.37   
17  249  Kastaniegaard Emily  2007  AABYBRO  0766AY  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
222  Danielsen Laura RÝnn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  32.26   
247  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  33.25   
40  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  25 m  33.48   
177  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  34.90   
142  Larsen Svea Tinggaard  2005  HOBRO  0542AT  25 m  35.10   
230  Svendsen Zille Haarh  2004  AALBORG  0436AI  25 m  36.06   
290  SÝrensen Michelle Bloch  2004  SMUT  0426AX  25 m  36.37   
44  Renneberg Laura Sofie  2005  PINGVINEN  0578AW  25 m  37.15   
223  SÝrensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  38.49   
10  39  Dalsgaard Ida Kold  2005  PINGVINEN  0538AS  25 m  38.80   
11  76  Bojesen Emma  2004  SNEDSTED  0434AV  25 m  38.88   
12  221  Bertelsen Julie  2005  AALBORG  0538AY  25 m  39.43   
13  195  Nielsen Alma  2005  AARS  0552BC  25 m  41.70   
14  204  Markussen Christina  2005  AARS  0538AW  25 m  41.94   
15  79  Larsen Nora  2004  SNEDSTED  0454BC  25 m  56.52   
16  186  Bisgaard Victoria T  2005  BSK08  0514BD  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
226  Madsen Nete Lund  2001  AALBORG  0186AZ  25 m  32.64   
286  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  33.78   
74  Hove Louise  2002  SNEDSTED  0246BA  25 m  37.64   
232  HÝeg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  39.24   
285  Christensen Ida  2001  SMUT  0126AU  25 m  42.35   
Nielsen Freya Kobber  2001  NEJST  0152BD  25 m  43.59   
78  Khelil Sara  2003  SNEDSTED  0356BF  25 m  50.48   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
12_S
LÝb 12, 50m RygsvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 01:02,47 - 1996-2007: 00:41,81 - 2008 og yngre: 00:50,53 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
12  Christiansen Magne  2011  NEJST    25 m  1:05.53   
132  Dalmose Tristan Martinus  2011  HOBRO  1123AC  25 m  1:15.54   
301  Lassen Malthe Emil  2010  SMUT  1047AI  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
306  Jeppesen Rasmus Starcke  2008  SōHESTEN  0813AI  25 m  37.14   
110  SÝrensen Ditlev  2009  HOBRO  0961AE  25 m  40.54   
292  Schwab Tobias  2009  SMUT  0985AF  25 m  43.74   
Nicolajsen William  2008  NEJST  0815AL  25 m  44.08   
182  Drews Sander  2008  BSK08  0879AM  25 m  48.56   
123  Hansen Elias  2009  HOBRO  0959AD  25 m  54.91   
133  Mohr Sebastian  2009  HOBRO  0987BA  25 m  55.04   
252  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m  58.37   
134  Nielsen Silas Schubart  2008  HOBRO  0851AO  25 m  1:12.44   
10  299  Kaae Mikkel Amby  2008  SMUT  0835AP  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
268  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  32.33   
138  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  33.62   
114  Andersen Patrick NÝrgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m  38.08   
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  38.44   
199  Christensen Mikkel P.  2006  AARS  0691AP  25 m  40.78   
200  Markussen Noah  2006  AARS  0657AO  25 m  41.56   
171  Clausen Frederik Donner  2007  BSK08  0745AQ  25 m  1:11.64   
Ňrg. 2004-2005 
48  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  29.84   
140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  35.64   
205  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  36.44   
175  Hjermitslev Ivan  2004  BSK08  0401AS  25 m  43.46   
183  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  46.99   
Ňrg. 1996-2003 
233  Kristensen Jonathan L  2000  AALBORG  0037AH  25 m  30.37   
211  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  31.86   
218  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  34.68   
220  Mejdahl Jens  2003  AALBORG  0327AR  25 m  37.20   
Ňrg. 0-1970 
302  Christensen Kim  1965  SMUT  6599AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
13_S
LÝb 13, 100m Medley Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:20,94 - 1996-2007: 01:41,31 - 2008 og yngre: 01:54,89 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
91  Jakobsen Josephine  2010  JARL  1006AL  25 m     
96  LÝkke Nikoline  2010  JARL  1008AL  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
174  Thomasen Iben  2008  BSK08  0816AK  25 m  1:28.05   
250  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  1:29.30   
121  Mejlstrup Caroline Rebo  2008  HOBRO  0892AJ  25 m  1:33.08   
128  TÝth Maja  2008  HOBRO  0838AM  25 m  1:41.73   
89  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m  1:43.25   
125  Andersen Laura NÝrgaard  2008  HOBRO  0832AT  25 m  1:44.44   
119  Rasmu Josefine Lykkegaard  2009  HOBRO  0948AF  25 m  1:48.24   
122  Kristensen Celina Thorup  2009  HOBRO  0926BB  25 m  1:55.04   
94  Andersen Lśrke  2009  JARL  0996BB  25 m  1:56.41   
10  Welle Julie  2009  NEJST    25 m  2:18.93   
11  Egholm Sofie  2009  NEJST  0930AJ  25 m  2:31.29   
12  88  Wśrness Hannah  2009  JARL  0990BD  25 m     
13  248  Rasmussen Agnes Brix  2008  AABYBRO  0868AT  25 m     
14  254  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
144  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  1:16.84   
23  BÝgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  1:18.30   
135  Hedegaard Julie Kvolbśk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  1:19.07   
311  Jeppesen Nana Starcke  2006  SōHESTEN  0676AW  25 m  1:20.22   
257  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m  1:21.04   
109  Walmar Ane  2007  HOBRO  0746AS  25 m  1:21.54   
25  Christiansen Lise Ingeborg  2007  PINGVINEN  0792AQ  25 m  1:23.02   
180  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  1:25.25   
308  Frandsen Sarah  2007  SōHESTEN  0752AU  25 m  1:25.80   
10  32  Thomassen Astrid O.  2007  PINGVINEN  0796AK  25 m  1:25.94   
11  261  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  1:26.22   
12  178  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  1:26.71   
13  111  Půlsdůttir Gudrun  2006  HOBRO  0698AS  25 m  1:26.81   
14  184  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  1:27.02   
15  33  Kristensen Amalie  2006  PINGVINEN  0638AV  25 m  1:31.74   
16  22  Rise Alberte  2007  PINGVINEN  0752AP  25 m  1:32.18   
17  253  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  1:33.03   
18  202  Holmberg Amanda  2007  AARS  0774AU  25 m  1:34.83   
19  310  Larsen Caroline  2007  SōHESTEN  0706AY  25 m  1:37.31   
20  30  Lydersen Anna Skovhus  2007  PINGVINEN  0772AP  25 m  1:38.40   
21  314  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m  1:38.53   
22  309  Winther Freja MÝller  2006  SōHESTEN  0696AT  25 m  1:39.46   
23  16  Iversen Emilie Toft  2007  NEJST  0758AW  25 m  2:02.21   
24  298  Jensen Asta Kappel  2007  SMUT  0742AZ  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
137  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  1:10.44   
51  Friborg Freja  2004  PINGVINEN  0404AT  25 m  1:12.21   
222  Danielsen Laura RÝnn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  1:12.96   
291  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  1:13.59   
136  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  25 m  1:14.56   
45  Klein Linea Lodberg  2005  PINGVINEN  0536AK  25 m  1:15.31   
43  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  25 m  1:16.70   
177  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  1:16.83   
288  Andersen Maja Bech FśrlÝv  2005  SMUT  0534AR  25 m  1:20.30   
10  24  Juliansdottir Frida  2005  PINGVINEN  0558AW  25 m  1:20.42   
11  305  Hovalt Mille Fischer  2004  SōHESTEN  0456AW  25 m  1:21.29   
12  290  SÝrensen Michelle Bloch  2004  SMUT  0426AX  25 m  1:21.74   
13  76  Bojesen Emma  2004  SNEDSTED  0434AV  25 m  1:25.00   
14  287  Christensen Zenia  2005  SMUT  0572AL  25 m  1:25.61   
15  34  ValbjÝrn Isabella Vinkler  2005  PINGVINEN  0552AX  25 m  1:31.73   
16  81  Lyndrup Agnes Immersen  2004  SNEDSTED  0426BE  25 m  1:32.05   
17  195  Nielsen Alma  2005  AARS  0552BC  25 m  1:32.50   
18  204  Markussen Christina  2005  AARS  0538AW  25 m  1:33.59   
19  93  BavnshÝj Katrine  2004  JARL  0486BC  25 m  1:54.35   
20  265  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
226  Madsen Nete Lund  2001  AALBORG  0186AZ  25 m  1:14.15   
53  SÝrensen Camilla Tommerup  2003  PINGVINEN  0356AJ  25 m  1:16.05   
284  Sand Anne Rasmussen  2000  SMUT  0058AT  25 m  1:17.31   
148  SchÝnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  1:19.91   
74  Hove Louise  2002  SNEDSTED  0246BA  25 m  1:22.25   
217  Hansen Emilie Sofie  2001  AALBORG  0168BE  25 m  1:24.35   
206  SÝrensen Emma Rask  2003  AARS  0388AP  25 m  1:25.81   
Nielsen Freya Kobber  2001  NEJST  0152BD  25 m  1:31.39   
78  Khelil Sara  2003  SNEDSTED  0356BF  25 m  1:40.56   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
