Program for DM / JDM Skåne-Blekinge
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 4X50m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 206 | Malmö Kappsimningsklubb | 1999 | MKK | 25 m | 1:57.53 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 1:59.85 | ||
3 | 257 | Sjöbo Simsällskap | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 2:01.12 | ||
4 | 141 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:01.55 | ||
5 | 299 | Föreningen Trelleborg Sim | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 2:01.86 | ||
6 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:02.28 | ||
7 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 2:02.64 | ||
8 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 2:03.88 | ||
9 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:04.00 | ||
10 | 207 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 2001 | MKK | 25 m | 2:04.27 | ||
11 | 224 | Osby Simsällskap | 2002 | OSBY SS | 25 m | 2:04.39 | ||
12 | 397 | SK Triton | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:04.87 | ||
13 | 142 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:04.94 | ||
14 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:05.02 | ||
15 | 247 | S 71 | 2002 | S 71 | 25 m | 2:06.52 | ||
16 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:07.66 | ||
17 | 306 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:08.76 | ||
18 | 415 | Simklubben Sydsim | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:09.44 | EFT | |
19 | 143 | Landskrona Simsällskap Lag 3 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:10.40 | ||
20 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.41 | ||
21 | 416 | Ystads SS Damer Lag 2 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 2:13.40 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 2, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 49.66 | ||
2 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 49.78 | ||
3 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 50.33 | ||
4 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 51.23 | ||
5 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 51.24 | ||
6 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 51.70 | ||
7 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 51.78 | ||
8 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 52.01 | ||
9 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 52.15 | ||
10 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 52.17 | ||
11 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 52.18 | ||
12 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 52.21 | ||
13 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 52.37 | ||
14 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 52.50 | ||
15 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 52.57 | ||
16 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 52.58 | ||
17 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 52.98 | ||
18 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 53.03 | ||
19 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 53.28 | ||
20 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 53.33 | ||
21 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 53.37 | ||
22 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 53.57 | ||
23 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 53.77 | ||
24 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 53.80 | ||
25 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 53.92 | ||
26 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 53.95 | ||
27 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 54.46 | ||
28 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 54.47 | ||
29 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 54.49 | ||
30 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 54.50 | ||
31 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 54.61 | ||
32 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 54.77 | ||
33 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 54.88 | ||
34 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 55.05 | ||
35 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 55.06 | ||
36 | 280 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 55.19 | ||
37 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 55.22 | ||
38 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.27 | ||
39 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 55.29 | ||
40 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 55.45 | ||
41 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 55.66 | ||
42 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 55.75 | ||
43 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 55.77 | ||
44 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 55.84 | ||
45 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.87 | ||
46 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 56.79 | ||
47 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 50 m | 57.40 | ||
48 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 50 m | 57.42 | ||
49 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 57.81 | ||
50 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 57.88 | ||
51 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 58.06 | ||
52 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 58.20 | ||
53 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 56.77 | RES | |
54 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 57.16 | RES | |
55 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 58.60 | RES |
13 - 99 år |
1 | 337 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | 25 m | 47.42 | ||
2 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 49.66 | ||
3 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 49.78 | ||
4 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 50.33 | ||
5 | 338 | Björk Jesper | 1993 | HS | 25 m | 50.68 | ||
6 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 51.23 | ||
7 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 51.24 | ||
8 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 51.70 | ||
9 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 51.78 | ||
10 | 167 | Lindblom William | 1998 | MKK | 25 m | 51.93 | ||
11 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 52.01 | ||
12 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 52.15 | ||
13 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 52.17 | ||
14 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 52.18 | ||
15 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 52.21 | ||
16 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 52.37 | ||
17 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 52.50 | ||
18 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 52.57 | ||
19 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 52.58 | ||
20 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 52.98 | ||
21 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 53.03 | ||
22 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 53.28 | ||
23 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 53.33 | ||
24 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 53.37 | ||
25 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 53.40 | ||
26 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 53.57 | ||
27 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 53.77 | ||
28 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 53.80 | ||
29 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 53.92 | ||
30 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 53.95 | ||
31 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 54.46 | ||
32 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 54.47 | ||
33 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 54.49 | ||
34 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 54.50 | ||
35 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 54.61 | ||
36 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 54.77 | ||
37 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 54.88 | ||
38 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 55.05 | ||
39 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 55.06 | ||
40 | 280 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 55.19 | ||
41 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 55.22 | ||
42 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.27 | ||
43 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 55.29 | ||
44 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 55.45 | ||
45 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 55.66 | ||
46 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 55.75 | ||
47 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 55.77 | ||
48 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 55.84 | ||
49 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.87 | ||
50 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 56.79 | ||
51 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 50 m | 57.40 | ||
52 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 50 m | 57.42 | ||
53 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 57.81 | ||
54 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 57.88 | ||
55 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 58.06 | ||
56 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 58.20 | ||
57 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 1:01.84 | |
58 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:03.12 | |
59 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 56.77 | RES | |
60 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 57.16 | RES | |
61 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 58.60 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 3, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:00.06 | ||
2 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 2:00.62 | ||
3 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:02.92 | ||
4 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 2:03.29 | ||
5 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 2:04.32 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 2:05.78 | ||
7 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:06.88 | ||
8 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:07.39 | ||
9 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:08.74 | ||
10 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 2:08.84 | ||
11 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:08.87 | ||
12 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 2:09.44 | ||
13 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 2:09.79 | ||
14 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 2:09.86 | ||
15 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:09.95 | ||
16 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:10.05 | ||
17 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:10.49 | ||
18 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:10.68 | ||
19 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:10.82 | ||
20 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 2:10.84 | ||
21 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:11.04 | ||
22 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 2:11.04 | ||
23 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 2:11.46 | ||
24 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:11.64 | ||
25 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:11.69 | ||
26 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:11.70 | ||
27 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 2:12.71 | ||
28 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 2:12.88 | ||
29 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 2:13.27 | ||
30 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:13.50 | ||
31 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:13.64 | ||
32 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 2:13.72 | ||
33 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 2:13.89 | ||
34 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 2:14.14 | ||
35 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 2:15.35 | ||
36 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:15.36 | ||
37 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 2:17.08 | ||
38 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:18.09 | ||
39 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 2:39.40 | |
40 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:13.93 | EXT | |
41 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 2:15.47 | RES | |
42 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 2:16.25 | RES | |
43 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:18.08 | RES |
13 - 99 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:00.06 | ||
2 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 2:00.62 | ||
3 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:02.92 | ||
4 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 2:03.29 | ||
5 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 2:04.32 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 2:05.78 | ||
7 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:06.88 | ||
8 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:07.39 | ||
9 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:08.74 | ||
10 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 2:08.84 | ||
11 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:08.87 | ||
12 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 2:09.44 | ||
13 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 2:09.79 | ||
14 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 2:09.86 | ||
15 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:09.95 | ||
16 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:10.05 | ||
17 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:10.49 | ||
18 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:10.68 | ||
19 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:10.82 | ||
20 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 2:10.84 | ||
21 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:11.04 | ||
22 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 2:11.04 | ||
23 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 2:11.46 | ||
24 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:11.64 | ||
25 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:11.69 | ||
26 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:11.70 | ||
27 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 2:12.71 | ||
28 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 2:12.88 | ||
29 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 2:13.27 | ||
30 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:13.50 | ||
31 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:13.64 | ||
32 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 2:13.72 | ||
33 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 2:13.89 | ||
34 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 2:14.14 | ||
35 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 2:15.35 | ||
36 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:15.36 | ||
37 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 2:17.08 | ||
38 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:18.09 | ||
39 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 2:39.40 | |
40 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:13.93 | EXT | |
41 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 2:15.47 | RES | |
42 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 2:16.25 | RES | |
43 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:18.08 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 28.28 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 28.90 | ||
3 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 29.31 | ||
4 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 29.34 | ||
5 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 29.58 | ||
6 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 29.99 | ||
7 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 30.27 | ||
8 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 50 m | 30.36 | ||
9 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 30.59 | ||
10 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 30.87 | ||
11 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 31.07 | ||
12 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 31.19 | ||
13 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 31.23 | ||
14 | 174 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 31.41 | ||
15 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 31.50 | ||
16 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 31.62 | ||
17 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 32.28 | ||
18 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 32.30 | ||
19 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 32.44 | ||
20 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 32.64 | ||
21 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 32.73 | ||
22 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 32.88 | ||
23 | 252 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 32.93 | ||
24 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 33.09 | ||
25 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 33.26 | ||
26 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 33.33 | ||
27 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 33.36 | ||
28 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 33.60 | ||
29 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 33.64 | ||
30 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 33.73 | ||
31 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 33.89 | ||
32 | 202 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | 50 m | 34.57 | ||
33 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 50 m | 34.78 | ||
34 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 34.85 | ||
35 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 34.85 | ||
36 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 35.10 | ||
37 | 385 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 35.12 | ||
38 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 35.14 | ||
39 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 35.38 | ||
40 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 50 m | 35.46 | ||
41 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 35.71 | ||
42 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 35.78 | ||
43 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 35.92 | ||
44 | 268 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 35.95 | ||
45 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 36.00 | ||
46 | 285 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 36.08 | ||
47 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 36.27 | ||
48 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 25 m | 34.14 | RES | |
49 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 34.42 | RES | |
50 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 36.10 | RES |
13 - 99 år |
1 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 28.28 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 28.90 | ||
3 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 29.31 | ||
4 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 29.34 | ||
5 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 29.58 | ||
6 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 29.99 | ||
7 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 30.27 | ||
8 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 50 m | 30.36 | ||
9 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 30.59 | ||
10 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 30.87 | ||
11 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 31.07 | ||
12 | 162 | Persson Anton | 1994 | MKK | 25 m | 31.09 | ||
13 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 31.19 | ||
14 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 31.23 | ||
15 | 174 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 31.41 | ||
16 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 31.50 | ||
17 | 92 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | 25 m | 31.60 | ||
18 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 31.62 | ||
19 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 31.72 | ||
20 | 114 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | 25 m | 32.26 | EFT | |
21 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 32.28 | ||
22 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 32.30 | ||
23 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 32.44 | ||
24 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 32.64 | ||
25 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 32.73 | ||
26 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 32.88 | ||
27 | 252 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 32.93 | ||
28 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 33.09 | ||
29 | 279 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | 25 m | 33.15 | ||
30 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 33.26 | ||
31 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 33.33 | ||
32 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 33.36 | ||
33 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 33.60 | ||
34 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 33.64 | ||
35 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 33.73 | ||
36 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 33.89 | ||
37 | 202 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | 50 m | 34.57 | ||
38 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 50 m | 34.78 | ||
39 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 34.85 | ||
40 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 34.85 | ||
41 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 35.10 | ||
42 | 385 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 35.12 | ||
43 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 35.14 | ||
44 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 35.38 | ||
45 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 50 m | 35.46 | ||
46 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 35.71 | ||
47 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 35.78 | ||
48 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 35.92 | ||
49 | 268 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 35.95 | ||
50 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 36.00 | ||
51 | 285 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 36.08 | ||
52 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 36.27 | ||
53 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 37.90 | |
54 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 25 m | 34.14 | RES | |
55 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 34.42 | RES | |
56 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 36.10 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 5, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 1:10.76 | ||
2 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 25 m | 1:11.50 | ||
3 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 1:12.16 | ||
4 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:12.91 | ||
5 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:13.52 | ||
6 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:13.66 | ||
7 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:14.36 | ||
8 | 248 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 1:14.40 | ||
9 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:14.64 | ||
10 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 1:15.33 | ||
11 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:15.46 | ||
12 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:15.57 | ||
13 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:16.07 | ||
14 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:17.01 | ||
15 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 1:17.11 | ||
16 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 1:17.14 | ||
17 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 1:17.15 | ||
18 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:17.24 | ||
19 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:17.33 | ||
20 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:17.45 | ||