14_S
LÝb 14, 100m Medley Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:22,42 - 1996-2007: 01:35,34 - 2008 og yngre: 01:55,21 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
296  Lybech Sander  2010  SMUT  1009AH  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
117  ōstergaard Magnus  2008  HOBRO  0805AF  25 m  1:23.52   
115  Tome Kian Asbert  2009  HOBRO  0999AD  25 m  1:31.56   
37  Pedersen Gustav ō.  2008  PINGVINEN  0875AD  25 m  1:33.72   
101  Larsen Malthe Bach  2008  JARL  0847AA  25 m  1:35.91   
255  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m  1:38.81   
97  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  1:39.28   
133  Mohr Sebastian  2009  HOBRO  0987BA  25 m  1:40.04   
116  Haugaard Johannes Munk  2009  HOBRO  0925BB  25 m  1:40.97   
35  Lumholtz Villads Elliot  2008  PINGVINEN  0817AJ  25 m  1:43.57   
10  118  Balslev Martin Hedegaard  2008  HOBRO  0815AH  25 m  1:44.73   
11  123  Hansen Elias  2009  HOBRO  0959AD  25 m  1:50.92   
12  182  Drews Sander  2008  BSK08  0879AM  25 m  1:54.80   
13  98  HÝrlyck Rasmus  2009  JARL  0963BD  25 m     
14  243  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m     
15  299  Kaae Mikkel Amby  2008  SMUT  0835AP  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
263  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  1:11.64   
29  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  1:17.15   
251  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  1:17.63   
210  Knudsen Nikolaj Rytger  2006  AARS  0603AI  25 m  1:18.55   
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  1:21.45   
102  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  1:24.39   
259  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  1:25.15   
242  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  1:26.26   
26  Broe Lucas SkjÝdt  2007  PINGVINEN  0721AH  25 m  1:26.75   
10  269  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  1:28.30   
11  200  Markussen Noah  2006  AARS  0657AO  25 m  1:28.50   
12  38  Momme Victor VixÝ  2007  PINGVINEN  0793AJ  25 m  1:30.23   
13  113  Nielsen Jonatan Schubart  2006  HOBRO  0655AP  25 m  1:31.09   
14  120  Vesterskov Peter HÝenhof  2007  HOBRO  0755AI  25 m  1:44.21   
15  14  StÝrup Oliver  2006  NEJST  0613AR  25 m  1:58.15   
16  256  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  2:02.01   
Ňrg. 2004-2005 
139  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  1:03.13   
145  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  1:07.97   
207  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  1:08.25   
229  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  1:08.55   
176  Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  1:09.56   
46  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  25 m  1:09.57   
57  Albśk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  1:10.59   
225  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  1:12.54   
73  Madsen Mathias  2004  SNEDSTED  0477AK  25 m  1:15.41   
10  209  Johansen Mathias  2005  AARS  0543AI  25 m  1:17.78   
11  262  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  1:22.44   
Ňrg. 1996-2003 
266  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  1:05.57   
231  JÝrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  1:05.69   
47  Madsen Mikkel Hedeby  2002  PINGVINEN  0217AT  25 m  1:07.79   
211  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  1:08.72   
227  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  1:08.90   
49  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  1:09.86   
304  Johansen David  2001  SōHESTEN  0179AN  25 m  1:11.62   
264  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  1:13.84   
50  Nielsen Jimmy  2003  PINGVINEN  0325AE  25 m  1:16.21   
10  218  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  1:16.69   
11  181  Feldthusen Oliver  2003  BSK08  0301AP  25 m  1:17.87   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
15_S
LÝb 15, 400m FrisvÝmning Damer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
112  Laugesen Katrine Kjśr  2008  HOBRO  0846AM  25 m  6:06.79   
Ňrg. 2006-2007 
184  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
136  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  25 m  4:49.99   
39  Dalsgaard Ida Kold  2005  PINGVINEN  0538AS  25 m  4:53.88   
42  Momme Hannah VixÝ  2005  PINGVINEN  0502AS  25 m  5:03.31   
Ňrg. 1996-2003 
219  Bengtson Iben Kjśr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  5:29.82   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
16_S
LÝb 16, 400m FrisvÝmning Herrer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
101  Larsen Malthe Bach  2008  JARL  0847AA  25 m  6:56.76   
11  Christiansen Mattie  2008  NEJST  0813AL  25 m  7:59.99   
95  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m     
100  Baars Nikolaj  2008  JARL  0893AG  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
141  Laugesen Patrick Kjśr  2006  HOBRO  0677AO  25 m  5:04.58   
102  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  5:58.11   
114  Andersen Patrick NÝrgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
48  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  4:37.28   
205  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  4:53.66   
307  Johansen Esben Kilde  2004  SōHESTEN  0415AS  25 m  4:54.48   
27  Johansen Elias Bock  2005  PINGVINEN  0545AO  25 m  4:55.02   
245  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  5:41.98   
Ňrg. 1996-2003 
220  Mejdahl Jens  2003  AALBORG  0327AR  25 m  5:05.20   
303  Thomsen Sebastian Emil  2002  SōHESTEN  0221AU  25 m  5:46.73   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
17_S
LÝb 17, 100m BrystsvÝmning Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:35,09 - 1996-2007: 01:51,48 - 2008 og yngre: 02:06,42 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
174  Thomasen Iben  2008  BSK08  0816AK  25 m  1:37.75   
128  TÝth Maja  2008  HOBRO  0838AM  25 m  2:00.53   
Petersen Freja Elisa  2009  NEJST    25 m  2:26.57   
Petersen Thilde SkjÝdt  2009  NEJST    25 m  2:49.40   
89  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m     
94  Andersen Lśrke  2009  JARL  0996BB  25 m     
246  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m     
258  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m     
300  Terp Isabella  2008  SMUT  0898AV  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
311  Jeppesen Nana Starcke  2006  SōHESTEN  0676AW  25 m  1:18.66   
135  Hedegaard Julie Kvolbśk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  1:20.22   
260  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  1:27.72   
257  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m  1:35.94   
178  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  1:36.51   
30  Lydersen Anna Skovhus  2007  PINGVINEN  0772AP  25 m  1:37.74   
77  Hove Kirstine  2006  SNEDSTED  0644AS  25 m  1:39.24   
261  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  1:39.90   
310  Larsen Caroline  2007  SōHESTEN  0706AY  25 m  1:43.83   
10  309  Winther Freja MÝller  2006  SōHESTEN  0696AT  25 m  1:45.59   
11  196  Lucassen Freja  2007  AARS  0706AV  25 m  1:48.47   
12  253  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  1:50.73   
13  86  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  1:50.98   
14  198  Lucassen Mathilde  2007  AARS  0746AU  25 m  1:52.94   
15  249  Kastaniegaard Emily  2007  AABYBRO  0766AY  25 m  1:55.97   
16  Hyldahl-RishÝj Sara  2006  NEJST  0612AN  25 m  2:02.90   
17  92  Baars Kamille  2006  JARL  0654AV  25 m  2:12.43   
18  Borup Sofie  2007  NEJST  0752AM  25 m  2:26.09   
19  90  Jakobsen Jasmin  2007  JARL  0756AW  25 m     
20  197  JÝrgensen Ida  2007  AARS  0746AX  25 m     
21  298  Jensen Asta Kappel  2007  SMUT  0742AZ  25 m     
22  313  Carlsen Ida  2006  SōHESTEN  0682AY  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
291  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  1:19.79   
137  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  1:21.26   
40  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  25 m  1:24.76   
43  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  25 m  1:27.71   
288  Andersen Maja Bech FśrlÝv  2005  SMUT  0534AR  25 m  1:31.43   
223  SÝrensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  1:38.78   
265  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m  1:40.08   
81  Lyndrup Agnes Immersen  2004  SNEDSTED  0426BE  25 m  1:43.77   
79  Larsen Nora  2004  SNEDSTED  0454BC  25 m  1:51.23   
10  82  Thomsen Christina  2005  SNEDSTED  0504BD  25 m     
11  93  BavnshÝj Katrine  2004  JARL  0486BC  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
148  SchÝnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  1:21.28   
232  HÝeg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  1:32.91   
219  Bengtson Iben Kjśr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  1:35.50   
206  SÝrensen Emma Rask  2003  AARS  0388AP  25 m  1:35.53   
78  Khelil Sara  2003  SNEDSTED  0356BF  25 m  1:50.51   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
18_S
LÝb 18, 100m BrystsvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:36,34 - 1996-2007: 01:44,66 - 2008 og yngre: 02:06,47 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
306  Jeppesen Rasmus Starcke  2008  SōHESTEN  0813AI  25 m  1:31.56   
123  Hansen Elias  2009  HOBRO  0959AD  25 m  1:50.04   
100  Baars Nikolaj  2008  JARL  0893AG  25 m  1:50.55   
35  Lumholtz Villads Elliot  2008  PINGVINEN  0817AJ  25 m  1:50.80   
110  SÝrensen Ditlev  2009  HOBRO  0961AE  25 m  1:53.14   
116  Haugaard Johannes Munk  2009  HOBRO  0925BB  25 m  1:54.22   
11  Christiansen Mattie  2008  NEJST  0813AL  25 m  1:59.47   
Nicolajsen William  2008  NEJST  0815AL  25 m  2:06.44   
95  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  2:17.16   
10  13  Larsen Frederik  2008  NEJST    25 m  2:43.83   
11  36  Andersen Alexander W.  2008  PINGVINEN  0815AI  25 m     
12  97  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m     
13  252  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
29  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  1:21.13   
251  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  1:24.73   
259  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  1:27.16   
268  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  1:32.48   
80  Monberg Malthe  2006  SNEDSTED  0611AR  25 m  1:46.99   
14  StÝrup Oliver  2006  NEJST  0613AR  25 m  2:15.89   
171  Clausen Frederik Donner  2007  BSK08  0745AQ  25 m     
172  MÝller Frederik Meyer  2006  BSK08  0665AS  25 m     
173  Bukholt Hjalte Nymann  2007  BSK08  0725AP  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
207  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  1:11.47   
176  Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  1:13.41   
140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  1:16.09   
225  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  1:20.41   
27  Johansen Elias Bock  2005  PINGVINEN  0545AO  25 m  1:20.73   
209  Johansen Mathias  2005  AARS  0543AI  25 m  1:27.06   
46  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  25 m  1:35.64   
15  Nielsen Malthe Kobber  2005  NEJST  0515AG  25 m  1:35.81   
75  HorsbÝll Magnus  2005  SNEDSTED  0525AI  25 m  1:37.88   
10  73  Madsen Mathias  2004  SNEDSTED  0477AK  25 m  1:39.12   
Ňrg. 1996-2003 
231  JÝrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  1:12.52   
47  Madsen Mikkel Hedeby  2002  PINGVINEN  0217AT  25 m  1:14.49   
203  SÝrensen Andreas Rask  1999  AARS  9939AR  25 m  1:15.45   
266  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  1:15.65   
244  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  1:16.69   
49  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  1:24.91   
50  Nielsen Jimmy  2003  PINGVINEN  0325AE  25 m  1:25.83   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
19_S
LÝb 19, 400m Medley Damer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
112  Laugesen Katrine Kjśr  2008  HOBRO  0846AM  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
143  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  5:53.54   
144  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  6:08.08   
28  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  6:34.89   
109  Walmar Ane  2007  HOBRO  0746AS  25 m     
111  Půlsdůttir Gudrun  2006  HOBRO  0698AS  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
45  Klein Linea Lodberg  2005  PINGVINEN  0536AK  25 m  5:45.03   
41  Larsen Elisabeth Leegaard  2005  PINGVINEN  0586AV  25 m  5:51.26   
99  NÝrgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  6:50.14   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
20_S
LÝb 20, 400m Medley Herrer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
117  ōstergaard Magnus  2008  HOBRO  0805AF  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
138  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  5:30.08   
141  Laugesen Patrick Kjśr  2006  HOBRO  0677AO  25 m  5:35.62   
113  Nielsen Jonatan Schubart  2006  HOBRO  0655AP  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
139  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  4:48.15   
145  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  5:20.64   
245  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  5:35.76   
140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  5:36.39   
31  Thordal Valentin  2005  PINGVINEN  0547AK  25 m  5:46.38   
Ňrg. 1996-2003 
267  Andersen Simon  2000  AABYBRO  0069AK  25 m  5:35.15   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
21_S
LÝb 21, 4X100m FrisvÝmning Damer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
270  Aabybro Upcoming Stars  2008  AABYBRO    25 m  6:16.39   
17  Nejst Piger 1  2009  NEJST    25 m     
108  Jarl Piger 1  2008  JARL    25 m     
Ňrg. 2004-2007 
68  Pingvin Piger 1 Gr. 2  2004  PINGVINEN    25 m  4:19.79   
163  Team Op I RÝd Tempo #1  2005  HOBRO    25 m  4:21.19   
69  Pingvin Piger 2 Gr. 2  2005  PINGVINEN    25 m  4:29.24   
272  Aabybro Wild Devils  2005  AABYBRO    25 m  4:39.04   
70  Pingvin Piger 3 Gr.2  2005  PINGVINEN    25 m  4:43.21   
189  Bsk08 Piger 1  2005  BSK08    25 m  4:53.83   
156  Hsk Girls 1  2006  HOBRO    25 m  5:00.27   
316  Duller Med Muller  2004  SōHESTEN    25 m  5:11.11   
71  Pingvin Piger 4 Gr. 2  2005  PINGVINEN    25 m  5:12.44   
10  106  Jarl Piger 2  2006  JARL    25 m  5:53.07   
11  72  Pingvin Piger 5 Gr. 2  2006  PINGVINEN    25 m  7:03.05   
12  18  Nejst Piger 2  2005  NEJST    25 m     
13  190  Bsk08 Piger 2  2006  BSK08    25 m     
14  271  Aabybro Balamaīer  2005  AABYBRO    25 m     
Ňrg. 1996-2003 
234  Aalborg Damer 1  2001  AALBORG    25 m  4:21.14   
235  Aalborg Damer 2  2001  AALBORG    25 m  4:41.76   
164  Team Op I RÝd Tempo #2  2003  HOBRO    25 m  4:53.83   
212  Aars Piger 1  2003  AARS    25 m  5:01.79   
84  Snedsted Piger  2002  SNEDSTED    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
22_S
LÝb 22, 4X100m FrisvÝmning Herrer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
107  Jarl Drenge  2008  JARL    25 m  5:31.97   
19  Nejst Drenge 1  2008  NEJST    25 m     
Ňrg. 2004-2007 
61  Roulade-Banden 1 Gr. 2  2004  PINGVINEN    25 m  3:58.57   
213  Aars Drenge 1  2004  AARS    25 m  4:14.73   
283  Aabybro Extremes  2004  AABYBRO    25 m  4:16.50   
62  Roulade-Banden 2 Gr. 2  2005  PINGVINEN    25 m  4:47.61   
153  Hsk Boys 1  2006  HOBRO    25 m  4:48.68   
275  Aabybro Guns  2006  AABYBRO    25 m  5:11.00   
158  Hsk Young Guns 1  2007  HOBRO    25 m  5:36.46   
188  Bsk08 Herre 2  2006  BSK08    25 m     
276  Aabybro Bad Boys  2007  AABYBRO    25 m     
Ňrg. 1996-2003 
236  Aalborg Herrer 1  1998  AALBORG    25 m  3:50.29   
60  Roulade-Banden 1 Gr. 1  2000  PINGVINEN    25 m  3:56.58   
273  Aabybro Destroyers  1996  AABYBRO    25 m  3:58.69   
237  Aalborg Herrer 2  2003  AALBORG    25 m  4:12.60   
315  SÝhestens Pirater  2001  SōHESTEN    25 m  4:21.98   
187  Bsk08 Herre 1  2003  BSK08    25 m  5:00.68   
Ňrg. 0-1995 
160  Team Ud PŚ Floor #1  1986  HOBRO    25 m  3:51.45   
162  Team Ud PŚ Floor #2  1994  HOBRO    25 m  4:26.75   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
23_S
LÝb 23, 4X50m FrisvÝmning Mix 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
277  Aabybro Young Lions  2008  AABYBRO    25 m  2:30.73   
159  Hsk Mini Mix  2008  HOBRO    25 m  2:57.32   
67  Pingvin Mix 1 Gr. 3  2008  PINGVINEN    25 m  3:03.13   
20  Nejst Mix 1  2008  NEJST    25 m     
21    2008  NEJST    25 m     
103  Jarl Mix 1  2008  JARL    25 m     
104  Jarl Mix 2  2008  JARL    25 m     
Ňrg. 2004-2007 
63  Pingvin Mix 1 Gr. 2  2004  PINGVINEN    25 m  1:51.92   
238  Aalborg Young Guns  2004  AALBORG    25 m  1:56.73   
64  Pingvin Mix 2 Gr. 2  2004  PINGVINEN    25 m  1:58.82   
65  Pingvin Mix 3 Gr. 2  2005  PINGVINEN    25 m  2:02.99   
214  Aars Mix 1  2004  AARS    25 m  2:03.95   
215  Aars Mix 2  2005  AARS    25 m  2:08.26   
193  Bsk08 Ladies 1  2005  BSK08    25 m  2:08.30   
280  Aabybro Dangerous  2005  AABYBRO    25 m  2:11.20   
66  Pingvin Mix 4 Gr. 2  2005  PINGVINEN    25 m  2:13.19   
10  168  Hsk Mix 4  2005  HOBRO    25 m  2:14.52   
11  154  Hsk Hs2  2006  HOBRO    25 m  2:14.87   
12  216  Aars Mix 3  2005  AARS    25 m  2:17.43   
13  150  Hsk Hs2 Mix 2  2006  HOBRO    25 m  2:25.73   
14  281  Aabybro Sexy Tigers  2006  AABYBRO    25 m  2:41.81   
15  282  Aabybro Bombers  2007  AABYBRO    25 m  2:50.92   
16  105  Jarl Mix 3  2004  JARL    25 m     
17  192  Bsk08 Gentlemen 2  2006  BSK08    25 m     