21 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 1:17.52 | ||
22 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 1:17.67 | ||
23 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:18.27 | ||
24 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:19.04 | ||
25 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:19.70 | ||
26 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 50 m | 1:19.83 | ||
27 | 256 | Strömqvist-Malmström Cassandra | 2005 | SJÖBO SS | 50 m | 1:19.87 | ||
28 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 1:21.26 | ||
29 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:21.38 | ||
30 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:21.43 | ||
31 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:21.47 | ||
32 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.00 | ||
33 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:22.04 | ||
34 | 180 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | 50 m | 1:22.06 | ||
35 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 50 m | 1:22.57 | ||
36 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 1:22.61 | ||
37 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.75 | ||
38 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 1:31.82 | |
39 | 330 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:11.53 | EXT | |
40 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 1:19.39 | RES | |
41 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:21.57 | RES |
13 - 99 år |
1 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 1:10.76 | ||
2 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 25 m | 1:11.50 | ||
3 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 1:12.16 | ||
4 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:12.91 | ||
5 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:13.52 | ||
6 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:13.66 | ||
7 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:14.36 | ||
8 | 248 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 1:14.40 | ||
9 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:14.64 | ||
10 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 1:15.33 | ||
11 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:15.46 | ||
12 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:15.57 | ||
13 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:16.07 | ||
14 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:17.01 | ||
15 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 1:17.11 | ||
16 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 1:17.14 | ||
17 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 1:17.15 | ||
18 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:17.24 | ||
19 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:17.33 | ||
20 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:17.45 | ||
21 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 1:17.52 | ||
22 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 1:17.67 | ||
23 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:18.27 | ||
24 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:19.04 | ||
25 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:19.70 | ||
26 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 50 m | 1:19.83 | ||
27 | 256 | Strömqvist-Malmström Cassandra | 2005 | SJÖBO SS | 50 m | 1:19.87 | ||
28 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 1:21.26 | ||
29 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:21.38 | ||
30 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:21.43 | ||
31 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:21.47 | ||
32 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.00 | ||
33 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:22.04 | ||
34 | 180 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | 50 m | 1:22.06 | ||
35 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 50 m | 1:22.57 | ||
36 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 1:22.61 | ||
37 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.75 | ||
38 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 1:31.82 | |
39 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SB6 | 25 m | 1:56.45 | |
40 | 330 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:11.53 | EXT | |
41 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 1:19.39 | RES | |
42 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:21.57 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 6, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:18.21 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 4:21.49 | ||
3 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:34.80 | ||
4 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 4:35.19 | ||
5 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 4:38.89 | ||
6 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:43.72 | ||
7 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 4:50.66 | ||
8 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 50 m | 4:52.76 | ||
9 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 4:57.57 | ||
10 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 5:00.17 | ||
11 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 5:01.73 | ||
12 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 5:02.71 | ||
13 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 5:03.99 | ||
14 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 5:04.08 | ||
15 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 5:10.55 | ||
16 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 5:15.90 | ||
17 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 5:19.58 | ||
18 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 5:20.73 | ||
19 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 5:20.88 | ||
20 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 5:21.90 | ||
21 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 5:24.14 |
13 - 99 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:18.21 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 4:21.49 | ||
3 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:34.80 | ||
4 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 4:35.19 | ||
5 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 4:38.89 | ||
6 | 165 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | 25 m | 4:39.16 | ||
7 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:43.72 | ||
8 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 4:50.66 | ||
9 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 50 m | 4:52.76 | ||
10 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 4:57.57 | ||
11 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 5:00.17 | ||
12 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 5:01.73 | ||
13 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 5:02.71 | ||
14 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 5:03.99 | ||
15 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 5:04.08 | ||
16 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 5:10.55 | ||
17 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 5:15.90 | ||
18 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 5:19.58 | ||
19 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 5:20.73 | ||
20 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 5:20.88 | ||
21 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 5:21.90 | ||
22 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 5:24.14 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 1:01.30 | ||
2 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 1:01.77 | ||
3 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:02.61 | ||
4 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 1:03.51 | ||
5 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:03.88 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 1:03.89 | ||
7 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:03.97 | ||
8 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:04.19 | ||
9 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 1:04.46 | ||
10 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 1:04.48 | ||
11 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:04.87 | ||
12 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:05.26 | ||
13 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:05.30 | ||
14 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:05.44 | ||
15 | 26 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 1:05.58 | ||
16 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:05.73 | ||
17 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:06.22 | ||
18 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:06.53 | ||
19 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 50 m | 1:06.73 | ||
20 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 1:06.75 | ||
21 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 1:06.77 | ||
22 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.99 | ||
23 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:07.49 | ||
24 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:07.50 | ||
25 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:07.59 | ||
26 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:07.69 | ||
27 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 1:08.05 | ||
28 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 1:08.27 | ||
29 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 1:08.34 | ||
30 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:08.47 | ||
31 | 137 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.49 | ||
32 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 1:09.06 | ||
33 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:09.35 | ||
34 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:09.39 | ||
35 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:09.48 | ||
36 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:10.34 | ||
37 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 1:11.03 | ||
38 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.71 | ||
39 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.80 | ||
40 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:11.84 | ||
41 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 1:11.92 | ||
42 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 1:12.07 | ||
43 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:12.14 | ||
44 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 1:11.17 | RES | |
45 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:12.49 | RES | |
46 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 1:13.41 | RES |
13 - 99 år |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 1:01.30 | ||
2 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 1:01.77 | ||
3 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:02.61 | ||
4 | 159 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | 25 m | 1:03.42 | ||
5 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 1:03.51 | ||
6 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:03.88 | ||
7 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 1:03.89 | ||
8 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:03.97 | ||
9 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:04.19 | ||
10 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 1:04.46 | ||
11 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 1:04.47 | ||
12 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 1:04.48 | ||
13 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:04.87 | ||
14 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:05.26 | ||
15 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:05.30 | ||
16 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:05.44 | ||
17 | 26 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 1:05.58 | ||
18 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:05.73 | ||
19 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:06.22 | ||
20 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:06.53 | ||
21 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 50 m | 1:06.73 | ||
22 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 1:06.75 | ||
23 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 1:06.77 | ||
24 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.99 | ||
25 | 259 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | 25 m | 1:07.06 | ||
26 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:07.49 | ||
27 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:07.50 | ||
28 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:07.59 | ||
29 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:07.69 | ||
30 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 1:08.05 | ||
31 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 1:08.27 | ||
32 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 1:08.34 | ||
33 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:08.47 | ||
34 | 137 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.49 | ||
35 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 1:09.06 | ||
36 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:09.35 | ||
37 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:09.39 | ||
38 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:09.48 | ||
39 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:10.34 | ||
40 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 1:11.03 | ||
41 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.71 | ||
42 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.80 | ||
43 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:11.84 | ||
44 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 1:11.92 | ||
45 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 1:12.07 | ||
46 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:12.14 | ||
47 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 1:11.17 | RES | |
48 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:12.49 | RES | |
49 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 1:13.41 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.33 | ||
2 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 55.38 | ||
3 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 57.10 | ||
4 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 57.98 | ||
5 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 58.63 | ||
6 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 58.96 | ||
7 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 59.73 | ||
8 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:00.75 | ||
9 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 1:01.13 | ||
10 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:01.19 | ||
11 | 6 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.35 | ||
12 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 1:02.72 | ||
13 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 1:02.78 | ||
14 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 1:02.91 | ||
15 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 1:03.07 | ||
16 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 1:03.25 | ||
17 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.44 | ||
18 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:03.46 | ||
19 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:03.47 | ||
20 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.56 | ||
21 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:03.57 | ||
22 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.83 | ||
23 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 1:04.02 | ||
24 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 1:04.46 | ||
25 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 1:05.43 | ||
26 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 1:05.59 | ||
27 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 1:07.51 | ||
28 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 1:08.14 | ||
29 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 1:08.53 | ||
30 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:08.98 | ||
31 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.15 | ||
32 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 25 m | 1:09.40 | ||
33 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 1:09.99 | RES | |
34 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 1:10.68 | RES |
13 - 99 år |
1 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.33 | ||
2 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 55.38 | ||
3 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 57.10 | ||
4 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 57.98 | ||
5 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 58.63 | ||
6 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 58.96 | ||
7 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 59.17 | ||
8 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 59.73 | ||
9 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:00.75 | ||
10 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 1:01.13 | ||
11 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:01.19 | ||
12 | 6 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.35 | ||
13 | 168 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 25 m | 1:01.38 | ||
14 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 1:02.72 | ||
15 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 1:02.78 | ||
16 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 1:02.91 | ||
17 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 1:03.07 | ||
18 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 1:03.25 | ||
19 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.44 | ||
20 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:03.46 | ||
21 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:03.47 | ||
22 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.56 | ||
23 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:03.57 | ||
24 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.83 | ||
25 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 1:04.02 | ||
26 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 1:04.46 | ||
27 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 1:05.43 | ||
28 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 1:05.59 | ||
29 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 1:07.51 | ||
30 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 1:08.14 | ||
31 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 1:08.53 | ||
32 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:08.98 | ||
33 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.15 | ||
34 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 25 m | 1:09.40 | ||
35 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 1:11.00 | |
36 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 1:09.99 | RES | |
37 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 1:10.68 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 9, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 8:05.49 | ||
2 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 8:26.83 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 50 m | 8:28.00 | ||
4 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 8:28.40 | ||
5 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 8:33.74 | ||
6 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 8:37.78 | ||
7 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 50 m | 8:38.38 | ||
8 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 8:45.07 | ||
9 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 8:53.11 | ||
10 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 8:53.46 | ||
11 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 9:05.79 | ||
12 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 9:17.18 | ||
13 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 9:20.20 | ||
14 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:23.50 | ||
15 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 9:24.46 | ||
16 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 9:31.90 | ||
17 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 9:50.77 | ||
18 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 9:59.38 |
13 - 99 år |
1 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 8:05.49 | ||
2 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 8:26.83 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 50 m | 8:28.00 | ||
4 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 8:28.40 | ||
5 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 8:33.74 | ||
6 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 8:37.78 | ||
7 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 50 m | 8:38.38 | ||
8 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 8:45.07 | ||
9 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 8:53.11 | ||
10 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 8:53.46 | ||
11 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 9:05.79 | ||
12 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 9:17.18 | ||
13 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 9:20.20 | ||
14 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:23.50 | ||
15 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 9:24.46 | ||
16 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 9:31.90 | ||
17 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 9:50.77 | ||
18 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 9:59.38 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 10, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
12 - 20 år |
1 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 29.12 | ||
2 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 30.02 | ||
3 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 30.14 | ||
4 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.57 | ||
5 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 30.57 | ||
6 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 30.58 | ||
7 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 30.59 | ||
8 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 30.67 | ||
9 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 30.82 | ||
10 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 30.93 | ||
11 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 30.99 | ||
12 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 31.05 | ||
13 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 31.17 | ||
14 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.18 | ||
15 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 31.24 | ||
16 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.31 | ||
17 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 31.31 | ||
18 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 31.33 | ||
19 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 31.39 | ||
20 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 31.56 | ||
21 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 31.58 | ||
22 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.64 | ||
23 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 31.67 | ||
24 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 31.68 | ||
25 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 31.74 | ||
26 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 31.92 | ||
27 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 32.02 | ||
28 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 32.04 | ||
29 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 32.25 | ||
30 | 264 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | 25 m | 32.28 | ||
31 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 32.34 | ||
32 | 390 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | 25 m | 32.37 | ||
33 | 150 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 32.47 | ||
34 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 32.56 | ||
35 | 169 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | 25 m | 32.59 | ||
36 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 32.66 | ||
37 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 32.73 | ||
38 | 166 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 32.75 | ||
39 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 32.77 | ||
40 | 203 | Persson Amanda | 2005 | MKK | 25 m | 32.87 | ||
41 | 326 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | 25 m | 32.94 | ||