18  194  Bsk08 Ladies 2  2005  BSK08    25 m     
Ňrg. 1996-2003 
239  Aalborg Guns 1  2000  AALBORG    25 m  1:50.82   
58  Pingvin Mix 1 Gr. 1  2000  PINGVINEN    25 m  1:53.00   
278  Aabybro Lucky Strike  2003  AABYBRO    25 m  1:53.59   
240  Aalborg Guns 2  1998  AALBORG    25 m  1:54.30   
167  Hsk Mix 3  2003  HOBRO    25 m  2:05.34   
241  Aalborg Guns 3  2002  AALBORG    25 m  2:05.67   
279  Aabybro Jelly Beans  2003  AABYBRO    25 m  2:06.54   
191  Bsk08 Gentlemen 1  2003  BSK08    25 m  2:15.24   
83  Snedsted Mix 1  2003  SNEDSTED    25 m  2:25.82   
Ňrg. 0-1995 
165  Hsk Mix 1  1986  HOBRO    25 m  1:50.04   
166  Hsk Mix 2  1994  HOBRO    25 m  1:54.61   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
24_S
LÝb 24, 200m FrisvÝmning Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 04:35,52 - 1996-2007: 03:18,05 - 2008 og yngre: 03:44,59 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
112  Laugesen Katrine Kjśr  2008  HOBRO  0846AM  25 m  2:38.08   
250  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  2:55.87   
89  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m  3:18.41   
Petersen Thilde SkjÝdt  2009  NEJST    25 m     
119  Rasmu Josefine Lykkegaard  2009  HOBRO  0948AF  25 m     
121  Mejlstrup Caroline Rebo  2008  HOBRO  0892AJ  25 m     
185  Jensen Sofie Boelskift  2009  BSK08  0942BB  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
28  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  2:27.90   
143  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  2:31.33   
257  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m  2:36.76   
135  Hedegaard Julie Kvolbśk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  2:37.02   
109  Walmar Ane  2007  HOBRO  0746AS  25 m  2:37.40   
111  Půlsdůttir Gudrun  2006  HOBRO  0698AS  25 m  2:45.46   
32  Thomassen Astrid O.  2007  PINGVINEN  0796AK  25 m  2:48.95   
25  Christiansen Lise Ingeborg  2007  PINGVINEN  0792AQ  25 m  2:53.32   
202  Holmberg Amanda  2007  AARS  0774AU  25 m  2:59.76   
10  92  Baars Kamille  2006  JARL  0654AV  25 m  3:15.61   
11  Hyldahl-RishÝj Sara  2006  NEJST  0612AN  25 m  3:42.01   
12  201  Andersen Vita Aster  2007  AARS  0788AY  25 m  3:44.50   
Ňrg. 2004-2005 
247  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  2:19.00   
43  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  25 m  2:19.93   
39  Dalsgaard Ida Kold  2005  PINGVINEN  0538AS  25 m  2:23.95   
142  Larsen Svea Tinggaard  2005  HOBRO  0542AT  25 m  2:26.39   
40  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  25 m  2:26.41   
42  Momme Hannah VixÝ  2005  PINGVINEN  0502AS  25 m  2:26.41   
24  Juliansdottir Frida  2005  PINGVINEN  0558AW  25 m  2:29.32   
169  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  2:29.42   
45  Klein Linea Lodberg  2005  PINGVINEN  0536AK  25 m  2:33.74   
10  44  Renneberg Laura Sofie  2005  PINGVINEN  0578AW  25 m  2:39.87   
11  287  Christensen Zenia  2005  SMUT  0572AL  25 m  2:45.43   
12  204  Markussen Christina  2005  AARS  0538AW  25 m  2:52.79   
13  81  Lyndrup Agnes Immersen  2004  SNEDSTED  0426BE  25 m  3:08.25   
14  99  NÝrgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  3:09.05   
15  93  BavnshÝj Katrine  2004  JARL  0486BC  25 m  3:18.81   
16  195  Nielsen Alma  2005  AARS  0552BC  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
289  Vorgod Signe Lauridsen  2002  SMUT  0254BD  25 m  2:23.83   
53  SÝrensen Camilla Tommerup  2003  PINGVINEN  0356AJ  25 m  2:25.26   
219  Bengtson Iben Kjśr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  2:35.20   
74  Hove Louise  2002  SNEDSTED  0246BA  25 m  2:41.51   
232  HÝeg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  2:44.73   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
25_S
LÝb 25, 200m FrisvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 04:39,37 - 1996-2007: 03:07,02 - 2008 og yngre: 03:46,00 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
12  Christiansen Magne  2011  NEJST    25 m     
Ňrg. 2008-2009 
117  ōstergaard Magnus  2008  HOBRO  0805AF  25 m  2:40.52   
110  SÝrensen Ditlev  2009  HOBRO  0961AE  25 m  3:00.08   
123  Hansen Elias  2009  HOBRO  0959AD  25 m  3:08.28   
100  Baars Nikolaj  2008  JARL  0893AG  25 m  3:14.86   
101  Larsen Malthe Bach  2008  JARL  0847AA  25 m  3:15.94   
13  Larsen Frederik  2008  NEJST    25 m  4:14.57   
35  Lumholtz Villads Elliot  2008  PINGVINEN  0817AJ  25 m     
36  Andersen Alexander W.  2008  PINGVINEN  0815AI  25 m     
115  Tome Kian Asbert  2009  HOBRO  0999AD  25 m     
10  116  Haugaard Johannes Munk  2009  HOBRO  0925BB  25 m     
11  118  Balslev Martin Hedegaard  2008  HOBRO  0815AH  25 m     
12  182  Drews Sander  2008  BSK08  0879AM  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
263  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  2:21.03   
268  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  2:22.40   
138  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  2:22.78   
141  Laugesen Patrick Kjśr  2006  HOBRO  0677AO  25 m  2:26.16   
114  Andersen Patrick NÝrgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m  2:32.15   
210  Knudsen Nikolaj Rytger  2006  AARS  0603AI  25 m  2:35.43   
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  2:36.40   
102  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  2:41.00   
269  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  2:45.00   
10  113  Nielsen Jonatan Schubart  2006  HOBRO  0655AP  25 m  2:48.87   
11  200  Markussen Noah  2006  AARS  0657AO  25 m  2:50.87   
12  199  Christensen Mikkel P.  2006  AARS  0691AP  25 m  2:53.53   
13  38  Momme Victor VixÝ  2007  PINGVINEN  0793AJ  25 m  3:03.37   
14  120  Vesterskov Peter HÝenhof  2007  HOBRO  0755AI  25 m  3:11.54   
15  312  Kroer Lucas  2007  SōHESTEN  0741AO  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
48  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  2:09.67   
46  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  25 m  2:15.15   
307  Johansen Esben Kilde  2004  SōHESTEN  0415AS  25 m  2:15.76   
27  Johansen Elias Bock  2005  PINGVINEN  0545AO  25 m  2:16.27   
205  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  2:16.44   
245  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  2:16.63   
229  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  2:18.10   
145  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  2:21.17   
57  Albśk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  2:22.58   
10  262  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  2:26.52   
11  208  ōlgaard Kristian  2005  AARS  0549AP  25 m  2:38.79   
12  140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  2:58.11   
Ňrg. 1996-2003 
231  JÝrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  2:05.81   
266  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  2:07.96   
244  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  2:12.72   
304  Johansen David  2001  SōHESTEN  0179AN  25 m  2:13.01   
227  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  2:13.14   
220  Mejdahl Jens  2003  AALBORG  0327AR  25 m  2:23.03   
52  ValbjÝrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  2:25.97   
181  Feldthusen Oliver  2003  BSK08  0301AP  25 m  2:31.00   
303  Thomsen Sebastian Emil  2002  SōHESTEN  0221AU  25 m  2:38.22   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
26_S
LÝb 26, 50m BrystsvÝmning Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 01:11,62 - 1996-2007: 00:51,48 - 2008 og yngre: 00:58,38 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
293  Schwab Marie MÝlbśk  2011  SMUT  1168AC  25 m  58.35   
131  Nielsen Ronja Schubart  2011  HOBRO  1142AC  25 m  1:03.63   
130  Linding Noa Skousgaard  2010  HOBRO  1098AJ  25 m  1:10.44   
56  Christiansen Stine Marie  2010  PINGVINEN  1074AH  25 m  1:21.79   
91  Jakobsen Josephine  2010  JARL  1006AL  25 m     
96  LÝkke Nikoline  2010  JARL  1008AL  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
174  Thomasen Iben  2008  BSK08  0816AK  25 m  46.17   
128  TÝth Maja  2008  HOBRO  0838AM  25 m  53.57   
125  Andersen Laura NÝrgaard  2008  HOBRO  0832AT  25 m  55.04   
94  Andersen Lśrke  2009  JARL  0996BB  25 m  56.74   
258  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m  57.32   
185  Jensen Sofie Boelskift  2009  BSK08  0942BB  25 m  1:02.78   
Petersen Freja Elisa  2009  NEJST    25 m  1:08.90   
122  Kristensen Celina Thorup  2009  HOBRO  0926BB  25 m  1:10.24   
Petersen Thilde SkjÝdt  2009  NEJST    25 m  1:21.09   
10  Egholm Sofie  2009  NEJST  0930AJ  25 m  1:30.15   
11  54  Mikaelsen Hannah  2008  PINGVINEN  0896AT  25 m     
12  55  Holst Julie Sylvan  2009  PINGVINEN  0958BC  25 m     
13  88  Wśrness Hannah  2009  JARL  0990BD  25 m     
14  246  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m     
15  248  Rasmussen Agnes Brix  2008  AABYBRO  0868AT  25 m     
16  254  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
311  Jeppesen Nana Starcke  2006  SōHESTEN  0676AW  25 m  36.39   
135  Hedegaard Julie Kvolbśk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  38.29   
260  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  39.10   
111  Půlsdůttir Gudrun  2006  HOBRO  0698AS  25 m  39.73   
144  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  43.23   
178  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  43.54   
22  Rise Alberte  2007  PINGVINEN  0752AP  25 m  43.95   
30  Lydersen Anna Skovhus  2007  PINGVINEN  0772AP  25 m  44.82   
180  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  45.31   
10  261  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  45.63   
11  184  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  46.19   
12  77  Hove Kirstine  2006  SNEDSTED  0644AS  25 m  46.79   
13  310  Larsen Caroline  2007  SōHESTEN  0706AY  25 m  47.96   
14  309  Winther Freja MÝller  2006  SōHESTEN  0696AT  25 m  48.57   
15  196  Lucassen Freja  2007  AARS  0706AV  25 m  48.98   
16  86  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  49.23   
17  32  Thomassen Astrid O.  2007  PINGVINEN  0796AK  25 m  49.91   
18  33  Kristensen Amalie  2006  PINGVINEN  0638AV  25 m  50.30   
19  253  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  51.88   
20  197  JÝrgensen Ida  2007  AARS  0746AX  25 m  52.43   
21  198  Lucassen Mathilde  2007  AARS  0746AU  25 m  53.52   
22  249  Kastaniegaard Emily  2007  AABYBRO  0766AY  25 m  54.27   
23  202  Holmberg Amanda  2007  AARS  0774AU  25 m  54.67   
24  Hyldahl-RishÝj Sara  2006  NEJST  0612AN  25 m  57.20   
25  90  Jakobsen Jasmin  2007  JARL  0756AW  25 m  58.40   
26  87  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  58.79   
27  313  Carlsen Ida  2006  SōHESTEN  0682AY  25 m  1:03.15   
28  Borup Sofie  2007  NEJST  0752AM  25 m  1:10.78   
29  179  Thomsen Marie B Nygaard  2006  BSK08  0658AZ  25 m     
30  314  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
137  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  36.40   
222  Danielsen Laura RÝnn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  36.77   
291  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  36.80   
177  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  38.64   
51  Friborg Freja  2004  PINGVINEN  0404AT  25 m  38.77   
44  Renneberg Laura Sofie  2005  PINGVINEN  0578AW  25 m  39.83   
43  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  25 m  40.11   
290  SÝrensen Michelle Bloch  2004  SMUT  0426AX  25 m  41.63   
136  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  25 m  41.79   
10  41  Larsen Elisabeth Leegaard  2005  PINGVINEN  0586AV  25 m  42.53   
11  223  SÝrensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  43.34   
12  287  Christensen Zenia  2005  SMUT  0572AL  25 m  43.65   
13  265  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m  44.08   
14  81  Lyndrup Agnes Immersen  2004  SNEDSTED  0426BE  25 m  46.52   
15  76  Bojesen Emma  2004  SNEDSTED  0434AV  25 m  46.65   
16  195  Nielsen Alma  2005  AARS  0552BC  25 m  46.95   
17  204  Markussen Christina  2005  AARS  0538AW  25 m  48.32   
18  79  Larsen Nora  2004  SNEDSTED  0454BC  25 m  51.28   
19  82  Thomsen Christina  2005  SNEDSTED  0504BD  25 m  52.52   
20  10  Christensen Beate  2005  NEJST  0548AW  25 m  54.21   
21  186  Bisgaard Victoria T  2005  BSK08  0514BD  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
224  Meinert Maja  2001  AALBORG  0118AO  25 m  37.11   
148  SchÝnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  37.61   
232  HÝeg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  42.56   
74  Hove Louise  2002  SNEDSTED  0246BA  25 m  44.24   
78  Khelil Sara  2003  SNEDSTED  0356BF  25 m  51.08   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
27_S
LÝb 27, 50m BrystsvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 01:10,98 - 1996-2007: 00:47,52 - 2008 og yngre: 00:57,42 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
12  Christiansen Magne  2011  NEJST    25 m  1:16.47   
Ňrg. 2008-2009 
306  Jeppesen Rasmus Starcke  2008  SōHESTEN  0813AI  25 m  41.25   
37  Pedersen Gustav ō.  2008  PINGVINEN  0875AD  25 m  44.75   
115  Tome Kian Asbert  2009  HOBRO  0999AD  25 m  46.26   
116  Haugaard Johannes Munk  2009  HOBRO  0925BB  25 m  48.83   
35  Lumholtz Villads Elliot  2008  PINGVINEN  0817AJ  25 m  49.57   
97  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  51.21   
243  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m  51.68   
101  Larsen Malthe Bach  2008  JARL  0847AA  25 m  52.31   
118  Balslev Martin Hedegaard  2008  HOBRO  0815AH  25 m  53.25   
10  292  Schwab Tobias  2009  SMUT  0985AF  25 m  53.49   
11  Nicolajsen William  2008  NEJST  0815AL  25 m  55.51   
12  11  Christiansen Mattie  2008  NEJST  0813AL  25 m  55.81   
13  123  Hansen Elias  2009  HOBRO  0959AD  25 m  58.93   
14  255  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m  1:00.96   
15  133  Mohr Sebastian  2009  HOBRO  0987BA  25 m  1:08.54   
16  13  Larsen Frederik  2008  NEJST    25 m  1:17.22   
17  134  Nielsen Silas Schubart  2008  HOBRO  0851AO  25 m  1:22.44   
18  36  Andersen Alexander W.  2008  PINGVINEN  0815AI  25 m     
19  98  HÝrlyck Rasmus  2009  JARL  0963BD  25 m     
20  297  Fenger Gorm Eske  2009  SMUT  0961BD  25 m     
21  299  Kaae Mikkel Amby  2008  SMUT  0835AP  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  35.88   
29  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  36.97   
251  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  37.25   
263  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  37.49   
259  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  39.58   
80  Monberg Malthe  2006  SNEDSTED  0611AR  25 m  46.29   
26  Broe Lucas SkjÝdt  2007  PINGVINEN  0721AH  25 m  46.78   
114  Andersen Patrick NÝrgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m  46.99   
102  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  50.50   
10  294  Fenger Aksel Eske  2007  SMUT  0745AP  25 m  53.98   
11  173  Bukholt Hjalte Nymann  2007  BSK08  0725AP  25 m  59.20   
12  200  Markussen Noah  2006  AARS  0657AO  25 m  59.28   
13  120  Vesterskov Peter HÝenhof  2007  HOBRO  0755AI  25 m  1:02.54   
14  171  Clausen Frederik Donner  2007  BSK08  0745AQ  25 m     
15  172  MÝller Frederik Meyer  2006  BSK08  0665AS  25 m     
16  256  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
207  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  32.68   
176  Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  33.38   
229  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  34.66   
225  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  35.56   
139  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  35.70   
307  Johansen Esben Kilde  2004  SōHESTEN  0415AS  25 m  37.97   
57  Albśk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  38.99   
145  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  39.41   
209  Johansen Mathias  2005  AARS  0543AI  25 m  40.33   
10  262  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  40.73   
11  73  Madsen Mathias  2004  SNEDSTED  0477AK  25 m  41.15   
12  75  HorsbÝll Magnus  2005  SNEDSTED  0525AI  25 m  43.35   
13  175  Hjermitslev Ivan  2004  BSK08  0401AS  25 m  44.19   
14  208  ōlgaard Kristian  2005  AARS  0549AP  25 m  44.45   
15  15  Nielsen Malthe Kobber  2005  NEJST  0515AG  25 m  44.75   
16  183  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m  56.53   
Ňrg. 1996-2003 
231  JÝrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  33.22   
203  SÝrensen Andreas Rask  1999  AARS  9939AR  25 m  34.07   
47  Madsen Mikkel Hedeby  2002  PINGVINEN  0217AT  25 m  34.64   
149  NÝrgaard Marius  2001  HOBRO  0115AC  25 m  34.87   
52  ValbjÝrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  35.77   
50  Nielsen Jimmy  2003  PINGVINEN  0325AE  25 m  36.84   
211  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  37.68   
49  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  39.61   
264  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  42.67   
Ňrg. 1981-1988 
147  Lisberg Johan  1986  HOBRO  8655AC  25 m  30.91   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
28_S
LÝb 28, 100m Butterfly Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:15,82 - 1996-2007: 01:37,63 - 2008 og yngre: 01:50,71 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
121  Mejlstrup Caroline Rebo  2008  HOBRO  0892AJ  25 m  1:47.65   
Welle Julie  2009  NEJST    25 m  2:44.03   
112  Laugesen Katrine Kjśr  2008  HOBRO  0846AM  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
28  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  1:14.64   
143  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  1:19.18   