42 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 33.07 | ||
43 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 33.07 | ||
44 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 33.26 | ||
45 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 33.29 | ||
46 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 33.39 | ||
47 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 34.21 | ||
48 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 50 m | 34.49 | ||
49 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 34.84 | ||
50 | 347 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | 50 m | 34.85 | ||
51 | 383 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 34.95 | ||
52 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 39.91 | |
53 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 30.80 | EXT | |
54 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 34.34 | RES | |
55 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 34.66 | RES | |
56 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 36.00 | RES |
12 - 99 år |
1 | 159 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | 25 m | 27.78 | ||
2 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 29.12 | ||
3 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 30.02 | ||
4 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 30.14 | ||
5 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.57 | ||
6 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 30.57 | ||
7 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 30.58 | ||
8 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 30.59 | ||
9 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 30.67 | ||
10 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 30.82 | ||
11 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 30.93 | ||
12 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 30.99 | ||
13 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 31.05 | ||
14 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 31.17 | ||
15 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.18 | ||
16 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 31.24 | ||
17 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.31 | ||
18 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 31.31 | ||
19 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 31.33 | ||
20 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 31.39 | ||
21 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 31.56 | ||
22 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 31.58 | ||
23 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.64 | ||
24 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 31.67 | ||
25 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 31.68 | ||
26 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 31.74 | ||
27 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 31.92 | ||
28 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 32.02 | ||
29 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 32.04 | ||
30 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 32.25 | ||
31 | 264 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | 25 m | 32.28 | ||
32 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 32.34 | ||
33 | 390 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | 25 m | 32.37 | ||
34 | 150 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 32.47 | ||
35 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 32.56 | ||
36 | 169 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | 25 m | 32.59 | ||
37 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 32.66 | ||
38 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 32.73 | ||
39 | 166 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 32.75 | ||
40 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 32.77 | ||
41 | 203 | Persson Amanda | 2005 | MKK | 25 m | 32.87 | ||
42 | 326 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | 25 m | 32.94 | ||
43 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 33.07 | ||
44 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 33.07 | ||
45 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 33.26 | ||
46 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 33.29 | ||
47 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 33.39 | ||
48 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 34.21 | ||
49 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 50 m | 34.49 | ||
50 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 34.84 | ||
51 | 347 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | 50 m | 34.85 | ||
52 | 383 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 34.95 | ||
53 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 39.91 | |
54 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 48.20 | |
55 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 30.80 | EXT | |
56 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 34.34 | RES | |
57 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 34.66 | RES | |
58 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 36.00 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 11, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.74 | ||
2 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 55.82 | ||
3 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 56.53 | ||
4 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 57.82 | ||
5 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 58.16 | ||
6 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 58.31 | ||
7 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.05 | ||
8 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.47 | ||
9 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:00.20 | ||
10 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:00.21 | ||
11 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 1:00.59 | ||
12 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.63 | ||
13 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 1:00.77 | ||
14 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:00.89 | ||
15 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 1:01.03 | ||
16 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.33 | ||
17 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.68 | ||
18 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:01.69 | ||
19 | 280 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:02.06 | ||
20 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:02.42 | ||
21 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.54 | ||
22 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 1:02.72 | ||
23 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:02.95 | ||
24 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:03.45 | ||
25 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 1:03.50 | ||
26 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 1:03.56 | ||
27 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 1:03.70 | ||
28 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 1:04.05 | ||
29 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 1:04.25 | ||
30 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:04.31 | ||
31 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:04.44 | ||
32 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 1:04.64 | ||
33 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:04.91 | ||
34 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:04.96 | ||
35 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.09 | ||
36 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:05.51 | ||
37 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 1:06.24 | RES | |
38 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:07.62 | RES | |
39 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:08.32 | RES |
13 - 99 år |
1 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.74 | ||
2 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 55.82 | ||
3 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 56.53 | ||
4 | 337 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | 25 m | 56.92 | ||
5 | 338 | Björk Jesper | 1993 | HS | 25 m | 57.38 | ||
6 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 57.82 | ||
7 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 58.16 | ||
8 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 58.31 | ||
9 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 58.94 | ||
10 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.05 | ||
11 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.47 | ||
12 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:00.20 | ||
13 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:00.21 | ||
14 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.53 | ||
15 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 1:00.59 | ||
16 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.63 | ||
17 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 1:00.77 | ||
18 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:00.89 | ||
19 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 1:01.03 | ||
20 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.33 | ||
21 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.68 | ||
22 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:01.69 | ||
23 | 167 | Lindblom William | 1998 | MKK | 25 m | 1:01.90 | ||
24 | 280 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:02.06 | ||
25 | 114 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.29 | EFT | |
26 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:02.42 | ||
27 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.54 | ||
28 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 1:02.72 | ||
29 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:02.95 | ||
30 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:03.45 | ||
31 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 1:03.50 | ||
32 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 1:03.56 | ||
33 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 1:03.70 | ||
34 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 1:04.05 | ||
35 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 1:04.25 | ||
36 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:04.31 | ||
37 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:04.44 | ||
38 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 1:04.64 | ||
39 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:04.91 | ||
40 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:04.96 | ||
41 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.09 | ||
42 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:05.51 | ||
43 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 1:12.66 | |
44 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 1:06.24 | RES | |
45 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:07.62 | RES | |
46 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:08.32 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 12, 4X200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 8:31.84 | ||
2 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 8:34.71 | ||
3 | 209 | Malmö Kappsimningsklubb | 2002 | MKK | 25 m | 8:38.05 | ||
4 | 258 | Sjöbo Simsällskap | 1997 | SJÖBO SS | 25 m | 8:47.36 | ||
5 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 8:50.47 | ||
6 | 224 | Osby Simsällskap | 2002 | OSBY SS | 25 m | 8:53.40 | ||
7 | 397 | SK Triton | 2003 | SK TRITON | 25 m | 8:54.26 | ||
8 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 8:59.97 | ||
9 | 144 | Landskrona Simsällskap | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 9:01.15 | ||
10 | 300 | Föreningen Trelleborg Sim | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 9:02.18 | ||
11 | 370 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:10.29 | ||
12 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 9:12.55 | ||
13 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 9:17.09 | ||
14 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 9:20.30 | ||
15 | 415 | Simklubben Sydsim | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 9:23.05 | EFT | |
16 | 324 | Simklubben Lödde Damer | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 9:27.92 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 13, 4X50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 206 | Malmö Kappsimningsklubb | 1999 | MKK | 25 m | 1:48.61 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 1:48.89 | ||
3 | 300 | Föreningen Trelleborg Sim | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:50.81 | ||
4 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:51.09 | ||
5 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:51.21 | ||
6 | 225 | Osby Simsällskap | 2001 | OSBY SS | 25 m | 1:51.49 | ||
7 | 207 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 2001 | MKK | 25 m | 1:52.19 | ||
8 | 211 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 2002 | MKK | 25 m | 1:52.19 | ||
9 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 1:52.77 | ||
10 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 1:52.95 | ||
11 | 306 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:53.39 | ||
12 | 141 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:53.41 | ||
13 | 399 | SK Triton | 2000 | SK TRITON | 25 m | 1:54.23 | ||
14 | 260 | Sjöbo Simsällskap | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 1:54.61 | ||
15 | 247 | S 71 | 2002 | S 71 | 25 m | 1:54.73 | ||
16 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 1:55.27 | ||
17 | 370 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:55.60 | ||
18 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 1:56.63 | ||
19 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:56.74 | ||
20 | 142 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:57.02 | ||
21 | 415 | Simklubben Sydsim | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:57.35 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 14, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 342 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 25 m | 2:02.86 | ||
2 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:03.23 | ||
3 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:03.84 | ||
4 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 2:06.25 | ||
5 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:06.25 | ||
6 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:08.26 | ||
7 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:08.80 | ||
8 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 50 m | 2:10.73 | ||
9 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 2:12.06 | ||
10 | 335 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:12.17 | ||
11 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 2:13.39 | ||
12 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:14.14 | ||
13 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 25 m | 2:14.28 | ||
14 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 2:15.26 | ||
15 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:15.56 | ||
16 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 2:17.81 | ||
17 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:21.62 | ||
18 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 2:23.19 | ||
19 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:23.27 | ||
20 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:24.43 | ||
21 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 25 m | 2:25.18 | ||
22 | 236 | Pettersson Martin | 2005 | POSEIDON | 50 m | 2:30.77 | ||
23 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 50 m | 2:33.09 | ||
24 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:33.21 | ||
25 | 235 | Sandberg Axel | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:33.27 | ||
26 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:36.77 | ||
27 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:44.94 |
13 - 99 år |
1 | 342 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 25 m | 2:02.86 | ||
2 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:03.23 | ||
3 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:03.84 | ||
4 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 2:04.33 | ||
5 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 2:06.25 | ||
6 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:06.25 | ||
7 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:08.26 | ||
8 | 165 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | 25 m | 2:08.27 | ||
9 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:08.80 | ||
10 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 50 m | 2:10.73 | ||
11 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 2:11.83 | ||
12 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 2:12.06 | ||
13 | 335 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:12.17 | ||
14 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 2:13.39 | ||
15 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:14.14 | ||
16 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 25 m | 2:14.28 | ||
17 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 2:15.26 | ||
18 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:15.56 | ||
19 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 2:17.81 | ||
20 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:21.62 | ||
21 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 2:23.19 | ||
22 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:23.27 | ||
23 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:24.43 | ||
24 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 25 m | 2:25.18 | ||
25 | 236 | Pettersson Martin | 2005 | POSEIDON | 50 m | 2:30.77 | ||
26 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 50 m | 2:33.09 | ||
27 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:33.21 | ||
28 | 235 | Sandberg Axel | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:33.27 | ||
29 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:36.77 | ||
30 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:44.94 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 15, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:15.09 | ||
2 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:21.96 | ||
3 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 2:22.34 | ||
4 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 2:23.06 | ||
5 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:25.34 | ||
6 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 2:25.35 | ||
7 | 26 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 2:25.61 | ||
8 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:25.85 | ||
9 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:26.07 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:26.58 | ||
11 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:26.93 | ||
12 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:27.25 | ||
13 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.54 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:27.60 | ||
15 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:28.06 | ||
16 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:28.22 | ||
17 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:28.55 | ||
18 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:28.56 | ||
19 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 2:28.64 | ||
20 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:28.72 | ||
21 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:28.72 | ||
22 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:28.87 | ||
23 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:28.98 | ||
24 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 2:29.24 | ||
25 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:29.31 | ||
26 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:30.12 | ||
27 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:30.13 | ||
28 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:30.56 | ||
29 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:30.60 | ||
30 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:30.64 | ||
31 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:30.98 | ||
32 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 2:30.99 | ||
33 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:31.42 | ||
34 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 2:34.10 | ||
35 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:35.32 | ||
36 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:35.88 | ||
37 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.24 | ||
38 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 50 m | 2:36.27 | ||
39 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:37.08 | ||
40 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 50 m | 2:38.10 | ||
41 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 2:38.16 | ||
42 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 2:39.18 | ||
43 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:39.25 | ||
44 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 3:04.88 | |
45 | 330 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:24.81 | EXT | |
46 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:32.44 | RES | |
47 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 2:33.92 | RES | |
48 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 2:39.95 | RES |
13 - 99 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:15.09 | ||
2 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:21.96 | ||
3 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 2:22.34 | ||
4 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 2:23.06 | ||
5 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:25.34 | ||
6 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 2:25.35 | ||
7 | 26 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 2:25.61 | ||
8 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:25.85 | ||
9 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:26.07 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:26.58 | ||
11 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:26.93 | ||
12 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:27.25 | ||
13 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.54 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:27.60 | ||
15 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:28.06 | ||
16 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:28.22 | ||
17 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:28.55 | ||
18 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:28.56 | ||
19 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 2:28.64 | ||
20 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:28.72 | ||
21 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:28.72 | ||
22 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:28.87 | ||
23 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:28.98 | ||
24 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 2:29.24 | ||
25 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:29.31 | ||
26 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:30.12 | ||
27 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:30.13 | ||
28 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:30.56 | ||
29 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:30.60 | ||
30 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:30.64 | ||
31 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:30.98 | ||
32 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 2:30.99 | ||
33 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:31.42 | ||
34 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 2:34.10 | ||
35 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:35.32 | ||
36 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:35.88 | ||
37 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.24 | ||
38 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 50 m | 2:36.27 | ||
39 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:37.08 | ||
40 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 50 m | 2:38.10 | ||
41 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 2:38.16 | ||
42 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 2:39.18 | ||
43 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:39.25 | ||
44 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 3:04.88 | |
45 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SM7 | 25 m | 3:42.34 | |