23  BÝgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  1:22.71   
260  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  1:28.02   
257  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m  1:28.63   
109  Walmar Ane  2007  HOBRO  0746AS  25 m  1:32.73   
178  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  1:37.61   
314  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m  1:38.41   
25  Christiansen Lise Ingeborg  2007  PINGVINEN  0792AQ  25 m  1:59.23   
10  16  Iversen Emilie Toft  2007  NEJST  0758AW  25 m  2:00.95   
11  92  Baars Kamille  2006  JARL  0654AV  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
136  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  25 m  1:09.00   
169  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  1:12.31   
45  Klein Linea Lodberg  2005  PINGVINEN  0536AK  25 m  1:15.05   
41  Larsen Elisabeth Leegaard  2005  PINGVINEN  0586AV  25 m  1:15.33   
39  Dalsgaard Ida Kold  2005  PINGVINEN  0538AS  25 m  1:17.38   
40  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  25 m  1:20.47   
142  Larsen Svea Tinggaard  2005  HOBRO  0542AT  25 m  1:20.66   
288  Andersen Maja Bech FśrlÝv  2005  SMUT  0534AR  25 m  1:23.35   
24  Juliansdottir Frida  2005  PINGVINEN  0558AW  25 m  1:23.71   
10  99  NÝrgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  1:25.23   
11  42  Momme Hannah VixÝ  2005  PINGVINEN  0502AS  25 m  1:26.89   
12  34  ValbjÝrn Isabella Vinkler  2005  PINGVINEN  0552AX  25 m  1:45.56   
Ňrg. 1996-2003 
53  SÝrensen Camilla Tommerup  2003  PINGVINEN  0356AJ  25 m  1:09.41   
217  Hansen Emilie Sofie  2001  AALBORG  0168BE  25 m  1:10.54   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
29_S
LÝb 29, 100m Butterfly Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:16,18 - 1996-2007: 01:31,16 - 2008 og yngre: 01:55,21 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
117  ōstergaard Magnus  2008  HOBRO  0805AF  25 m  1:35.84   
100  Baars Nikolaj  2008  JARL  0893AG  25 m  1:39.75   
37  Pedersen Gustav ō.  2008  PINGVINEN  0875AD  25 m  1:56.41   
95  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  2:07.43   
Ňrg. 2006-2007 
138  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  1:14.44   
141  Laugesen Patrick Kjśr  2006  HOBRO  0677AO  25 m  1:15.78   
210  Knudsen Nikolaj Rytger  2006  AARS  0603AI  25 m  1:21.47   
26  Broe Lucas SkjÝdt  2007  PINGVINEN  0721AH  25 m  1:30.97   
242  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  1:37.08   
38  Momme Victor VixÝ  2007  PINGVINEN  0793AJ  25 m  1:44.85   
Ňrg. 2004-2005 
139  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  1:03.47   
48  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  1:05.42   
176  Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  25 m  1:11.59   
245  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  1:12.34   
229  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  1:14.24   
31  Thordal Valentin  2005  PINGVINEN  0547AK  25 m  1:22.03   
140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  1:22.38   
Ňrg. 1996-2003 
149  NÝrgaard Marius  2001  HOBRO  0115AC  25 m  1:02.27   
266  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  1:03.54   
233  Kristensen Jonathan L  2000  AALBORG  0037AH  25 m  1:04.87   
231  JÝrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  1:05.38   
228  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  1:06.26   
227  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  1:11.04   
264  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  1:11.35   
304  Johansen David  2001  SōHESTEN  0179AN  25 m  1:11.35   
52  ValbjÝrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  1:13.63   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
30_S
LÝb 30, 200m BrystsvÝmning Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 05:34,69 - 1996-2007: 04:00,58 - 2008 og yngre: 04:32,82 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
174  Thomasen Iben  2008  BSK08  0816AK  25 m  3:30.12   
89  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m  4:24.67   
170  Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  4:46.30   
Petersen Freja Elisa  2009  NEJST    25 m  5:43.69   
94  Andersen Lśrke  2009  JARL  0996BB  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
135  Hedegaard Julie Kvolbśk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  2:51.45   
311  Jeppesen Nana Starcke  2006  SōHESTEN  0676AW  25 m  2:55.18   
111  Půlsdůttir Gudrun  2006  HOBRO  0698AS  25 m  3:08.14   
144  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  3:09.11   
180  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  3:31.16   
261  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  3:33.62   
30  Lydersen Anna Skovhus  2007  PINGVINEN  0772AP  25 m  3:35.95   
86  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  3:53.62   
22  Rise Alberte  2007  PINGVINEN  0752AP  25 m  3:59.48   
10  184  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  4:01.95   
11  249  Kastaniegaard Emily  2007  AABYBRO  0766AY  25 m  4:04.40   
12  90  Jakobsen Jasmin  2007  JARL  0756AW  25 m  4:09.58   
13  Borup Sofie  2007  NEJST  0752AM  25 m  5:13.13   
14  197  JÝrgensen Ida  2007  AARS  0746AX  25 m     
15  198  Lucassen Mathilde  2007  AARS  0746AU  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
291  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  2:51.12   
169  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  3:00.93   
137  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  3:05.39   
247  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  3:10.23   
99  NÝrgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  3:33.97   
223  SÝrensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  3:37.05   
81  Lyndrup Agnes Immersen  2004  SNEDSTED  0426BE  25 m  3:45.78   
265  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
148  SchÝnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  2:56.93   
219  Bengtson Iben Kjśr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  3:25.56   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
31_S
LÝb 31, 200m BrystsvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 05:38,72 - 1996-2007: 03:46,75 - 2008 og yngre: 04:34,01 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
37  Pedersen Gustav ō.  2008  PINGVINEN  0875AD  25 m  4:01.81   
11  Christiansen Mattie  2008  NEJST  0813AL  25 m  4:19.00   
35  Lumholtz Villads Elliot  2008  PINGVINEN  0817AJ  25 m     
95  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m     
97  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m     
252  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
29  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  2:54.78   
251  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  3:00.64   
259  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  3:16.68   
268  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  3:20.49   
113  Nielsen Jonatan Schubart  2006  HOBRO  0655AP  25 m  3:30.78   
269  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  3:35.00   
80  Monberg Malthe  2006  SNEDSTED  0611AR  25 m  3:45.26   
102  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
207  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  2:40.13   
140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  2:41.03   
27  Johansen Elias Bock  2005  PINGVINEN  0545AO  25 m  3:03.21   
209  Johansen Mathias  2005  AARS  0543AI  25 m  3:11.23   
15  Nielsen Malthe Kobber  2005  NEJST  0515AG  25 m  3:32.75   
75  HorsbÝll Magnus  2005  SNEDSTED  0525AI  25 m  3:32.76   
73  Madsen Mathias  2004  SNEDSTED  0477AK  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
47  Madsen Mikkel Hedeby  2002  PINGVINEN  0217AT  25 m  2:47.57   
203  SÝrensen Andreas Rask  1999  AARS  9939AR  25 m  2:47.62   
244  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  2:48.14   
220  Mejdahl Jens  2003  AALBORG  0327AR  25 m  3:10.79   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
32_S
LÝb 32, 800m FrisvÝmning Damer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
112  Laugesen Katrine Kjśr  2008  HOBRO  0846AM  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
109  Walmar Ane  2007  HOBRO  0746AS  25 m  11:22.89   
260  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  13:11.49   
253  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  13:56.89   
86  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m     
314  Kornum Clara  2007  SōHESTEN  0704AM  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
136  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  25 m  10:17.24   
39  Dalsgaard Ida Kold  2005  PINGVINEN  0538AS  25 m  10:24.69   
42  Momme Hannah VixÝ  2005  PINGVINEN  0502AS  25 m  10:25.68   
41  Larsen Elisabeth Leegaard  2005  PINGVINEN  0586AV  25 m  11:10.68   
10  Christensen Beate  2005  NEJST  0548AW  25 m  15:10.59   
Ňrg. 1996-2003 
284  Sand Anne Rasmussen  2000  SMUT  0058AT  25 m  10:56.41   
219  Bengtson Iben Kjśr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  11:15.50   
Nielsen Freya Kobber  2001  NEJST  0152BD  25 m  13:32.39   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
33_S
LÝb 33, 800m FrisvÝmning Herrer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
101  Larsen Malthe Bach  2008  JARL  0847AA  25 m  13:46.28   
11  Christiansen Mattie  2008  NEJST  0813AL  25 m  17:07.01   
100  Baars Nikolaj  2008  JARL  0893AG  25 m     
117  ōstergaard Magnus  2008  HOBRO  0805AF  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
242  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  15:00.00   
102  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
46  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  25 m  10:00.00   
205  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  10:23.65   
Ňrg. 1996-2003 
227  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  9:29.91   
47  Madsen Mikkel Hedeby  2002  PINGVINEN  0217AT  25 m  9:42.97   
303  Thomsen Sebastian Emil  2002  SōHESTEN  0221AU  25 m  12:36.41   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
34_S
LÝb 34, 100m RygsvÝmning Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:16,86 - 1996-2007: 01:38,38 - 2008 og yngre: 01:51,56 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2010-2020 
131  Nielsen Ronja Schubart  2011  HOBRO  1142AC  25 m  1:44.04   
130  Linding Noa Skousgaard  2010  HOBRO  1098AJ  25 m  2:22.29   
56  Christiansen Stine Marie  2010  PINGVINEN  1074AH  25 m     
91  Jakobsen Josephine  2010  JARL  1006AL  25 m     
96  LÝkke Nikoline  2010  JARL  1008AL  25 m     
Ňrg. 2008-2009 
250  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  1:26.02   
174  Thomasen Iben  2008  BSK08  0816AK  25 m  1:37.98   
246  Mortensen Nicoline Ravn  2008  AABYBRO  0854AS  25 m  1:38.59   
128  TÝth Maja  2008  HOBRO  0838AM  25 m  1:41.08   
170  Hermansen Emilie  2008  BSK08  0884AT  25 m  1:43.91   
119  Rasmu Josefine Lykkegaard  2009  HOBRO  0948AF  25 m  1:45.53   
126  Mousten Liv Boldt  2009  HOBRO  0998AF  25 m  1:48.34   
125  Andersen Laura NÝrgaard  2008  HOBRO  0832AT  25 m  1:50.90   
248  Rasmussen Agnes Brix  2008  AABYBRO  0868AT  25 m  1:59.47   
10  122  Kristensen Celina Thorup  2009  HOBRO  0926BB  25 m  2:00.22   
11  Egholm Sofie  2009  NEJST  0930AJ  25 m  2:12.25   
12  55  Holst Julie Sylvan  2009  PINGVINEN  0958BC  25 m  2:15.18   
13  54  Mikaelsen Hannah  2008  PINGVINEN  0896AT  25 m     
14  88  Wśrness Hannah  2009  JARL  0990BD  25 m     
15  89  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m     
16  254  Elsborg Alberte  2008  AABYBRO  0870AT  25 m     
17  258  Stenger Lisa  2008  AABYBRO  0872AT  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
23  BÝgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  1:13.17   
144  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  1:16.86   
143  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  1:16.89   
180  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  1:23.34   
308  Frandsen Sarah  2007  SōHESTEN  0752AU  25 m  1:25.72   
33  Kristensen Amalie  2006  PINGVINEN  0638AV  25 m  1:27.24   
196  Lucassen Freja  2007  AARS  0706AV  25 m  1:27.30   
202  Holmberg Amanda  2007  AARS  0774AU  25 m  1:30.67   
32  Thomassen Astrid O.  2007  PINGVINEN  0796AK  25 m  1:31.44   
10  261  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  1:32.73   
11  30  Lydersen Anna Skovhus  2007  PINGVINEN  0772AP  25 m  1:32.76   
12  87  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  1:38.31   
13  184  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  1:41.81   
14  201  Andersen Vita Aster  2007  AARS  0788AY  25 m  1:48.96   
15  Christensen Frida  2007  NEJST  0760AW  25 m  2:51.94   
16  179  Thomsen Marie B Nygaard  2006  BSK08  0658AZ  25 m     
17  310  Larsen Caroline  2007  SōHESTEN  0706AY  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
247  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  1:11.55   
40  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  25 m  1:12.04   
137  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  1:12.63   
222  Danielsen Laura RÝnn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  1:13.11   
43  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  25 m  1:13.49   
177  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  1:13.76   
51  Friborg Freja  2004  PINGVINEN  0404AT  25 m  1:14.02   
230  Svendsen Zille Haarh  2004  AALBORG  0436AI  25 m  1:17.08   
290  SÝrensen Michelle Bloch  2004  SMUT  0426AX  25 m  1:17.27   
10  142  Larsen Svea Tinggaard  2005  HOBRO  0542AT  25 m  1:17.28   
11  291  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  1:21.12   
12  223  SÝrensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  1:24.18   
13  221  Bertelsen Julie  2005  AALBORG  0538AY  25 m  1:25.48   
14  76  Bojesen Emma  2004  SNEDSTED  0434AV  25 m  1:25.61   
15  195  Nielsen Alma  2005  AARS  0552BC  25 m  1:38.57   
16  34  ValbjÝrn Isabella Vinkler  2005  PINGVINEN  0552AX  25 m  1:38.75   
17  93  BavnshÝj Katrine  2004  JARL  0486BC  25 m  1:48.09   
18  186  Bisgaard Victoria T  2005  BSK08  0514BD  25 m     
19  265  Borup Johanna Sandager  2005  AABYBRO  0548BC  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
226  Madsen Nete Lund  2001  AALBORG  0186AZ  25 m  1:09.33   
286  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  1:11.55   
217  Hansen Emilie Sofie  2001  AALBORG  0168BE  25 m  1:16.74   
74  Hove Louise  2002  SNEDSTED  0246BA  25 m  1:25.15   
148  SchÝnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  1:25.84   
232  HÝeg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  1:27.65   
Nielsen Freya Kobber  2001  NEJST  0152BD  25 m  1:28.03   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
35_S
LÝb 35, 100m RygsvÝmning Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 02:17,53 - 1996-2007: 01:32,07 - 2008 og yngre: 01:51,26 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
306  Jeppesen Rasmus Starcke  2008  SōHESTEN  0813AI  25 m  1:23.03   
110  SÝrensen Ditlev  2009  HOBRO  0961AE  25 m  1:26.23   
101  Larsen Malthe Bach  2008  JARL  0847AA  25 m  1:32.01   
255  Abrahamsen Christian  2009  AABYBRO  0943AF  25 m  1:36.66   
115  Tome Kian Asbert  2009  HOBRO  0999AD  25 m  1:36.79   
292  Schwab Tobias  2009  SMUT  0985AF  25 m  1:37.89   
118  Balslev Martin Hedegaard  2008  HOBRO  0815AH  25 m  1:45.54   
95  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  1:49.85   
123  Hansen Elias  2009  HOBRO  0959AD  25 m  1:51.36   
10  133  Mohr Sebastian  2009  HOBRO  0987BA  25 m  1:53.71   
11  Nicolajsen William  2008  NEJST  0815AL  25 m  1:53.84   
12  134  Nielsen Silas Schubart  2008  HOBRO  0851AO  25 m  1:54.58   
13  36  Andersen Alexander W.  2008  PINGVINEN  0815AI  25 m     
14  98  HÝrlyck Rasmus  2009  JARL  0963BD  25 m     
15  116  Haugaard Johannes Munk  2009  HOBRO  0925BB  25 m     
16  182  Drews Sander  2008  BSK08  0879AM  25 m     
17  243  Manstrup Magnus  2008  AABYBRO  0845AM  25 m     
18  252  Larsen Tobias Stausholm  2009  AABYBRO  0931BC  25 m     
19  299  Kaae Mikkel Amby  2008  SMUT  0835AP  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
138  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  1:11.40   
141  Laugesen Patrick Kjśr  2006  HOBRO  0677AO  25 m  1:16.80   
29  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  1:19.78   
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  1:21.47   
114  Andersen Patrick NÝrgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m  1:22.72   
199  Christensen Mikkel P.  2006  AARS  0691AP  25 m  1:32.84   
38  Momme Victor VixÝ  2007  PINGVINEN  0793AJ  25 m  1:36.94   
120  Vesterskov Peter HÝenhof  2007  HOBRO  0755AI  25 m  1:38.31   
173  Bukholt Hjalte Nymann  2007  BSK08  0725AP  25 m  1:48.52   
10  171  Clausen Frederik Donner  2007  BSK08  0745AQ  25 m     
11  172  MÝller Frederik Meyer  2006  BSK08  0665AS  25 m     
12  294  Fenger Aksel Eske  2007  SMUT  0745AP  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
139  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  1:02.03   
48  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  1:05.26   
145  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  1:07.31   
229  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  1:11.56   
31  Thordal Valentin  2005  PINGVINEN  0547AK  25 m  1:18.13   
205  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  1:19.25   
262  Rasmussen Gustav Brix  2004  AABYBRO  0499AQ  25 m  1:19.93   
208  ōlgaard Kristian  2005  AARS  0549AP  25 m  1:21.67   
175  Hjermitslev Ivan  2004  BSK08  0401AS  25 m  1:36.05   