46 | 330 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:24.81 | EXT | |
47 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:32.44 | RES | |
48 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 2:33.92 | RES | |
49 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 2:39.95 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 16, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 3:57.04 | ||
2 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 4:00.77 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:03.48 | ||
4 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 4:03.54 | ||
5 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 4:03.68 | ||
6 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 50 m | 4:06.77 | ||
7 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 4:08.20 | ||
8 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:10.87 | ||
9 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 4:11.43 | ||
10 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 4:12.23 | ||
11 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 4:12.83 | ||
12 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 4:14.30 | ||
13 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 4:15.81 | ||
14 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 4:17.29 | ||
15 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 4:17.45 | ||
16 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:18.75 | ||
17 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 25 m | 4:19.09 | ||
18 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 4:21.90 | ||
19 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:23.58 | ||
20 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 4:23.67 | ||
21 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 4:23.90 | ||
22 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 25 m | 4:24.24 | ||
23 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 4:26.92 | ||
24 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 25 m | 4:28.96 | ||
25 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 4:29.55 | ||
26 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 4:35.28 | ||
27 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 4:35.43 | ||
28 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 4:35.54 | ||
29 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 4:37.24 | ||
30 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 4:37.24 | ||
31 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 4:37.47 | ||
32 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 50 m | 4:37.84 | ||
33 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 4:38.09 | ||
34 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 50 m | 4:38.31 | ||
35 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 4:38.39 | ||
36 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 4:38.52 |
13 - 99 år |
1 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 3:57.04 | ||
2 | 337 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | 25 m | 3:59.55 | ||
3 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 4:00.77 | ||
4 | 161 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | 25 m | 4:00.85 | ||
5 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:03.48 | ||
6 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 4:03.54 | ||
7 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 4:03.68 | ||
8 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 50 m | 4:06.77 | ||
9 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 4:08.20 | ||
10 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:10.87 | ||
11 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 4:11.43 | ||
12 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 4:12.23 | ||
13 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 4:12.83 | ||
14 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 4:14.30 | ||
15 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 4:15.81 | ||
16 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 4:17.29 | ||
17 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 4:17.45 | ||
18 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:18.75 | ||
19 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 25 m | 4:19.09 | ||
20 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 4:21.90 | ||
21 | 167 | Lindblom William | 1998 | MKK | 50 m | 4:23.29 | ||
22 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:23.58 | ||
23 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 4:23.67 | ||
24 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 4:23.90 | ||
25 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 25 m | 4:24.24 | ||
26 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 4:26.92 | ||
27 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 25 m | 4:28.96 | ||
28 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 4:29.55 | ||
29 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 4:35.28 | ||
30 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 4:35.43 | ||
31 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 4:35.54 | ||
32 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 4:37.24 | ||
33 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 4:37.24 | ||
34 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 4:37.47 | ||
35 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 50 m | 4:37.84 | ||
36 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 4:38.09 | ||
37 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 50 m | 4:38.31 | ||
38 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 4:38.39 | ||
39 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 4:38.52 | ||
40 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 4:59.98 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 17, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 26.28 | ||
2 | 166 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 26.64 | ||
3 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.79 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 27.06 | ||
5 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 27.08 | ||
6 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 27.09 | ||
7 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 27.10 | ||
8 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 27.12 | ||
9 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.20 | ||
10 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 27.22 | ||
11 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 27.51 | ||
12 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 27.57 | ||
13 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 27.65 | ||
14 | 218 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 27.74 | ||
15 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 27.78 | ||
16 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 27.80 | ||
17 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 27.87 | ||
18 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 27.89 | ||
19 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 27.95 | ||
20 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 28.02 | ||
21 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 50 m | 28.08 | ||
22 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 28.11 | ||
23 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 28.13 | ||
24 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 28.14 | ||
25 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 28.23 | ||
26 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 25 m | 28.25 | ||
27 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 28.30 | ||
28 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 28.33 | ||
29 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 28.35 | ||
30 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.38 | ||
31 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 28.39 | ||
32 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 28.39 | ||
33 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 28.42 | ||
34 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 28.45 | ||
35 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 28.47 | ||
36 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.52 | ||
37 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 28.55 | ||
38 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 28.57 | ||
39 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 28.57 | ||
40 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.59 | ||
41 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 28.75 | ||
42 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 29.00 | ||
43 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.15 | ||
44 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 29.15 | ||
45 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 29.28 | ||
46 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 29.29 | ||
47 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 29.31 | ||
48 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 50 m | 29.47 | ||
49 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 31.43 | |
50 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 28.52 | EXT | |
51 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 28.80 | RES | |
52 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.80 | RES |
13 - 99 år |
1 | 159 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | 25 m | 25.11 | ||
2 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 26.02 | ||
3 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 26.28 | ||
4 | 166 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 26.64 | ||
5 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.79 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 27.06 | ||
7 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 27.08 | ||
8 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 27.09 | ||
9 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 27.10 | ||
10 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 27.12 | ||
11 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.20 | ||
12 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 27.22 | ||
13 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 27.51 | ||
14 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 27.57 | ||
15 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 27.65 | ||
16 | 218 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 27.74 | ||
17 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 27.78 | ||
18 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 27.80 | ||
19 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 27.87 | ||
20 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 27.89 | ||
21 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 27.95 | ||
22 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 28.02 | ||
23 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 50 m | 28.08 | ||
24 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 28.11 | ||
25 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 28.13 | ||
26 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 28.14 | ||
27 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 28.23 | ||
28 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 25 m | 28.25 | ||
29 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 28.30 | ||
30 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 28.33 | ||
31 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 28.35 | ||
32 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.38 | ||
33 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 28.39 | ||
34 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 28.39 | ||
35 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 28.42 | ||
36 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 28.45 | ||
37 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 28.47 | ||
38 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.52 | ||
39 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 28.55 | ||
40 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 28.57 | ||
41 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 28.57 | ||
42 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.59 | ||
43 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 28.75 | ||
44 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 29.00 | ||
45 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.15 | ||
46 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 29.15 | ||
47 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 29.28 | ||
48 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 29.29 | ||
49 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 29.31 | ||
50 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 50 m | 29.47 | ||
51 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 31.43 | |
52 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 39.33 | |
53 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 28.52 | EXT | |
54 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 28.80 | RES | |
55 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.80 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 18, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:13.74 | ||
2 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 2:14.29 | ||
3 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 2:19.30 | ||
4 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:20.10 | ||
5 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 2:20.17 | ||
6 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:21.10 | ||
7 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 2:21.51 | ||
8 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:23.13 | ||
9 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:26.52 | ||
10 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:26.64 | ||
11 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:27.86 | ||
12 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 2:28.52 | ||
13 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 2:30.24 | ||
14 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 2:31.91 | ||
15 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 2:32.63 | ||
16 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:32.90 | ||
17 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:33.61 | ||
18 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 2:33.96 | ||
19 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 2:34.00 | ||
20 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 2:34.42 | ||
21 | 39 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 2:34.91 | ||
22 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:35.58 | ||
23 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 25 m | 2:35.98 | ||
24 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 2:36.57 | ||
25 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:37.66 | ||
26 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 2:38.02 | ||
27 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 2:38.68 | ||
28 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 2:39.02 | ||
29 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:39.30 | ||
30 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 25 m | 2:39.58 | ||
31 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 2:40.71 | ||
32 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 25 m | 2:40.93 | ||
33 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 2:41.09 | ||
34 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:42.40 | ||
35 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:43.91 | ||
36 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:45.27 | ||
37 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:45.93 | ||
38 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:47.22 | ||
39 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:47.55 | ||
40 | 385 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 2:49.02 | ||
41 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:42.27 | RES | |
42 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 2:56.98 | RES | |
43 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 3:01.79 | RES |
13 - 99 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:13.74 | ||
2 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 2:14.29 | ||
3 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 2:19.30 | ||
4 | 165 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | 25 m | 2:19.80 | ||
5 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:20.10 | ||
6 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 2:20.17 | ||
7 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:21.10 | ||
8 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 2:21.51 | ||
9 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:23.13 | ||
10 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:26.52 | ||
11 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:26.64 | ||
12 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:27.86 | ||
13 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 2:28.52 | ||
14 | 162 | Persson Anton | 1994 | MKK | 50 m | 2:28.91 | ||
15 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 2:30.24 | ||
16 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 2:31.91 | ||
17 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 2:32.63 | ||
18 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:32.90 | ||
19 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:33.61 | ||
20 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 2:33.96 | ||
21 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 2:34.00 | ||
22 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 2:34.42 | ||
23 | 39 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 2:34.91 | ||
24 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:35.58 | ||
25 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 25 m | 2:35.98 | ||
26 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 2:36.57 | ||
27 | 114 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.94 | EFT | |
28 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:37.66 | ||
29 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 2:38.02 | ||
30 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 2:38.68 | ||
31 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 2:39.02 | ||
32 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:39.30 | ||
33 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 25 m | 2:39.58 | ||
34 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 2:40.71 | ||
35 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 25 m | 2:40.93 | ||
36 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 2:41.09 | ||
37 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:42.40 | ||
38 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:43.91 | ||
39 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:45.27 | ||
40 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:45.93 | ||
41 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:47.22 | ||
42 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:47.55 | ||
43 | 385 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 2:49.02 | ||
44 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:42.27 | RES | |
45 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 2:56.98 | RES | |
46 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 3:01.79 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 19, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:01.68 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 9:01.69 | ||
3 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 9:09.11 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 9:13.03 | ||
5 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 9:16.21 | ||
6 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 9:20.57 | ||
7 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 9:23.05 | ||
8 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 9:24.04 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 9:25.70 | ||
10 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 9:27.40 | ||
11 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 9:29.38 | ||
12 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 9:31.50 | ||
13 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 9:31.66 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:35.18 | ||
15 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 9:36.43 | ||
16 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:44.95 | ||
17 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 9:47.81 | ||
18 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 9:59.90 | ||
19 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 10:17.01 | ||
20 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 10:19.21 | ||
21 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 10:20.18 | ||
22 | 231 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 50 m | 10:22.61 | ||
23 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 10:25.05 | ||
24 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 10:27.36 | ||
25 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 10:29.88 | ||
26 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 50 m | 10:31.66 | ||
27 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 10:34.44 | ||
28 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 10:39.58 | ||
29 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.18 | ||
30 | 386 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.68 | ||
31 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 10:43.10 | ||
32 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 10:54.60 | ||
33 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 25 m | 10:56.80 |
13 - 99 år |
1 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:01.68 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 9:01.69 | ||
3 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 9:09.11 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 9:13.03 | ||
5 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 9:16.21 | ||
6 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 9:20.57 | ||
7 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 9:23.05 | ||
8 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 9:24.04 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 9:25.70 | ||
10 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 9:27.40 | ||
11 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 9:29.38 | ||
12 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 9:31.50 | ||
13 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 9:31.66 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:35.18 | ||
15 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 9:36.43 | ||
16 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:44.95 | ||
17 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 9:47.81 | ||
18 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 9:59.90 | ||
19 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 10:17.01 | ||
20 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 10:19.21 | ||
21 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 10:20.18 | ||
22 | 231 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 50 m | 10:22.61 | ||
23 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 10:25.05 | ||
24 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 10:27.36 | ||
25 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 10:29.88 | ||
26 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 50 m | 10:31.66 | ||
27 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 10:34.44 | ||
28 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 10:39.58 | ||
29 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.18 | ||
30 | 386 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.68 | ||
31 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 10:43.10 | ||
32 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 10:54.60 | ||
33 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 25 m | 10:56.80 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 20, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 23.98 | ||
2 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 24.48 | ||
3 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 24.81 | ||
4 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 25.07 | ||
5 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 25.08 | ||
6 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 25.60 | ||
7 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 25.61 | ||
8 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 25.63 | ||
9 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 25.68 | ||
10 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 50 m | 25.88 | ||
11 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 25.91 | ||
12 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 25.93 | ||
13 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 25.94 | ||
14 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 50 m | 25.98 | ||
15 | 342 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 50 m | 26.01 | ||
16 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 50 m | 26.04 | ||
17 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 26.04 | ||
18 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 26.24 | ||
19 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 26.31 | ||
20 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.32 | ||
21 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 26.37 | ||
22 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 26.44 | ||
23 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.48 | ||
24 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 26.55 | ||
25 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 26.66 | ||
26 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 26.99 | ||
27 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 27.08 | ||
28 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 27.11 | ||
29 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 27.15 | ||
30 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 27.18 | ||
31 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 27.20 | ||
32 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 27.22 | ||
33 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.25 | ||
34 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 27.29 | ||
35 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 27.30 | ||
36 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 27.38 | ||
37 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 27.39 | ||
38 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 27.44 | ||
39 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 27.49 | ||
40 | 365 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 25 m | 27.50 | ||
41 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 27.50 | ||
42 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 27.51 | ||
43 | 217 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 27.52 | EFT | |
44 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 27.53 | ||
45 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 50 m | 27.54 | ||
46 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 27.71 | ||
47 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.81 | ||
48 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 27.87 | ||
49 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 27.90 | ||
50 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 28.03 | ||
51 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 28.04 | ||
52 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 28.05 | ||
53 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 28.09 | ||
54 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 28.16 | ||
55 | 379 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 28.16 | ||
56 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 28.28 | ||
57 | 93 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 28.49 | ||
58 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 28.66 | ||
59 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 50 m | 28.76 | ||
60 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 28.87 | ||
61 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 50 m | 28.88 | ||
62 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 29.12 | ||
63 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 29.15 | ||
64 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 50 m | 29.27 | ||
65 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 29.33 | ||
66 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.33 | ||
67 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 29.35 | ||
68 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.44 | ||
69 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 50 m | 29.51 | ||
70 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 29.68 | ||
71 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 29.69 | ||
72 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 29.72 | ||
73 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 29.73 | ||
74 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 29.79 | ||
75 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 29.81 | ||
76 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 29.82 | ||
77 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 50 m | 29.86 | ||
78 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 29.86 | ||
79 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 50 m | 30.04 | ||
80 | 138 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 30.05 | ||
81 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 30.06 | ||
82 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 50 m | 30.08 | ||
83 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 28.53 | RES | |
84 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 29.18 | RES | |
85 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 50 m | 30.46 | RES |
13 - 99 år |
1 | 337 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | 25 m | 23.59 | ||
2 | 338 | Björk Jesper | 1993 | HS | 25 m | 23.70 | ||
3 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 23.98 | ||
4 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 24.48 | ||
5 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 24.81 | ||
6 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 25.07 | ||
7 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 25.08 | ||
8 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 25.46 | ||
9 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 25.60 | ||
10 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 25.61 | ||
11 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 25.63 | ||
12 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 25.68 | ||
13 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 50 m | 25.88 | ||
14 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 25.91 | ||
15 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 25.93 | ||
16 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 25.94 | ||
17 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 50 m | 25.98 | ||
18 | 342 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 50 m | 26.01 | ||
19 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 50 m | 26.04 | ||
20 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 26.04 | ||
21 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 26.24 | ||
22 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 26.31 | ||
23 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.32 | ||
24 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 26.37 | ||
25 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 26.44 | ||
26 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.48 | ||
27 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 26.55 | ||
28 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 26.66 | ||
29 | 114 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | 25 m | 26.67 | EFT | |
30 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 26.76 | ||
31 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 26.99 | ||
32 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 27.08 | ||
33 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 27.11 | ||
34 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 27.15 | ||
35 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 27.18 | ||
36 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 27.20 | ||
37 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 27.22 | ||
38 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.25 | ||
39 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 27.29 | ||
40 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 27.30 | ||
41 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 27.38 | ||
42 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 27.39 | ||
43 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 27.44 | ||
44 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 27.49 | ||
45 | 365 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 25 m | 27.50 | ||
46 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 27.50 | ||
47 | 167 | Lindblom William | 1998 | MKK | 25 m | 27.51 | ||
48 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 27.51 | ||
49 | 217 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 27.52 | EFT | |
50 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 27.53 | ||
51 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 50 m | 27.54 | ||
52 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 27.71 | ||
53 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.81 | ||
54 | 172 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | 25 m | 27.86 | ||
55 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 27.87 | ||
56 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 27.90 | ||
57 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 28.03 | ||
58 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 28.04 | ||
59 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 28.05 | ||
60 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 28.09 | ||
61 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 28.16 | ||
62 | 379 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 28.16 | ||
63 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 28.28 | ||
64 | 93 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 28.49 | ||
65 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 28.66 | ||
66 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 50 m | 28.76 | ||
67 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 28.87 | ||
68 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 50 m | 28.88 | ||
69 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 29.12 | ||
70 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 29.15 | ||
71 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 50 m | 29.27 | ||
72 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 29.33 | ||
73 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.33 | ||
74 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 29.35 | ||
75 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.44 | ||
76 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 50 m | 29.51 | ||
77 | 279 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | 50 m | 29.62 | ||
78 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 29.68 | ||
79 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 29.69 | ||
80 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 29.72 | ||
81 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 29.73 | ||
82 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 29.79 | ||
83 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 29.81 | ||
84 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 29.82 | ||
85 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 50 m | 29.86 | ||
86 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 29.86 | ||
87 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 50 m | 30.04 | ||
88 | 138 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 30.05 | ||
89 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 30.06 | ||
90 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 50 m | 30.08 | ||
91 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 30.47 | |
92 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 30.61 | |
93 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 28.53 | RES | |
94 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 29.18 | RES | |
95 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 50 m | 30.46 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |
Gren 21, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:19.30 | ||
2 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:19.42 | ||
3 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:20.01 | ||
4 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 2:22.11 | ||
5 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:22.76 | ||
6 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:22.93 | ||
7 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:23.85 | ||
8 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:24.95 | ||
9 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 2:25.44 | ||
10 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:25.85 | ||
11 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 2:26.12 | ||
12 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:26.30 | ||
13 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 2:26.63 | ||
14 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:26.73 | ||
15 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:26.88 | ||
16 | 265 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.94 | ||
17 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:28.77 | ||
18 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:29.39 | ||
19 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:30.11 | ||
20 | 218 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 2:30.95 | ||
21 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:31.25 | ||
22 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:31.47 | ||
23 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 2:32.56 | ||
24 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 2:33.02 | ||
25 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:34.20 | ||
26 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:34.79 | ||
27 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:36.50 | ||
28 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 2:36.78 | ||
29 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 2:37.67 | ||
30 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:39.10 | ||
31 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:39.55 | ||
32 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:40.26 | ||
33 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:40.30 | ||
34 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:41.25 | ||
35 | 295 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:44.06 | ||
36 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:45.33 | ||
37 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 2:52.93 | ||
38 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:15.70 | EXT | |
39 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:55.92 | RES |
13 - 99 år |
1 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:19.30 | ||
2 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:19.42 | ||
3 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:20.01 | ||
4 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 2:22.11 | ||
5 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:22.76 | ||
6 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:22.93 | ||
7 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:23.85 | ||
8 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:24.95 | ||
9 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 2:25.44 | ||
10 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:25.85 | ||
11 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 2:26.12 | ||
12 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:26.30 | ||
13 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 2:26.63 | ||
14 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:26.73 | ||
15 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:26.88 | ||
16 | 265 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.94 | ||
17 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:28.77 | ||
18 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:29.39 | ||
19 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:30.11 | ||
20 | 218 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 2:30.95 | ||
21 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:31.25 | ||
22 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:31.47 | ||
23 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 2:32.56 | ||
24 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 2:33.02 | ||
25 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:34.20 | ||
26 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:34.79 | ||
27 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:36.50 | ||
28 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 2:36.78 | ||
29 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 2:37.67 | ||
30 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:39.10 | ||
31 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:39.55 | ||
32 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:40.26 | ||
33 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:40.30 | ||
34 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:41.25 | ||
35 | 295 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:44.06 | ||
36 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:45.33 | ||
37 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 2:52.93 | ||
38 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:15.70 | EXT | |
39 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:55.92 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 22, 4X100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 3:25.08 | ||
2 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 3:26.80 | ||
3 | 213 | Malmö Kappsimningsklubb | 1993 | MKK | 25 m | 3:28.10 | ||
4 | 145 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 3:29.21 | ||
5 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 3:30.29 | ||
6 | 372 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 1991 | POSEIDON | 25 m | 3:35.34 | ||
7 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 3:37.44 | ||
8 | 215 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 1997 | MKK | 25 m | 3:37.58 | ||
9 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 3:40.52 | ||
10 | 399 | SK Triton | 2000 | SK TRITON | 25 m | 3:41.23 | ||
11 | 414 | Simklubben Sydsim | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 3:43.56 | EFT | |
12 | 323 | Ystad SS Herrar Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 3:45.43 | ||
13 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 3:46.49 | ||
14 | 146 | Landskrona Simsällskap Juniorer Lag | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 3:49.92 | ||
15 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 3:50.11 | ||
16 | 325 | Simklubben Lödde Herrar | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 3:58.48 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 23, 4X100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 212 | Malmö Kappsimningsklubb | 1988 | MKK | 25 m | 3:50.59 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 3:56.31 | ||
3 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 3:59.84 | ||
4 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 4:00.09 | ||
5 | 300 | Föreningen Trelleborg Sim | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 4:00.58 | ||
6 | 207 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 2001 | MKK | 25 m | 4:01.38 | ||
7 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:03.41 | ||
8 | 224 | Osby Simsällskap | 2002 | OSBY SS | 25 m | 4:03.46 | ||
9 | 141 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:03.99 | ||
10 | 397 | SK Triton | 2003 | SK TRITON | 25 m | 4:04.99 | ||
11 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 4:05.17 | ||
12 | 306 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:05.43 | ||
13 | 260 | Sjöbo Simsällskap | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:06.89 | ||
14 | 370 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:09.81 | ||
15 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 4:10.78 | ||
16 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 4:11.62 | ||
17 | 142 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 4:13.84 | ||
18 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 4:14.64 | ||
19 | 415 | Simklubben Sydsim | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 4:14.98 | EFT | |
20 | 324 | Simklubben Lödde Damer | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 4:21.45 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 24, 4X50m Medley Herrar Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 1:43.26 | ||
2 | 373 | Simklubben Poseidon | 1991 | POSEIDON | 25 m | 1:45.78 | ||
3 | 145 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:46.30 | ||
4 | 216 | Malmö Kappsimningsklubb | 1990 | MKK | 25 m | 1:46.71 | ||
5 | 215 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 1997 | MKK | 25 m | 1:48.81 | ||
6 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:48.81 | ||
7 | 374 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:51.51 | ||
8 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 1:52.17 | ||
9 | 323 | Ystad SS Herrar Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 1:52.35 | ||
10 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 1:52.94 | ||
11 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:53.20 | ||
12 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 1:56.11 | ||
13 | 414 | Simklubben Sydsim | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:56.54 | EFT | |
14 | 399 | SK Triton | 2000 | SK TRITON | 25 m | 1:57.66 | ||
15 | 325 | Simklubben Lödde Herrar | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 2:01.85 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 25, 100m Frisim Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 56.19 | ||
2 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 56.37 | ||
3 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 56.73 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 58.24 | ||
5 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 58.36 | ||
6 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 58.38 | ||
7 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 58.63 | ||
8 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 58.65 | ||
9 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 58.94 | ||
10 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 59.24 | ||
11 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 59.41 | ||
12 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 59.50 | ||
13 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 59.68 | ||
14 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 59.70 | ||
15 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 59.78 | ||
16 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.07 | ||
17 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:00.17 | ||
18 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:00.22 | ||
19 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.24 | ||
20 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 1:00.37 | ||
21 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.53 | ||
22 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:00.54 | ||
23 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.60 | ||
24 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:00.62 | ||
25 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.63 | ||
26 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:00.68 | ||
27 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:00.88 | ||
28 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:00.89 | ||
29 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:01.09 | ||
30 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.15 | ||
31 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.27 | ||
32 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.28 | ||
33 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 1:01.30 | ||
34 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 1:01.30 | ||
35 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 1:01.40 | ||
36 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:01.41 | ||
37 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.45 | ||
38 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 1:01.50 | ||
39 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 1:01.68 | ||
40 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:02.24 | ||
41 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:02.32 | ||
42 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 1:02.42 | ||
43 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 1:02.49 | ||
44 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:02.55 | ||
45 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:02.70 | ||
46 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 50 m | 1:02.85 | ||
47 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 1:02.88 | ||
48 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 50 m | 1:03.06 | ||
49 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 1:03.25 | ||
50 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:10.73 | |
51 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 25 m | 1:24.20 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 26, 200m Frisim Herrar Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:49.11 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:50.92 | ||
3 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 1:53.06 | ||
4 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 1:54.30 | ||
5 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 1:54.63 | ||
6 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 1:54.88 | ||
7 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:54.96 | ||
8 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 1:55.12 | ||
9 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 1:56.19 | ||
10 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:56.42 | ||
11 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:56.85 | ||
12 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:56.98 | ||
13 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:57.91 | ||
14 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:58.14 | ||
15 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 1:58.82 | ||
16 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 1:59.14 | ||
17 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:59.68 | ||
18 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:00.02 | ||
19 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:00.07 | ||
20 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:00.20 | ||
21 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 2:00.34 | ||
22 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 2:00.63 | ||
23 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:00.78 | ||
24 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 2:01.81 | ||
25 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:02.15 | ||
26 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:02.33 | ||
27 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:02.76 | ||
28 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 25 m | 2:03.50 | ||
29 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 50 m | 2:04.78 | ||
30 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 2:04.92 | ||
31 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 2:05.25 | ||
32 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 2:07.40 | ||
33 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 2:08.49 | ||
34 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 2:09.33 | ||
35 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 2:20.38 | |
36 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 2:27.90 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 27, 50m Bröstsim Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 33.01 | ||
2 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 33.10 | ||
3 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 33.12 | ||
4 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 33.44 | ||
5 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 33.52 | ||
6 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 33.65 | ||
7 | 248 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 33.70 | ||
8 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 34.45 | ||
9 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 34.61 | ||
10 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 34.62 | ||
11 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 34.78 | ||
12 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 34.78 | ||
13 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 34.96 | ||
14 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 35.11 | ||
15 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 35.28 | ||
16 | 256 | Strömqvist-Malmström Cassandra | 2005 | SJÖBO SS | 25 m | 35.32 | ||
17 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 35.64 | ||
18 | 283 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 35.66 | ||
19 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 35.72 | ||
20 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 35.82 | ||
21 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 35.87 | ||
22 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 35.94 | ||
23 | 180 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | 25 m | 35.95 | ||
24 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 35.95 | ||
25 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 35.96 | ||
26 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 36.07 | ||
27 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 36.08 | ||
28 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 25 m | 36.30 | ||
29 | 320 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | 25 m | 36.31 | ||
30 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 36.32 | ||
31 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 36.32 | ||
32 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 36.46 | ||
33 | 346 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | 25 m | 36.68 | ||
34 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 36.69 | ||
35 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 36.72 | ||
36 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 36.80 | ||
37 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 36.97 | ||
38 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 25 m | 37.05 | ||
39 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 37.14 | ||
40 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 37.19 | ||
41 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 37.41 | ||
42 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 50 m | 37.99 | ||
43 | 394 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | 50 m | 38.13 | ||
44 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 38.14 | ||
45 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 38.36 | ||
46 | 396 | Järnegren Moa | 2003 | SK TRITON | 50 m | 38.40 | ||
47 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 40.50 | |
48 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SB6 | 25 m | 52.21 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.87 | ||
2 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 1:03.14 | ||
3 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:03.77 | ||
4 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 1:05.18 | ||
5 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:05.32 | ||
6 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 1:06.37 | ||
7 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.83 | ||
8 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 1:07.71 | ||
9 | 174 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 1:07.92 | ||
10 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 50 m | 1:08.29 | ||
11 | 162 | Persson Anton | 1994 | MKK | 25 m | 1:08.54 | ||
12 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 1:08.63 | ||
13 | 39 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 1:08.84 | ||
14 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.41 | ||
15 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:09.44 | ||
16 | 92 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | 25 m | 1:09.67 | ||
17 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 1:09.89 | ||
18 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 1:10.05 | ||
19 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:10.90 | ||
20 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 1:10.92 | ||
21 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 1:11.02 | ||
22 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 1:11.11 | ||
23 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 1:11.47 | ||
24 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 25 m | 1:11.55 | ||
25 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 1:11.58 | ||
26 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 1:11.68 | ||
27 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 1:11.93 | ||
28 | 252 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:13.60 | ||
29 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 50 m | 1:13.62 | ||
30 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 50 m | 1:13.89 | ||
31 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:14.27 | ||
32 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 50 m | 1:14.73 | ||
33 | 279 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:14.80 | ||
34 | 202 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | 50 m | 1:14.82 | ||
35 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 1:14.92 | ||
36 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:15.06 | ||
37 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 1:15.09 | ||
38 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 50 m | 1:15.15 | ||
39 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:15.88 | ||
40 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 1:15.89 | ||
41 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 1:16.31 | ||
42 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 1:18.71 | ||
43 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 1:25.16 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 29, 400m Medley Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:52.68 | ||
2 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 5:07.70 | ||
3 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 5:08.92 | ||
4 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 5:14.70 | ||
5 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 5:14.83 | ||
6 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 5:20.03 | ||
7 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 5:23.24 | ||
8 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 50 m | 5:34.96 | ||
9 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 5:44.84 | ||
10 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 5:46.27 | ||
11 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 5:48.95 | ||
12 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 5:52.62 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 30, 100m Fjärilsim Herrar Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 55.06 | ||
2 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 50 m | 55.29 | ||
3 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 55.69 | ||
4 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 50 m | 55.84 | ||
5 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 56.56 | ||
6 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 56.72 | ||
7 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 57.06 | ||
8 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 50 m | 57.49 | ||
9 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 57.65 | ||
10 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 50 m | 58.50 | ||
11 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 58.75 | ||
12 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.17 | ||
13 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 59.19 | ||
14 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 59.70 | ||
15 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 59.76 | ||
16 | 335 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 59.88 | ||
17 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:00.03 | ||
18 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 1:00.63 | ||
19 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:00.81 | ||
20 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:00.95 | ||
21 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:01.19 | ||
22 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:01.44 | ||
23 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:01.50 | ||
24 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.53 | ||
25 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:01.76 | ||
26 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 1:02.22 | ||
27 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:02.27 | ||
28 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:02.69 | ||
29 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 1:02.80 | ||
30 | 379 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 1:03.90 | ||
31 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 1:03.96 | ||
32 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:04.71 | ||
33 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:05.37 | ||
34 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 50 m | 1:05.51 | ||
35 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.67 | ||
36 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:05.71 | ||
37 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 1:05.72 | ||
38 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:05.86 | ||
39 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:06.11 | ||
40 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 50 m | 1:06.15 | ||
41 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 1:06.16 | ||
42 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 1:06.16 | ||
43 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 1:06.26 | ||
44 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 1:06.34 | ||
45 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 1:07.15 | ||
46 | 236 | Pettersson Martin | 2005 | POSEIDON | 50 m | 1:07.28 | ||
47 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 1:08.57 | |
48 | 93 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 1:10.05 | ||
49 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:12.71 | |
50 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 1:21.90 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 31, 100m Ryggsim Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 1:02.09 | ||
2 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.34 | ||
3 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:04.44 | ||
4 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:05.02 | ||
5 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 1:05.44 | ||
6 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:05.45 | ||
7 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:05.69 | ||
8 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.00 | ||
9 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:06.04 | ||
10 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 1:06.13 | ||
11 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:06.24 | ||
12 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:06.26 | ||
13 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:06.48 | ||
14 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 1:07.20 | ||
15 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 1:07.81 | ||
16 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:07.84 | ||
17 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:07.95 | ||
18 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:08.04 | ||
19 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:08.63 | ||
20 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 1:08.67 | ||
21 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 1:08.73 | ||
22 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.92 | ||
23 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:09.28 | ||
24 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 1:09.45 | ||
25 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 1:11.16 | ||
26 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:11.16 | ||
27 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 50 m | 1:12.35 | ||
28 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 1:12.40 | ||
29 | 203 | Persson Amanda | 2005 | MKK | 50 m | 1:13.08 | ||
30 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:13.27 | ||
31 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 1:13.73 | ||
32 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:13.92 | ||
33 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 50 m | 1:14.02 | ||
34 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:14.08 | ||
35 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:26.39 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 32, 1500m Frisim Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 17:02.17 | ||
2 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 17:34.41 | ||
3 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 17:51.28 | ||
4 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 18:03.06 | ||
5 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 18:31.79 | ||
6 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 18:38.53 | ||
7 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 18:43.94 | ||
8 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 19:11.52 | ||
9 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 19:26.00 | ||
10 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 19:29.05 | ||
11 | 265 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 25 m | 19:32.86 | ||
12 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 25 m | 19:45.99 | ||
13 | 231 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 25 m | 19:47.96 | ||
14 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 20:20.43 | ||
15 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 20:55.19 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 33, 50m Ryggsim Herrar Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 25.82 | ||
2 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 26.83 | ||
3 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.98 | ||
4 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 27.50 | ||
5 | 168 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 25 m | 27.53 | ||
6 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 27.75 | ||
7 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 27.99 | ||
8 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 28.02 | ||
9 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 28.16 | ||
10 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 28.31 | ||
11 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 28.52 | ||
12 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 28.94 | ||
13 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 29.10 | ||
14 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 29.24 | ||
15 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 29.39 | ||
16 | 217 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 29.61 | EFT | |
17 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 29.61 | ||
18 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 29.76 | ||
19 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 29.87 | ||
20 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 29.90 | ||
21 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 29.93 | ||
22 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 30.07 | ||
23 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 30.18 | ||
24 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 30.28 | ||
25 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 30.34 | ||
26 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 30.52 | ||
27 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 30.62 | ||
28 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 30.81 | ||
29 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 31.27 | ||
30 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 31.82 | ||
31 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 31.98 | ||
32 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 32.56 | ||
33 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 32.65 | ||
34 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 32.73 | |
35 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 32.75 | ||
36 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 32.79 | ||
37 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 32.81 | ||
38 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 32.98 | ||
39 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 50 m | 32.99 | ||
40 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 33.11 | ||
41 | 238 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | 50 m | 33.17 | ||
42 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 33.25 | ||
43 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 33.28 | ||
44 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 33.44 | ||
45 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 38.39 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 34, 100m Medley Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:06.07 | ||
2 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:06.07 | ||
3 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 1:06.15 | ||
4 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 1:06.34 | ||
5 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:07.06 | ||
6 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 1:07.10 | ||
7 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:07.14 | ||
8 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 1:07.15 | ||
9 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 1:07.65 | ||
10 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 1:07.69 | ||
11 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 1:07.90 | ||
12 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:08.05 | ||
13 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:08.36 | ||
14 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 1:09.04 | ||
15 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 25 m | 1:09.14 | ||
16 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 1:09.25 | ||
17 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:09.37 | ||
18 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.96 | ||
19 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 1:09.99 | ||
20 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:10.14 | ||
21 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:10.26 | ||
22 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 1:10.34 | ||
23 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:10.36 | ||
24 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:10.75 | ||
25 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:10.76 | ||
26 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 1:10.91 | ||
27 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:10.95 | ||
28 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:10.96 | ||
29 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 1:11.35 | ||
30 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 1:11.51 | ||
31 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:11.53 | ||
32 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:11.56 | ||
33 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 1:11.80 | EFT | |
34 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:11.81 | ||
35 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:11.94 | ||
36 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 1:12.22 | ||
37 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 25 m | 1:12.32 | ||
38 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:12.36 | ||
39 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 1:12.51 | ||
40 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:12.68 | ||
41 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:12.92 | ||
42 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 1:13.15 | ||
43 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 1:13.20 | ||
44 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 1:21.37 | |
45 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SM7 | 25 m | 1:45.90 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 35, 4X200m Frisim Herrar Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 213 | Malmö Kappsimningsklubb | 1993 | MKK | 25 m | 7:32.08 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 7:38.66 | ||
3 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 7:39.63 | ||
4 | 145 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 7:46.27 | ||
5 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 7:49.86 | ||
6 | 372 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 1991 | POSEIDON | 25 m | 7:52.68 | ||
7 | 399 | SK Triton | 2000 | SK TRITON | 25 m | 8:05.04 | ||
8 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 8:15.46 | ||
9 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 8:20.71 | ||
10 | 414 | Simklubben Sydsim | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 8:25.11 | EFT | |
11 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 8:27.76 | ||
12 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 8:29.48 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 05 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 20:43 |
Gren 36, 4X50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 1:32.84 | ||
2 | 213 | Malmö Kappsimningsklubb | 1993 | MKK | 25 m | 1:34.27 | ||
3 | 373 | Simklubben Poseidon | 1991 | POSEIDON | 25 m | 1:34.77 | ||
4 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 1:37.13 | ||
5 | 145 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:37.50 | ||
6 | 374 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:39.18 | ||
7 | 215 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 1997 | MKK | 25 m | 1:40.68 | ||
8 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 1:40.85 | ||
9 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:41.13 | ||
10 | 414 | Simklubben Sydsim | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:41.69 | EFT | |
11 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:43.02 | ||
12 | 323 | Ystad SS Herrar Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 1:43.46 | ||
13 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 1:45.21 | ||
14 | 325 | Simklubben Lödde Herrar | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 1:48.70 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 37, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 2:18.59 | ||
2 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:21.57 | ||
3 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 2:22.28 | ||
4 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:26.22 | ||
5 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:28.36 | ||
6 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:29.37 | ||
7 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:32.75 | ||
8 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:33.17 | ||
9 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:35.54 | ||
10 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:38.03 | ||
11 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 50 m | 2:43.03 | ||
12 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 2:45.14 | ||
13 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 2:46.46 | ||
14 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 2:48.75 | ||
15 | 5 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:49.35 |
13 - 99 år |
1 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 2:17.44 | ||
2 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 2:18.59 | ||
3 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:21.57 | ||
4 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 2:22.28 | ||
5 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:26.22 | ||
6 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:28.36 | ||
7 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:29.37 | ||
8 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:32.75 | ||
9 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:33.17 | ||
10 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:35.54 | ||
11 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:38.03 | ||
12 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 50 m | 2:43.03 | ||
13 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 2:45.14 | ||
14 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 2:46.46 | ||
15 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 2:48.75 | ||
16 | 5 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:49.35 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 38, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:58.59 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:59.40 | ||
3 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:07.08 | ||
4 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:07.36 | ||
5 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:08.21 | ||
6 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:10.23 | ||
7 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 2:10.55 | ||
8 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:10.61 | ||
9 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 2:11.51 | ||
10 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:12.13 | ||
11 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.23 | ||
12 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:13.15 | ||
13 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:13.45 | ||
14 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 2:13.48 | ||
15 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:14.33 | ||
16 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 2:17.63 | ||
17 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:18.55 | ||
18 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:19.44 | ||
19 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 50 m | 2:19.99 | ||
20 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 2:20.07 | ||
21 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 2:20.11 | ||
22 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 2:20.49 | ||
23 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 2:24.39 | ||
24 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 2:24.89 | ||
25 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:25.42 | ||
26 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 50 m | 2:25.67 | ||
27 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 2:26.98 | ||
28 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:27.05 | ||
29 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 2:27.12 | ||
30 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:27.18 | ||
31 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 50 m | 2:27.69 | ||
32 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 2:27.78 | ||
33 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 2:28.04 | ||
34 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:28.13 | ||
35 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 50 m | 2:28.67 | ||
36 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 2:28.75 | ||
37 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 2:28.75 | ||
38 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 2:29.38 | ||
39 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 2:29.57 | ||
40 | 238 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:36.18 | ||
41 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | SM9 | 25 m | 2:47.91 | |
42 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:23.25 | RES | |
43 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:25.35 | RES | |
44 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 2:26.51 | RES |
13 - 99 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:58.59 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:59.40 | ||
3 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:07.08 | ||
4 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:07.36 | ||
5 | 165 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | 25 m | 2:07.82 | ||
6 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:08.21 | ||
7 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:10.23 | ||
8 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 2:10.55 | ||
9 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:10.61 | ||
10 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 2:11.51 | ||
11 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:12.13 | ||
12 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.23 | ||
13 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:13.15 | ||
14 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:13.45 | ||
15 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 2:13.48 | ||
16 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 2:13.93 | ||
17 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:14.33 | ||
18 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 2:17.63 | ||
19 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:18.55 | ||
20 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:19.44 | ||
21 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 50 m | 2:19.99 | ||
22 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 2:20.07 | ||
23 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 2:20.11 | ||
24 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 2:20.49 | ||
25 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 2:24.39 | ||
26 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 2:24.89 | ||
27 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:25.42 | ||
28 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 50 m | 2:25.67 | ||
29 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 2:26.98 | ||
30 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:27.05 | ||
31 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 2:27.12 | ||
32 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:27.18 | ||
33 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 50 m | 2:27.69 | ||
34 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 2:27.78 | ||
35 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 2:28.04 | ||
36 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:28.13 | ||
37 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 50 m | 2:28.67 | ||
38 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 2:28.75 | ||
39 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 2:28.75 | ||
40 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 2:29.38 | ||
41 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 2:29.57 | ||
42 | 238 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:36.18 | ||
43 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 2:39.53 | |
44 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | SM9 | 25 m | 2:47.91 | |
45 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:23.25 | RES | |
46 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:25.35 | RES | |
47 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 2:26.51 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 39, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:16.84 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:22.20 | ||
3 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 4:22.58 | ||
4 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 4:23.92 | ||
5 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 4:26.41 | ||
6 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:26.45 | ||
7 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:28.34 | ||
8 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:29.18 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 4:29.39 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 4:29.54 | ||
11 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 4:31.22 | ||
12 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 4:32.10 | ||
13 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 4:33.41 | ||
14 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:33.64 | ||
15 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 4:33.84 | ||
16 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 4:34.13 | ||
17 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 4:34.38 | ||
18 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 4:38.82 | ||
19 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 4:40.15 | ||
20 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:40.21 | ||
21 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 4:40.34 | ||
22 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 4:40.55 | ||
23 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 4:41.43 | ||
24 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 4:41.48 | EFT | |
25 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 4:43.73 | ||
26 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 4:44.02 | ||
27 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 50 m | 4:47.99 | ||
28 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 4:50.70 | ||
29 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 4:50.83 | ||
30 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 4:51.68 | ||
31 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 4:52.66 | ||
32 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 4:53.54 | ||
33 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 4:53.74 | ||
34 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 4:55.18 | ||
35 | 49 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | 25 m | 4:55.91 | ||
36 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 4:56.50 | ||
37 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.76 | ||
38 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 5:01.23 | ||
39 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 5:06.94 | ||
40 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 5:42.90 | |
41 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.78 | RES | |
42 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 5:01.27 | RES | |
43 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 5:08.73 | RES |
13 - 99 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:16.84 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:22.20 | ||
3 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 4:22.58 | ||
4 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 4:23.92 | ||
5 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 4:26.41 | ||
6 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:26.45 | ||
7 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:28.34 | ||
8 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:29.18 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 4:29.39 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 4:29.54 | ||
11 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 4:31.22 | ||
12 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 4:32.10 | ||
13 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 4:33.41 | ||
14 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:33.64 | ||
15 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 4:33.84 | ||
16 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 4:34.13 | ||
17 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 4:34.38 | ||
18 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 4:38.82 | ||
19 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 4:40.15 | ||
20 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:40.21 | ||
21 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 4:40.34 | ||
22 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 4:40.55 | ||
23 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 4:41.43 | ||
24 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 4:41.48 | EFT | |
25 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 4:43.73 | ||
26 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 4:44.02 | ||
27 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 50 m | 4:47.99 | ||
28 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 4:50.70 | ||
29 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 4:50.83 | ||
30 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 4:51.68 | ||
31 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 4:52.66 | ||
32 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 4:53.54 | ||
33 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 4:53.74 | ||
34 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 4:55.18 | ||
35 | 49 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | 25 m | 4:55.91 | ||
36 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 4:56.50 | ||
37 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.76 | ||
38 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 5:01.23 | ||
39 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 5:06.94 | ||
40 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 5:42.90 | |
41 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 25 m | 6:15.01 | |
42 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.78 | RES | |
43 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 5:01.27 | RES | |
44 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 5:08.73 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 40, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 22.95 | ||
2 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 23.11 | ||
3 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 23.26 | ||
4 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 23.78 | ||
5 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 23.81 | ||
6 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 24.32 | ||
7 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 24.35 | ||
8 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 24.41 | ||
9 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 24.45 | ||
10 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 24.63 | ||
11 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 24.69 | ||
12 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 24.71 | ||
13 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 24.77 | ||
14 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 24.95 | ||
15 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 24.97 | ||
16 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 25.00 | ||
17 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 25.12 | ||
18 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 25.13 | ||
19 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.13 | ||
20 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 25.14 | ||
21 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 25.30 | ||
22 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 25.42 | ||
23 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 25.43 | ||
24 | 217 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 25.51 | EFT | |
25 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 25.52 | ||
26 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 25.53 | ||
27 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.69 | ||
28 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.71 | ||
29 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 25.76 | ||
30 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 25.86 | ||
31 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 25.87 | ||
32 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 26.29 | ||
33 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 26.38 | ||
34 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 26.49 | ||
35 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 26.81 | ||
36 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 26.87 | ||
37 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 27.02 | ||
38 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 32.47 | |
39 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 26.04 | RES | |
40 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 26.23 | RES | |
41 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 27.49 | RES |
13 - 99 år |
1 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 22.95 | ||
2 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 23.11 | ||
3 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 23.26 | ||
4 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 23.78 | ||
5 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 23.81 | ||
6 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 24.32 | ||
7 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 24.35 | ||
8 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 24.39 | ||
9 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 24.41 | ||
10 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 24.45 | ||
11 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 24.63 | ||
12 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 24.69 | ||
13 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 24.71 | ||
14 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 24.77 | ||
15 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 24.95 | ||
16 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 24.97 | ||
17 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 25.00 | ||
18 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 25.12 | ||
19 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 25.13 | ||
20 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.13 | ||
21 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 25.14 | ||
22 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 25.30 | ||
23 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 25.42 | ||
24 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 25.43 | ||
25 | 217 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 25.51 | EFT | |
26 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 25.52 | ||
27 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 25.53 | ||
28 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.69 | ||
29 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.71 | ||
30 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 25.76 | ||
31 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 25.86 | ||
32 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 25.87 | ||
33 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 26.29 | ||
34 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 26.38 | ||
35 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 26.49 | ||
36 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 26.81 | ||
37 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 26.87 | ||
38 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 27.02 | ||
39 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 28.39 | |
40 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 28.77 | |
41 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 32.47 | |
42 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 26.04 | RES | |
43 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 26.23 | RES | |
44 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 27.49 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 41, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:32.51 | ||
2 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 2:34.43 | ||
3 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 2:35.21 | ||
4 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:35.89 | ||
5 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:40.05 | ||
6 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 2:40.06 | ||
7 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:41.80 | ||
8 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 2:42.35 | ||
9 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 2:44.97 | ||
10 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 2:45.83 | ||
11 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 2:46.90 | ||
12 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 2:47.22 | ||
13 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:48.13 | ||
14 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:48.81 | ||
15 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 2:49.17 | ||
16 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 2:49.43 | ||
17 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:49.93 | ||
18 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:49.95 | ||
19 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 2:50.28 | ||
20 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 2:50.39 | ||
21 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 2:50.43 | ||
22 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 2:50.43 | EFT | |
23 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 2:51.62 | ||
24 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:52.21 | ||
25 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:53.10 | ||
26 | 394 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:53.26 | ||
27 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 2:53.28 | ||
28 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:53.38 | ||
29 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:53.39 | ||
30 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:54.22 | ||
31 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:55.26 | ||
32 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 2:57.96 | ||
33 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 50 m | 2:58.81 | ||
34 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:59.04 | ||
35 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:59.07 | ||
36 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 2:59.16 | ||
37 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 3:00.50 | ||
38 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 3:01.57 | ||
39 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 3:04.99 | ||
40 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 3:09.88 |
13 - 99 år |
1 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:32.51 | ||
2 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 2:34.43 | ||
3 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 2:35.21 | ||
4 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:35.89 | ||
5 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:40.05 | ||
6 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 2:40.06 | ||
7 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:41.80 | ||
8 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 2:42.35 | ||
9 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 2:44.97 | ||
10 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 2:45.83 | ||
11 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 2:46.90 | ||
12 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 2:47.22 | ||
13 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:48.13 | ||
14 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:48.81 | ||
15 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 2:49.17 | ||
16 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 2:49.43 | ||
17 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:49.93 | ||
18 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:49.95 | ||
19 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 2:50.28 | ||
20 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 2:50.39 | ||
21 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 2:50.43 | ||
22 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 2:50.43 | EFT | |
23 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 2:51.62 | ||
24 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:52.21 | ||
25 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:53.10 | ||
26 | 394 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:53.26 | ||
27 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 2:53.28 | ||
28 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:53.38 | ||
29 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:53.39 | ||
30 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:54.22 | ||
31 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:55.26 | ||
32 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 2:57.96 | ||
33 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 50 m | 2:58.81 | ||
34 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:59.04 | ||
35 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:59.07 | ||
36 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 2:59.16 | ||
37 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 3:00.50 | ||
38 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 3:01.57 | ||
39 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 3:04.99 | ||
40 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 3:09.88 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 42, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 16:07.01 | ||
2 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 16:09.67 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 16:14.60 | ||
4 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 16:21.67 | ||
5 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 16:51.48 | ||
6 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 17:03.90 | ||
7 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 17:16.39 | ||
8 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 17:32.45 | ||
9 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 17:58.19 | ||
10 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 18:04.74 | ||
11 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 18:10.86 | ||
12 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 25 m | 18:13.09 | ||
13 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 18:27.34 | ||
14 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 18:53.50 | ||
15 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 20:20.41 |
13 - 99 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 16:07.01 | ||
2 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 16:09.67 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 16:14.60 | ||
4 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 16:21.67 | ||
5 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 16:51.48 | ||
6 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 17:03.90 | ||
7 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 17:16.39 | ||
8 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 17:32.45 | ||
9 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 17:58.19 | ||
10 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 18:04.74 | ||
11 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 18:10.86 | ||
12 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 25 m | 18:13.09 | ||
13 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 18:27.34 | ||
14 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 18:53.50 | ||
15 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 20:20.41 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 43, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
12 - 20 år |
1 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 27.46 | ||
2 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 28.26 | ||
3 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 28.28 | ||
4 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 28.49 | ||
5 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 28.76 | ||
6 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 28.83 | ||
7 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.85 | ||
8 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.85 | ||
9 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 28.87 | ||
10 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 28.96 | ||
11 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 29.04 | ||
12 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.21 | ||
13 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 29.23 | ||
14 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 29.30 | ||
15 | 88 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 29.33 | ||
16 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 29.43 | ||
17 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 29.59 | ||
18 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 29.71 | ||
19 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 29.75 | ||
20 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 29.77 | ||
21 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 29.82 | ||
22 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 29.89 | ||
23 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 30.06 | ||
24 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.07 | ||
25 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 30.10 | ||
26 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 30.11 | ||
27 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 30.14 | ||
28 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 30.19 | ||
29 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 30.20 | ||
30 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 30.27 | ||
31 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 30.35 | ||
32 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 30.47 | ||
33 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 30.50 | ||
34 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 30.51 | ||
35 | 137 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 30.55 | ||
36 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 30.58 | ||
37 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 50 m | 30.60 | ||
38 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 30.62 | ||
39 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 30.64 | ||
40 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 30.66 | ||
41 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 30.68 | ||
42 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 30.69 | ||
43 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 30.78 | ||
44 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 25 m | 30.86 | ||
45 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 25 m | 30.89 | ||
46 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.07 | ||
47 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 31.09 | ||
48 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 31.10 | ||
49 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 31.13 | ||
50 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 31.26 | ||
51 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 31.28 | ||
52 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 31.31 | ||
53 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 31.35 | ||
54 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 31.35 | ||
55 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 31.43 | ||
56 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 31.44 | ||
57 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 25 m | 31.47 | ||
58 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 31.53 | ||
59 | 347 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | 50 m | 31.77 | ||
60 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 31.86 | ||
61 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 31.88 | ||
62 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 32.02 | ||
63 | 49 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | 50 m | 32.16 | ||
64 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 50 m | 32.17 | ||
65 | 98 | Petersen Alexandra | 2003 | KSLS | 50 m | 32.22 | ||
66 | 417 | Björkqvist Nellie | 2007 | SJÖBO SS | 50 m | 32.30 | EFT | |
67 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 32.31 | ||
68 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 32.31 | ||
69 | 128 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 32.38 | ||
70 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 50 m | 32.41 | ||
71 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 32.46 | ||
72 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 32.53 | ||
73 | 328 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | 50 m | 32.54 | ||
74 | 320 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | 50 m | 32.60 | ||
75 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 50 m | 32.67 | ||
76 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 32.75 | ||
77 | 295 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.83 | ||
78 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 32.86 | ||
79 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 32.89 | ||
80 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 32.91 | ||
81 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.91 | ||
82 | 140 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 32.94 | ||
83 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 32.96 | ||
84 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 50 m | 32.98 | ||
85 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 36.22 | |
86 | 189 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | 25 m | 32.97 | RES | |
87 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 33.17 | RES |
12 - 99 år |
1 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 27.46 | ||
2 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 27.79 | ||
3 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 28.26 | ||
4 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 28.28 | ||
5 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 28.49 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 28.76 | ||
7 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 28.83 | ||
8 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.85 | ||
9 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.85 | ||
10 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 28.87 | ||
11 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 28.96 | ||
12 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 29.04 | ||
13 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.21 | ||
14 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 29.23 | ||
15 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 29.30 | ||
16 | 88 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 29.33 | ||
17 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 29.43 | ||
18 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 29.59 | ||
19 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 29.71 | ||
20 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 29.75 | ||
21 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 29.77 | ||
22 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 29.82 | ||
23 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 29.89 | ||
24 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 30.06 | ||
25 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.07 | ||
26 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 30.10 | ||
27 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 30.11 | ||
28 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 30.14 | ||
29 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 30.19 | ||
30 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 30.20 | ||
31 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 30.27 | ||
32 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 30.35 | ||
33 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 30.47 | ||
34 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 30.50 | ||
35 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 30.51 | ||
36 | 137 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 30.55 | ||
37 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 30.58 | ||
38 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 50 m | 30.60 | ||
39 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 30.62 | ||
40 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 30.64 | ||
41 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 30.66 | ||
42 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 30.68 | ||
43 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 30.69 | ||
44 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 30.78 | ||
45 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 25 m | 30.86 | ||
46 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 25 m | 30.89 | ||
47 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.07 | ||
48 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 31.09 | ||
49 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 31.10 | ||
50 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 31.13 | ||
51 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 31.26 | ||
52 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 31.28 | ||
53 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 31.31 | ||
54 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 31.35 | ||
55 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 31.35 | ||
56 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 31.43 | ||
57 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 31.44 | ||
58 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 25 m | 31.47 | ||
59 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 31.53 | ||
60 | 347 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | 50 m | 31.77 | ||
61 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 31.86 | ||
62 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 31.88 | ||
63 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 32.02 | ||
64 | 49 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | 50 m | 32.16 | ||
65 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 50 m | 32.17 | ||
66 | 98 | Petersen Alexandra | 2003 | KSLS | 50 m | 32.22 | ||
67 | 417 | Björkqvist Nellie | 2007 | SJÖBO SS | 50 m | 32.30 | EFT | |
68 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 32.31 | ||
69 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 32.31 | ||
70 | 128 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 32.38 | ||
71 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 50 m | 32.41 | ||
72 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 32.46 | ||
73 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 32.53 | ||
74 | 328 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | 50 m | 32.54 | ||
75 | 320 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | 50 m | 32.60 | ||
76 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 50 m | 32.67 | ||
77 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 32.75 | ||
78 | 295 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.83 | ||
79 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 32.86 | ||
80 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 32.89 | ||
81 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 32.91 | ||
82 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.91 | ||
83 | 140 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 32.94 | ||
84 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 32.96 | ||
85 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 50 m | 32.98 | ||
86 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 36.22 | |
87 | 189 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | 25 m | 32.97 | RES | |
88 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 33.17 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 44, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:02.88 | ||
2 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:07.23 | ||
3 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 2:11.32 | ||
4 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 2:12.03 | ||
5 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:14.12 | ||
6 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:15.47 | ||
7 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 2:15.90 | ||
8 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 2:16.79 | ||
9 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:16.89 | ||
10 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 2:16.98 | ||
11 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:17.22 | ||
12 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:17.84 | ||
13 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:18.90 | ||
14 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 2:19.04 | ||
15 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 2:19.61 | ||
16 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 2:19.97 | ||
17 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:20.17 | ||
18 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:21.84 | ||
19 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 2:22.66 | ||
20 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:24.34 | ||
21 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:24.63 | ||
22 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 25 m | 2:26.59 | ||
23 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 2:29.68 | ||
24 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:31.54 | ||
25 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 2:32.69 | ||
26 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 2:35.92 |
13 - 99 år |
1 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:02.88 | ||
2 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 2:05.14 | ||
3 | 161 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | 25 m | 2:06.21 | ||
4 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:07.23 | ||
5 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 2:11.32 | ||
6 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 2:12.03 | ||
7 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:14.12 | ||
8 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:15.47 | ||
9 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 2:15.90 | ||
10 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 2:16.79 | ||
11 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:16.89 | ||
12 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 2:16.98 | ||
13 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:17.22 | ||
14 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:17.84 | ||
15 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:18.90 | ||
16 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 2:19.04 | ||
17 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 2:19.61 | ||
18 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 2:19.97 | ||
19 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:20.17 | ||
20 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:21.84 | ||
21 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 2:22.66 | ||
22 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:24.34 | ||
23 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:24.63 | ||
24 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 25 m | 2:26.59 | ||
25 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 2:29.68 | ||
26 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:31.54 | ||
27 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 2:32.69 | ||
28 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 2:35.92 | ||
29 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 2:41.94 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 45, 4X100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 212 | Malmö Kappsimningsklubb | 1988 | MKK | 25 m | 4:16.22 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 4:21.22 | ||
3 | 141 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:23.91 | ||
4 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:24.28 | ||
5 | 299 | Föreningen Trelleborg Sim | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 4:27.03 | ||
6 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 4:28.98 | ||
7 | 224 | Osby Simsällskap | 2002 | OSBY SS | 25 m | 4:29.22 | ||
8 | 260 | Sjöbo Simsällskap | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:29.57 | ||
9 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 4:30.41 | ||
10 | 142 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 4:30.61 | ||
11 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 4:33.32 | ||
12 | 247 | S 71 | 2002 | S 71 | 25 m | 4:34.16 | ||
13 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 4:34.22 | ||
14 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:35.42 | ||
15 | 375 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2004 | POSEIDON | 25 m | 4:43.40 | ||
16 | 143 | Landskrona Simsällskap Lag 3 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 4:44.65 | ||
17 | 415 | Simklubben Sydsim | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 4:45.68 | EFT | |
18 | 324 | Simklubben Lödde Damer | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 4:52.46 | ||
19 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |
Gren 46, 4X100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 3:34.19 | ||
2 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 3:40.36 | ||
3 | 148 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 3:48.91 | ||
4 | 373 | Simklubben Poseidon | 1991 | POSEIDON | 25 m | 3:50.96 | ||
5 | 213 | Malmö Kappsimningsklubb | 1993 | MKK | 25 m | 3:52.27 | ||
6 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 3:56.95 | ||
7 | 374 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2000 | POSEIDON | 25 m | 3:57.54 | ||
8 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 4:08.30 | ||
9 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:08.43 | EFT | |
10 | 414 | Simklubben Sydsim | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 4:10.97 | EFT | |
11 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 4:11.21 | ||
12 | 323 | Ystad SS Herrar Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 4:11.35 | ||
13 | 376 | Simklubben Poseidon Lag 3 | 2004 | POSEIDON | 25 m | 4:20.32 | ||
14 | 325 | Simklubben Lödde Herrar | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 4:36.75 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:07 |