10  183  Thielst Sebastian  2005  BSK08  0525AR  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
149  NÝrgaard Marius  2001  HOBRO  0115AC  25 m  59.05   
233  Kristensen Jonathan L  2000  AALBORG  0037AH  25 m  1:05.33   
266  Barslev Magnus ōstergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  1:06.17   
49  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  1:06.92   
228  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  1:09.31   
211  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  1:09.65   
218  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  1:16.40   
50  Nielsen Jimmy  2003  PINGVINEN  0325AE  25 m  1:17.39   
220  Mejdahl Jens  2003  AALBORG  0327AR  25 m  1:17.47   
10  181  Feldthusen Oliver  2003  BSK08  0301AP  25 m  1:22.34   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
36_S
LÝb 36, 200m Medley Damer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 05:03,07 - 1996-2007: 03:37,86 - 2008 og yngre: 04:07,05 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
112  Laugesen Katrine Kjśr  2008  HOBRO  0846AM  25 m  3:03.95   
250  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  3:14.44   
121  Mejlstrup Caroline Rebo  2008  HOBRO  0892AJ  25 m  3:23.81   
Welle Julie  2009  NEJST    25 m     
94  Andersen Lśrke  2009  JARL  0996BB  25 m     
Ňrg. 2006-2007 
28  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  2:44.49   
135  Hedegaard Julie Kvolbśk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  2:50.12   
144  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  2:51.41   
143  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  2:51.97   
23  BÝgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  2:53.67   
257  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m  2:54.66   
109  Walmar Ane  2007  HOBRO  0746AS  25 m  2:56.09   
111  Půlsdůttir Gudrun  2006  HOBRO  0698AS  25 m  3:01.85   
22  Rise Alberte  2007  PINGVINEN  0752AP  25 m  3:21.49   
10  178  Callisen Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  3:24.69   
11  25  Christiansen Lise Ingeborg  2007  PINGVINEN  0792AQ  25 m  3:25.37   
12  309  Winther Freja MÝller  2006  SōHESTEN  0696AT  25 m  3:30.92   
13  87  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  3:32.82   
14  33  Kristensen Amalie  2006  PINGVINEN  0638AV  25 m  3:33.61   
15  253  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  3:33.93   
16  92  Baars Kamille  2006  JARL  0654AV  25 m  4:15.52   
17  90  Jakobsen Jasmin  2007  JARL  0756AW  25 m     
18  308  Frandsen Sarah  2007  SōHESTEN  0752AU  25 m     
Ňrg. 2004-2005 
137  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  2:35.26   
136  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  25 m  2:37.23   
45  Klein Linea Lodberg  2005  PINGVINEN  0536AK  25 m  2:46.25   
142  Larsen Svea Tinggaard  2005  HOBRO  0542AT  25 m  2:46.74   
288  Andersen Maja Bech FśrlÝv  2005  SMUT  0534AR  25 m  2:53.34   
24  Juliansdottir Frida  2005  PINGVINEN  0558AW  25 m  2:54.34   
44  Renneberg Laura Sofie  2005  PINGVINEN  0578AW  25 m  2:56.57   
99  NÝrgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  3:03.25   
34  ValbjÝrn Isabella Vinkler  2005  PINGVINEN  0552AX  25 m  3:19.56   
10  93  BavnshÝj Katrine  2004  JARL  0486BC  25 m     
Ňrg. 1996-2003 
53  SÝrensen Camilla Tommerup  2003  PINGVINEN  0356AJ  25 m  2:41.05   
284  Sand Anne Rasmussen  2000  SMUT  0058AT  25 m  2:46.29   
148  SchÝnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  2:56.35   
219  Bengtson Iben Kjśr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  3:03.32   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
37_S
LÝb 37, 200m Medley Herrer 
Kravtid LM: 1995 og śldre: 05:08,21 - 1996-2007: 03:26,33 - 2008 og yngre: 04:09,33 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2009 
117  ōstergaard Magnus  2008  HOBRO  0805AF  25 m  3:16.13   
100  Baars Nikolaj  2008  JARL  0893AG  25 m  3:24.05   
97  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  3:40.30   
110  SÝrensen Ditlev  2009  HOBRO  0961AE  25 m  3:47.14   
Ňrg. 2006-2007 
263  MÝlgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  2:35.48   
268  Barslev Mathias ō.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  2:40.73   
141  Laugesen Patrick Kjśr  2006  HOBRO  0677AO  25 m  2:46.41   
138  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  2:46.72   
251  Porsborg Sebastian  2007  AABYBRO  0797AH  25 m  2:51.36   
146  Balslev Christian  2006  HOBRO  0651AN  25 m  2:53.99   
210  Knudsen Nikolaj Rytger  2006  AARS  0603AI  25 m  2:54.78   
114  Andersen Patrick NÝrgaard  2006  HOBRO  0617AM  25 m  2:58.57   
269  Rubśk Mikkel  2006  AABYBRO  0671AP  25 m  3:08.99   
10  26  Broe Lucas SkjÝdt  2007  PINGVINEN  0721AH  25 m  3:10.89   
11  259  Damgaard Vilmer  2006  AABYBRO  0605AP  25 m  3:15.65   
12  242  Poulsen Mads  2007  AABYBRO  0717AL  25 m  3:18.42   
13  113  Nielsen Jonatan Schubart  2006  HOBRO  0655AP  25 m  3:22.84   
14  120  Vesterskov Peter HÝenhof  2007  HOBRO  0755AI  25 m  3:49.00   
15  256  Jensen Frederik  2007  AABYBRO  0797AI  25 m  4:42.67   
Ňrg. 2004-2005 
139  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  2:15.39   
207  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  2:26.05   
145  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  2:29.75   
140  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  2:36.50   
225  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  2:37.16   
46  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  25 m  2:39.01   
245  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  2:39.44   
31  Thordal Valentin  2005  PINGVINEN  0547AK  25 m  2:41.07   
57  Albśk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  2:43.48   
10  27  Johansen Elias Bock  2005  PINGVINEN  0545AO  25 m  2:43.79   
11  209  Johansen Mathias  2005  AARS  0543AI  25 m  2:50.45   
Ňrg. 1996-2003 
149  NÝrgaard Marius  2001  HOBRO  0115AC  25 m  2:15.65   
244  NÝrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  2:28.48   
227  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  2:32.20   
203  SÝrensen Andreas Rask  1999  AARS  9939AR  25 m  2:35.61   
264  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  2:38.19   
52  ValbjÝrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  2:43.27   
303  Thomsen Sebastian Emil  2002  SōHESTEN  0221AU  25 m  3:06.60   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
38_S
LÝb 38, 4x100m IM Medley Damer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
270  Aabybro Upcoming Stars  2008  AABYBRO    25 m     
Ňrg. 2004-2007 
68  Pingvin Piger 1 Gr. 2  2004  PINGVINEN    25 m  4:57.23   
163  Team Op I RÝd Tempo #1  2005  HOBRO    25 m  4:59.69   
69  Pingvin Piger 2 Gr. 2  2005  PINGVINEN    25 m  5:11.04   
272  Aabybro Wild Devils  2005  AABYBRO    25 m  5:21.27   
189  Bsk08 Piger 1  2005  BSK08    25 m  5:23.10   
70  Pingvin Piger 3 Gr.2  2005  PINGVINEN    25 m  5:27.43   
157  Hsk Girls 2  2006  HOBRO    25 m  5:45.64   
71  Pingvin Piger 4 Gr. 2  2005  PINGVINEN    25 m  6:01.59   
316  Duller Med Muller  2004  SōHESTEN    25 m  6:04.01   
10  72  Pingvin Piger 5 Gr. 2  2006  PINGVINEN    25 m     
11  190  Bsk08 Piger 2  2006  BSK08    25 m     
12  271  Aabybro Balamaīer  2005  AABYBRO    25 m     
Ňrg. 1996-2003 
234  Aalborg Damer 1  2001  AALBORG    25 m  5:12.66   
235  Aalborg Damer 2  2001  AALBORG    25 m  5:27.25   
164  Team Op I RÝd Tempo #2  2003  HOBRO    25 m  5:39.09   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 
39_S
LÝb 39, 4x100m IM Medley Herrer 
Der kan ikke opnŚes kvalifikation til LM i dette lÝb. 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Ňrg. 2008-2020 
107  Jarl Drenge  2008  JARL    25 m  6:35.68   
Ňrg. 2004-2007 
61  Roulade-Banden 1 Gr. 2  2004  PINGVINEN    25 m  4:45.05   
283  Aabybro Extremes  2004  AABYBRO    25 m  5:02.12   
213  Aars Drenge 1  2004  AARS    25 m  5:04.16   
62  Roulade-Banden 2 Gr. 2  2005  PINGVINEN    25 m  5:27.63   
275  Aabybro Guns  2006  AABYBRO    25 m  5:37.34   
152  Hsk Boys 2  2006  HOBRO    25 m  5:56.86   
155  Hsk Young Guns 2  2007  HOBRO    25 m  6:39.72   
276  Aabybro Bad Boys  2007  AABYBRO    25 m     
Ňrg. 1996-2003 
236  Aalborg Herrer 1  1998  AALBORG    25 m  4:30.80   
273  Aabybro Destroyers  1996  AABYBRO    25 m  4:36.01   
60  Roulade-Banden 1 Gr. 1  2000  PINGVINEN    25 m  4:39.96   
237  Aalborg Herrer 2  2003  AALBORG    25 m  4:54.10   
187  Bsk08 Herre 1  2003  BSK08    25 m     
315  SÝhestens Pirater  2001  SōHESTEN    25 m     
Ňrg. 0-1995 
160  Team Ud PŚ Floor #1  1986  HOBRO    25 m  4:17.34   
162  Team Ud PŚ Floor #2  1994  HOBRO    25 m  4:47.96   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  20 december 2019 
Licens til Aabybro Idrśtsforening  Udskriftstidspunkt  15:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark